Įkraunama...
Įkraunama...

••●Žalia korta●••

QUOTE(busima_mama @ 2008 05 29, 14:01)
Man atrodo dar skiriasi tuo, kad kai rasai pavadinima (tarkim 'Kauno vidurine mokykla'), tada 'secondary school', o kai aplamai kalbama (pvz, 'baigiau vidurine'), tai daugiau 'high school'.

tau tik taip atrodo mirksiukas.gif
Atsakyti
Kadangi Lietuvoje dominuoja British- english, tai čia ant sąsiuvinio mokiniai užsirašinėja pvz., Žemynos secondary school. High school daugiau amerikoniškas terminas, kur mokosi vyresnių klasių moksleiviai (9- 12, berods). Tai abu reiškia tą patį, jei turi secondary education arba baigei high shcool reiškia turi vidurinį išsilavinimą. Paprasta.
Atsakyti
QUOTE(sim-a @ 2008 05 13, 09:02)
Lygiai pries metus ir mes gavom ta "issvajotaji" voka. Jauapsilankem JAV, praejom emigracija, gavom ZK, Social Security.
Pinigeliu visas tas procesas tikrai nemazai kainuoja, musu 3-ju asmenu seimai atsiejo apie 15000 Lt.
Kiek teko kalbetis su Zk islosusiais, tai dazniausiai islosia jauni vyrai, tai idomu kokia oficiali statistika sito fakto?


,,Jau apsilankem JAV"-ar tai reiskia, kad jau grizot i LT? Musu seima (keturiese) jau 8 menesukai JAV, dziaugiames Kalifornijos saule.
Atsakyti
QUOTE(zyliukė @ 2008 06 05, 17:59)
,,Jau apsilankem JAV"-ar tai reiskia, kad jau grizot i LT? Musu seima (keturiese) jau 8 menesukai JAV, dziaugiames Kalifornijos saule.



kur kalifornijoje, mes ten (i San Diego) kraustomes uz keliu savaiciu mirksiukas.gif
Atsakyti
o kazin per kiek laiko atsiuncia zalia korta ar Social Security Number jau bunant JAV ? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kijara: 06 birželio 2008 - 10:40
QUOTE(Kijara @ 2008 06 06, 00:38)
o kazin per kiek laiko atsiuncia zalia korta ar Social Security Number jau bunant JAV ? g.gif

1 iki 2 men. cia jau kaip kam pasiseka.
Atsakyti
Isties idomus gyvenimas JAV.
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2008 06 06, 11:04)
Isties idomus gyvenimas JAV.

kaip matau tu jau JAV,na ir kaip pirmieji ispudziai g.gif ,ar atrodo viskais taip kaip issvaizdavai ar bent jau panasiai?
Papildyta:
QUOTE(lasisa @ 2008 06 06, 09:15)
1 iki 2 men. cia jau kaip kam pasiseka.

ZK tai tikrai per 1 ar 2 menesius negausi mirksiukas.gif SS# ir darbo leidima (work permit) taip,kuris gaunamas tik turint SS# 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2008 06 06, 17:04)
Isties idomus gyvenimas JAV.

Oo tu jau cia biggrin.gif papasakok pirmus ispudzius, labai idomu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mamia @ 2008 06 06, 18:47)

ZK tai tikrai per 1 ar 2 menesius negausi mirksiukas.gif SS# ir darbo leidima (work permit) taip,kuris gaunamas tik turint SS# 4u.gif


as jau bandau isivaizduoti save 2 (o gal ir daugiau blink.gif ) menesiu gyvenancia viesbuty doh.gif (nes giminiu/draugu ir pan. gyvenanciu JAV neturiu verysad.gif )
Atsakyti
QUOTE(Kijara @ 2008 06 06, 12:01)
as jau bandau isivaizduoti save 2 (o gal ir daugiau  blink.gif ) menesiu gyvenancia viesbuty   doh.gif  (nes giminiu/draugu ir pan.  gyvenanciu JAV neturiu  verysad.gif  )

o kam tau viesbutis,juk zmones nuomuoja butus savaite i savaite( week to week) ir menuo i menesi(month to month) mirksiukas.gif tai kur planuoji vaziuti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamia: 06 birželio 2008 - 18:12
QUOTE(VRed @ 2008 06 06, 19:01)
Oo tu jau cia biggrin.gif papasakok pirmus ispudzius, labai idomu biggrin.gif

atskridau geguzes 31 diena, kai pamaciau mazus namus su mazais langais, mane sokas istiko, tiesiog lietuvoje tokiu nera. cia dauguma tokiuose gyvena. pareiskiau net kad cia man nepatinka lotuliukas.gif ir nenoresiu sitame name ilgai gyventi. o pagyvenau jau keleta dienu ir visai nieko bigsmile.gif
man gerai kad labai silta. bet nebuvome pasiruose del suniuko. blusos apipuole lotuliukas.gif tai teko ir teritorija purksti ir vaistus pirkti, dabar laikosi super musu suniukas. o katinas musu labai didelis tai kaip eksponatas vaiksto po namus. ax.gif
parduotuvese man sunku rasti reikiamo dydzio drabuziu. bet kaip nors.
o siaip kuo toliau tuo labiau patinka. iprasiu.
Atsakyti