Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas

QUOTE(Latelle @ 2008 05 08, 21:40)
Merginos,kokios kainos vieno danties implantavimo? 3400lt man atrodo ne pigu? Ar cia visur jau tokios kainos? Buciau dekinga uz atsakyma


Vilniaus implantologijos centre dabar kiek zinau vieno implanto kaina nuo 2000lt. O 3400lt, tai cia gal ir implanto ir dantuko g.gif (protezo)
Atsakyti
QUOTE(Latelle @ 2008 05 08, 21:40)
Merginos,kokios kainos vieno danties implantavimo? 3400lt man atrodo ne pigu? Ar cia visur jau tokios kainos? Buciau dekinga uz atsakyma


Iš "Gidentos" kainoraščio:
Implantacija:

Sraigtiniais implantais:
Nobel Biocare firmos (JAV) 2000 – 2800
3i firmos (JAV) 2000
Biohorizons firmos (JAV) 1800
Protezavimas ant implantų metalokeraminiu vainikėliu:
ant sraigtinio implanto (1 vnt.) su suprakonstrukcijos verte 1600
ant sraigtinio implanto Cirkonio vainiko (Procera technologija) 2000

Maždaug taip skirstomos kainos, čia jau viskas įskaičiuota (nuskausminimas, darbas ir kt.) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Anira @ 2008 05 08, 20:46)
Vilniaus implantologijos centre dabar  kiek zinau vieno implanto kaina nuo 2000lt. O 3400lt, tai cia gal ir implanto ir dantuko g.gif (protezo)

VIC'e nuo 2250 kainuoja tik operacija us implantu, o nuskausminimas, papildomos medziagos kainuoja papildomai.
Atsakyti
QUOTE(Neo @ 2008 05 09, 08:23)
VIC'e nuo 2250 kainuoja tik operacija us implantu, o nuskausminimas, papildomos medziagos kainuoja papildomai.


Man nekainavo, ir kai klausiau pasake, kad dabar tokios kainos ten su visais vaistais, o uz papildomas medziagas tai manau visur reikia primoketi. Tai juk neimplantuos be nuskausminamuju, tai danti gali plombuoti su ar be vaistu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anira: 09 gegužės 2008 - 07:53
QUOTE(Anira @ 2008 05 09, 08:48)
Man nekainavo, ir kai klausiau pasake, kad dabar tokios kainos ten su visais vaistais, o uz papildomas medziagas tai manau visur reikia primoketi. Tai juk neimplantuos be nuskausminamuju, tai danti gali plombuoti su ar be vaistu  smile.gif


Na nežinau, man buvo viskas įskaičiuota. 2000 Lt su viskuo: implantas, operacija, nuskausminimas, dirbtinis kaulas (šiaip už jį reikėtų mokėti, bet iš pradžių buvo nuspręsta, kad užteks nuosavo, o tik operacijos metu paaiškėjo, kad reiks dirbtinio- tai čia man padovanojo), net už rengeno nuotrauką (mažą) nereikėjo mokėti. 4u.gif Čia dar ir nuo klinikos priklauso. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2008 05 09, 23:03)
Na nežinau, man buvo viskas įskaičiuota. 2000 Lt su viskuo: implantas, operacija, nuskausminimas, dirbtinis kaulas (šiaip už jį reikėtų mokėti, bet iš pradžių buvo nuspręsta, kad užteks nuosavo, o tik operacijos metu paaiškėjo, kad reiks dirbtinio- tai čia man padovanojo), net už rengeno nuotrauką (mažą) nereikėjo mokėti. 4u.gif Čia dar ir nuo klinikos priklauso. g.gif

Jeigu teisingai atsimenu, tai implantavai mazdaug pries metus?
Papildyta:
QUOTE(Anira @ 2008 05 09, 07:48)
Man nekainavo, ir kai klausiau pasake, kad dabar tokios kainos ten su visais vaistais, o uz papildomas medziagas tai manau visur reikia primoketi. Tai juk neimplantuos be nuskausminamuju, tai danti gali plombuoti su ar be vaistu  smile.gif

Kada buvo daryta operacija?
Atsakyti
QUOTE(Neo @ 2008 05 10, 08:27)
Jeigu teisingai atsimenu, tai implantavai mazdaug pries metus?
Papildyta:

Kada buvo daryta operacija?


Taip, jau beveik prieš du. Bet žiūrėjau ir dabartinius kainoraščius- implantų kainos nepakitę. Man irgi reikės dar implantuoti. g.gif
Atsakyti
o jie ilgalaikiai tie implantai??
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2008 05 10, 15:20)
Taip, jau beveik prieš du. Bet žiūrėjau ir dabartinius kainoraščius- implantų kainos nepakitę. Man irgi reikės dar implantuoti. g.gif

Implantu kainos gal ir nepakitusios, bet vat operaciju kainos. Butu keista, jei su dabartiniu visuotiniu kainu augimu implantologai praleistu proga uzsidirbt papildomai. Pries dvi savaites VIC'e implantavom zmonai i virsutini zandikauli, tai su nuskausminimu sumokejom 2600Lt.
Atsakyti
QUOTE(@milla@ @ 2008 05 10, 19:49)
o jie ilgalaikiai tie implantai??


Garantija dešimt metų. O kiek latys- pamatysim. Man gydytojasx sakė, kad pas mane jau gerai įaugės ir laikys 100 metų. g.gif
Papildyta:
QUOTE(Neo @ 2008 05 10, 21:16)
Implantu kainos gal ir nepakitusios, bet vat operaciju kainos. Butu keista, jei su dabartiniu visuotiniu kainu augimu implantologai praleistu proga uzsidirbt papildomai. Pries dvi savaites VIC'e implanta- tai ir ivom zmonai i virsutini zandikauli, tai su nuskausminimu sumokejom 2600Lt.


Priklauso ir nuo, kokios firmos implantas, jei "Nobel bio care" tai ir iki 3000 Lt traukia, bet yra ir pigesni variantai. 4u.gif
Ai, nu pagyvensim- pamatysim. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Neo @ 2008 05 10, 08:27)
Kada buvo daryta operacija?


Pries menesi ax.gif

QUOTE(Florestina @ 2008 05 11, 14:59)
Garantija dešimt metų. O kiek latys- pamatysim. Man gydytojasx sakė, kad pas mane jau gerai įaugės ir laikys 100 metų. g.gif


Klausiau del garantijos gydytojo, tai sake medicinoje isvis neimanoma ka nors garantuoti... Apie implantus pasake" tikimybe, kad jis isstoves 10 metu yra 90%. Isstoveje stovi toliau" Va taip, tai nelabai dabar suprantu, kaip cia vieni garatoja kiti ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2008 05 08, 21:59)
Iš  "Gidentos" kainoraščio:
Implantacija:

Sraigtiniais implantais: 
Nobel Biocare firmos (JAV) 2000 – 2800 
3i firmos (JAV) 2000
Biohorizons firmos (JAV) 1800
Protezavimas ant implantų metalokeraminiu vainikėliu: 
ant sraigtinio implanto (1 vnt.) su suprakonstrukcijos verte 1600
ant sraigtinio implanto Cirkonio vainiko (Procera technologija) 2000

Maždaug taip skirstomos kainos, čia jau viskas įskaičiuota (nuskausminimas, darbas ir kt.) 4u.gif

Cia man su viskuo paskaiciavo privat kab. Tai taip ir iseina,matyt...
Nezinau ka daryti,gydyt.itaria,kad gali buti skilusi saknis,bet neisitikines ir rekomenduoja rauti dantuka ir implantuoti.O jei neskilusi saknis? g.gif
Sake galima zaisti,bandyti kanalus pergydydi,paskui bandyti jei skilusi saknis viena sakni nupjauti,bet beveik 90% jis sako,kad visvien reikes rauti finale ir busiu pinigus ir laika be reikalo isleidus.
Nzn ka daryti....
Atsakyti