Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: ••●Žalia korta●••
Supermamų klubas > Mamų bendravimas, susitikimai, akcijos > Mamos užsienyje
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
zvaigzdute23
as kaip ir rasiau kad anksciau yra taip buve cia turiu omeny pries gal kokius septynis metus pazystami jau isvaziave tai siuo budu tvarkesi gal pries kokius 8-9 metus tiksliai zinokit ir nepamenu gerai pamenu tik kada isvaziavo nes ta data sutampa su man svarbia data, bet tikrai zinau kad toks budas buvo imanomas ju net kaina tada svyravo apie desimt tukstanciu doleriu.
o as jau isisvajojau biggrin.gif per smarkiai matyt bet istiesu panagrinejus dabartinius atvejus tikriausia nelabai realu, o be to jauciu neatsiras tokiu kurie islosia nevaziuos
Rugegele
QUOTE(busima_mama @ 2007 11 17, 23:47)
Ne pazistami, o brolis gyvena, tai cia jau be abejoniu priims. wink.gif Bet ir siaip turim lietuvius ir nelietuvius draugus, kurie padetu pradzioj. Tai ir nebaisu. smile.gif Kolkas svarbiausia Varsuvos palaiminima gaut. biggrin.gif

Juk zalia korta laimejus turi pateikt finansinius irodymus(daug daug $$$ banke turet) ARBA sponsoriaus pazyma, kad pades jav ARBA darbo sutarti. Tai kaip ir raset, kruveles pinigu reikia, jei vaziuoji pats ir nepazistant nieko jav.
*

Tai puiku jeigu yra kas pades, o Varsuvoje nera nieko baisaus jegu visi dokumentai, kuriu jie reikalauja tvarkoje.
MichGirl
QUOTE(zvaigzdute23 @ 2007 11 18, 17:08)
as kaip ir rasiau  kad anksciau yra taip buve cia turiu omeny pries gal kokius septynis metus pazystami jau isvaziave tai siuo budu tvarkesi gal pries kokius 8-9 metus tiksliai zinokit ir nepamenu gerai pamenu tik kada isvaziavo nes ta data sutampa su man svarbia data, bet tikrai zinau kad toks budas buvo imanomas ju net kaina tada svyravo apie desimt tukstanciu doleriu.
o as jau isisvajojau biggrin.gif per smarkiai matyt bet istiesu panagrinejus dabartinius atvejus tikriausia nelabai realu, o be to jauciu neatsiras tokiu kurie islosia nevaziuos
*

nei pries 7 nei pries 9 metus to nebuvo... kazka sumaisei arba ne taip supratai... wink.gif
Rashkyte
QUOTE(zvaigzdute23 @ 2007 11 18, 15:08)
as kaip ir rasiau  kad anksciau yra taip buve cia turiu omeny pries gal kokius septynis metus pazystami jau isvaziave tai siuo budu tvarkesi gal pries kokius 8-9 metus tiksliai zinokit ir nepamenu gerai pamenu tik kada isvaziavo nes ta data sutampa su man svarbia data, bet tikrai zinau kad toks budas buvo imanomas ju net kaina tada svyravo apie desimt tukstanciu doleriu.
*

mistika cia kazkokia blink.gif pirma karta girdziu, o ir MB bendradarbio zmona, dirbanti migracinej, nera nieko panashaus girdejusi schmoll.gif
busima_mama
QUOTE(zvaigzdute23 @ 2007 11 19, 00:08)
*

Zinok ne uz ka nepatikesiu, kad taip imanoma. Cia gi ne kazkokia paprasta loterija. Tecio draugai laimejo zalia korta pries 9metus ir tikrai taip nebuvo. Jau vien pagalvojus, kaip nelogiska butu. Kam tada lost, jei gali nusipirkt perimt? Gal ten tie jusu pazistami laimejo,o tik Varsuvoj registracijos vieta pereme ar kazkas kito ten buvo, be tik ne zalia korta. Cia butu panasiai kaip Lietuvos pilietybe kam nors suteikiant tas zmogus sakytu as atsisakau ir perduodu kazkam. schmoll.gif
zvaigzdute23
labai aciu uz jusu nuomone as taip ir galvojau kad dabar tai nelabai imanoma, nes labai iskelti reikalavimai, taciau turiu dar viena prasyma as nerealiai trokstu isvykti i usa, bet dabar jau prasidejo vidiniai apmastymai kodel as to taip noriu, esu laimingai istekejusi ir turiu du nuostabius vaikus, materialine padetis tikrai labai gera, taciau kazkas mane labai ten traukia.
busima_mama
QUOTE(zvaigzdute23 @ 2007 11 19, 12:54)
labai aciu uz jusu nuomone as taip ir galvojau kad dabar tai nelabai imanoma, nes labai iskelti reikalavimai, taciau turiu dar viena prasyma as nerealiai trokstu isvykti i usa, bet dabar jau prasidejo vidiniai apmastymai kodel as to taip noriu, esu laimingai istekejusi ir turiu du nuostabius vaikus, materialine padetis tikrai labai gera, taciau kazkas mane labai ten traukia.
*

Ir kas per prasymas? O traukia tai turbut daugeli, nes galvoja, kad ten viskas labai lengva ir paprasta ir kruva pinigu laukia. Realiai tai ten irgi dirbi, gyveni ir nieko nera tokio paprastai lengvo, bet gyvent turbu lengviau. Pati as Jav n kartu buvus, su vyru karta tik buvom, bet kai dabar pakalbam,tai abu norim isvaziuot. Ten nueini i parduotuve, apsiperki ir tikrai matai ka nusiperki,o cia grizti uz 100Lt maisto nusipirkus ir nera ka valgyt. doh.gif

zvaigzdute23
QUOTE(busima_mama @ 2007 11 19, 12:33)
Ir kas per prasymas? O traukia tai turbut daugeli, nes galvoja, kad ten viskas labai lengva ir paprasta ir kruva pinigu laukia. Realiai tai ten irgi dirbi, gyveni ir nieko nera tokio paprastai lengvo, bet gyvent turbu lengviau. Pati as Jav n kartu buvus, su vyru karta tik buvom, bet kai dabar pakalbam,tai abu norim isvaziuot. Ten nueini i parduotuve, apsiperki ir tikrai matai ka nusiperki,o cia grizti uz 100Lt maisto nusipirkus ir nera ka valgyt.  doh.gif
*

Tai prasymas tas ir yra kad pabandytume padiskutuoti del sios mano manijos gal ir daugiau yra tokiu kam aktualu, nors as abejoju nes kiti tai zino kodel nori (jei nori) isvykti i JAV, bet as kai siandien ryte pabandziau uzduoti sau si klausima tai nesugalvojau nei vieno lodisko paaiskinimo.
Maverick
QUOTE(zvaigzdute23 @ 2007 11 19, 13:02)
Tai prasymas tas ir yra kad pabandytume padiskutuoti del sios mano manijos gal ir daugiau yra tokiu kam aktualu, nors as abejoju nes kiti tai zino kodel nori (jei nori) isvykti i JAV, bet as kai siandien ryte pabandziau uzduoti sau si klausima tai nesugalvojau nei vieno lodisko paaiskinimo.
*

O tu ar esi bent viena karta buvus JAV? Nesupyk, bet kaip galima noreti issikraustyti gyventi i kokia tai sali, nezinat, kokia ji is tikro, o ne is kitu zmoniu pasakojimu? g.gif .Gi kiekvienas zmogus skirtingas - kas vienam imponuoja, kitam is vis gali buti labai svetima 4u.gif Siulyciau, jei yra galimybe, pakeliauti, paziureti, kas kaip, o tik tada galutinai apsispresti, ar tikrai nori kraustytis uz Atlanto 4u.gif . Cia juk ne is Klaipedos i Vilniu vaziuoti 4u.gif
indre*
QUOTE(zvaigzdute23 @ 2007 11 19, 20:02)
*

Man aktualu, aš irgi labai noriu išvažiuoti i JAV, bet aš noriu pirmam
kartui važiuoti kaip į pažintinę kelionę kokiam mėnesiui,
o vėliau išvažiuoti metam ar dviem....
busima_mama
QUOTE(Maverick @ 2007 11 19, 20:34)
O tu ar esi bent viena karta buvus JAV? Nesupyk, bet kaip galima noreti issikraustyti gyventi i kokia tai sali, nezinat, kokia ji is tikro, o ne is kitu zmoniu pasakojimu?  g.gif .Gi kiekvienas zmogus skirtingas - kas vienam imponuoja, kitam is vis gali buti labai svetima  4u.gif Siulyciau, jei yra galimybe, pakeliauti, paziureti, kas kaip, o tik tada galutinai apsispresti, ar tikrai nori kraustytis uz Atlanto  4u.gif . Cia juk ne is Klaipedos i Vilniu vaziuoti  4u.gif
*

Jusu pasisakyma paskaicius prisiminiau tetulyciu pokalbi kai paste eileje stovejau. Taip apie Amerika pasakojo, kad jauciausi lyg niekada ten buciau nebuvus. Zodziu is namu iseit baisu, gatvese saudosi, darbo nera, visi skursta...nu zodziu baisu labai lotuliukas.gif
Rugegele
QUOTE(busima_mama @ 2007 11 19, 22:28)
Jusu pasisakyma paskaicius prisiminiau tetulyciu pokalbi kai paste eileje stovejau. Taip apie Amerika pasakojo, kad jauciausi lyg niekada ten buciau nebuvus. Zodziu is namu iseit baisu, gatvese saudosi, darbo nera, visi skursta...nu zodziu baisu labai  lotuliukas.gif
*

ziurint, kur gyvensi, yra ir tokiu rajonu ir panasiu. Jeigu pirmai pradziai niekas nepades arba neatsivesi pundelio zaliu, gali tekti gyventi panasiame rajone. Istikruju cia musu diplomu neprpazysta, tad pradzioje reikes dirbti ta darba kurio amerikieciai nenori dirbti.Taigi pradzia sunki, o jeigu Lietuvoje vaiksciojot prisilipine nagus , tai manau jog tokiom geriau likti Lietuvoje, ir nesvaigti apie Amerika.
Taciau, jeigu pradzioje nebijosite juodo darbo, tai po to kai mokesite gerai kalba, mokslui ir tobulerimui ribu nera, istikruju cia galimybes dideles.
Taigi spresti jums.
Robotinė pelėda
QUOTE(busima_mama @ 2007 11 19, 20:28)
Jusu pasisakyma paskaicius prisiminiau tetulyciu pokalbi kai paste eileje stovejau. Taip apie Amerika pasakojo, kad jauciausi lyg niekada ten buciau nebuvus. Zodziu is namu iseit baisu, gatvese saudosi, darbo nera, visi skursta...nu zodziu baisu labai  lotuliukas.gif
*

tetulytes doh.gif tris sakinius is visos istorijos kazkur ''netycia'' nugirdo ir is ju pasigamino savo istorija hihihi.gif

Pati nesenai pildziau ZK anketa,net nesusimascius,kokios gi gali but pasekmes,jei laimesiu doh.gif siaip pragyvenimu nesiskundziam mastau.gif nors nei vienas nesam verslininkai,bet pinigu uztenka viskam... ir jei netycia laimeciau,manau vaziuot vaziuociau,bet kur? pas ka? turiu teta Chicagoj,bet su ja paskutini kart kalbejau pries gerus penkis metus doh.gif kazkaip nesmagu butu apsireikst po tokio ilgo laiko ir prasyt pagalbos,bent jau pradzioje,kol prasimustume unsure.gif nors,turbut dar anksti man cia baimintis ,pirma laimet reikia smile.gif
busima_mama
QUOTE(Rugegele @ 2007 11 19, 23:20)
ziurint, kur gyvensi, yra ir tokiu  rajonu ir panasiu. Jeigu pirmai pradziai niekas nepades arba neatsivesi pundelio zaliu, gali tekti gyventi panasiame rajone. Istikruju cia musu diplomu neprpazysta, tad pradzioje reikes dirbti ta darba kurio amerikieciai nenori dirbti.Taigi pradzia sunki, o jeigu Lietuvoje vaiksciojot prisilipine nagus , tai manau jog tokiom geriau likti Lietuvoje, ir nesvaigti apie Amerika.
Taciau, jeigu pradzioje nebijosite juodo darbo, tai po to kai mokesite gerai kalba, mokslui ir tobulerimui ribu nera, istikruju cia galimybes dideles.
Taigi spresti jums.
*

Nu be abejo yra visokiu rajonu,bet kai kalba ten net nebuve bobutes doh.gif Panasu,kad koki veiksmo filma paziureje ir tiek lotuliukas.gif Diplomus kai kuriuos pripazista, nors aisku priklausomai nuo to, kur ir ka nori dirbt. Jei cia kokia direktore esi,tai niekas ten iskart virsininkaut nepriims. Jie net cv neskaitys. Aisku galima koki nors kursa pasiimt pas juos universitete ir jau kitaip ziures. wink.gif
Papildyta:
QUOTE(Eva... @ 2007 11 19, 23:30)
  Pati nesenai pildziau ZK anketa,net nesusimascius,kokios gi gali but pasekmes,jei laimesiu  doh.gif siaip pragyvenimu nesiskundziam mastau.gif nors nei vienas nesam verslininkai,bet pinigu uztenka viskam... ir jei netycia laimeciau,manau vaziuot vaziuociau,bet kur? pas ka? turiu teta Chicagoj,bet su ja paskutini kart kalbejau pries gerus penkis metus  doh.gif kazkaip nesmagu butu apsireikst po tokio ilgo laiko ir prasyt pagalbos,bent jau pradzioje,kol prasimustume  unsure.gif nors,turbut dar anksti man cia baimintis ,pirma laimet reikia  smile.gif
*

Vat butent as kartais paie tai irgi pagalvoju. Nu nebutu brolio, tai dar draugu ten turim, bet siaip vaizuot pas kokius giminiu gimines tai nesinoretu. Ir jie paprastai ne itin svetingi buna. ax.gif Bet jei turit teta, tai manau priimtu kokiai savaitelei bent(arba i viesbutuka vaziuot),o po to buto ieskotis, darbo ir pan. Nu aisku tada jau pinigu reiketu nusivezt pradziai.
Maverick
QUOTE(busima_mama @ 2007 11 19, 15:28)
*

man rodos, manes nesupratot ax.gif . niekada nesakiau, kad JAV blogai, ar sakiau? 4u.gif pati gyvenu JAV ir tik draugiskai norejau paklausti, ar zvaigzdute yra buvus valstijose, nes man atrodo neprotinga ir kazkiek neatsakinga visa seima tempti ten, kur net nezinai, kaip ir kas yra doh.gif - juk jai is vis si salis gali ir nepatikti doh.gif . jei savo kailiu 'research' atlikta - kitas reikalas. jei pazisti sali ir nori i ja kraustytis gyventi - zinai, KODEL nori (taciua jin sake, kad neturi ne vienos priezasties, kodel nori). man asmeniskai neuztektu tokios priezasties vaziuoti gyvent uzsienin tik todel, kad todel laugh.gif ... na, todel tik, kad 'noriu' doh.gif
MichGirl
QUOTE(Rugegele @ 2007 11 19, 16:20)
Istikruju cia musu diplomu neprpazysta, tad pradzioje reikes dirbti ta darba kurio amerikieciai nenori dirbti.

kas kur ir ko nepripazista? su lietuvishku net nebaigtu aukstuoju gali laisvai cia stoti mokytis ir dalis dalyku bus uzskaityta. Su lietuvishku bakalauru gali tiesiai i amerikietishka magistra varyt ir t.t. Darba gaut pagal specialybe irgi imanoma butent vien tik su lietuvishku diplomu - zinau daug tokiu atveju.
Robotinė pelėda
QUOTE(busima_mama @ 2007 11 19, 21:49)
... aisku tada jau pinigu reiketu nusivezt pradziai...
*

Tai va ,turbut nepakenktu pradet atsidet kazkokia tai dali pinigu mastau.gif o gal islosiu bigsmile.gif o jei ir ne,pinigai ne pienas-nesurugs irnesakyk.gif kaip rugegele ir rase, Amerika-galimybiu salis rolleyes.gif visgi noreciau ten gyvent...
zvaigzdute23
ne as nesu buvus ir man vienintelis kelias ten isvykti tik laimejus zalia korta kadangi yra tolimu giminaiciu kurie nelegaliai gyvena, bet musu pavarde vienoda ir tai uzdaro visas duris i JAV.
As visa gyvenima buvau neatsakinga, taciau gimus pirmajam vaikeliui mane visi ivardina kaip labai gera mama, pareiginga, atsakinga taigi galvoju kad gal ir pasikeiciau, o be to jauciu nebuciau pasiekus tiek visko jei bijociau pasielgti neatsakingai ar bijociau rizikuoti.
O tas mano noras auga sulig kiekviena diena kiek as tik pasidomiu tai ir noras padideja biggrin.gif na bet cia as svaigstu tad aciu labai manes nesuvalget uz siuos pasvaigimus juk kokia galimybe kad laimesiu zalia korta.
Beje o tos tetos ar tik nesikalbejo po apsaudymu mokykloje ar universitete kur buvo, nes tada buvo visi pakraupe kaip kad dabar del tu triju vaikiuku zuties Lietuvoje
Maverick
QUOTE(zvaigzdute23 @ 2007 11 19, 18:03)
O tas mano noras auga sulig kiekviena diena kiek as tik pasidomiu tai ir noras padideja biggrin.gif na bet cia as svaigstu tad aciu labai manes nesuvalget uz siuos pasvaigimus juk kokia galimybe kad laimesiu zalia korta.
*

sekmes losiant tada 4u.gif , ir, jei islosi, tikiuosi, kad patiks tau JAV ir nesigailesi mirksiukas.gif
MichGirl
QUOTE(zvaigzdute23 @ 2007 11 19, 18:03)
ne as nesu buvus ir man vienintelis kelias ten isvykti tik laimejus zalia korta kadangi yra tolimu giminaiciu kurie nelegaliai gyvena, bet musu pavarde vienoda ir tai uzdaro visas duris i JAV.

velgi tai VBS bobu agenturos duomenys (nu neklausykit jus kas ka sneka, siaubas kokie lengvatikiai zmones).... vienodos ar nevienodos pavardes nieko nereiskia... atvaziuoja pas nelegalius savo vaikus ju tevai aplankyti ambasadoj teisybe pasakydami ir vizas gaudami.. o cia tolimi giminaiciai... ir vien del tos pacios pavardes.. galima pagalvot, kad visi su vienodom pavardem butinai giminaiciai buna but...

Kreipiantis vizos visu pirma ziuri i butent to zmogaus rysius su lietuva, o ne kas ir kur gyvena... Man cia sitam forume kazkada aiskino, kaip zmones studijuojantys JAV negali tevu pasikviest, kad aplankytu, arba jei statusa tu salyje keitei negali atvaziuot jie... ale tiek mano mama jau du kartus viza gavo, tiek vyro abu tevai mums dar studentais bunant cia (ir statusus abu esam keite) labai sekmingai lankesi doh.gif
Maverick
QUOTE(MichGirl @ 2007 11 19, 18:11)
velgi tai VBS bobu agenturos duomenys (nu neklausykit jus kas ka sneka, siaubas kokie lengvatikiai zmones).... vienodos ar nevienodos pavardes nieko nereiskia... atvaziuoja pas nelegalius savo vaikus ju tevai aplankyti ambasadoj teisybe pasakydami ir vizas gaudami.. o cia tolimi giminaiciai... ir vien del tos pacios pavardes.. galima pagalvot, kad visi su vienodom pavardem butinai giminaiciai buna but...
*

drinks_cheers.gif
busima_mama
QUOTE(Maverick @ 2007 11 19, 23:53)
man rodos, manes nesupratot ax.gif  .  niekada nesakiau, kad JAV blogai, ar sakiau?  4u.gif
*

Ne ne, as viska supratau, tik siaip kai paskaiciau jusu pasisakyma, prisiminiau ta bobuciu pokalbi. Bet aisku prie jusu pasakymo cia ne prie ko. wink.gif
Papildyta:
QUOTE(zvaigzdute23 @ 2007 11 20, 01:03)
*

Taigi gali pirma i kokia pazintine kelione vyk, apsiziuresi, pamatysi ta gyvenima kazkiek. wink.gif

O kad kazkas is giminiu nelegaliai gyvena,tai visai ne problema. Gyvena ir maniskiu, bet niekada ambasadoj niekas ne zodzio del to nera pasakes. Taigi zmoniu daug, pavardes ir kartotis gali. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(MichGirl @ 2007 11 19, 23:55)
kas kur ir ko nepripazista? su lietuvishku net nebaigtu aukstuoju gali laisvai cia stoti mokytis ir dalis dalyku bus uzskaityta. Su lietuvishku bakalauru gali tiesiai i amerikietishka magistra varyt ir t.t. Darba gaut pagal specialybe irgi imanoma butent vien tik su lietuvishku diplomu - zinau daug tokiu atveju.
*

Turbut cia kaip kam papuls. Mokytis stot,tai lengvai istosi ir jei Lietuvoj mokeisi kazkiek, gali tuos dalykus uzskaityt. Su bakalauru i magistra irgi lengva istot. Bet va jei atvaziuoji su europiniu diplomu ir iskart nori i gera vieta... g.gif

Pagal specialybe su lietuvisku diplomu gali gaut, bet ne is karto. Arba kazka paprasciau, bet i tema. O vat kaip sakiau kokiu direktorium iskart nepatapsi. Brolis mano atsirinkinejo darbuotojus, tai sake europoj baigusiu net cv neskaite, nes 300 kandidatu i 1 vieta ir pirma ziuri tuos,kas baige jav.
zvaigzdute23
QUOTE(MichGirl @ 2007 11 20, 00:11)

Kreipiantis vizos visu pirma ziuri i butent to zmogaus rysius su lietuva, o ne kas ir kur gyvena... Man cia sitam forume kazkada aiskino, kaip zmones studijuojantys JAV negali tevu pasikviest, kad aplankytu, arba jei statusa tu salyje keitei negali atvaziuot jie... ale tiek mano mama jau du kartus viza gavo, tiek vyro abu tevai mums dar studentais bunant cia (ir statusus abu esam keite) labai sekmingai lankesi  doh.gif
*

Aciu labai matai dedei nesiseke nors jam jau virs septyniasdesimties o be to forumo "lietuvauzsienyje" ziniomis mums ir neverta bandyt vistiek nieko doro neiseis, taigi pasiauginu mazyli ir gal tuoj sakysiu laukit manes as atvykstu smile.gif
artev
QUOTE(MichGirl @ 2007 11 13, 17:16)
gavus zalia korta pirma karta reikia ivaziuoti i JAV per 6 menesius bent vienai dienai, o paskui bent karta per metus reikia vazinet. Velgi gali isbut viena diena, bet apsireikst reikia. Taciau siaip jei kelis metus taip vazinesi, tai gali prarast net ir tada, sako, nes ZK yra skirta gyvenimui JAV, o jei tu tik siaip vazinesi po diena per metus, tai pasiulys tau turistine pasidaryt. O kam loset jei nezadat vaziuot cia gyvent siaip, juk kainuoja visos keliones i VArsuvas ir pan ir t.t.?

*

O tu tikrai zinai, kad uztenka viena diena prabut nuvykus i JAV? Man sitas klausimas labai aktualus. Nes as turiu informacija, jog nuvykus priduodi dokus ir lauki kol jie sutvarkys tau leidima gyventi. O to jie daryti neskuba, gali uztrukti menesi ir ilgiau. Tau isduoda laikinus dokumentus, su kuriais darbti galima.
MichGirl
teorishkai uztenka, bet praktishkai tai gali bet kada gali atimt ZK jei pastoviai JAV negyveni, o tik ivaziuodineji ir vel isvaziuoji... Popieriu laukt JAV viduj nereikia, tik ipareigot, kazka, kam juos nusiustu ir jie tau i LT paskui persiustu...
lasisa
QUOTE(artev @ 2007 11 21, 02:17)
O tu tikrai zinai, kad uztenka viena diena prabut nuvykus i JAV? Man sitas klausimas labai aktualus. Nes as turiu informacija, jog nuvykus priduodi dokus ir lauki kol jie sutvarkys tau leidima gyventi. O to jie daryti neskuba, gali uztrukti menesi ir ilgiau. Tau isduoda laikinus dokumentus, su kuriais darbti galima.
*

QUOTE(MichGirl @ 2007 11 21, 08:56)
teorishkai uztenka, bet praktishkai tai gali bet kada gali atimt ZK jei pastoviai JAV negyveni, o tik ivaziuodineji ir vel isvaziuoji... Popieriu laukt JAV viduj nereikia, tik ipareigot, kazka, kam juos nusiustu ir jie tau i LT paskui persiustu...
*

Nei teaoriskai nei kaip kitaip viena diena prabut JAV neuztenka,nes tik praejus 10 dienu po atvykimo i jav gali priduoti dokumentus SS gauti.... taip kad 10 dienu tikrai reik pabut.
MichGirl
siaip niekas tau neliepia SSN gauti jei tu nenori... jei ji neplanuoja kol kas cia dirbti kol kas tai jai ir SSN nereikia, gali susitvarkyt kita karta. Todel ir sakau, jei nori tik issaugot statusa uztenka viena diena pabuvus apsisukt ir vaziuot namo.
Fordanė
QUOTE(MichGirl @ 2007 11 21, 19:42)
siaip niekas tau neliepia SSN gauti jei tu nenori... jei ji neplanuoja kol kas cia dirbti kol kas tai jai ir SSN nereikia, gali susitvarkyt kita karta. Todel ir sakau, jei nori tik issaugot statusa uztenka viena diena pabuvus apsisukt ir vaziuot namo.
*

Aš tai ir lošiu žalią kortą , ir baisiai noriu laimėti. Nes tai yra mano svajonė, kurią noriu įgyvendinti. Beto JAV gyvena pusesėrė, kuri laimėjo ŽK ir yra labai patenkinta. Ji jau ten 5metai ir nesiruošia gryžti. Tai manau jei laimėsiu , tuo klausimu nebus problemu.
zvaigzdute23
cia gal truputi ne i tema, bet skrendant lektuvu kuo skiriasi verslo klase nuo ekonomines?
MichGirl
QUOTE(zvaigzdute23 @ 2007 11 23, 17:11)
cia gal truputi ne i tema, bet skrendant lektuvu kuo skiriasi verslo klase nuo ekonomines?
*

5 kartus didesne kaina pirmiausia, paskui patogumu (pilnai arba beveik pilnai issitiesiancios sedynes, kai kuriose avialinijose net masazuojancios), daugiau TV kanalu, geresniu maistu, nelimituotais gerimais, pagerintu stiuardesiu demesiu ir pan. Dar yra ir pirma klase ilgesniuose skrydziuose, kaina nuo ekonomines ten koki 10 kartu ar daugiau skiriasi, patogumai didesni nei biznio.
zvaigzdute23
aciu labai uz atsakyma galvojam aplankyti giminaicius tai nezinau gal del vaiku reiktu rinktis geresne klase na mes nesam kazkokie turtuoliai bet bijau isgasdinti vaikus visgi ju pirmas skrydis. Tiesa europos ribose tai kaip ir nera ilgas skrydis.
Robotinė pelėda
Gi nera ten toj ekonominej klasej taip baisu irnesakyk.gif
zvaigzdute23
QUOTE(Eva... @ 2007 11 24, 22:30)
*

Gal istiesu keliu audra stiklineje, juk jei kratys tai nemanau, kad verslo klase bus stabili smile.gif
MichGirl
QUOTE(Eva... @ 2007 11 24, 16:30)
*

ziurint kur ir kaip skrendi... jei Europos ribose pvz tai tikrai ekonominej klases nieko tokio... jei per Atlanta, ar dar toliau - oi oi kaip jauciasi skirtumas mirksiukas.gif Gaila tik, kad ir kaina taip skiriasi tongue.gif

Del kratymo ir pan klases cia ne prie ko. Kalba eina apie komforta skrydzio metu, kuris priklauso nuo gero serviso ir patogesniu kedziu, o ne nuo to koks oras bus smile.gif
SilRa
Labas vakaras, gal kas žinote, kurioje fotoatelje Kaune galima nusifotografuoti žaliai kortai? 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
iš anksto labai dėkoju už atsakymą aciuks.gif
busima_mama
QUOTE(SilRa @ 2007 11 25, 22:48)
Labas vakaras, gal kas žinote, kurioje fotoatelje Kaune galima nusifotografuoti žaliai kortai? 4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif
iš anksto labai dėkoju už atsakymą aciuks.gif
*

O kurioj galima nusifotografuot pasui? lotuliukas.gif Bet kurioje-taigi pasakai kokio formato nuotraukos reikia ir viskas wink.gif
zvaigzdute23
QUOTE(busima_mama @ 2007 11 26, 07:11)
O kurioj galima nusifotografuot pasui?  lotuliukas.gif  Bet kurioje-taigi pasakai kokio formato nuotraukos reikia ir viskas wink.gif
*

pavyzdziui aleksoto maximoj tai tris sykius nesiau taisyt bet vistiek nepadare pagal reikalavimus, o pramones maximoj kiek ejau fotografuotis tai nei karto neapvyle, o siemet tai labai graziai maziuko nuotrauka padareuser posted image nors as ji ir ant ranku laikiau, bet viska sutvarke, kazkodel neisiskele nuotrauka.
iki
Noriu jūsų paklausti blondiniško klausimo blush2.gif Kadangi su anglų kalba pas mane ne kaip... kaip žinoti, kad tikrai anketa patvirtinta ir kad ji bus gauta?
Iš anksto dėkoju už atsakymą 4u.gif
Robotinė pelėda
Nebelabai pamenu ka ten raso po to kai paspaudi submit aplication mastau.gif bet jei neismeta jokiu error tai reiskia ,kad tavo forma jau dalyvauja loterijoj
julys
Laba diena, skaitant foruma iskilo stai tokie klausimeliai, gal kas pakomentuosit biggrin.gif

Nejaugi zmones islose ZK vaziuoja i niekur t.y nesusirade darbo internetu, nesusirade per pazystamus nuomojamo busto, nepasiskaiciave islaidu. Vaizdas susidaro toks g.gif
lasisa
QUOTE(julys @ 2007 11 28, 05:30)
Laba diena, skaitant foruma iskilo stai tokie klausimeliai, gal kas pakomentuosit biggrin.gif

Nejaugi zmones islose ZK vaziuoja i niekur  t.y nesusirade darbo internetu, nesusirade per pazystamus nuomojamo busto, nepasiskaiciave islaidu. Vaizdas susidaro toks g.gif
*

50% tokiu tai tikrai,ypac kurie atvaziavo pries kokia 10 metu ar daugiau,koks internetas tais laikais,visi vaziavo na ura, arba pas "trecia vandeni nuo kisieliaus" tikedamiesi ,kad pades, dabar jau galima rast draugu jav, ka galejai rast pries 10 metu.?!
zvaigzdute23
as negalvoju, kad dabar jau zmones taip ir vaziuoja i niekur ir as isskiriu tris grupes;
tai vienisi zmones kurie Lietuvoje nepasiekia aukstumu susikrapsto $ kelionei dar kokiai dienai pragyventi ir vaziuoja.
zmones turintys artimuju ta prasme geru draugu ar giminaiciu, kurie pades gal net ir del darbo jau susitare.
ir zmones kurie jau Lietuvoje yra kazka pasiekia turi $ ir vaziuoja ramus kad pragyvens bent metus ar du nors ir be darbo.
Robotinė pelėda
QUOTE(julys @ 2007 11 28, 14:30)

Nejaugi zmones islose ZK vaziuoja i niekur  t.y nesusirade darbo internetu, nesusirade per pazystamus nuomojamo busto, nepasiskaiciave islaidu. Vaizdas susidaro toks g.gif
*

Kas ten zino,kaip jie vaziuoja... kiekvienas esam savo likimo kalviai ir svetimu zmoniu sprendimai,kaip jie elgsis,ka darys ir t.t. mane jaudina maziausiai irnesakyk.gif
Jersey
QUOTE(Rugegele @ 2007 11 19, 16:20)
ziurint, kur gyvensi, yra ir tokiu  rajonu ir panasiu. Jeigu pirmai pradziai niekas nepades arba neatsivesi pundelio zaliu, gali tekti gyventi panasiame rajone. Istikruju cia musu diplomu neprpazysta, tad pradzioje reikes dirbti ta darba kurio amerikieciai nenori dirbti.Taigi pradzia sunki, o jeigu Lietuvoje vaiksciojot prisilipine nagus , tai manau jog tokiom geriau likti Lietuvoje, ir nesvaigti apie Amerika.
Taigi spresti jums.
*

Netiesa! Turiu gyvu pavyzdziu kurie dirba inzinieriais su autocad programa( svarus ofisinis darbas) su KTU inzineriniu diplomu mirksiukas.gif Reikia moket kalba ir gerai save parduot 4u.gif
*NYC girl*
QUOTE(Jersey @ 2007 11 29, 09:55)
Netiesa! Turiu gyvu pavyzdziu kurie dirba inzinieriais su autocad programa( svarus ofisinis darbas) su KTU inzineriniu diplomu  mirksiukas.gif Reikia moket kalba ir gerai save parduot  4u.gif
*

Pripazysta viska drinks_cheers.gif bet pagrindinis dalykas kas sioje salyje yra BUTINAS,tai darbo patirtis,nes jei tu daugiau praktikoas turesi, be jokio aukstojo, tai ir vidurines mokyklos atestatas sueis mirksiukas.gif diplomai tik ant sienos biggrin.gif
Rugegele
QUOTE(zvaigzdute23 @ 2007 11 28, 17:51)
as negalvoju, kad dabar jau zmones taip ir vaziuoja i niekur ir as isskiriu tris grupes;
tai vienisi zmones kurie Lietuvoje nepasiekia aukstumu susikrapsto $ kelionei dar kokiai dienai pragyventi ir vaziuoja.
zmones turintys artimuju ta prasme geru draugu ar giminaiciu, kurie pades gal net ir del darbo jau susitare.
ir zmones kurie jau Lietuvoje yra kazka pasiekia turi $ ir vaziuoja ramus kad pragyvens bent metus ar du nors ir be darbo.
*

Oi merginos ,Amerika jau sniai nebe ta, kad sukrapste kelis dolerius galite vaziuti i ja ir cia pasiekti aukstumu.Okaip kas daro tikrai ne mums spresti, kiek zmoniu tiek sprandimu.Taciau tas komentaras, kad vaziuoja turtingi zmones i JAV, nepergyvendami, kad netures cia darbo kelis metus ir ramiai gyvens, tai tikra nesamone.
zvaigzdute23
QUOTE(Rugegele @ 2007 12 03, 20:13)
Oi merginos ,Amerika jau sniai nebe ta, kad sukrapste kelis dolerius galite vaziuti i ja ir cia pasiekti aukstumu.Okaip kas daro tikrai ne mums spresti, kiek zmoniu tiek sprandimu.Taciau tas komentaras, kad vaziuoja turtingi zmones i JAV, nepergyvendami, kad netures cia darbo kelis metus ir ramiai gyvens, tai tikra nesamone.
*

Pagrysk prasau savo pasakymus, nes matai as nesakau kad esu turtinga toli grazu taip nera, bet jei tik pavyktu gauti zalia korta tai galvoju buti tas trecias variantas mano paminetas ir beje as nerasiau kelis metus, bet parasiau kad bent jau metus PRAGYVENS.
Rugegele
QUOTE(zvaigzdute23 @ 2007 12 04, 10:09)
Pagrysk prasau savo pasakymus, nes matai as nesakau kad esu turtinga toli grazu taip nera, bet jei tik pavyktu gauti zalia korta tai galvoju buti tas trecias variantas mano paminetas ir beje as nerasiau kelis metus, bet parasiau kad bent jau metus PRAGYVENS.
*

Kiek suprantu, tu save priskiri treciam varijantui?Ir su kiek $ per metus zadi pragyventi? (Kaip suprantu dar yra mazas vaikutis ir turbut neturite kas is pradziu padetu ).
zvaigzdute23
tris kartus rasiau atsakyma ir tryniau nes tikrai neduosiu savo finansines ataskaitos ar nepradesiu rasyti savo planu ka ir kaip galvoju daryti, bo as ir pati pradeciau galvoti kad galveleje man jau negerai nera zalios kortos, o jau planai suregzti smile.gif, bet rezgu tik atsigulus kai neina vakare uzmigti ir forume parasau kaip labai noreciau ten papulti.Yra ir kas pades tik as nelabai noriu lipti ant sprando kitiems tik vyras galvoja pas giminaiti imoneje isidarbinti, taciau kaip jaurasiau anksciau tai tik gilios svajos smile.gif
Beje pas mus du leliai
Rugegele
Jeigu grysciau savo pasiskyma, jog amerika nebe ta kokia anksciau ir kiek reikia pragyventi pirmai pradziai su dviem vaikuciais, tai iseitu tada, kad as duocia ataskaita, kiek man reikejo $. Matai man tas jau neaktualu, o jei tu nenori suzinoti realybes, tai tavo reikals.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.