Įkraunama...
Įkraunama...

Lazanija

dariau jau 3 kartus ax.gif pirma karta teko ismesti lotuliukas.gif nes dariau pagal receptus... antra karta jau dariau pagal save ir isejo neblogai bigsmile.gif na o trecia karta jau super isejo thumbup.gif
Atsakyti
Aš gaminau Lazaniją tik 1 kartą kol kas, pagal vieną iš šioje temoje paskelbtų receptų. Gavosi neblogai, bet viršutinį lakštinių sluoksnį teko išmest verysad.gif , nes kažkaip neapskaičiavau ir padažo per mažai dėjau, bet visa kita neblogai kaip pirmam kartui. Jau žinau, ką dariau ne taip, manau kitą kartą - kai vėl susiruošiu Lazaniją gamint - išeis kur kas geriau. Tiesa, kiek vidutiniškai užtrunkate kol pašaunate į orkaitę? Aš užtrukau apie 2 val. g.gif , atsižvelgiant netgi į tai, kad visus ingridientus (svogūną, mėsą, česnaką, morkas, salierus, sūrį) smulkinau kombainu. Tai jei rankom viską tarkuot reiktų doh.gif
Atsakyti
O as kepu lazanija va taip 4u.gif

Cia truputi perdarytas receptas nuo originalo, bet mane toks italas ismoke, tai cia tikrojo italiska lazanija... ax.gif bet manau visi daro kaip jiems skaniau...

Naudoju jautienos farsa, nes jis tinkamiausiais. Pirma pakepinu svogunus su pievagrybiais, tada dedu mesa su prieskoniais viska gerai pakepinu, tada dedu visa blesenke konservuotu pomidoru (be odeles, na bet ir su odele neblogai) vienas idaras jau paruostas.
Kitas idaras, saldytos (ar nesaldytos tongue.gif ) darzoves, as naudoju morkas, kalafijorus ir brokolius, jus pakepinu sviestuki, tada pilu grietineles, bet nedaug, kokia 100 ml, gal 200, priklauso nuo darzoviu kiekio, bet jos turi neplaukioti bigsmile.gif ir fermentinio suro, viska ismaisau.

Dabar patepu skarda aliejum, dedu apvirtu lakstu ant dugno ir mesos idara, tada vel lakstu ir darzoviu idara ri t.t. Ant virsaus pilu besamelio padaza (svieste kepinti miltai praskieti pienuku) ir daug, daug surio lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Skanaus drinks_cheers.gif
Atsakyti
Na prisiskaiciau ir siandie bandysiu gaminti. 2kart dariau tai nepavyko,labai virsus isdziudavo.Gal tikrai daryt stikliniam inde g.gif

QUOTE(SeSe @ 2007 05 10, 14:37)
Jeigu viršus labai išdžiūvo, tai gali pabandyti paskutinį (viršutinį) sluoksnį dėti mėsos padažą ir baltą padažą ant viršaus, kad makaronų nesimatytų. Na ir sūris, žinoma. Manau nesudžius..  smile.gif

Nu pasoviau kept,bet surio kazkodel nedaug uzdejau g.gif Nu ziuresiu kas gausis.Bent jau padazai panasus gavosi.Nes praita kart tai kazkokia nesamone buvo schmoll.gif

Nu super gavosi thumbup.gif Gal rieboka tik truputy g.gif
Atsakyti
QUOTE
2kart dariau tai nepavyko,labai virsus isdziudavo


Jeigu viršus labai išdžiūvo, tai gali pabandyti paskutinį (viršutinį) sluoksnį dėti mėsos padažą ir baltą padažą ant viršaus, kad makaronų nesimatytų. Na ir sūris, žinoma. Manau nesudžius.. smile.gif
Atsakyti
šiandien pirmą kart dariau lazaniją biggrin.gif Perskaičiau šitą temelę ir viską apibendrinus ir įvertinus savo šaldytuvo turinį dariau taip- pasidariau didelį puodelį sultinio iš pusės kubiko, įdėjau į jį 3 šaaukštus majonezo, 6 pamidorų padažo. Dėjau žalią lakštą, užpyliau šitu padažu, žalio faršo, sūrio, vėl lakštą ir t.t. Blėkutėj gavosi 2 lazanijos, jos abi buvo apsemtos iki pusės padažiuku. Kepiau apie 45 min., paskui palikau 10 min. pastovėti, viskas kuo puikiausiai susigėrė, skonis nerealus thumbup.gif tikrai neriebi thumbup.gif Pavalgėm 2 suaugę, 2 vaikai 4u.gif
Atsakyti
siandien bandysiu daryti lazanija, ir nezinau, neskaiciau visos temeles, bet caneloni makaronus su farsu as uzpilu pienu ir kepu apie valanda orkaiteje (nes visi produktai zali eina, tiek makarai, tiek farsas), tai manau ir lazanijai tas pats tiks, nes labai tingiu terliotis- kepinti farsa, dar apvirti tuos lakstus ax.gif tai parasysiu kas gavosi vakare biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(SeSe @ 2007 03 21, 11:14)
Nors tiesą sakant, nelabai įsivaizduoju kaip galima iškept lazaniją nekepant faršo  g.gif


tikrai galima mirksiukas.gif as nieko nekepu, o gaunasi niam niam...tereikia tik viska pienu arba sultiniu uzpilti ir iskepa superiniskai wub.gif nu bet vakare galesiu placiau papasakot - einu gamint ta lazanija dabar biggrin.gif
Atsakyti
Aš šį savaitgalį kepiau Canneloni. Įdarui apkepiau jautienos faršą, atskirai pakepinau svogūniuko, pievagrybių, tada sumaišiau su jautienos faršu, viską sukimšau į makaronus, tada padariau tokį užpilą: 200 ml. grietinėlės paplakiau su 1 kiaušiniu, tuo užpilu apipyliau makaronus, skardelę apdengiau folija ir į orkaitę 200C. Kepiau pusvalandį, tada išėmiau iš orkaitės, atidengiau foliją, makaronus apverčiau, užpyliau negailėdama tarkuoto parmezano sūrio, vėl uždengiau folija ir kepiau dar apie pusvalandį. Gavosi skaniai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Soni @ 2007 05 10, 18:54)
šiandien pirmą kart dariau lazaniją biggrin.gif Perskaičiau šitą temelę ir viską apibendrinus ir įvertinus savo šaldytuvo turinį dariau taip- pasidariau didelį puodelį sultinio iš pusės kubiko, įdėjau į jį 3 šaaukštus majonezo, 6 pamidorų padažo. Dėjau žalią lakštą, užpyliau šitu padažu, žalio faršo, sūrio, vėl lakštą ir t.t. Blėkutėj gavosi 2 lazanijos, jos abi buvo apsemtos iki pusės padažiuku. Kepiau apie 45 min., paskui palikau 10 min. pastovėti, viskas kuo puikiausiai susigėrė, skonis nerealus thumbup.gif tikrai neriebi thumbup.gif Pavalgėm 2 suaugę, 2 vaikai 4u.gif

Pirmąkart gyvenime kepiau lazaniją ir pasinaudojau šiais patarimais, tik dar sumaliau nemažai žalių pievagrybių ir sumaišiau su padažu. O faršą, kaip čia kažkas rašė maišiau su kefyru. Viskas gavosi super thumbup.gif . Net stebėjausi, kaip čia man tas pirmasis blynas neprisvilo biggrin.gif
Atsakyti
Na ir idomiu dalyku cia prisiskaiciau : lasanija su majonezu, su garstyciom,su brokoliais...Gal ir nieko, tik va,mano konservatyvus italas nepripazista jokiu "issidirbinejimu". Nemegsta netgi besciamellos.
O va, mano svogere ima suri, skirta hamburgeriams. Nezinau ar yra Lt. Jis supakuotas po plona riekele ir yra apie 20 tokiu venam pakelyje. Duota kremini skoni.
Man labai patinka lasanija, be lasanijos lakstu, tik su ryziais. O jie paruosiami,kaip paprastam risotto (apvirti sultinyje).
Atsakyti
QUOTE
Na ir idomiu dalyku cia prisiskaiciau : lasanija su majonezu, su garstyciom,su brokoliais...Gal ir nieko, tik va,mano konservatyvus italas nepripazista jokiu "issidirbinejimu". Nemegsta netgi besciamellos.
O va, mano svogere ima suri, skirta hamburgeriams. Nezinau ar yra Lt. Jis supakuotas po plona riekele ir yra apie 20 tokiu venam pakelyje. Duota kremini skoni.
Man labai patinka lasanija, be lasanijos lakstu, tik su ryziais. O jie paruosiami,kaip paprastam risotto (apvirti sultinyje).


Tiesą pasakius ir man labiausiai prie širdies ta "tikroji" lazanija smile.gif Be grybų, įvairių daržovių ir pan. ax.gif

O sūrio ir pas mus lt yra tokio, tik jis po 6 vnt supakuotas, kiekviena riekutė atskirai į plėvelę įvyniota.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SeSe: 29 gegužės 2007 - 22:01
Sveikos 4u.gif

As siandien pirma karta kepiau lazanija :)Tiksliau "iki " nusipirkau lakstus su sausu padazu, ji visiskai nesunku paruosti, valandele ir mes jau valgem smile.gif Skani gavosi, nors ir is milteliu smile.gif
Atsakyti