Įkraunama...
Įkraunama...

Vakuuminis ektraktorius

QUOTE(snail @ 2007 10 19, 09:58)
sveikute  console.gif  tiesiog nžn kaip dėl to guziuko, buvo jis ir mums, bet pradėjo minkštėti ir per pora mėn išnyko. tiesiog gal reiktu pareikalauti kad padarytu echo  g.gif  galvos, gal tik guziukas didesnis ir jam reiks daugiau laiko išnykti  g.gif

pas mus kaip tik atviksciai, buvo minkstas, kaip pusle vandens, o dabar kietas. o del echo tai net nzn, gyvenu ne lietuvoj, ar darys. lt atsimenu pirmajai dukrai dare , kol momenelis buvo neuzauges, o cia manau nedaro.
ypac neramina mintys, o jei atsilieps raidai?
Atsakyti
QUOTE(tukyte @ 2007 10 19, 14:11)
pas mus kaip tik atviksciai, buvo minkstas, kaip pusle vandens, o dabar kietas. o del echo tai net nzn, gyvenu ne lietuvoj, ar darys. lt atsimenu  pirmajai dukrai dare , kol momenelis buvo neuzauges, o cia manau nedaro.
ypac neramina mintys, o jei atsilieps raidai?

Labutis,
mano suneliui irgi buvo is pradziu minkstas, o paskui kai as galvojau, kad jau issivaiksciojo, pasirodo jis buvo sukietejes, bet greitai visai isnyko. Kaip mums aiskino gydytojai, tai jeigu ta kraujosruva(guziukas) yra tik po oda, o ne po kaukuole, tai nieko baisaus ir jokiu pasekmiu nebus. Tik jeigu neissivaiksciotu, tada tektu operuoti, bet tik tam, kad isvalyti kresuli. Nezinau kiek tame tiesos, bet tikiuosi gydytojai nemelavo. g.gif Taip kad dar maza jusu dukryte ir yra laiko tam guzeliui issivaikscioti. Viskas bus gerai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(tukyte @ 2007 10 19, 14:11)
pas mus kaip tik atviksciai, buvo minkstas, kaip pusle vandens, o dabar kietas. o del echo tai net nzn, gyvenu ne lietuvoj, ar darys. lt atsimenu  pirmajai dukrai dare , kol momenelis buvo neuzauges, o cia manau nedaro.
ypac neramina mintys, o jei atsilieps raidai?


tai ir dabar daro echo, kol neužauges maumenėlis, man irgi daktarai sakė kad jei guziukas ant viršaus tai viskas gerai, svarbiausia nėra po kaukole pažeidimu.
dėl raidos tai daktarai tau nieko nepasakytu, nes vaikiuka reik stebėti, juk ir pati matai kaip vystosi, jei jau kas būtu nekaip pastebėtum. nepergyvenk labai, nors aš pati irgi vis pergyvenu, nieko jau nepakeisi mamos vaikus savo stebi visada per padidinamaji stikla.
o gal kada planuojat gryšti į LT tai galėtumėn kaune ar vilniuj į apžiūra nueiti, manau vistiek galit ir airijoj pabandyt rast galimybe padaryt echo, gal įmanoma kaip nors už pinigus, kaip kokia mokama procedūra g.gif
Atsakyti
QUOTE(snail @ 2007 10 19, 13:07)
tai ir dabar daro echo, kol neužauges maumenėlis, man irgi daktarai sakė kad jei guziukas ant viršaus tai viskas gerai, svarbiausia nėra po kaukole pažeidimu.
dėl raidos tai daktarai tau nieko nepasakytu, nes vaikiuka reik stebėti, juk ir pati matai kaip vystosi, jei jau kas būtu nekaip pastebėtum. nepergyvenk labai, nors aš pati irgi vis pergyvenu, nieko jau nepakeisi mamos vaikus savo stebi visada per padidinamaji stikla.
o gal kada planuojat gryšti į LT tai galėtumėn kaune ar vilniuj į apžiūra nueiti, manau vistiek galit ir airijoj pabandyt rast galimybe padaryt echo, gal įmanoma kaip nors už pinigus, kaip kokia mokama procedūra  g.gif

reiks kazka daryt tai tikrai, beje cia visos paslaugos mokamos, nieko nemokamo negausi smile.gif
Papildyta:
QUOTE(rutukas @ 2007 10 19, 12:20)
Labutis,
mano suneliui irgi buvo is pradziu minkstas, o paskui kai as galvojau, kad jau issivaiksciojo, pasirodo jis buvo sukietejes, bet greitai visai isnyko. Kaip mums aiskino gydytojai, tai jeigu ta kraujosruva(guziukas) yra tik po oda, o ne po kaukuole, tai nieko baisaus ir jokiu pasekmiu nebus. Tik jeigu neissivaiksciotu, tada tektu operuoti, bet tik tam, kad isvalyti kresuli. Nezinau kiek tame tiesos, bet tikiuosi gydytojai nemelavo. g.gif Taip kad dar maza jusu dukryte ir yra laiko tam guzeliui issivaikscioti. Viskas bus gerai bigsmile.gif

aciu, nors tokia paguoda, panasi situacija.
Atsakyti
QUOTE(tukyte @ 2007 10 21, 15:07)
reiks kazka daryt tai tikrai, beje cia visos paslaugos mokamos, nieko nemokamo negausi smile.gif
Papildyta:

aciu, nors tokia paguoda, panasi situacija.


Tukyte viskas bus gerai 4u.gif reik tuo tikėti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lysa @ 2006 08 23, 11:46)
Drįsčiau paprieštarauti, kad tai "labai negerai" leliukui ... Mano gimdymo metu taip pat buvo vakuumas panaudotas. Viso to pasekmė buvo 1x1 cm dydžio guziukas ant galvytės, kuris per kokias 2 savaites pranyko. Taigi, tai nėra taip jau baisu, kaip atrodo. Galbūt mes tie laimingieji, "lengvai" prasisukę po to vakuumo  g.gif  bet bet kokiu atveju tai mažesnis ir saugesnis įsikišimas nei replės... Be abejo, geriau, jei jo neprireiktų  mirksiukas.gif

Jo jus laimingieji, lengvai prasisuke. Cia taip retai buna. Va mano pusbroliukui vandene issivyste. Zodziu trauma visam gyvenimui. O ir tas gyvenimas neaisku ar ilgas su tokia liga bus.
Atsakyti
QUOTE(laureena @ 2007 10 21, 23:44)
Jo jus laimingieji, lengvai prasisuke. Cia taip retai buna. Va mano pusbroliukui vandene issivyste. Zodziu trauma visam gyvenimui. O ir tas gyvenimas neaisku ar ilgas su tokia liga bus.


vandenė dar neaišku kokia, daug vaikučiu ją turi ir nebutinai gime vakumo pagalba, tiesiog tada reik daug mankštų ir ji išsivaikšto, žinoma būna reikia ir operacijų verysad.gif
Atsakyti
Sveikos, maniškis irgi gimė vakumo pagalba.
Gimdymas prasidėjo 36,5 sav, vaikas neįsistatęs, prieš oat gimdymą dar sugebėjo sukiotis. Nubėgo vandenys, nuvažiavus į ligoninę, apžiūrėjo ant kėdės, pasakė gimdyt pačiai. Dėl problemų su kakleliu (jis pas mane prieš 2 metu operuotas ir susidariusių randų) pradėjo leisti oxytociną. Kadangi vaikas nebuvo įsistatęs, liepė šokinėti ant kamuolio, pašokinėjus, vaikas nusileido, bet pradėjo dinginėti širdutės tonai. Tada geitai greiati liepė stumti, o apsičiūpinėjo dar ir pamatė kad vaikas eina užvertęs galvą, tad buvo panaudotas vakumas. Kelias savaites turėjome didžiulę melynę, gūzas laikėsi gal apie savaitę, kiek pamenu. Echoskopiją darė po gimdymo ligoninėj, ir po to dar važiavom į Santariškes, mėnesiuko proga. Pakitimų nematė, viskas buvo gerai, tad paleido mus ir nuramino, kad viskas bus gerai. Stebėkit vaiką dėl vystymosi. Dabar darom viską kas priklauso pagal amžių, kai ką net ir greičiau. Žodžiu viskas tfu tfu tfu puiku.
Tiesa, pirmą mėnesį galvytė buvo didesnė nei norma, tačiau vandenės nebuvo. Dabar jau galvytę artėja prie vidurkio.
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2007 11 04, 11:43)
Pakitimų nematė, viskas buvo gerai, tad paleido mus ir nuramino, kad viskas bus gerai. Stebėkit vaiką dėl vystymosi. Dabar darom viską kas priklauso pagal amžių, kai ką net ir greičiau. Žodžiu viskas tfu tfu tfu puiku.
Tiesa, pirmą mėnesį galvytė buvo didesnė nei norma, tačiau vandenės nebuvo. Dabar jau galvytę artėja prie vidurkio.


aš ir tikiuosi, kad viskas bus gerai, nors man sakė, kad iki metuku reik stebėt, mat ūmi hipoksija buvo - pridusus.
bet va gydytoja kuri prižiūri liepė nurimti, nes mažoji atitinka visus standartus ir gudri mergina thumbup.gif
viskas turi buti tik gerai thumbup.gif
Atsakyti
Maniskis jau visa vyras ir as po truputi pradedu tiketi, kad pasekmiu nebus. ax.gif Tik idomu iki kada tos pasekmes gali islysti g.gif
Atsakyti
QUOTE(rutukas @ 2007 11 05, 16:44)
Maniskis jau visa vyras ir as po truputi pradedu tiketi, kad pasekmiu nebus. ax.gif Tik idomu iki kada tos pasekmes gali islysti g.gif


daktarai sako iki metuku, bet manau jei kas negerai tai anksčiau pasirodo g.gif
Atsakyti
Sveikutės, oi kaip džiaugiuosi, kad ši temelė atsinaujino 4u.gif
Mano sunytis gimė prieš 1.5 metų, taipogi vakumo pagelba. Oi prisiminimai visam gyvenimui ir didelė baimė gimdyti antrą kadanors unsure.gif
Uždusęs maniškis buvo, kaip vedėja minėjo 1.5min cray.gif O jautrumas buvo sunyčio, tremoras ilgai mum nepraėjo iki dviejų tryjų mėn., vis dar ir smakriukas ir rankytės ir kojytės padrebėdavo. Nuo tryjų mėnesiukų pradėjom lankytį raidos centrą. Įtarinėjo mum cerebralinį paralyžių, buvau didelėje depresijoje. Tačiau mano vyras didelis optimistas, tai jo dėka nepalūžau wub.gif Dėl sunyčio padariau tiek, kad gyvenime netektų gailėtis blush2.gif wub.gif
Tikrai dar vėliau norėčiau pasidalinti su jumis savo išgyvenimais 4u.gif
Atsakyti