Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Patarimai norinčioms pastoti
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Nėštumo planavimas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
tasha
QUOTE(miig @ 2007 10 23, 08:12)
merginos, aš dabar paklausiu tokio labai  doh.gif  klausimėlio... nu jūs matau patyrę, aš tai naujokė tam reikale, tai jaučiu, kad galiu klausinėt. O ką reiškia laikyti kojas pakėtus?? ta prasme tiesiog gulit ant nugarytės keliukus sulenkę į viršų? ar ir klubus pakeliat nuo lovos, bet nelabai įsivaizduoju kaip tokioj padėty išgulėt 10 min, jau nekalbant apie 30  hihihi.gif  čia gi raumenų užtreniruotų reikia?
*

Na mes irgi nesenai pradejom, ispradziu viskas isbegdavo, tai ir sumastem abu, kad jis baiggia, pakisa po manim dar viena pagalve ir as beveik zvake darau ir atsiremiu kojom i siena ax.gif Tada pagiuliu kiek kantrybes turiu ir kai kojas nuleidziu viskas isbega ax.gif
Adalija
QUOTE(tasha @ 2007 10 22, 21:22)
Na lieka, ypac, kai guliu koki 10 min. kojas pakelus doh.gif  Bet taip noretusi, kad jau uzkibtu lelius.
Va maniskis tik ka is darba gryzo, sako : maciau gandrus lizde (mes Ispanijos dabar) tai partasiau, kad leliuka mums atnestu, o jei du tai is vis gerai butu wub.gif
*

Manau, kad tikrai nereikia pergyventi del to, kad isbega mirksiukas.gif Nes isbega visoms cool.gif Isivaizduok, juk galima pastoti net tuomet, kai naudoji nutraukta akta, tai ten tikrai visai nedaug papuola doh.gif
Papildyta:
QUOTE(opalė @ 2007 10 23, 10:35)
Na as tai paguliu pasidejusi pagalve po sedmenim ir sulenkusi kojas per kelius - galima pedomis i siena atsiremti.  mirksiukas.gif
Nera ir nereikia cia jokios akrobatikos  biggrin.gif - ir siaip jei viskas gerai, nukeliaus tie spermiukai savo kelia patys, - man tai tiesiog tas koju pakelimas kaip atrakcija - ir vyras sako kad jam idomu i mane su pakeltom kojom ziuret - tikras gamybos procesas atrodo doh.gif  lotuliukas.gif
*

thumbup.gif Mano vyras ta pati sako drinks_cheers.gif
miig

aha... o tai suprantu saugant kiekvieną lašą reikia kuo mažiau judintis blink.gif ir
šiukštu neišdykaut niekaip kitaip kaip tik misionieriškai verysad.gif panašėja į darbą ir į gamybą.... kažkaip norėčiau tos stadijos nepasiekti.. mano giliu įsitikinimu vaikiukai turi gimti iš meilės ir atsipalaidavimo, ar ne. svarbu nepersistengti tongue.gif sėkmės visoms. šiandie man 1cd eisim ant liūtuko rolleyes.gif
tasha
QUOTE(miig @ 2007 10 23, 10:17)
aha... o tai suprantu saugant kiekvieną lašą reikia kuo mažiau judintis  blink.gif ir
šiukštu neišdykaut niekaip kitaip kaip tik misionieriškai  verysad.gif  panašėja į darbą ir į gamybą.... kažkaip norėčiau tos stadijos nepasiekti..  mano giliu įsitikinimu vaikiukai turi gimti iš meilės ir atsipalaidavimo, ar ne. svarbu nepersistengti  tongue.gif  sėkmės visoms. šiandie man 1cd  eisim ant liūtuko  rolleyes.gif
*

Na niekas gi nesako, kad tik misionieriaus poza belieka lotuliukas.gif Juk fantazijos reikia tureti, o va kai baigia, tada jau stengiames, kad viskas man kliutu biggrin.gif Be to taip energingai ir planuotai darom tik per vaisingas dienas, o kitomis tiesiog savo malonumui ax.gif
Frile
Sveikos, nu as nzn, kai manyje draugas baigia, tai kartais net kita diena isbega. Gal pas mane, o ne pas jus kas nors blogai. g.gif
Žvėriukė
QUOTE(Frile @ 2007 10 23, 13:48)
Sveikos, nu as nzn, kai manyje draugas baigia, tai kartais net kita diena isbega. Gal pas mane, o ne pas jus kas nors blogai.  g.gif
*

Aha, man taip buna jei is vakaro smileysex.gif , paguliu dar kazkiek laiko, paskui apsiprausiu, o ryte dar to viso gerio isbega blink.gif
gintute3
QUOTE(dovzil @ 2007 10 23, 15:11)
Aha, man taip buna jei is vakaro  smileysex.gif , paguliu dar kazkiek laiko, paskui apsiprausiu, o ryte dar to viso gerio isbega blink.gif
*

Tai va, man irgi tas pats smile.gif Tai manyciau nera ko labai jaudintis, vis viena kazkiek lieka viduje, o ir labai mazai gali pakakti.
pursliukas
QUOTE(Frile @ 2007 10 23, 14:48)
Sveikos, nu as nzn, kai manyje draugas baigia, tai kartais net kita diena isbega. Gal pas mane, o ne pas jus kas nors blogai.  g.gif
*

nea ne tau vienai taip ir man blush2.gif taip buna blush2.gif
gintute3
QUOTE(pursliukas @ 2007 10 23, 17:26)
nea ne tau vienai taip ir man  blush2.gif taip buna blush2.gif
*

Tai va, reiskia ir kita diena galima pastoti, net nesimylint lotuliukas.gif
grange
QUOTE(dovzil @ 2007 10 23, 15:11)
Aha, man taip buna jei is vakaro  smileysex.gif , paguliu dar kazkiek laiko, paskui apsiprausiu, o ryte dar to viso gerio isbega blink.gif

Aš tai nesuprantu, kiek tada "išeina" to gėrio jei dar ir po apsiprausimo kitą dieną būna?
nu aišku čia priklauso nuo vyro, ir kiek dažnai mylitės, bet pas maniškį tada daug nesigamina žiūriu, nes tiek tai tikrai nebūna... max valgimas šaukštas didelis jaučiu jei taip paėmus... nu nes jei nuleidžia į burnytę tai geras gurkšnis būna blush2.gif bet tai čia dar ir priklauso, jei dažniau darai, tai koks 1-2 arbat šaukštelis.. g.gif ir po to aišku visada į vonią, nes būna bais šlapia, na bet ir nuo manęs, bet kad kas bėgtų tai nėra buvę...

ir va radau internete:
"Kiekvienos ejakuliacijos metu vyras netenka nuo pusės iki maždaug dešimties mililitrų spermos. "

"Spermos kiekis įvairus. Jos gali išsiskirti nuo 1-2 iki 10 mililitrų, bet vidutiniškai 3-3,5 mililitro per vieną kartą. Kaip rodo praktika, didelis spermos kiekis nebūtinai reiškia jos aukštą apvaisinimo sugebėjimą, o mažas - nebūtinai negalėjimą apvaisinti. Ejakuliato kiekis taip pat priklauso nuo ejakuliacinių dažnių. Kuo dažniau įvyksta lytinis aktas ar masturbuojamasi, tuo spermos būna mažiau. Apskritai, spermos apvaisinimo galimybes apsprendžia spermatozoidai, kurie sudaro itin mažą spermos dalį - tik vieną procentą. Tačiau visa kita dalis yra taip pat labai svarbi. Spermatozoidus supantis skystis juos maitina ir apsaugo nuo žudančios makšties terpės, kuri paprastai esti rūgšti."

tai dar ačiū die viskas gerai cool.gif
miig
QUOTE(grange @ 2007 10 23, 18:53)
Aš tai nesuprantu, kiek tada "išeina" to gėrio jei dar ir po apsiprausimo kitą dieną būna?
nu aišku čia priklauso nuo vyro, ir kiek dažnai mylitės, bet pas maniškį tada daug nesigamina žiūriu, nes tiek tai tikrai nebūna... max valgimas šaukštas didelis jaučiu jei taip paėmus... nu nes jei nuleidžia į burnytę tai geras gurkšnis būna  blush2.gif bet tai čia dar ir priklauso, jei dažniau darai, tai koks 1-2 arbat šaukštelis..  g.gif ir po to aišku visada į vonią, nes būna bais šlapia, na bet ir nuo manęs, bet kad kas bėgtų tai nėra buvę...

*

viskas ten pas jumi gerai rolleyes.gif skamba labai pažįstamai blush2.gif blush2.gif
gal pas mumi daugiau nei šaukštas ir netilptų g.gif
Papildyta:
QUOTE(grange @ 2007 10 23, 18:53)
Apskritai, spermos apvaisinimo galimybes apsprendžia spermatozoidai, kurie sudaro itin mažą spermos dalį - tik vieną procentą.

*

o blink.gif kažkaip va čia tai man naujiena.. tik vienas % . bandau įsikirsti į mastelį .. visi tie milijonai viename %..... einu pasiskaityt, labai jau smalsu pasidarė book.gif
grange
QUOTE(miig @ 2007 10 23, 21:15)
viskas ten pas jumi gerai  rolleyes.gif  skamba labai pažįstamai   blush2.gif  blush2.gif
gal pas mumi daugiau nei šaukštas ir netilptų  g.gif
*

smile.gif 4u.gif nu kol mes dar labai rimtai nepradėjom planuoti, tai nepergyvenu, nes ir mb kitoj šaly lotuliukas.gif bet kai jau bus laikas, tada žiūrėsme ir kojas iškėlus balsuosiu...
Žanė
mano patarimas paprastas: bent jau pradzioje, koki pusmeti bandancioms pastoti nieko nesimatuoti, neskaiciuoti, neieskoti pozu, o tiesiog gerai, tinkamai ir atsipalaidavus myletis. ir nelakstyti pirkti nestumo testu ir nesidaryti ju kasdien.
zodziu, neisileisti jokios itampos "ta" tema. netgi perdem neisitempti su "sveiku" gyvenimo budu ir pan. gyventi kaip gyvenate ir myletis i sveikata kiek norisi 4u.gif
tasha
QUOTE(Frile @ 2007 10 23, 11:48)
*

Na ir man tas pats, dar ir ryte bunu visa slapia ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Zhani @ 2007 10 23, 20:31)
mano patarimas paprastas: bent jau pradzioje, koki pusmeti bandancioms pastoti nieko nesimatuoti, neskaiciuoti, neieskoti pozu, o tiesiog gerai, tinkamai ir atsipalaidavus myletis. ir nelakstyti pirkti nestumo testu ir nesidaryti ju kasdien.
zodziu, neisileisti jokios itampos "ta" tema. netgi perdem neisitempti su "sveiku" gyvenimo budu ir pan. gyventi kaip gyvenate ir myletis i sveikata kiek norisi  4u.gif
*

Na nezinau, kaip cia kitos, bet mes tai baisiai nekantrus esam ax.gif Sumastem, kad jau laikas, tai is karto ir ememes darbu biggrin.gif
laurynaa

QUOTE(Zhani @ 2007 10 23, 21:31)
zodziu, neisileisti jokios itampos "ta" tema. netgi perdem neisitempti su "sveiku" gyvenimo budu ir pan. gyventi kaip gyvenate ir myletis i sveikata kiek norisi  4u.gif
*

labai norėčiau vadovautis tokiu patarimu, bet va kad gaunasi visai kitaip, labai jau nekantru, noris kuo greičiau sulaukti rezultato bigsmile.gif
Adalija
Mano vyras tai yra atsargus, kolkoki sprendima priima, tai daug apmasto, pasveria. cool.gif O as tai karstakose lotuliukas.gif Taip ir su vaikeliu. Kai pradejome apie antra sneketi, tai man net rankos dega, kaip greeiciau norisi nestuke.gif Ir jau niekas nesvarbu- nei darbas, nei statybos doh.gif
karalaite2
Sveikutes,

Nezinau ar cia tinkama tema, bet vistiek paklausiu. Va nusprendeme kad metas butu nestuke.gif ir noreciau suzinoti kokius tyrimus galima ir patartina atlikti busimai mamytei ir teciui pries pradedant vaikeli...na as noriu buti visiskai tikra , kad mums abiem viskas gerai, ar tinkame vienas kitam ir t.t. unsure.gif
gintute3
QUOTE(karalaite2 @ 2007 10 24, 15:50)
Sveikutes,

Nezinau ar cia tinkama tema, bet vistiek paklausiu. Va nusprendeme kad metas butu  nestuke.gif  ir noreciau suzinoti kokius tyrimus galima ir patartina atlikti busimai mamytei ir teciui pries pradedant vaikeli...na as noriu buti visiskai tikra , kad mums abiem viskas gerai, ar tinkame vienas kitam ir t.t.  unsure.gif
*

Galetum pasiskiepyti nuo gripo ir jeigu nesirgus raudonuke, tai irgi, bet tada dar kokius 3 men. reiketu palaukti. Nors man ginekologe, sake, kad jie nebutini ir as nesisikiepijau, zinau is patirties, jeigu pasiskiepyji ir visvien susergi, tai tada su komlikacijom visokiom verysad.gif tai bandau naturaliais budais apsisaugot. O kazkaip ypatingai kazka daryti, tai nzn ar reikia. Apsilankyk pas gine ir viskas smile.gif Sekmes 4u.gif
Mėnulė
QUOTE(karalaite2 @ 2007 10 24, 15:50)
Sveikutes,

Nezinau ar cia tinkama tema, bet vistiek paklausiu. Va nusprendeme kad metas butu  nestuke.gif  ir noreciau suzinoti kokius tyrimus galima ir patartina atlikti busimai mamytei ir teciui pries pradedant vaikeli...na as noriu buti visiskai tikra , kad mums abiem viskas gerai, ar tinkame vienas kitam ir t.t.  unsure.gif
*

Man dar pasiule be raudoniukes, pasidaryti clamidiju tyrima ir vejaraupiu, nebent zinai, kad jais tikrai sirgai. Ir PAP tepineli paeme, bet cia jau nzn ar ir siaip profilaktiskai padare, ar del to, kad planuoju.
Nuejau siandien i Biomedicinos tyrimu centra, suzinojau kainas, ir stoviu galvoju, ar tikrai man reikia tu tyrimu. Darbuotoja sako, darykites, bus ramiau. Nu ir pasidariau. Bet siaip galvoju, kad toks paradoksas gaunasi - toms, kurios daugiausia rupinasi ir atsakingai apie tai galvoja, tai ir sunkiau turbut pastot buna, nei toms, kurios apie jokius tyrimus nei zino, nei galvoja, kad ju reikia...
karalaite2
QUOTE(rita.gs @ 2007 10 24, 19:36)
Man dar pasiule be raudoniukes, pasidaryti clamidiju tyrima ir vejaraupiu, nebent zinai, kad jais tikrai sirgai. Ir PAP tepineli paeme, bet cia jau nzn ar ir siaip profilaktiskai padare, ar del to, kad planuoju.
Nuejau siandien i Biomedicinos tyrimu centra, suzinojau kainas, ir stoviu galvoju, ar tikrai man reikia tu tyrimu. Darbuotoja sako, darykites, bus ramiau. Nu ir pasidariau. Bet siaip galvoju, kad toks paradoksas gaunasi - toms, kurios daugiausia rupinasi ir atsakingai apie tai galvoja, tai ir sunkiau turbut pastot buna, nei toms, kurios apie jokius tyrimus nei zino, nei galvoja, kad ju reikia...
*

O kokius tyrimus tu dareisi Biomedicinos tyrimu centre? kokios kainos? unsure.gif

Mėnulė
QUOTE(karalaite2 @ 2007 10 24, 20:25)
O kokius tyrimus tu dareisi Biomedicinos tyrimu centre? kokios kainos?  unsure.gif
*

Vejaraupiu (nes niekas seimoj negali atsiminti, ar as persirgus doh.gif tai jau sakiau, kai savo vaika turesiu, tai uzvesiu zurnaliuka, kada kokiom ligom sirgo ir kokiu skiepu gavo lotuliukas.gif ) - 38 lt berods ir tu chlamidiju, tai ten kazkokie 2 tyrimai, sumoj 90 lt. As ir nepaklausiau, gal vieno uztenka... Vienas buvo parasytas paprastai chlamidijos, o kitas jau ten kokie 7 lotyniski zodziai ir pabaigoj biodiagrama ar kazkas tokio lotuliukas.gif Nu kadangi man gydytoja juos abu pazymejo, tai ir dariau abu be klausimu... Siaip manau, kad kainos biomedicinos centre kaip ir visur. Gal kokia pora litu skirsis...

Raudoniukes tyrimo net nedariau, o is karto skiepa emiau. 70 lt, pamirsau ta skiepu centra, kalvariju g.
karalaite2
QUOTE(rita.gs @ 2007 10 24, 21:58)
Vejaraupiu (nes niekas seimoj negali atsiminti, ar as persirgus  doh.gif tai jau sakiau, kai savo vaika turesiu, tai uzvesiu zurnaliuka, kada kokiom ligom sirgo ir kokiu skiepu gavo  lotuliukas.gif ) - 38 lt berods ir tu chlamidiju, tai ten kazkokie 2 tyrimai, sumoj 90 lt. As ir nepaklausiau, gal vieno uztenka... Vienas buvo parasytas paprastai chlamidijos, o kitas jau ten kokie 7 lotyniski zodziai ir pabaigoj biodiagrama ar kazkas tokio  lotuliukas.gif Nu kadangi man gydytoja juos abu pazymejo, tai ir dariau abu be klausimu... Siaip manau, kad kainos biomedicinos centre kaip ir visur. Gal kokia pora litu skirsis...

Raudoniukes tyrimo net nedariau, o is karto skiepa emiau. 70 lt, pamirsau ta skiepu centra, kalvariju g.
*

Aisku reiketu pasidaryti...bet matai, as noriu kad mus abu(mane ir vyra) istirtu ar esam tarsi tinkami vienas kitam, kad nebutu jokiu apsigimimu tikimybiu ar ko...tik nezinau kokius tyrimus daro.. unsure.gif skaiciau tokia istorija apie apsigimusi vaikeli, ir nusprendem kad mes norim issitirti pries nestuke.gif kazkur girdejau kad chromosomas istiria abieju tevu , krauja ir t.t...va as apie tai daugiau noreciau suzinoti blush2.gif
tasha
QUOTE(karalaite2 @ 2007 10 24, 20:10)
Aisku reiketu pasidaryti...bet matai, as noriu kad mus abu(mane ir vyra) istirtu ar esam tarsi tinkami vienas kitam, kad nebutu jokiu apsigimimu tikimybiu ar ko...tik nezinau kokius tyrimus daro.. unsure.gif  skaiciau tokia istorija apie apsigimusi vaikeli, ir nusprendem kad mes norim issitirti pries  nestuke.gif  kazkur girdejau kad chromosomas istiria abieju tevu , krauja ir t.t...va as apie tai daugiau noreciau suzinoti  blush2.gif
*

Ale jus ir prisimastet doh.gif
Pasitikrinti del ligu tai suprantu, patys tytima darem ir issiklausinejau mamos del visu persirgtu ligu. Bet visu tu chromosomu tyrimu nu nezinau nezinau g.gif
gintute3
Na manau, kad nereiketu perdetai i visa tai ziureti. man gine sake, kad nieko papildomo daryti nereiketu, ji tiesiog patikrino mane ir viskas. bigsmile.gif
Olivija26
Mergaites o ar jus skiepinates nuo gripo? Gal zinot ar sis skiepas nekenkia labai ankstyvam nestumui? Man tai viena gydytoja sake gali bet kada pasiskiepint o kita sake palaukti ir tik po pirmo trimestro skiepintis. Tai va nezinau kaip cia geriau pasielgus g.gif
tasha
QUOTE(Olivija26 @ 2007 10 25, 17:46)
Mergaites o ar jus skiepinates nuo gripo? Gal zinot ar sis skiepas nekenkia labai ankstyvam nestumui? Man tai viena gydytoja sake gali bet kada pasiskiepint o kita sake palaukti ir tik po pirmo trimestro skiepintis. Tai va nezinau kaip cia geriau pasielgus g.gif
*

As nesiskiepisiu, viena karta mane ikalbejo nuo gripo pasiskiepyti, tai po to skiepo vos atsigavau doh.gif Be to skiepas bus nuo tam tikros rusies gripo, tai jei kitoks paplis vis tiek susirgsi rolleyes.gif
gintute3
QUOTE(tasha @ 2007 10 26, 12:26)
As nesiskiepisiu, viena karta mane ikalbejo nuo gripo pasiskiepyti, tai po to skiepo vos atsigavau doh.gif  Be to skiepas bus nuo tam tikros rusies gripo, tai jei kitoks paplis vis tiek susirgsi rolleyes.gif
*

Tikra tiesa ir dar gali komlikaciju buti tada dar blogiau nei persirgti ir viskas verysad.gif
Aster
Sveikos,

noriu pasisakyti ir as biggrin.gif Musu seima taip pat pradeda planuoti nestuke.gif smile.gif
Jau ketverius metus geriau KT. Pries pora metu buvau padariusi pertrauka. Tada geriau regulon. Po ju mmm neatsirado. Teko gerti vaistus. Po to gydytoja israse mirelle. Stai, sulaukiau pirmu tikru mmm. Lauksime rezultatu. Nors, is tiesu, niekur neskubame. Kaip bus, taip gerai...

Sekmes visos, kurios taip pat planuoja 4u.gif
gintute3
QUOTE(egleegle @ 2007 10 27, 21:33)
Sveikos,

noriu pasisakyti ir as biggrin.gif Musu seima taip pat pradeda planuoti  nestuke.gif  smile.gif
Jau ketverius metus geriau KT. Pries pora metu buvau padariusi pertrauka. Tada geriau regulon. Po ju mmm neatsirado. Teko gerti vaistus. Po to gydytoja israse mirelle. Stai, sulaukiau pirmu tikru mmm. Lauksime rezultatu. Nors, is tiesu, niekur neskubame. Kaip bus, taip gerai...

Sekmes visos, kurios taip pat planuoja  4u.gif
*

Aciu labai, tau irgi sekmes, man dabar antras ciklas bus, nes pirma nepavyko
Medūna
QUOTE(Olivija26 @ 2007 10 25, 20:46)
*

Pernai aš skiepijausi,bet dar neplanavom leliuko. Rytoj mūsų įmonėje skiepys visus norinčius,bet aš ne schmoll.gif ,nes mano gine sakė, kad nėra ištirta ar tai nekenkia vaisiui ir ji patarė nesiskiepyti.
gintute3
QUOTE(Medūna @ 2007 10 28, 12:41)
Pernai aš skiepijausi,bet dar neplanavom leliuko. Rytoj mūsų įmonėje skiepys visus norinčius,bet aš ne schmoll.gif ,nes mano gine sakė, kad nėra ištirta ar tai nekenkia vaisiui ir ji patarė nesiskiepyti.
*

Na man irgi gine sake, nereikia skiepytis g.gif Tai as ir nesisikiepijau
Olivija26
QUOTE(gintute3 @ 2007 10 28, 08:12)
Na man irgi gine sake, nereikia skiepytis  g.gif  Tai as ir nesisikiepijau
*

As tai va dabar visai pasimetus - mat as gyvenu USA tai man gydytojai liepia skiepintis bet as nezinau ar tikrai vaisiui nepakenks g.gif nors dar ne nescia bet vistiek mes taip dirbam tai kad sansu yra kad galiu nescia buti ir sau nezinant mat dar mm neveluoja. Pas mus cia kaip isproteja visi skiepijasi ir vaikus mazus skiepija bet mes su vyru kazkaip skeptiskai ziurim i tai. Tai vat ir nezinau kas geriau g.gif
Aster
QUOTE(Olivija26 @ 2007 10 31, 00:31)
As tai va dabar visai pasimetus - mat as gyvenu USA tai man gydytojai liepia skiepintis bet as nezinau ar tikrai vaisiui nepakenks  g.gif nors dar ne nescia bet vistiek mes taip  dirbam tai kad sansu yra kad galiu nescia buti ir sau nezinant mat dar mm neveluoja. Pas mus cia kaip isproteja visi skiepijasi ir vaikus mazus skiepija bet mes su vyru kazkaip skeptiskai ziurim i tai. Tai vat ir nezinau kas geriau g.gif
*

Tai gal tu palauk mmm, jei ju nebus, atliksi nestumo testa ir tada nuspresi, ar veta skiepytis.
VilkoSesuo
QUOTE(Mintė @ 2007 10 16, 16:29)
Dėl vočių nežinau ar padeda, bet šiaip organizmo stiprinimui labai gera priemonė yra ryklių taukai, žinok aš išbandžiau tikrai labai padėjo atsigauti, nes iki tol tai sirgau ištisai ir antibiotikus saujom gėriau. O sugėrus ryklių taukų, paskui ežiuolės kursą atsigavau ir jau pora metų rimtai nesirgau. Pfu pfu, kad tik neprisikalbėčiau  biggrin.gif  Rykliai tikrai nepakenks, o va ežiuolės geriau negerti, nes ji kažkaip nesiderina su pastojimu.
*

kodėl ežiuolė nesiderina su pastojimu? unsure.gif ji gi stiprina imuninę sistemą? g.gif
aš kaip tik ją gerti pradėjau, tai jei ši info teisinga, tuoj pat mesiu
anna
QUOTE(VilkoSesuo @ 2007 10 31, 11:33)
kodėl ežiuolė nesiderina su pastojimu? unsure.gif  ji gi stiprina imuninę sistemą? g.gif
aš kaip tik ją gerti pradėjau, tai jei ši info teisinga, tuoj pat mesiu
*

Ežiuolės žinau negalima gerti pirmąjį neštumo trimestrą,o dėl pastojimo tai rigi pirmą kartą girdžiu,gal čia dėlto,kad kai pastoji gi iš karto dar nežinai to.. g.gif
Papildyta:
QUOTE(gintute3 @ 2007 10 26, 17:57)
Tikra tiesa ir dar gali komlikaciju buti tada dar blogiau nei persirgti ir viskas  verysad.gif
*

Būtų gerai,kad jei nežinote apie skiepus tai ir neskleistumėte bent jau dezinformacijos mirksiukas.gif skiepai būtent ir padeda nuo gripo komplikacijų labiausiai, o ar gripas bus tikrai tokios rūšies yra daromi tyrimai ir dar negirdėjau kad būtų nepataikę...Nėščioms nepatariama,bet reikia įvertinti riziką-jei dirbi tokį darbą kuriame susiduri su daug sergančių-gal ir vertėtų tad skiepytis,o šiaip-tikrai geriau palaukti smile.gif
gintute3

Būtų gerai,kad jei nežinote apie skiepus tai ir neskleistumėte bent jau dezinformacijos  mirksiukas.gif skiepai būtent ir padeda nuo gripo komplikacijų labiausiai, o ar gripas bus tikrai tokios rūšies yra daromi tyrimai ir dar negirdėjau kad būtų nepataikę...Nėščioms nepatariama,bet reikia įvertinti riziką-jei dirbi tokį darbą kuriame susiduri su daug sergančių-gal ir vertėtų tad skiepytis,o šiaip-tikrai geriau palaukti  smile.gif
*

[/quote]

As esu girdejusi, kad gripo atmainu buna labai daug ir skiepija tik nuo vienos ir dazniausiai nuo tos, kur buvo praeitais metais. Turiu nemazai pazistamu mediku, tai dar nei vienas nieko gero nepasake apie siuos skiepus, bet asiku, kiekvienas turi elgtis, kaip atrodo jam geriau smile.gif Daugumos ju nuomone, tai yra verslas smile.gif As uzpraeitais metais skiepijausi nuo gripo ir ta ziema nesirgau gripu, bet nezinau ar padejo skiepai ar ne, nes gripu sirgau bene pries 5-6 metus. Man reiketu kokiu skiepu nuo bronchito lotuliukas.gif nes va sita liga mane kamuoja kas ziema. verysad.gif
mano gine irgi nepatare man skiepytis nuo gripo ir net nuo raudonukes, o as kazkaip norejau pasiskiepyt...bet paklausiau jos ir nesisikiepijau
gitule
Sveikos, planuotojaos 4u.gif
Mes irgi dabar jau planuojame smile.gif . Pirmo vaikiuko laukem 8 men., kai ilgai nepavyko pastoti, man gydytoja rekomendavo gerti nakvisos aliejaus kapsules. Ir ka, nepabaigus gerti visos pakuotes- pastojau thumbup.gif
dabar dukrai 5 metai, nutarem, kad jau norisi antro leliuko. Buvau pastojus, bet 11 sav. patyriau persileidima, nes nesivyste embrionas verysad.gif . Viso to priezastis, gydytojos manymu, galejo buti labai stiprus persalimas. Nes siaubingai skaudejo gerkle ir baisiai persalus buvau. Taip kad saugokit save 4u.gif . Po persileidimo jau eina 4 menuo, tad bandom vel. Oi, kaip laukiu noriu ax.gif . Lapkricio 10 arba sulauksiu savo dienu arba ne....
Dar norint pastoti rekomenduojama gerti vitamino E kapsules, jos skatina vaisinguma 4u.gif
Sekmes visoms bandancioms 4u.gif
aaktinija
QUOTE(gitule @ 2007 11 01, 18:39)
Sveikos, planuotojaos  4u.gif
Mes irgi dabar jau planuojame smile.gif . Pirmo vaikiuko laukem 8 men., kai ilgai nepavyko pastoti, man gydytoja rekomendavo gerti nakvisos aliejaus kapsules. Ir ka, nepabaigus gerti visos pakuotes- pastojau  thumbup.gif
dabar dukrai 5 metai, nutarem, kad jau norisi antro leliuko. Buvau pastojus, bet 11 sav. patyriau persileidima, nes nesivyste embrionas  verysad.gif . Viso to priezastis, gydytojos manymu, galejo buti labai stiprus persalimas. Nes siaubingai skaudejo gerkle ir baisiai persalus buvau. Taip kad saugokit save  4u.gif . Po persileidimo jau eina 4 menuo, tad bandom vel. Oi, kaip laukiu noriu  ax.gif . Lapkricio 10 arba sulauksiu savo dienu arba ne....
Dar norint pastoti rekomenduojama gerti vitamino E kapsules, jos skatina vaisinguma 4u.gif
Sekmes visoms bandancioms  4u.gif
*

sekmes planuojant ir linkiu greitu rezultatu biggrin.gif
Papildyta:
ir aplamai merginos, toms kurios planuoja ir nori suzinoti kokiu gudrybiu tai galiu papasakoti kaip buvo man asmeniskai smile.gif
siaip jokiu stebuklu nera. buvau pastojusi praejus vos 1 menesiukui nuo KT nutraukimo. o viskas buvo del to, kad as istikruju laaaaaabai norejau, bet vakarais kai su vyru guldavom i lovyte wub.gif tai galvodavau ne tai kaip karstai noriu leliuko, bet apie tai kaip myliu savo vyra biggrin.gif. vat kaip kazkur skaiciau, kad kai kurios moterys daro tai vos ne del to, kad tik vaikutis butu. manau man padejo atsipalaidavimas.aisku geriau foline ir E vitamina.
atsipalaiduokit(cia mano tokia nuomone)ir greitai suzinosit kad esat nestuke.gif
gintute3
QUOTE(aaktinija @ 2007 11 02, 14:24)
sekmes planuojant ir linkiu greitu rezultatu biggrin.gif
Papildyta:
ir aplamai merginos, toms kurios planuoja ir nori suzinoti kokiu gudrybiu tai galiu papasakoti kaip buvo man asmeniskai smile.gif
siaip jokiu stebuklu nera. buvau pastojusi praejus vos 1 menesiukui nuo KT nutraukimo. o viskas buvo del to, kad as istikruju laaaaaabai norejau, bet vakarais kai su vyru guldavom i lovyte wub.gif tai galvodavau ne tai kaip karstai noriu leliuko, bet apie tai kaip myliu savo vyra biggrin.gif. vat kaip kazkur skaiciau, kad kai kurios moterys daro tai vos ne del to, kad tik vaikutis butu. manau man padejo atsipalaidavimas.aisku geriau foline ir E vitamina.
atsipalaiduokit(cia mano tokia nuomone)ir greitai suzinosit kad esat nestuke.gif
*

Pati pirma men., tai tikrai darbavomes ir nieko. O si karta, kazkaip jau stengiuosi atsipalaiduot, nes pamaciau, kad nieko gero neiseina blush2.gif
laurynaa
sveikos visos,

norejau paklausti kaip smarkiai soliariumo spinduliai gali pakenkti tik besivystanciam vaisiui?
jau bandau isivaizduoti, piktus atsakymus - tikrai tokiu nereikia schmoll.gif 4u.gif
turiu tokia dielema, isvykstu i siltus krastus, maniau pora kartu nueisiu i soliariuma, kad ilsintis nereiktu savo riebaliuku ilgai deginti
siaip idegimas neisvengiamas, tik va kas blogaiu pora kartu soliariume ir per atostogas po sketuku pleze, ar visgi geriau po tikra saulute pasikaitinti?
aisku, neesu tikra ar isvis laukiuosi, tik labai tuo tikiu wub.gif
busiu dekinga uz nuomones smile.gif
aaktinija
QUOTE(laurynaa @ 2007 11 04, 16:02)
sveikos visos,

norejau paklausti kaip smarkiai soliariumo spinduliai gali pakenkti tik besivystanciam vaisiui?
jau bandau isivaizduoti, piktus atsakymus - tikrai tokiu nereikia  schmoll.gif  4u.gif
turiu tokia dielema, isvykstu i siltus krastus, maniau pora kartu nueisiu i soliariuma, kad ilsintis nereiktu savo riebaliuku ilgai deginti
siaip idegimas neisvengiamas, tik va kas blogaiu pora kartu soliariume ir per atostogas po sketuku pleze, ar visgi  geriau po tikra saulute pasikaitinti?
busiu dekinga uz nuomones  smile.gif
*

tiksliai negaliu spresti, bet ir skaicius esu ir girdejus, kad soliariumai tikrai ne pati geriausia iseitis, bet... taip pagalvojus kiek moteru ir merginu kartais istikruju gal ilgai nezino, jog laukaisi ir kartais daro tokius dalykus kur nescioms nepatartina ir visgi nieko blogo neatsitinka smile.gif tad mano manymu nieko nenutiks jei ir kelis kartus nueisi i soliariuma, aisku nereikia ten kepintis po bilekiek minuciu ir alpti ten viduj biggrin.gif
o del saulutes abejociau, jau geriau po sketuku guleti, nes kaip zinoma, net pavesyje siltuosiuose krastuose gulint galima idegti thumbup.gif
sekmes mirksiukas.gif
laurynaa
niu va, as irgi panasios nuomones 4u.gif nueisiu karteli viena ar du, o per atostogas tik po skeciu busiu vacation1.gif
p.s. esu siaip macius moteri su dideliu pilvuku (nu gal kokiu 6 men) ji ejo i soliariuma, va cia tai man biski baisiai atrode blink.gif (sorry, nenoriu nieko izeisti jei ka 4u.gif )
aaktinija
QUOTE(laurynaa @ 2007 11 04, 20:10)
niu va, as irgi panasios nuomones  4u.gif nueisiu karteli viena ar du, o per atostogas tik po skeciu busiu vacation1.gif
p.s. esu siaip macius moteri su dideliu pilvuku (nu gal kokiu 6 men) ji ejo i soliariuma, va cia tai man biski baisiai atrode  blink.gif  (sorry, nenoriu nieko izeisti jei ka  4u.gif )
*

kaip sakoma visi zmones skirtingi ir su savais isitikinimais ir sava nuomone, kaip kas ismano taip tas ir daro bigsmile.gif
indrutee
QUOTE(laurynaa @ 2007 11 04, 19:10)
niu va, as irgi panasios nuomones  4u.gif nueisiu karteli viena ar du, o per atostogas tik po skeciu busiu vacation1.gif
p.s. esu siaip macius moteri su dideliu pilvuku (nu gal kokiu 6 men) ji ejo i soliariuma, va cia tai man biski baisiai atrode  blink.gif  (sorry, nenoriu nieko izeisti jei ka  4u.gif )
*

o geras bigsmile.gif tikrai matei tokia pilvuze soliariume? tai gal tikrai cia nieko blogo g.gif as kazkaip bijojau blush2.gif nors labai norejau
tasha
QUOTE(laurynaa @ 2007 11 04, 14:02)
sveikos visos,

jau bandau isivaizduoti, piktus atsakymus - tikrai tokiu nereikia  schmoll.gif  4u.gif
siaip idegimas neisvengiamas, tik va kas blogaiu pora kartu soliariume ir per atostogas po sketuku pleze, ar visgi  geriau po tikra saulute pasikaitinti?
busiu dekinga uz nuomones  smile.gif
*

As megstu soliaruma, bet nuo tada, kai pradejom planuoti atisakiau sito malonumo rolleyes.gif Pati islekiu i papludimi pasikaitinti, kaip tik esu pietuose dabar. Bet stengiuosi nepersikaitinti. Mano nuomone naturali saulute, jei jos ne per daug nepakenks. Bet va soliarumas yra daug intensyvesnis, nei saule. Man kazkaip baisu butu nesciai i soliaruma eiti ax.gif Bet cia tik mano nuomone 4u.gif
laurynaa
tikrai tikrai biggrin.gif aisku cia buvo kokius 5 metus atgal

Papildyta:
QUOTE(tasha @ 2007 11 05, 12:29)
As megstu soliaruma, bet nuo tada, kai pradejom planuoti atisakiau sito malonumo rolleyes.gif  Pati islekiu i papludimi pasikaitinti, kaip tik esu pietuose dabar. Bet stengiuosi nepersikaitinti. Mano nuomone naturali saulute, jei jos ne per daug nepakenks. Bet va soliarumas yra daug intensyvesnis, nei saule. Man kazkaip baisu butu nesciai i soliaruma eiti ax.gif  Bet cia tik mano nuomone 4u.gif
*

na mes irgi kai pradejom planuoti, tai ir neinu i soliariuma
tik va dabar toks tas klausimas iskilo ar vaziuoti visai baltai i pietus, ar biski papratinti oda g.gif
Gervuogė
Sveikos mielosios,
atėjo ir mano gyvenime tas angeliukų gaudymo metas. dar tik pirmas menesiukas kai esu susituokusi ir tik dabar pradėjau su vyru (dar labai keistai skamba VYRU, ne draugu smile.gif ) kalbintis gandrus. iskilo man toks klausimas: ar alkoholio vartojimas turi įtaką tam kaip greitai pastosi, ar sėkmingas pastojimas ir t.t. Na nesu as kokia alkoholikė, nesupraskit klaidingai.. tik taip pagalvojau, gal visai reiktu atsisakyti alkoholio jau nuo to momento kada pradedi tą "gamybos" procesą.. gal kas kokių straipsnių skaitėt ar pan..?
aaktinija
QUOTE(Gervuogė @ 2007 11 05, 16:04)
Sveikos mielosios,
atėjo ir mano gyvenime tas angeliukų gaudymo metas. dar tik pirmas menesiukas kai esu susituokusi ir tik dabar pradėjau su vyru (dar labai keistai skamba VYRU, ne draugu smile.gif ) kalbintis gandrus. iskilo man toks klausimas: ar alkoholio vartojimas turi įtaką tam kaip greitai pastosi, ar sėkmingas pastojimas ir t.t. Na nesu as kokia alkoholikė, nesupraskit klaidingai.. tik taip pagalvojau, gal visai reiktu atsisakyti alkoholio jau nuo to momento kada pradedi tą "gamybos" procesą.. gal kas kokių straipsnių skaitėt ar pan..?
*

jei alkoholiu nepiknaudziauji tai manau nieko tokio, jog atsipalaidavimui, per kokius baliukus ar siaip pavartoji smile.gif taigi cia nera kazkas antgamtisko, mano drauge labai jau retai vartojanti alkoholi per mano svaines vestuves prisiliuobe net nezinodama, jog menesiuka jau nesioja pilvelyje leliuka ir gime tas leliukas sveikut sveikutelis ir dabar trieju metuku yra labai protinga mergyte. gyvenkit naturaliai ir darykit viska su saiku. kad nebutu laukimas kazkokia kancia. ano negalima to negalima, manau nereikia labai visko sureiksminti mirksiukas.gif
sekmes planuojant drinks_cheers.gif
gintute3
QUOTE(aaktinija @ 2007 11 05, 21:08)
jei alkoholiu nepiknaudziauji tai manau nieko tokio, jog atsipalaidavimui, per kokius baliukus ar siaip pavartoji smile.gif taigi cia nera kazkas antgamtisko, mano drauge labai jau retai vartojanti alkoholi per mano svaines vestuves prisiliuobe net nezinodama, jog menesiuka jau nesioja pilvelyje leliuka ir gime tas leliukas sveikut sveikutelis ir dabar trieju metuku yra labai protinga mergyte. gyvenkit naturaliai ir darykit viska su saiku. kad nebutu laukimas kazkokia kancia. ano negalima to negalima, manau nereikia labai visko sureiksminti mirksiukas.gif
sekmes planuojant drinks_cheers.gif
*

Mano draugei irgi yra taip buve, per naujus metus nezinojo, kad yra nestuke.gif prisigere, o paskui suzinojo, kad laukiasi, bet irgi pagimde sveikuti berniuka biggrin.gif As irgi manau, kad neverta visko atsisakyti.
indrutee
QUOTE(gintute3 @ 2007 11 05, 20:53)
Mano draugei irgi yra taip buve, per naujus metus nezinojo, kad yra  nestuke.gif  prisigere, o paskui suzinojo, kad laukiasi, bet irgi pagimde sveikuti berniuka  biggrin.gif  As irgi manau, kad neverta visko atsisakyti.
*

o as atsvenciau savo gimtadieni net neitardama kad esu nestuke.gif gime sveikutis berniukas wub.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.