Įkraunama...
Įkraunama...

Vakuuminiai maišai drabužiams, patalynei

Akropolio maximoje Vln pirkau visai neseniai smile.gif Tai turbūt ir kauno maximoj didesnėj bus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monica: 19 balandžio 2008 - 11:07
QUOTE(Monica @ 2008 04 19, 11:06)
Akropolio maximoje Vln pirkau visai neseniai smile.gif Tai turbūt ir kauno maximoj didesnėj bus


AČIŪ MERGAITĖS smile.gif O sakykit prie kokių prekių tie maišai būna sudėti.
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2008 04 19, 12:06)
Akropolio maximoje Vln pirkau visai neseniai smile.gif Tai turbūt ir kauno maximoj didesnėj bus

O kaip ten juos naudot? Su siurbliu išsiurbt orą? Manau labai geras dalykas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gaga99 @ 2008 04 12, 09:26)
man kazkada buvo proto uztemimas,  blush2.gif
tai as is topshop 2 komplektus ussisakiau  doh.gif
kelia kartus pabandziau ir tikrai sandariai uzdariau, ir maziau daiktu dejau, nesilaiko tas vakumas nors tu ka!!! tai naudoju kaip paprastus maisus, tai tik dulkiu isvengiu, o vietos tiek pat uziima... g.gif


Taigi taigi. As jau rasiau, kad ir man jie nelaiko drinks_cheers.gif . Reklaminis triukas ir tiek verysad.gif
Atsakyti
Jau rasiau kitoj temelej (gal patarimu skyrelyje g.gif ), kad tie maisai tai tik reklaminis triukas. Issiurbiu ora, o po kiek laiko jie savarankiskai atsidaro(ir ne tik pas mane). Plius rubai buvo susiglamze(reklamoj aiskino kad nesusiglamzo). Zodziu naudoju kaip paprastus maisus, bet uz tokia kaina doh.gif
Atsakyti
Turiu keletą skirtingų dydžių. Mažesni yra ne išsiurbiami siurbliu, o tiesiog vyniodama spaudžiu ir tas oras išeina pro tokias landas ir atgal neįsisiurbia. Tai šitie super laiko, įdedu kaldrą su pagalve, tai susiploja tik jėgos reikia gerai įdėti smile.gif
O va pirkau didelius maišus kur išsisiurbia siurbliu, tai pasitaikė brokas(o gal visi tokie) leidžia orą. Sudedu dvigulę ir dvi viengules kaldras, dvi pagalves. Tai kai išsiurbiu įspūdingai sumažėja. Bet kaip ir jblamami sakė, praleidžia orą. Bet kai jos pas mane po lova sudėtos, tai išsipučia truputi, tik tiek kiek vietos ten yra smile.gif
Atsakyti
nežinau, kur tuos maišus maximoj matėt, visas lentynas išmaišiau, kur jie galėtų būti, radau tik maišus rūbams ant pakabų apvilkti, paskui dar tuos pakavimo maišai, nežinau kaip pavadinti, tie su užtrauktukais, o kad būtų oras ištraukiamas - nerandu, arba nežinau kaip jie atrodo arba padėti kitur nei pakabos
Atsakyti
Nezinau kaip Kaune, bet Klaipedoje prie tu rubu maisu salia yra ir tie vakuminiai maisai. Ar nebut tau lengviau imti ir paklausti paciu Maximos mergaiciu? smile.gif
Atsakyti
Aš anksčiau mačiau tokius maišus Droge. Ar dabar yra nežinau...
Atsakyti
QUOTE(kelti @ 2008 07 09, 07:58)
Nezinau kaip Kaune, bet Klaipedoje prie tu rubu maisu salia yra ir tie vakuminiai maisai. Ar nebut tau lengviau imti ir paklausti  paciu Maximos mergaiciu? smile.gif

klausiau, o jos į mane blink.gif tipo nesą apie tokius girdėję, o jau aš tada į jas blink.gif g.gif
Atsakyti
na aš tuos vakuuminius maišus esu ir Droge ir senuokuose ( PC banginis Vilniuje)pirkus. Tai iš Drogo, kur rankomis išspaudžiamas oras tai nesu labai patenkinta, bet iš Senukų , kur su siurbliu oras ištraukiamas tai labai patenkinta esu. Visa nenaudojama patalynę suspaudžiau, kad daugiau po lova tilptų, o kai reikia tik atsidariau maišelį ir atsistato į buvusią formą. Be to ir kainos normalios (nuo 10 iki 30 Lt) jei gerai pamenu, ir dydžiai įvairūs būna. Man tai jie labai liux smile.gif
Atsakyti

pasidalinsiu patirtimi,aš taitokių maišelių per www.select.lt užsisakiau,wat nuoroda čia:
http://www.select.no...911322213982021

super dalykas thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti