Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas

O nesimato tamsaus ruoželio virš danties, kaip daugelis čia rašė? O gal tu bemetalę keramiką (cirkonio) dėjai?
Atsakyti
QUOTE(jurda @ 2008 04 07, 13:27)
O nesimato tamsaus ruoželio virš danties, kaip daugelis čia rašė? O gal tu bemetalę keramiką (cirkonio) dėjai?


Pas mane- tai ne, nes bemetalė keramika. 4u.gif
Atsakyti
O kas dėjote cirkonio keramiką? Kuo jinai skiriasi nuo bemetalės?
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2008 04 07, 12:46)
Pas mane- tai ne, nes bemetalė keramika. 4u.gif


O tai tu cirkonio dejai? Kiek mokėjai?
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2008 04 07, 13:46)
Pas mane- tai ne, nes bemetalė keramika. 4u.gif

Kur dėjai? Ar patenkinta paslaugomis ir rezultatu? biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės,
gal esate kas nors implantavęsi- Dantų implantacijos klinikoje, Kaune Kalniečių g. 100?
Arba gal galite rekomenduoti gerą implantologą Kaune? Būčiau labai dėkinga ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

manęs laukia priekiniu protezavimas dedant vainikėlius ir abiejose pusėse teks arba dėti tiltus, arba implantuoti.
Neramina tai, kad tiek is pazįstamų, tiek temoje radau atsiliepimu apie nemalonų burnos kvapą po dantu protezavimo, nors burnos higiena ir rūpinamasi. blink.gif
Gal galite pasidalinti savo įspūdžiais, kam jau teko pagyvent su protezuotais, kaip ten vis tik su tuo burnos kvapu.
Svarstau, gal implantai sukelia maziau tokiu problemų, nei sudėti tiltai... g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Vanille* @ 2008 04 13, 19:34)
Kur dėjai? Ar patenkinta paslaugomis ir rezultatu? biggrin.gif


Vilniuje, klinikoje Gidenta.
http://www.gidenta.l...implantai.xhtml
4u.gif

QUOTE(astina @ 2008 04 18, 21:57)
Sveikos,

manęs laukia priekiniu protezavimas dedant vainikėlius ir abiejose pusėse teks arba dėti tiltus, arba implantuoti.
Neramina tai, kad tiek is pazįstamų, tiek temoje radau atsiliepimu apie nemalonų burnos kvapą po dantu protezavimo, nors burnos higiena ir rūpinamasi.  blink.gif
Gal galite pasidalinti savo įspūdžiais, kam jau teko pagyvent su protezuotais, kaip ten vis tik su tuo burnos kvapu.
Svarstau, gal implantai sukelia maziau tokiu problemų, nei sudėti tiltai... g.gif


Na nežianau, jau trys metai gyvenu su protezais ir implantu ir jokio kvapo iš burnos tikrai nėra. g.gif
O šiaip man gresia dar du implantai, tik vat bėda pinigėliai, nes ir į Lisaboną noriu. Ir suplanuok tu žmogau, savo atostogas iš anksto. cray.gif
Atsakyti
Noriu paklausti, po primatavimo kiek laiko praejo, kol pagamino dantuką?

Aciu labai uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurda @ 2008 04 21, 12:51)
Noriu paklausti, po primatavimo kiek laiko praejo, kol pagamino dantuką?


Primatuoja jau pagamintą dantuką, žiūri ar tau tinka. Kaip drabužį siuvėjas. Po antspaudų nuėmimo praeina kažkiek kol pagamina, man teko laukti apie 10 d., bet čia priklauso nuo klinikos. O po primatavimo laukiau parą. 4u.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
O gal kas nors implantavosi pas Chirurga Aleksandra Gordeviciu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beatti: 30 balandžio 2008 - 09:38
Merginos,kokios kainos vieno danties implantavimo? 3400lt man atrodo ne pigu? Ar cia visur jau tokios kainos? Buciau dekinga uz atsakyma
Atsakyti