Įkraunama...
Įkraunama...

Vakuuminiai maišai drabužiams, patalynei

QUOTE(ligituka @ 2008 09 11, 23:01)
pasidalinsiu patirtimi,aš taitokių maišelių per www.select.lt užsisakiau,wat nuoroda čia:
http://www.select.no...911322213982021

super dalykas  thumbup.gif  thumbup.gif



Ar tikrai ilgam lieka tie maisai be oro, suspausti? O istraukus daiktus is ju turbut labai susiglamde buna.
Noriu isaugtus vaikiskus rubus taip supakuoti, bo dar noriu juos palaikyti kitam vaikui, o vietos mazai sandeliavimui turime. Tai ir mastau kiek laiko tie maisai suspausti liks. Jauciu tikrai ne 3 metams kokiems schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Feminine @ 2008 09 20, 22:07)
Ar tikrai ilgam lieka tie maisai be oro, suspausti?  O istraukus daiktus is ju turbut labai susiglamde buna.
Noriu isaugtus vaikiskus rubus taip supakuoti, bo dar noriu juos palaikyti kitam vaikui, o vietos mazai sandeliavimui turime. Tai ir mastau kiek laiko tie maisai suspausti liks. Jauciu tikrai ne 3 metams kokiems   schmoll.gif



niu šitų iš Select'o parduotuvės dar nebandžiau,nes dar niekaip užsakymo nesulaukiu,bet man uošvenė atsiuntė iš Anglijos porą,tai labai nusivyliau,oro per kokias dvi dienas prieina,aišku nepilnai,bet vistiek...o neseniai pati Maximoj nusipirkau tokį pakankamai didelį,tasi labai patenkinta esu,aš tai patalynę sudėjus,koldras ir pagalves,kurių nenaudojam thumbup.gif tai šiaip super dalykėlis,o dėl susiglamžymo,tai jo,tikrai pasiglamžo...kai išbandysiu tuos Select maišus,būtinai parašysiu atsiliepimus mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ligituka: 21 rugsėjo 2008 - 21:22
QUOTE(ligituka @ 2008 09 11, 22:01)
pasidalinsiu patirtimi,aš taitokių maišelių per www.select.lt užsisakiau,wat nuoroda čia:
http://www.select.no...911322213982021

super dalykas  thumbup.gif  thumbup.gif


Nu as tokius turiu, bet man jie atsivakumavo. Tik kaip paprasta maisa galiu naudoti. verysad.gif
Atsakyti
as tai uzsipirkau vakuminiu maisu Senukuose, maisas kainuoja nuo 5 ~ 12lt. Na esu sudejusi vaiko drabuzius tai per tris savaites jie man neatsileido.Kiek dar laikys matysim. Tu maisu buna bent jau Vln didziuosiuose senukuose (tiek banginyje tiek ukmerges plente). Reiketu pasiklausti konsultantu nes primaji karta ilgai bludinau.... blink.gif
Atsakyti
aš pirkau pardėje 100 įdėjų jūsų namams. Čia kur TCM prekėmis prekiauja. Įdėjau vieną antklodę- laikė kuo geriausiai, sudėjau 3 "adijalus"- išsivakumavo po 2 dienų. Tai nežinau, gal blogai užspaudžiau, arba tai tiesiog š.. tie maišai.
Atsakyti
QUOTE(gabute @ 2008 09 22, 14:19)
as tai uzsipirkau vakuminiu maisu Senukuose, maisas kainuoja nuo 5 ~ 12lt. Na esu sudejusi vaiko drabuzius tai per tris savaites jie man neatsileido.Kiek dar laikys matysim. Tu maisu buna bent jau Vln didziuosiuose senukuose (tiek banginyje tiek ukmerges plente). Reiketu pasiklausti konsultantu nes primaji karta ilgai bludinau....  blink.gif

o sakykite, su bet kokiu siurbliu galima tą orą ištraukti, ar reikia kažkokio psecialaus antgalio?
Atsakyti
Gal kam pravers mano pasisakymas bigsmile.gif
Aš pirkau pačius paprasčiausius vakuuminius maišus iš Senukų,nuo 7 kažkur iki 12 Lt. Vieni būna su metaliniu pagaliu užsispaudžia,o kiti tokia užspaudžiama plastmasinė juostelė, tokiuose maišeliuose karoliukus ir pan. parduoda. Tuose maišuose oras traukiamas siurbliu (be jokio antgalio), betraukiant orą užsisuką toks pimpukas (nežinau kaip pavadint lotuliukas.gif ) jo kokybė priklauso turbūt nuo sekmės biggrin.gif nes man kokie trys geri,o vienas ar du nelabai išlaikantys vakuuma smile.gif Bet, vistiek ten susidedu ne sezono rūbus smile.gif ten dedu pagalves,pledus, žieminę/vasarinę antklodes thumbup.gif kokius keturis kartus vietos mažiau užima. Dabar per vasarą dėjau megztinius, striukes ir pan. Susiglamžė, bet nieko, išlyginau smile.gif
Kauno senukuose Draugystės gatvėj jie yra sudėti antrame aukšte, šalia lyginimo lentų, skalbinių krepšių ir pan. Bet užvadinti nevakuuminiai maišai, o kažkaip kitaip,todėl ten nesuprasi kas per daiktas lotuliukas.gif ant įpakavimo kažkokia gėlytė nupaišyta blink.gif Jonavos gatvės senukuose jie yra tam pastate, kur indai ir buitinė chemija, įėjus į tą pastatą dešinėj pusėj. Gal kam nors padėjau 4u.gif
Va ir nuorodžiukę radau:
http://www.senukai.l...ist_tab=actions
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irisas: 25 rugsėjo 2008 - 20:11
radau maxima bazėj, tai 60x90 cm virš 20 lt kainuoja.
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2008 09 24, 09:45)
o sakykite, su bet kokiu siurbliu galima tą orą ištraukti, ar reikia kažkokio psecialaus antgalio?



bet kokiu siurbliu ir be jokio antgalio issitraukia oras thumbup.gif tikrai paprasta viskas mirksiukas.gif
Atsakyti
pirkau tuos maisus Ermitaze, labai dideli apie 30 litu, mazesniu nebuvo. siaip net per dideli, nes nera kur padeti, nei i spinta telpa nei kur i lova, nebent i sandeliuka deti. bet nusipirkau tris, vienas atrodo laiko vakuma gerai, kitas leido ora is karto, trecia kazkur matyt prakirtau netycia, bet tikrai nieko ypatingo su juo nedariau. labai gaila nes tikrai praktiskas daiktas butu, vaiko isaugtiems drabuziams, patalynei i kt. laikyti. bet juos kazkodel gamina is labai kieto plastiko, labai nelankstus, neelastingas lengvai luzta. kiek dabar pasidairau kitose pardutuvese visi jie vienodi. labai gaila, kad tokia geras dalykas, ir praktiskai nenaudojamas.
Atsakyti
Pirkom tuos maisus is TvShop pries pora metu. Kraustantis buvo super dalykas thumbup.gif Siaip kazkiek atsilaisvina ilgiau stovedami, bet vis tiek gerokai maziau vietos uzima negu siaip maisas. O norint, kad labai stipriai nesusiglamzytu, palieku daugiau oro viduj mirksiukas.gif . Pagalviu nebandziau, bet megztiniams nieko nenutiko: perskalbiau, isdziuvo- ir vuolia biggrin.gif
Atsakyti
pirkau,maišus Select'e ir maximoje,ir vieni ir kiti gerai laiko sukišau striukes šeimynos ir drabužius ne sezonius.Gal jau kokie 3-4mėnesiai,gerai laikosi thumbup.gif .Kadangi vietos neperdaugiausia,noriu daugiau jų nusipirkti.Tik vienas pastebėjimas,kad geresni kur siurbliu oras ištraukiamas,nes kitus labai sunku gerai užvakumuoti.Aišku lyginti po to reikia,bet kaip vieta spintoje tauposi nesunku ir išlyginti biggrin.gif .
Atsakyti