Įkraunama...
Įkraunama...

Vakuuminis ektraktorius

QUOTE(rumba @ 2007 10 11, 09:51)
o ka jeigu pas mane tilpo 2 gyd rankos ir dar reples...Ka tada kalbeti?

visiskai sutinku drinks_cheers.gif
nu ir kaip atrodo? ar mmatei is karto po gimdymo su replemis leliuka savo akimis, kad cia kalbi?sorry bet pikta, kai zmones kalba ir nezino ka kalba...
Mano pupa irgi gime repliu pagalba. po gimdymo is karto as ja turejau salia saves. Po to paeme ir atnesdavo pamaitinti, o po paros klaiko atnese su visam. Aisku po to seke begales tyrimu, galvytes echoskopija, neurologu vizitai, viziati apas akiu, ausu gydytojus ir t.t. Bet viskas mums gerai thumbup.gif Nesakau, ,kkad visiems taip gerai viskas baigiasi, bet nereikia kalbeti, jeigu nzn. Taip mane buvo sukarpe skersai isilgai, ir skatino ir ko tik nedare, o kai krito vaisiaus tonai, staigiai pakilo mano kraujospudis, vaikelis nueojo" ne ten kur reikia" gydytoja issigando, issikviete skyriaus vedeja, jis savo igudusiomis rankomis ir beje labai ramaii viska atliko.Tiesa to vaikelio taip jau neistraukia, ji gal kiek pataise, nes paskui as pati pabaigiau visa procesa, t.y. isstumiau. Aisku streso buvo ir man ir vyrui, ypac kai suzinojau kad naudos reples, bet trauktis nera kur, nes leliukas gali mirti...Dabar laimingai gyvenam ir laukiam ateinant kito stebukliuko. Ir gimdysiu tik pas ta gydytoja, kuris isgelbejo mano mazule,  wub.gif O kad issipleciau, jeigu kam dar idomu apie tas reples, klauskit.Beje, pries gimdyma atsiverciau knyga ir pamaciau tas reples, sakau nu jau ne mums ju neprireiks...Tai va, kaip kazkas pasake, kartais baime virsta realybe. unsure.gif Bet nieko cia nepakeisi...


visiškai su jumis sutinku, toms kurios negimdė su repliu ar vakumo pagalba, geriau iš vis tegul nelenda į tema.
o kiek balų gavot kai gimė? mums tai mažai davė, nes pridusus buvo. o buvot stebimi metus laiko?
Atsakyti
QUOTE(snail @ 2007 10 11, 14:28)
o kiek balų gavot kai gimė? mums tai mažai davė, nes pridusus buvo. o buvot stebimi metus laiko?

niekas man nepasakė, kiek dukra buvo įvertinta, bet ir pridusus buvo, ir ,,žavingai" mėlyna (kaip gera mėlynė). Stebėjo tik todėl, kad pačiai buvo siaubingai neramu ir ryzgau į akis gydytojai, tai ir siuntė šen ten periodiškai tikrinti. Apie save, sukarpymą, plyšimus jau nebekalbėsiu. Ačiū Dievui, viskas OK, bet nei pati pakartot norėčiau, nei priešui to linkėčiau.
Atsakyti
QUOTE(dangiuk @ 2007 10 11, 13:53)
niekas man nepasakė, kiek dukra buvo įvertinta, bet ir pridusus buvo, ir ,,žavingai" mėlyna (kaip gera mėlynė). Stebėjo tik todėl, kad pačiai buvo siaubingai neramu ir ryzgau į akis gydytojai, tai ir siuntė šen ten periodiškai tikrinti. Apie save, sukarpymą, plyšimus jau nebekalbėsiu. Ačiū Dievui, viskas OK, bet nei pati pakartot norėčiau, nei priešui to linkėčiau.


aš irgi apie save negalvoju, viskas sugijo thumbup.gif , svarbiausia vaikelis wub.gif
aš tai atsišviečiau išraša, tai kiek supratau tiek pati paskaičau, internete paieškojau, pas daktare paklausiu jei kokiu klausimu turiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(snail @ 2007 10 11, 14:56)
aš irgi apie save negalvoju, viskas sugijo  thumbup.gif , svarbiausia vaikelis  wub.gif
aš tai atsišviečiau išraša, tai kiek supratau tiek pati paskaičau, internete paieškojau, pas daktare paklausiu jei kokiu klausimu turiu  ax.gif

be abejo drinks_cheers.gif dėl jos labiausiai ir nervinaus.... dar paskaitose, kai išgirdau, kad gimdymo traumos -dažna protinės negalios priežastis, tai išvis vietos kurį laiką rast negalėjau....
Atsakyti
QUOTE(dangiuk @ 2007 10 11, 14:53)
be abejo  drinks_cheers.gif  dėl jos labiausiai ir nervinaus.... dar paskaitose, kai išgirdau, kad gimdymo traumos -dažna protinės negalios priežastis, tai išvis vietos kurį laiką rast negalėjau....


aš ir daug skaičiau, bet ne tik gimdymo trauma turi tokias pasekmes, gali būt ir nėštumo ir po gimdymo gali atsirast, svarbiausia dabar mūsų vaikai auga sveiki ir stiprūs thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(snail @ 2007 10 11, 16:01)
aš ir daug skaičiau, bet ne tik gimdymo trauma turi tokias pasekmes, gali būt ir nėštumo ir po gimdymo gali atsirast, svarbiausia dabar mūsų vaikai auga sveiki ir stiprūs  thumbup.gif

be abejo, kad ne tik, bet ši priežastis man tada buvo labai skaudi, prisigalvodavau visokių baisių dalykų, ypač,kol dekrete sėdėjau - laiko daug buvo laisvo, tai ir mintys neprotingos lankydavo.
Atsakyti
QUOTE(snail @ 2007 10 11, 12:28)
visiškai su jumis sutinku, toms kurios negimdė su repliu ar vakumo pagalba, geriau iš vis tegul nelenda į tema.
o kiek balų gavot kai gimė? mums tai mažai davė, nes pridusus buvo. o buvot stebimi metus laiko?

mes is karto po gimdymo gavom 9 pagal Apgar skale thumbup.gif Viskas buvo gerai ir mazei ir teveliams, tik gal streso daugiau apturejau, bet nebuvo jau kur dingti. Kai pamenu gydytoju pilna gimdykla blink.gif Nuo skyriaus vedejo iki vaiku gydytoju , akuseriu, visokiu gydytoju buvo ir visokia iranga jau ruose, ebt dekui Dievui viskas baigesi gerai. Na as buvau kirpta ir tikrai nemazai, bet po 2 saviaciu jau galejau sedeti ant abieju "sikniuku", o siaip tik ant kaires berods leido (o gal ant desines, jau neatsimenu blush2.gif ). Ir dar mano organizmas neprieme tu siulu, su kuriais buvo susiuta tarpviete, tai isisro siules, zodziu ligoninej prabuvom 10 dienu, is pradziu del mazes, paskui del manes. Nes siulai per anksti iseidinejo doh.gif Po to turejau vazineti i ligonine tikrintis kaip viskas gyja, kaip kas. Bet saziningai tepliojau gyd paskirta tepala, prausiausi grieztai po kiekvieno tualeto ir viskas sugijo thumbup.gif
Mane labiausiai gasdino po gimdymo ir kankino klausimias , kaip as kita vaikeli gimdysiu, ar irgi su tokiomis priemonemis blink.gif Bet visi gydytojai ramino, kad kitam gimdymui tai itakos netures. Labai tikiuosi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rumba @ 2007 10 11, 22:15)
mes is karto po gimdymo gavom 9 pagal Apgar skale thumbup.gif Viskas buvo gerai ir mazei ir teveliams, tik gal streso daugiau apturejau, bet nebuvo jau kur dingti. Kai pamenu gydytoju pilna gimdykla blink.gif Nuo skyriaus vedejo iki vaiku gydytoju , akuseriu, visokiu gydytoju buvo ir visokia iranga jau ruose, ebt dekui Dievui viskas baigesi gerai. Na as buvau kirpta ir tikrai nemazai, bet po 2 saviaciu jau galejau sedeti ant abieju "sikniuku", o siaip tik ant kaires berods leido (o gal ant desines, jau neatsimenu blush2.gif ). Ir dar mano organizmas neprieme tu siulu, su kuriais buvo susiuta tarpviete, tai isisro siules, zodziu ligoninej prabuvom 10 dienu, is pradziu del mazes, paskui del manes. Nes siulai per anksti iseidinejo doh.gif Po to turejau vazineti i ligonine tikrintis kaip viskas gyja, kaip kas. Bet saziningai tepliojau gyd paskirta tepala, prausiausi grieztai po kiekvieno tualeto ir viskas sugijo thumbup.gif
Mane labiausiai gasdino po gimdymo ir kankino klausimias , kaip as kita vaikeli gimdysiu, ar irgi su tokiomis priemonemis blink.gif Bet visi gydytojai ramino, kad kitam gimdymui tai itakos netures. Labai tikiuosi unsure.gif


rumba, negalvok kaip bus gruodi, tiesiog žinok, kad viskas bus gerai thumbup.gif tada taip ir bus thumbup.gif . lengvo tau nešiojimo 4u.gif
jūs labai daug gavot pagal Apgar thumbup.gif , o aš tai iki 3 sav atsisėst negalėjau doh.gif
Atsakyti
NA mano abi dukrytes (dvynukes) gime vakuma pagalba.Zyme ant galvytes pradingo per savaite. siaip vystosi lyg ir normaliai, tik pas jaunesne ant pilvuko atsirado raudona demele, kuri vis dideja.man labai labai neramu verysad.gif .
KAda pradeda pasirekti vakumio gimdymo pasekmes?
Atsakyti
QUOTE(pupux @ 2007 10 17, 02:55)
NA mano abi dukrytes (dvynukes) gime vakuma pagalba.Zyme ant galvytes pradingo per savaite. siaip vystosi lyg ir normaliai, tik pas jaunesne ant pilvuko atsirado raudona demele, kuri vis dideja.man labai labai neramu verysad.gif .
KAda pradeda pasirekti vakumio gimdymo pasekmes?


sveikute, o iš kur būsit? kur gimdei?
matai aš gimdžiau kauno klinikose, tai sakė vakumas dar nėra baisu ir jis nelabai turi pasėkmių, tik va kadangi mano ji gimė pridusus tai mus stebi reikia kas 3 mėn pasirodyti. o pasekmės kaip man sakė gali išlysti iki metuku laiko, bet mano gydytoja kuri visa gyvenima vaikus mažus gydo, tai sakė jau iškart būna matyti tos pasekmės, bet marosi silpnesnė kuri nors pusė ar taip kas.
manau nuvažiuokit pas savo gydytoja ir paprašykit siuntimo į kmuk ar taip kur vaikų raidos kabineta, kad jums būtų ramiau.
bet pagalvojus tai gal jums kokia alergija metasi ar taip kas g.gif
tik nieko neprisigalvokit, jei mergytės auga normaliai, svoris auga, tai vadinasi viskas gerai thumbup.gif
Atsakyti
labas mamytes, ir as turiu toki sirdies skausma. mano dukrytei tuoj bus 3 savaites, ji taip pat gime vakumo pagalba, nes buvo labai didele 4.6kg, taip kad niekaip neisejo isstumti. tai vat plysta sirdis ziurint i galvyte. ant jos yra guzas. is pradziu jis buvo kaip vandens pusle, o dabar kietas jau. gyvenu airjoj, kiek daktaru klausiau visi vienodai sako viskas bus gerai, bet as nerimauju. gal buvo kam nors panasi situacija su tuo guziuku?
Atsakyti
QUOTE(tukyte @ 2007 10 17, 14:56)
labas mamytes, ir as turiu toki sirdies skausma. mano dukrytei tuoj bus 3 savaites, ji taip pat gime vakumo pagalba, nes buvo labai didele 4.6kg, taip kad niekaip neisejo isstumti. tai vat plysta sirdis ziurint i galvyte. ant jos yra guzas. is pradziu jis buvo kaip vandens pusle, o dabar kietas jau. gyvenu airjoj, kiek daktaru klausiau visi vienodai sako viskas bus gerai, bet as nerimauju. gal buvo kam nors panasi situacija su tuo guziuku?


sveikute console.gif tiesiog nžn kaip dėl to guziuko, buvo jis ir mums, bet pradėjo minkštėti ir per pora mėn išnyko. tiesiog gal reiktu pareikalauti kad padarytu echo g.gif galvos, gal tik guziukas didesnis ir jam reiks daugiau laiko išnykti g.gif
Atsakyti