Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai, plaukučiai....

kas cia per nesamone dabar-skusti plaukucius doh.gif doh.gif
Atsakyti
Nesamone schmoll.gif be to girdejau kad iki metu isvis nepatartina kirpt plaukuciu nes pazeidi maziuko ir taip silpna dvasine apsauga ax.gif be to grazu kad ir kokie plaukuciai mazulelio yra... wub.gif
Atsakyti
Neskutom ir to manau nereikia, nes ir taip tvirti plaukuciai schmoll.gif
Atsakyti
Kad vienerių metukų vakučiams kerpa girdėjau, bet , kad skustų schmoll.gif .
Aš prieš.

QUOTE(Ievukis @ 2008 05 20, 23:17)
Nesamone schmoll.gif be to girdejau kad iki metu isvis nepatartina kirpt plaukuciu nes pazeidi maziuko ir taip silpna dvasine apsauga ax.gif be to grazu kad ir kokie plaukuciai mazulelio yra... wub.gif


drinks_cheers.gif , aš kažką panašaus taip pat girdėjau.
Atsakyti
Mane labai isprotejusia palaikytu, jei savo dukraos tamsius ilgus plaukus nuskusciau. Ji jau gime su grifka ir visa galva plauku! Ka kiti turi ant galvos 11-12 men. mes jau islindom is pilvelio tokie!
Atsakyti
na siaip as saviskei skutau plaukucius smile.gif uzaugo kiti tvirtesni nuo buvusiu ir grazesni smile.gif.
gal nieko ir nepadeda tas skutimas, bet man vaikystej metinukei buvo nuskusti plaukai tai tevai sako kad pasikeite plauko struktura, nes priestai buvo labai ploni o kai nuskuto uzaugo tvirtesni ir garbanoti smile.gif, negaliu pasakyti jei nebutu nuskusti ar butu tokie buve smile.gif
Atsakyti
Neskutau ir neketinu schmoll.gif , be to nemanau, kad tai kazka pakeistu...
Atsakyti
ir as neskutau,negrazu schmoll.gif
Atsakyti
neskutau schmoll.gif
Atsakyti
Neskutau ir neskusiu. Skaičiau žurnale kad tai plaukų storiui ir struktūrai jokios įtakos neturi.
Atsakyti
Nu aš irgi prieš plaukų skutimą. Šeip girdėjau, kad tas plaukučių skutimas duoda tik tiek, kad susilygina visų plaukučių augimas. Po skutimo jie ima augti visi vienodu metu, vienodo ilgio ir užtai atrodo kad jų daugiau ir storesni g.gif Bet mums ir be skutimo gerai plaukai auga good.gif
Atsakyti
manau tai ismislas bobuciu musu berno ir taip gana tankus ir tvirti plaukuciai, taikam juos skusti, ir visai man negrazu kai kudikis nuskustas schmoll.gif
Atsakyti