Įkraunama...
Įkraunama...

Vakuuminiai maišai drabužiams, patalynei

atgaivinsiu tema, nes neseniai maciau, kad yra pirkti Maximoje Ukmerges gatveje, antrame aukste, kur visos buitines prekes. dydziu ivairiu tikrai buvo, ivairiu firmu, o kainu neisidemejau... kazkur 20-40 LT lygtai. dar kolkas nepirkau, tai nezinau kokia kokybe butu g.gif
Atsakyti
Pirkti yra maximoj, ermitaze, senukuose. Kainos labai ivairios - priklauso nuo dydzio, medziaggos ir pan. Reiks ir man lekti, nes vietos oj kaip truksta...
Atsakyti
Gerai būtų tokių maišų įsigyt, nes yra nenaudojamos patalynės ir ji tiek daug vietos užima doh.gif
Atsakyti
Super daiktas thumbup.gif
Ypač gerai kai kraustaisi (orą ištrauki siurbliu) ir kai skrendi lėktuvu (turiu specialius kur oras išeina susukant maišelį), sumažėja lagamino dydis.
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Gal pagelbėsite? Kur Kaune būtų galima įsigyti vakuuminių maišų (didesnių). Apvažiavau Senukus, Jysk'ą, Maximoj žiūrėjau, niekur nėra. Anksčiau pirkau iš Hobby Hall, bet kad jie paliko LT doh.gif Gal kas žinote? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cresta @ 2010 09 23, 20:17)
Sveikutės  4u.gif

Gal pagelbėsite? Kur Kaune būtų galima įsigyti vakuuminių maišų (didesnių). Apvažiavau Senukus, Jysk'ą, Maximoj žiūrėjau, niekur nėra. Anksčiau pirkau iš Hobby Hall, bet kad jie paliko LT  doh.gif  Gal kas žinote?  smile.gif

Sveika, pati pirkau KINIJOS parduotuvėje, buvo šalia mano namų, dabar išsikraustė, bet bazėje tikrai turi būti, ten yra tų maišų po 10Lt, labai įvairių dydžių, spalvų ir kvapų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Selma* @ 2010 09 24, 12:14)
Sveika, pati pirkau KINIJOS parduotuvėje, buvo šalia mano namų, dabar išsikraustė, bet bazėje tikrai turi būti, ten yra tų maišų po 10Lt, labai įvairių dydžių, spalvų ir kvapų 4u.gif


Netgi kvapų doh.gif Niu reikės palėkt kurią dieną į bazikę, paieškot smile.gif O gal tiksliau žinote, kuriam sandėly ieškot? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cresta @ 2010 09 24, 12:17)
Netgi kvapų  doh.gif  Niu reikės palėkt kurią dieną į bazikę, paieškot smile.gif O gal tiksliau žinote, kuriam sandėly ieškot?  smile.gif

Tikrai nežinau, mat senai ten buvau, o kai Kinija buvo prie namų, tai ir reikalo nebuvo važiuoti į bazę. O kvapai tam, kad plastmasės kvapas neįsigertų į rūbus, labai kvepia wub.gif
Atsakyti
Pavasari tris tokius maisus pirkau Maximoje per kazkokia akcija. Kainavo iki 10Lt dideli maisai. Kolkas isbandziau tik viena maisa, buvau sudejus zieminius drabuzius. Vakumas puikiai laikesi 4 men., po to teko pradaryti, nes atveso orai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vitalija.vilke @ 2010 01 22, 15:26)
Super daiktas thumbup.gif 
Ypač gerai kai kraustaisi (orą ištrauki siurbliu) ir kai skrendi lėktuvu (turiu specialius kur oras išeina susukant maišelį), sumažėja lagamino dydis.


aha, ypač kai skrendi
į priekį tai namuose su siurbliu ištrauki, o kai namo - palikt viešbutyje pusę lagamino daiktų?

QUOTE(cresta @ 2010 09 23, 20:17)
Sveikutės  4u.gif

Gal pagelbėsite? Kur Kaune būtų galima įsigyti vakuuminių maišų (didesnių). Apvažiavau Senukus, Jysk'ą, Maximoj žiūrėjau, niekur nėra. Anksčiau pirkau iš Hobby Hall, bet kad jie paliko LT  doh.gif  Gal kas žinote?  smile.gif

esu mačius maxima bazėje (aleksote) prie lyginimo lentų, skalbinių segtukų, kabinamų rūbų maišų
taip pat ir jysk'e mačiau, maždaug kur užuolaidos, iškabinta ant praėjimo stulpo dešinėj pusėj
Atsakyti
pirkau,maišus Select'e ir maximoje,ir vieni ir kiti gerai laiko sukišau striukes šeimynos ir drabužius ne sezonius.Gal jau kokie 3-4mėnesiai,gerai laikosi .Kadangi vietos neperdaugiausia,noriu daugiau jų nusipirkti.Tik vienas pastebėjimas,kad geresni kur siurbliu oras ištraukiamas,nes kitus labai sunku gerai užvakumuoti.Aišku lyginti po to reikia,bet kaip vieta spintoje tauposi nesunku ir išlyginti .
Atsakyti
Kadangi mano spinta sulužo tai išmetė vyras, gaunasi, kad spintos kaip ir neturiu. Tai aš ir nukoviau pora maišų ir bandysiu jais vasarinius išsaugoti nuo pasimetimo . Pirkau norvegiškus biltemos maišus, yra tas užtraukiamas ir skylė siurbliui. Kiek ten kišti jų galima? kad vos užsidarytu ar ,kad laisvesnis butu?
Atsakyti