Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 15

nufotografuosiu kaimynų lazdynus, galėsit pačios įsitikinti bigsmile.gif A tuos kur pavasarį šalia kelio matau, tai nefotkinsiu, tik galiu garantuoti iš pavasarinės bordo, dabar jie - žali ir iš bendros krūmų masės niekuo neišsiskiria ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sraunius: 02 spalio 2007 - 15:37
QUOTE(Sraunius @ 2007 10 02, 16:31)
.. tik galiu garantuoti iš pavasarinės bordo, dabar jie - žali ir iš bendros krūmų masės niekuo neišsiskiria  ax.gif

drinks_cheers.gif Pas mane toks lazdynas mirksiukas.gif Pavasari - vasaros pradzioj bordo, o poto zalioja bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lyrika @ 2007 09 21, 14:03)
sveiki smile.gif as ir noriu apsirodyti savo gelynelius ir aplinka. pas mus daug zalios pievos, daug vaismedziu ir keletas gelynu smile.gif
paziurekit i albuma, cia rasite nemaza tulpiu kolekcija, leliju kolekcija, svoguniniu geliu, roziu ir kitu dalykeliu smile.gif teritorijos aplink namus 33 arai smile.gif

http://public.fotki....ka/geles-sodas/

KAIP GRAŽU!!! thumbup.gif
Atsakyti
ar kas nors pirkot iš SOLTROS medžių?
man pasirode kainos blink.gif blink.gif blink.gif ,gal sakau ir medžiai buna žmogaus ūgio? g.gif (dekoratyvinis jazminas 170lt. blink.gif doh.gif )
Atsakyti
Pagal apraymą būtų DARATĖLĖ
Papildyta:

Knifofija, tu nuostabi 4u.gif vaiksciojanti augalu enciklopedija 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tina*: 02 spalio 2007 - 18:55
QUOTE(Tina* @ 2007 10 02, 19:54)
Pagal apraymą būtų DARATĖLĖ
Papildyta:

Knifofija, tu nuostabi  4u.gif vaiksciojanti augalu enciklopedija  4u.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Bliamba lietus lyja, o as stai kokio grozio prisipirkau. Vakare po darbo jau greit temsta, tai nors su proziku eit sodint doh.gif

Ypatingai dziaugiuos china town, nes pirkau nojaus seklu uz 4,99, o ta pati, tik su dar grazesne foto yra ir uz 11,99 doh.gif kur tipo elitine linija. Is ten as aguona pirkau, nesusilaikiau pries pora savaiciu.
Atsakyti
As tai jau beveik nervuojuos kad tu tulpiu, kroku ir t.t. svogininiu prisipirkau, juk jas reikes iskasti doh.gif kai nuzydes. O kita vertus dabar turetu prasideti ju ispardavimas, kad ir veliau jas pasodinti jos prigytu irnesakyk.gif, ir kaina butu per pus mazesne.
Atsakyti
QUOTE(Dukra @ 2007 10 02, 20:50)
As tai jau beveik nervuojuos kad tu tulpiu, kroku ir t.t. svogininiu prisipirkau, juk jas reikes iskasti  doh.gif kai nuzydes.

Tai kad jų tikrai nereikia kasmet iškasinėti schmoll.gif
O lazdynas pas mane irgi auga saulėtoj vietoj ir visą laiką raudonas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo išdykėlė: 02 spalio 2007 - 23:42
QUOTE(siaudukes @ 2007 10 02, 19:33)
ar kas nors pirkot iš SOLTROS medžių?
man pasirode kainos blink.gif  blink.gif  blink.gif ,gal sakau ir medžiai buna žmogaus ūgio? g.gif (dekoratyvinis jazminas 170lt. blink.gif  doh.gif )

esu pirkusi tik smulkesnių augalų - kadagių, raugerškių.
Taip, ypač rimtesnių medelių kainos ten tikrai solidžios, bet apie tai tada kalbėjau su pardavėja, tai sakė, kad jie kai užsivežė į medelyną tų medžių, tai jų kaina su kiekvienais metais natūraliai kyla, nes kuo brandesnis medelis tuo už didesnę kainą parduodamas. Čia ji man taip argumentavo, kai pradėjau reikšti susižavėjimą kai kuriais didesniais medžiais ir ji norėjo pabrėžti, kad jei rūpi pirk kuo greičiau, nes kitąmet jau bus didesnė kaina....
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2007 10 02, 21:34)
Bliamba lietus lyja, o as stai kokio grozio prisipirkau. Vakare po darbo jau greit temsta, tai nors su proziku eit sodint  doh.gif

Ypatingai dziaugiuos china town, nes pirkau nojaus seklu uz 4,99, o ta pati, tik su dar grazesne foto yra ir uz 11,99  doh.gif kur tipo elitine linija. Is ten as aguona pirkau, nesusilaikiau pries pora savaiciu.

Knifofija sakė, kad "Nojaus sėklų" kokybė žiauriai prasta. Vasaros pradžioj tos firmos buvau pasodinus Leliją, tai vietoj baltos su vos matoma gelsva linija per žiedlapio centrą, išsiskleidė balta su ryškiai ružavais galais. Aš jau geriau pirkčiau tos elitinės linijos svogūniukus ir ramiai laukčiau žiedų, nei būti nustebintai visai nelauktų spalvų/formų žiedų ax.gif Tarkim planuoju tam tikros spalvos derinius, ramia sąžine pasodinu už 4,99 Lt, o pavasarį ką daryti, iškasti ir persodinti į kitą vietą? lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sraunius: 03 spalio 2007 - 08:40
Na aš irgi pasirodysiu savo savaitės darbą mirksiukas.gif Prašom, jūsų komentarai kas ne taip... Tik apsižioplinau tuom, kad pagal juodus akmenukus susodinau krokus įvairių spalvų ir nebegalėjau dengti to audeklo po akmenukais, taip kol kas teks būti taip... mirksiukas.gif

nuo laiptų žiūrint
[attachmentid=114398]

iš arčiau
[attachmentid=114399]
Atsakyti