Įkraunama...
Įkraunama...

Patarimai norinčioms pastoti

Siandien buvau Akropolio savitarnos Eurovaistineje ir radau biciu duoneles pastilemis ir matyt grynos, nes pakracius dezute atrode, kad ten visas gabalas. Parasyta, kad pastiles reikia kramtyti po 3-4 per diena. vienoje yra 700 mg biciu duoneles ir 21 mg vitamino C. Tai va, biciu duoneles ir eurovaistineje galit rasti smile.gif Mokejau 16.99. Bet gal kapsules uz pastiles efektyvesnes...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rita.gs: 19 spalio 2007 - 21:23
QUOTE(Granatas @ 2007 10 17, 16:28)
Šį mėnesį matuoju BT ir vėl važiuosiu pas ginę pažiūrėti, kaip vystosi folikulai ir po O dar kartą važiuosiu, kad pažiūrėtų gleivinės storį. Jeigu viskas bus ok ir vėl nieko neišeis, tai varau savo vyrą priduoti spermos.  Va toks veiksmų planas  lotuliukas.gif 



Planas chuliganas smile.gif thumbup.gif .


Atsakyti
Anokia cia gudrybe sugalvosi norint pastot.....paprasciausiai reikia myletis blush2.gif
Ir tai reikia daryti kiekviena diena, nes pastoti yra sansu visada ir per mmm, ir po ju, ir pries jas ir t.t....cia yra praktika.....o teorija aisku sako ka kita mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovzil: 21 spalio 2007 - 16:35
QUOTE(dovzil @ 2007 10 21, 17:32)
Anokia cia gudrybe sugalvosi norint pastot.....paprasciausiai reikia myletis  blush2.gif
Ir tai reikia daryti kiekviena diena, nes pastoti yra sansu visada ir per mmm, ir po ju, ir pries jas ir t.t....cia yra praktika.....o teorija aisku sako ka kita  mirksiukas.gif

kad ir 10 sykių per dieną mylėkis, pasiseks kada bus laikas
Atsakyti
QUOTE(rita.gs @ 2007 10 19, 22:21)
Siandien buvau Akropolio savitarnos Eurovaistineje ir radau biciu duoneles pastilemis ir matyt grynos, nes pakracius dezute atrode, kad ten visas gabalas. Parasyta, kad pastiles reikia kramtyti po 3-4 per diena. vienoje yra 700 mg biciu duoneles ir 21 mg vitamino C. Tai va, biciu duoneles ir eurovaistineje galit rasti smile.gif Mokejau 16.99. Bet gal kapsules uz pastiles efektyvesnes...


As siandien buvau Akropolio toje pacioje vaistineje ir nupirkau vytui biciu pienelio tableciu, jos kainavo 28 Lt. Ziuresim ar pades gericiau pastoti, ten lapelyje raso, kad aktyvina spermiukus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dovzil @ 2007 10 21, 17:32)
Anokia cia gudrybe sugalvosi norint pastot.....paprasciausiai reikia myletis  blush2.gif
Ir tai reikia daryti kiekviena diena, nes pastoti yra sansu visada ir per mmm, ir po ju, ir pries jas ir t.t....cia yra praktika.....o teorija aisku sako ka kita  mirksiukas.gif


Tikra teisybe sakai thumbup.gif As taip su pirmu vaiku pastojau- 2 savaites pradedant nuo 7 ciklo dienos smileysex.gif ir pastojau per pirma menesi. Si karta neiseina kiekvina diena blush2.gif na ir vyras uzprotestavo, sako bandysime naturaliai biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(zirzekle @ 2007 10 19, 16:38)
Sveikos, uztikau, kad apie zaizdeles diskutuojat. man pries 4-5 metus uzdegino, ji nebuvo didele, bet degino tai su vaistais kazkokiais, lyg nepamenu, kad su aparatais kokiais butu gine darbavusis. kiek po to ejau, ne viena gydytoja apie jokia zaizdele neuzsimine, o ir as kazkaip nepaklausiau doh.gif tai kaip dabar galvoju, matyt jos nesimato ar visai gal jau sugijusi.  g.gif
o sakykit, kokios pasekmes gali buti pries pastojant ar gimdant kai yra zaizdele? niekad nesusimasciau apie tai.
kuo dazniau uzsuku i si foruma, ir mintis apie nestuma pasidaro nebetokia svetima thumbup.gif


Man gine nieko nesake, kad pastoti trukdytu, kaip tik sake , kad geriau nedeginti, jei dar ruosiuosi gimdyti. g.gif Man po zvakuciu dabar geraiu, kol kas bent netrukdo doh.gif O turint zaizdele, butinai reikia pas gine tikrintis 2 kart i metus- citologini daryti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wilike @ 2007 10 21, 17:48)
kad ir 10 sykių per dieną mylėkis, pasiseks kada bus laikas

Nu gal g.gif Kartais buna gyvenime,kad kazkas is virsaus viska uz mus nusprendzia mirksiukas.gif O jei 10 kartu per diena mylesies, tai nera gerai, nes spermiukai nelabai gyvibingi buna...geriau jau 1 karta , bet kasdien mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dovzil @ 2007 10 22, 16:50)
Nu gal  g.gif  Kartais buna gyvenime,kad kazkas is virsaus viska uz mus nusprendzia  mirksiukas.gif  O jei 10 kartu per diena mylesies, tai nera gerai, nes spermiukai nelabai gyvibingi buna...geriau jau 1 karta , bet kasdien  mirksiukas.gif

ne tiesiogine prasme tur4jau tuos 10 kartu, tiesiog pirmas vaikutis pavyko is vieno karto , o dabar ir mylimes tiek pat kartu , bet kaip nera taip nera verysad.gif Tai uztad galvoju, kad viskas turi savo laika, ir nei cia paskubinsi nei paletinsi.
Matyt ten auksciau geriau zino, kad kam laikas ax.gif
Atsakyti
Vaikai, tai musu angeliukai! Ateina jie i musu gyvenima, kada jie to nori thumbup.gif Aisku galima tai biskeli pakoreguoti, pasistengti jiems padeti drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Adalija @ 2007 10 22, 20:11)
Vaikai, tai musu angeliukai! Ateina jie i musu gyvenima, kada jie to nori thumbup.gif Aisku galima tai biskeli pakoreguoti, pasistengti jiems padeti drinks_cheers.gif



drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos mergytes 4u.gif
Mes planuoti pradejom pries kelis menesius emem folio rugsty gerti. Bet tik rugseji ir spali intensyviai ememes darbo ax.gif Nepaseseke rugseji...nu ner teisybes..viena mano pazystama jau trecia aborta pasidare, vaiku nenori ir KT geria ir vis tiek pastoja doh.gif O cia zmogus planuoji, ruosiesi...ner teisybes...
MB irgi vis skaitineja, ziurineja visur. Abu gandro saukemes ax.gif
Ir pradejau ziurineti, nes man ta pati problema, kaip ir daugumai cia-isbega viskas jei bunu ant nugaros verysad.gif Tai jauciu teks patarimais pasinaudoti ir kita menesi ant pilvuko ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Adalija @ 2007 10 22, 18:11)
Vaikai, tai musu angeliukai! Ateina jie i musu gyvenima, kada jie to nori thumbup.gif Aisku galima tai biskeli pakoreguoti, pasistengti jiems padeti drinks_cheers.gif

Nu cia jau neber ir ka pridurti drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(tasha @ 2007 10 22, 21:07)
Sveikos mergytes 4u.gif
Mes planuoti pradejom pries kelis menesius emem folio rugsty gerti. Bet tik rugseji ir spali intensyviai ememes darbo ax.gif  Nepaseseke rugseji...nu ner teisybes..viena mano pazystama jau trecia aborta pasidare, vaiku nenori ir KT geria ir vis tiek pastoja doh.gif O cia zmogus planuoji, ruosiesi...ner teisybes...
MB irgi vis skaitineja, ziurineja visur. Abu gandro saukemes ax.gif
Ir pradejau ziurineti, nes man ta pati problema, kaip ir daugumai cia-isbega viskas jei bunu ant nugaros verysad.gif  Tai jauciu teks patarimais pasinaudoti ir kita menesi ant pilvuko ax.gif


Bet visvien man rodos lieka viduje kazkiek, o pakanka ir labai mazai. Mes irgi jau antra menesi bandosm, kol kas nieko, labai gaila. Sakau, kazkokia neteisybe schmoll.gif Kodel tie vaikiukai neateina pas tuos, kurie is ties ju nori
Atsakyti