Įkraunama...
Įkraunama...

Bioptron lempa

Aš neturiu Bioptron lempos, bet esant reikalui skolinuosi iš krikšto mamos. Tai galiu pasakyt, jog peršalimo ligoms ji thumbup.gif Pati sirgau ausies uždegimu, kelis kart šildydavau ausį su ta lempa, po to svarbiausia neatšalt (apsirišt ką nors arba prieš miegą šildytis), slogai irgi puikus dalykas, tik reikia šildyt ne nosį, o sinusus kaktos srityje. Iš kart pralaisvėja kvėpavimas.
Bet va prieš metus buvau pasiskolinusi egzemai gydyt, nes rankos buvo žaizdotos, tai žinokit nepadėjo unsure.gif Kažkaip man net priešingai pradėjo dar labiau erzint, nes oda sausėja.
Visai nieko būtų nusipirkt, ale kad žiauriai brangu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(newz @ 2009 02 04, 15:50)
Sveiki 4u.gif
aš irgi jau turiu bioptron pro 1- thumbup.gif
Vaikas peršalo,atsirado sloga,paraudonavo aplink nosį ir skruostai,labai verkė,nes skaudėjo,pašviečiau pora dienu ir praėjo  thumbup.gif
Ir sloga sumažėjo 4u.gif jau nebega.
Ačiu ,raudonkepuraitė ,už gera daikta ir gera nuolaida  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Papildyta:


lotuliukas.gif Liaudies išmintis: "Negydoma sloga praeina per savaitę, gydoma - per 7 dienas"
Taip ir čia. Lengva slogytė vaikams per tas pora dienų, pagėrus arbatėlių su medum būtų ir be "bioptrono" praėjus. P A T I K Ė K I T.
O tokius pinigus suplojus, žinoma, reikia kažkaip guost save: "Veikia, padeda, oi, kaip padeda". lotuliukas.gif
Kitaip būtų galima pirštus nusigraužt. Iki alkūnių.
Žinoma, JŪSŲ teisė rinktis ir eksperimentuot. Gaila tik, kad bandomaisiais triušiais tampa mažamečiai vaikai. Kas žino, kokios bus ilgalaikės pasekmės? (ai, tik nereikia ginti - "instrukcijoje rašo..." )
Oi, kiek tose reklamose prirašo...
Tausokit save mirksiukas.gif
Ir nebūkit bandomaisiais triušiais.
Atsakyti
Man tai vien nuo žodžio 'švitinti' baisu pasidaro... Nenorėčiau aš tokio aparato net dykai, netikiu, kad ištirtas jo poveikis, o ant savęs nemėgstu eksperimentuot... o tuo labiau ant savo vaikų???? Ir apskritai viskas, ką parduoda zepter, bauer, amway ir kt. platintojai man kelia įtarimą. Gal tai ir geri produktai, bet kainos nerealiai užkeltos ir visa tai galima nusipirkti parduotuvėj už daug mažesnes sumas.
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2009 02 06, 17:14)
lotuliukas.gif Liaudies išmintis: "Negydoma sloga praeina per savaitę, gydoma - per 7 dienas" 
Taip ir čia. Lengva slogytė vaikams per tas pora dienų, pagėrus arbatėlių su medum būtų ir be "bioptrono" praėjus. P A T I K Ė K I T.
O tokius pinigus suplojus, žinoma, reikia kažkaip guost save: "Veikia, padeda, oi, kaip padeda".  lotuliukas.gif 
Kitaip būtų galima pirštus nusigraužt. Iki alkūnių.
Žinoma, JŪSŲ teisė rinktis ir eksperimentuot. Gaila tik, kad bandomaisiais triušiais tampa mažamečiai vaikai. Kas žino, kokios bus ilgalaikės pasekmės? (ai, tik nereikia ginti - "instrukcijoje rašo..." )
Oi, kiek tose reklamose prirašo...
Tausokit save  mirksiukas.gif
Ir nebūkit bandomaisiais triušiais.

Nemanau, kad bandomaisiais triusiais patapo visi ligoninese gydomi pacientai. Juk jau beveik visos med. įstaigos turi šiuos aparatus.
O dėl slogos irgi galiu paprieštarauti. Turim šią bėdą gana dažnai, o po jos visada seka bronchitai ir kt. nemalonumai. O prieš kalėdas įsigijau šį daigtą ir kol kas pora kartų per kelias dienas ir sutvarkėm savo slogas.
Netikėjau, bet pasitvirtino man kol kas 100%
Atsakyti
Jei šis aparatas būtų tikrai toks stebuklingas, seniai būtų pradėta masinė jo gamyba ir jis nebūtų toks brangus. Jis būtų taikomas visose med. įstaigose ir rekomenduojamas visų gydytojų, bet to kažkodėl nėra, ką?
Atsakyti
Kai laukiaus ir 37 nestumo savaite isitaisiau sinusita, man paskyre bioptron terapijas, tai palankiau 10 dieneliu ir susitvarkejau po keliu karteliu smile.gif
Labai noreciau i namus isigyti sitioki daikta, tik kad brangokoka ...
Papildyta:
QUOTE(Junda @ 2009 02 06, 17:55)
Jei šis aparatas būtų tikrai toks stebuklingas, seniai būtų pradėta masinė jo gamyba ir jis nebūtų toks brangus. Jis būtų taikomas visose med. įstaigose ir rekomenduojamas visų gydytojų, bet to kažkodėl nėra, ką?


Tai kad bent jau musu ambulatorijoj tai turi toki daikta, manau kad kitose irgi yra wink.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2009 02 06, 18:14)
lotuliukas.gif Liaudies išmintis: "Negydoma sloga praeina per savaitę, gydoma - per 7 dienas" 
Taip ir čia. Lengva slogytė vaikams per tas pora dienų, pagėrus arbatėlių su medum būtų ir be "bioptrono" praėjus. P A T I K Ė K I T.
O tokius pinigus suplojus, žinoma, reikia kažkaip guost save: "Veikia, padeda, oi, kaip padeda".  lotuliukas.gif 
Kitaip būtų galima pirštus nusigraužt. Iki alkūnių.
Žinoma, JŪSŲ teisė rinktis ir eksperimentuot. Gaila tik, kad bandomaisiais triušiais tampa mažamečiai vaikai. Kas žino, kokios bus ilgalaikės pasekmės? (ai, tik nereikia ginti - "instrukcijoje rašo..." )
Oi, kiek tose reklamose prirašo...
Tausokit save  mirksiukas.gif
Ir nebūkit bandomaisiais triušiais.


Nesutinku su Jumis schmoll.gif
Mano mama turi bioptrona jau metus,tik mažą-compacta,tai padėjo nuo daug lygų,aš ,kai man reikėjo paimdavau -tai sloga tikrai gerai gydo ir ne lengva,kaip rašot,o tokią,nuo kurios prasideda sunkesnės lygos,tik reikia šviesti,o nelaikyti šalia.
Tai kad pirkau didesnį,nes žinojau,kad daiktas geras ir tikrai vertas tų pinigų 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Junda @ 2009 02 06, 18:55)
Jei šis aparatas būtų tikrai toks stebuklingas, seniai būtų pradėta masinė jo gamyba ir jis nebūtų toks brangus. Jis būtų taikomas visose med. įstaigose ir rekomenduojamas visų gydytojų, bet to kažkodėl nėra, ką?


Praktiškai visuose ligoninese ir klinikose,net privačiuose,bet kur aš buvau-visur yra ir gydytojai kaip tik skatina naudotis,nes šį šviesą poliarizuota ir visiškai nekenksminga,o brangiai kainuoja,nes tai patentuotas daiktas ir parduotuvėse neparduodamas,kad nebūtų netikrų (padirbtų).

Papildyta:
QUOTE(zujka @ 2009 02 06, 18:53)
Nemanau, kad bandomaisiais triusiais patapo visi ligoninese gydomi pacientai. Juk jau beveik visos med. įstaigos turi šiuos aparatus.
O dėl slogos irgi galiu paprieštarauti. Turim šią bėdą gana dažnai, o po jos visada seka bronchitai ir kt. nemalonumai. O prieš kalėdas įsigijau šį daigtą ir kol kas pora kartų per kelias dienas ir sutvarkėm savo slogas.
Netikėjau, bet pasitvirtino man kol kas 100%

drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(newz @ 2009 02 06, 18:46)
parduotuvėse neparduodamas,kad nebūtų netikrų (padirbtų).


Vaikų darželio lygio argumentas smile.gif Čia turbūt taip zepter smegenis plauna? Jei taip mąstyt, tai praktiškai niekas, ypač patentiniai vaistai, neturėtų būti parduodami parduotuvėse/vaistinėse, o tik platinami. Beje, o kas trukdo padirbtus platinti?
Atsakyti
QUOTE(Junda @ 2009 02 06, 20:08)
Vaikų darželio lygio argumentas smile.gif Čia turbūt taip zepter smegenis plauna? Jei taip mąstyt, tai praktiškai niekas, ypač patentiniai vaistai, neturėtų būti parduodami parduotuvėse/vaistinėse, o tik platinami.

o tai jau savo isprusima parodei.
Patentuotus vaistu tam tikra laiko tarpa teise gaminti turi tik uzpatentaves gamintojos. Ir tik pasibaigus tam laikotarpui kiti gali pradeti naudotis patentuotu gaminiu arba bandyti pagaminti pigesni/ efektyvesni jo analoga Taigi tam tikra laikotarpi platinti turi tik viena firma is kurios jau perka vaistines ir perparduoda mums vartotojams. Kuo gi tai skiriasi -is gamintoju vaistu tiesiogiai negali isigyti, o tik per platintojus (vaistines) gauni
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2009 02 06, 20:10)
o tai jau savo isprusima parodei.
Patentuotus vaistu tam tikra laiko tarpa  teise gaminti turi tik uzpatentaves gamintojos. Ir tik pasibaigus tam laikotarpui kiti gali pradeti naudotis patentuotu gaminiu arba bandyti pagaminti pigesni/ efektyvesni jo analoga Taigi tam tikra laikotarpi platinti turi tik viena firma is kurios jau perka vaistines ir perparduoda mums vartotojams. Kuo gi tai skiriasi -is gamintoju vaistu tiesiogiai negali isigyti, o tik per platintojus (vaistines) gauni



Galit man nepasakot apie patentinius ir generinius vaistus, šią rinką geriau už jus išmanau. Ir vis dėlto kalba ėjo apie įsigijimą iš parduotuvių/vaistinių vs platintojų. Tai čia buvo pateiktas argumentas, kad patentuotą gaminį baisu parduotuvėse parduot, nes ims padirbinėt. Tai va, aš sakau, kad tokios logikos laikantis, nieko patentuoto negalima būtų parduotuvėse pardavinėt, ale ir pardavinėja, vargo nemato smile.gif
Atsakyti
pas mus ligoninėje (ten dirbu) yra ši lempa...ir naudojam...
pati išmėginau kaip puikiai veikia ji esant slogai, herpes'ui ir spuogams thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Junda @ 2009 02 06, 20:08)
Vaikų darželio lygio argumentas smile.gif Čia turbūt taip zepter smegenis plauna? Jei taip mąstyt, tai praktiškai niekas, ypač patentiniai vaistai, neturėtų būti parduodami parduotuvėse/vaistinėse, o tik platinami. Beje, o kas trukdo padirbtus platinti?


Nieks netrugdo padirbtus platinti ir tokių jau yra labai daug,ir kainuoja daug mažiau,tik ir "gydo "pagal kaina smile.gif teko susidurti.Matyt,kad apsisaugoti nuo tokios "masinės gamybos"pigios,firma ir parduoda pati,beje,manau,jei ir pardavinėtų vaistinėse,tai aparatas kainuotų dar daugiau,o ne mažiau.Bet čia iš vis Jų teisė,kaip pardavinėti,o mes čia kalbam apie prietaiso poveikį,o ne apie vaistines ir vaistus smile.gif
O prietaisas TIKRAI padeda 4u.gif
P.S.o įžeidinėdami,parodot,kad Jūsų lygis dar žemesnis,ir visisškai sutinku su ALMA...,kad tik žmogus neturintis jokio supratymo apie šį prietaisą ir jo net nemates,gali taip rašyti mirksiukas.gif
Beje,kur gyvenat,kad net klinikoje nematet? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Alma***G @ 2009 02 08, 00:24)
Darzelio lygio kalbos.

tik kas neturi sio daikto gali taip kalbeti. ir kas nesusidure su rimtomis ligomis.


PRITARIU 4u.gif
Atsakyti