Įkraunama...
Įkraunama...

Vakuuminis ektraktorius

Dar esu skaičiusi,kad vakuumo pagalba gimusiems vaikučiams dažnai pasitaiko migreniniai galvytės skausmai g.gif Maniškiui karts nuo karto užeina kažkokie piktumo laikotarpiai,neranda vietos,viskas erzina.Tik nežinau ar tai susiję su galvytės skausmais schmoll.gif Gal kuri esat su tuo susidūrusi? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(astoldita @ 2007 08 13, 13:54)
Dar esu skaičiusi,kad vakuumo pagalba gimusiems vaikučiams dažnai pasitaiko migreniniai galvytės skausmai g.gif Maniškiui karts nuo karto užeina kažkokie piktumo laikotarpiai,neranda vietos,viskas erzina.Tik nežinau ar tai susiję su galvytės skausmais schmoll.gif Gal kuri esat su tuo susidūrusi? ax.gif

Reiktu gal su gydytoja pasitart... Mano sunui, pavyzdziui, yra siek tiek padidejes spaudimas i akiu dugna - akiu daktare sake, kad tai yra sunkaus gimdymo pasekme (siauri gimdymo takai, vaikas sunkiai "lindo lauk"), del ko gali uzeiti ir galvos skausmai, svaigulys... Siaip jau sake, kad isaugami tokie dalykai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sirana: 15 rugpjūčio 2007 - 16:01
Mes irgi gimėme su vakumo pagalba tongue.gif

Jonukas yra hyperaktyvus vaikas, bet nematau tame nieko blogo thumbup.gif
Atsakyti
Mano gimdymas taip pat buvo komplikuotas, per ilgai užsitesė, neturėjau jėgų gimdyti, žinau kad alpau dėjo man deguonį. Cezario daryt jau negalėjo, kadangi vaikutis jau buvo takuose, tad kai pradėjo dinginėti tonusai prireikė vakumo pagalbos. Ir esu labai laiminga, nes kitaip cray.gif Uždusęs buvo 1,5min gaivino verysad.gif ačių Dievui turiu aš savo angelėlį gyvą ir sveiką wub.gif Bet žinokit mum pasekmės buvo ir dar kokios to pridusimo. Kaip dabar prisimenu, galvoju kaip aš viską ištvėriau. mastau.gif
Atsakyti
aš paskaičiau jūsų visų pasisakymus ir iškilo klausimas; jei gimdymai komplikavosi, ar ne geriau būtų buvęs cezaris kaip gimdymo užbaigimas, o ne vakuumas? unsure.gif nesmerkit manęs, mamos, už tokį klausimą, bet kažkaip baisu man dėl vaikiukų.. pati žadu turėti bent dar vieną vaikiuką , o nuo tokių situacijų neapsaugota nė viena.. aišku, aš kalbu ne apie tai, kai jau per vėlu daryti cezarį... bet juk dirba savo srities specai - jie turėtų ir prieš patį gimdymą daug niuansų matyti.. tik daugumą jų tyli turbūt.. g.gif
Atsakyti
Mano mazyle irgi gime su vakuumu, bet pasekmiu dar kol kas jokiu nepastebejau,net melyniu nebuvo,pagal APGAR gavo 9-10balu...Bet gal del visa ko reiketu paprasyt gydytojos siuntimo echoskopijai,nes ji pati tai nieko neuzsimine...
Atsakyti
QUOTE(sigutekns @ 2007 08 24, 14:32)
Mano mazyle irgi gime su vakuumu, bet pasekmiu dar kol kas jokiu nepastebejau,net melyniu nebuvo,pagal APGAR gavo 9-10balu...Bet gal del visa ko reiketu paprasyt gydytojos siuntimo echoskopijai,nes ji pati tai nieko neuzsimine...

O žinai ką aš galvoju, bent dabar 4u.gif Kad tas vakumas gal ir nėra toks baubas, taigi jis padeda ateiti į ši pasaulį gyvybei, kai jau nėr jėgų pas mamytę, bent jau mano atvejų taip buvo. O pasekmės būna dėl to, kad vaikelis pridūsta, ir dėl hipoksijos būna įvairių komplikacijų. Tai jei jūs gavot 9-10balų tai nėra taip blogai reiškias jums pasisekė mirksiukas.gif Bent man jau gimdymo namuose vedėja pasakė, kad turėsit kreiptis pas neurologus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(wikonda @ 2007 08 24, 17:25)
O žinai ką aš galvoju, bent dabar  4u.gif Kad tas vakumas gal ir nėra toks baubas, taigi jis padeda ateiti į ši pasaulį gyvybei, kai jau nėr jėgų pas mamytę, bent jau mano atvejų taip buvo. O pasekmės būna dėl to, kad vaikelis pridūsta, ir dėl hipoksijos būna įvairių komplikacijų. Tai jei jūs gavot 9-10balų tai nėra taip blogai reiškias jums pasisekė  mirksiukas.gif  Bent man jau gimdymo namuose vedėja pasakė, kad turėsit kreiptis pas neurologus  unsure.gif


Vat butent drinks_cheers.gif Maniskei nei sirdeles tonai sutriko, nei kokiu kitu bedeliu buvo.Manau,kad gydytojai viska laiku ir tinkamai padare...
Atsakyti
Džiaugiuos nuoširdžiai 4u.gif Nes aš žinok oi kiek laiko save griaužiau ir kaltinau, nu aišku ir gydytojus blush2.gif kad gimė to vakumo pagalba. Nes isivaizdavau, kad nuo jo tos pasekmės 4u.gif Bet dabar suprantu, kad tai buvo vienintelė pagalba gimti mano mažyliui, o viskas jau praeitį 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Sunui jau 1 ir 3 men. gimdyma prisiminus vis dar asara istryksta, bet viskas eine normaliai. Nera jokiu raidos sutrikimu, o ir kraujosruva kur buna po vakumo pas mus issivaiksciojo per pora menesiu.
Linkiu visiems vaikiukams gimusiems vakumo pagalba augti stipriems ir sveikiems bigsmile.gif
Atsakyti
keliu tema į viršų, gal dar yra tokių mamyčių kurioms jų angeliukai gimė vakumo pagalba, pasidalinkim kaip jums sekasi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2006 12 30, 20:06)
Ar dar labiau traumuojant moters gimdymo takus, akušerė turėtų sukišt abi rankas į makštį?


o ka jeigu pas mane tilpo 2 gyd rankos ir dar reples...Ka tada kalbeti?
QUOTE(erikiuxxx @ 2007 01 07, 18:13)

o gal jai ne reples tai neszine kuom viskas butu pasibaige blush2.gif

visiskai sutinku drinks_cheers.gif

QUOTE(Ledute @ 2007 01 07, 23:00)
Jus gal nematet kaip atrodo vaikutis po traukimo su tom replem.
O shiaip jokiu taku niekas nepazheidzhia biggrin.gif
Kad viska isivaizduot, reikia paprashchiausiai vizualiai pamtyt reples, pamatyt kaip vaikas po ju atrodo, tai ta pati ji rankom trauksit....

nu ir kaip atrodo? ar mmatei is karto po gimdymo su replemis leliuka savo akimis, kad cia kalbi?sorry bet pikta, kai zmones kalba ir nezino ka kalba...
Mano pupa irgi gime repliu pagalba. po gimdymo is karto as ja turejau salia saves. Po to paeme ir atnesdavo pamaitinti, o po paros klaiko atnese su visam. Aisku po to seke begales tyrimu, galvytes echoskopija, neurologu vizitai, viziati apas akiu, ausu gydytojus ir t.t. Bet viskas mums gerai thumbup.gif Nesakau, ,kkad visiems taip gerai viskas baigiasi, bet nereikia kalbeti, jeigu nzn. Taip mane buvo sukarpe skersai isilgai, ir skatino ir ko tik nedare, o kai krito vaisiaus tonai, staigiai pakilo mano kraujospudis, vaikelis nueojo" ne ten kur reikia" gydytoja issigando, issikviete skyriaus vedeja, jis savo igudusiomis rankomis ir beje labai ramaii viska atliko.Tiesa to vaikelio taip jau neistraukia, ji gal kiek pataise, nes paskui as pati pabaigiau visa procesa, t.y. isstumiau. Aisku streso buvo ir man ir vyrui, ypac kai suzinojau kad naudos reples, bet trauktis nera kur, nes leliukas gali mirti...Dabar laimingai gyvenam ir laukiam ateinant kito stebukliuko. Ir gimdysiu tik pas ta gydytoja, kuris isgelbejo mano mazule, wub.gif O kad issipleciau, jeigu kam dar idomu apie tas reples, klauskit.Beje, pries gimdyma atsiverciau knyga ir pamaciau tas reples, sakau nu jau ne mums ju neprireiks...Tai va, kaip kazkas pasake, kartais baime virsta realybe. unsure.gif Bet nieko cia nepakeisi...
Atsakyti