Įkraunama...
Įkraunama...

••●Žalia korta●••

gavus zalia korta pirma karta reikia ivaziuoti i JAV per 6 menesius bent vienai dienai, o paskui bent karta per metus reikia vazinet. Velgi gali isbut viena diena, bet apsireikst reikia. Taciau siaip jei kelis metus taip vazinesi, tai gali prarast net ir tada, sako, nes ZK yra skirta gyvenimui JAV, o jei tu tik siaip vazinesi po diena per metus, tai pasiulys tau turistine pasidaryt. O kam loset jei nezadat vaziuot cia gyvent siaip, juk kainuoja visos keliones i VArsuvas ir pan ir t.t.?


Pirmo laisko gavimas zalios kortos negarantuoja, reikia praeiti medicinine apziura, interviu varsuvoj ir t.t Dauguma visgi ja gauna, bet atsiranda tokiu, kuriu del vienu ar kitu priezasciu nepraleidzia.
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2007 11 13, 17:16)

Pirmo laisko gavimas zalios kortos negarantuoja, reikia praeiti medicinine apziura, interviu varsuvoj ir t.t Dauguma visgi ja gauna, bet atsiranda tokiu, kuriu del vienu ar kitu priezasciu nepraleidzia.


Idomu, o del kokiu prezasciu gali nepraleist g.gif ? Pvz. , jei nemoki kalbos, gali nepraleist?
Atsakyti
QUOTE(Elen @ 2007 11 13, 18:43)
Idomu, o del kokiu prezasciu gali nepraleist  g.gif ? Pvz. , jei nemoki kalbos, gali nepraleist?

Kazi ar del kalbos nemokejimo nepraleistu schmoll.gif va jeigu jiem pasirodytu,kad tu kokia teroriste ar aferiste...ar turejus reikalu su kriminaliniu pasauliu ar narkotikais... nu zodziu ,tiksliai nezinau,kaip jie ten atsirenka ,bet manau,kad tai vieni is kriteriju g.gif dar turbut klausineja,kur apsistosi,ar turi giminiu ar draugu ten,kokio darbo ieskosi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dziulka: 13 lapkričio 2007 - 19:50
QUOTE(Elen @ 2007 11 13, 12:43)
Idomu, o del kokiu prezasciu gali nepraleist  g.gif ? Pvz. , jei nemoki kalbos, gali nepraleist?


Varsuvoj, kai buvau nuvaziavus i interviu (ne per ZK loterija) prisiziurejau visko doh.gif . jei nemoki angliskai, is kart rusiskai su tavim pradeda sneket, arba verteja pakviecia (nezinau, ar is anksto jie viska suorganizuoja). kai as pati nuejau prie langelio, is kart kai tik pamate, kad esu is LT, pradejo rusiskai su manim kalbeti. rusiskai as kalbu, bet tik snekamosios kalbos lygiu, tad paprasiau, kad su manim butu kalbama angliskai (arba lietuviskai biggrin.gif ). tai moteriske aiskiai susinervino doh.gif . taciau siaip ne taip pusiau rusiskai, pusiau angliskai kazka suvebleno doh.gif , ir ka jus manot - man buvo pasakyta, kad sikart vizos negausiu ir kad man reikia atvaziuoti kita karta, "jei is vis noriu pamatyti savo vyra" blink.gif (kuris gyvena ir dirba JAV) . butent tokie zodziai mane pribloske. man buvo pasakyta, kad turiu nepakankamai dokumentu, kokiu reikia, nors tikslaii zinau, kad viska turejau. musu buvo paprase visu metu vyro banko ataskaitu. turejau visas, iskyrus viena menesi, nes vyras ja buvo pametes, taciau nemanau, kad vizos i sali ivaziuoti negavau butent del to. greiciau cia buvo su manim kelbejusios bobikes principas doh.gif . taigi viska papasakojau vyrui (tame tarpe ir tai, kad Amerikos ambasadoj su manim buvo atsisakyta kelbeti angliskai ! doh.gif ), tai sis paskambino tiesiai jiems, jie paziurejo mano dokus, kuriuos gavo is manes per pirma interviu, ir pasake, kad viskas tvarkinga!!! taigi i antra interviu vaziavau lygiai po savaites, nors ir neturejau nustatyto laiko (po pirmo interviu dave kazkoki popiergali, kuris leido ateiti pokalbiui su konsulu be isankstinio susitarimo - taigi galejau vel atvaziuoti, kada panorejus). taigi, sulaukus savo eiles pokalbiui, nuejau prie langelio, su manim jau si karta buvo kalbama angliskai ir jokie dokumentai nebebuvo perziurimi - paklause, kaip man sekasi ir pasake, kad gavau viza ivaziuoti i JAV per 6 menesius... vat tau ir istorija... susidare toks ispudis, kad pirma karta vizos negavau tik del kazkokio kvailo principo, arba del papildomu pinigu, kuriuos reikejo man susimoket uz interviu doh.gif
uzdarius Amerikos ambasados duris Varsuvoje, tikejausi daugiau ten nepapulti, nes tokio balagano net LT nemaciau doh.gif

susidare toks ispudis, kad is vis sita istaiga yra labai neprofesionali, nes net neturi reikalingu darbuotoju. kadangi visi, kurie atvyko pokalbiui, sedi toj pacioj salej ir girdi, kas ka sneka. buvo tokia situacija, kad lietuviskai kalbantis vaikinas, is vis nekalbejo nei rusiskai, nei angliskai, tai konsulas per mikrofona paklause ar yra zmoniu, kurie laisvai kalba lietuviskai-angliskai. as atsistojau, tad mane pakviete prie langelio ir paprase jiems vertejauti doh.gif . LT dirbau verteja, bet juk jie to nezinojo!!! doh.gif tai buvo didziausias atsitiktinumas, bet si situacija parodo, kad jie beveik gali is gatves zmogu paimti, kad pavertejautu doh.gif - labai neprofesionalu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(dziulka @ 2007 11 13, 13:47)
Kazi ar del kalbos nemokejimo nepraleistu  schmoll.gif  va jeigu jiem pasirodytu,kad tu kokia teroriste ar aferiste...ar turejus reikalu su kriminaliniu pasauliu ar narkotikais... nu zodziu ,tiksliai nezinau,kaip jie ten atsirenka ,bet manau,kad tai vieni is kriteriju  g.gif  dar turbut klausineja,kur apsistosi,ar turi giminiu ar draugu ten,kokio darbo ieskosi...


zinau viena atveji kai nepraleido, nes zmogus buvo Rusijoj gimes, nors dabar jau ir lietuvishka pasa turejo, bet loterija vyksta pagal gimimo vieta, o Rusija ndalyvauja. taigi kai nuvaziavo i varsuva su rusishku gimimo liudijimu ji pramete. Siaip tai ziuri, kad nebutu koks nusikaltelis zmogus ir tiek manau, jei visus kriterijus siaip atitinki tai neturetu but problemu. Taciau turi zinot, kad viso laimetoju laisku issiunciama daugiau nei zaliu kortu limitas, todel jei gavai labai auksta skaiciu eileje gali iki taves ir neprieit, ens kvota bus isnaudota.
Atsakyti
kiek zinau kvota labai "padeda" isnaudoti staigios laimetoju vedybos
Atsakyti
QUOTE(zvaigzdute23 @ 2007 11 13, 14:49)
kiek zinau kvota labai "padeda" isnaudoti staigios laimetoju vedybos

kai mes i interviu vaziavom, kelios poros taip ir "sudege" mirksiukas.gif
Atsakyti
Patarimas - kas vaziuosit i JAV su seima ,isikurimui pasiimkit pundeli zaliu, nes jeigu nera kam padeti, tai pradzioje bus liudna.Jeigu vaziuosite vienas (-a), tai pakaks zymiai mazesnio pundelio zaliu.Taip , kad vizos gavimas Varsuvoje ir pradzia JAv reikalauja nemazai santaupu is Lietuvos.Sekmes visiens belosiantiems!
Atsakyti
Na va, mes katik su vyru gryzom namo is Vinliaus. Buvom tikrintis sveikatos. Papasakosiu kaip ten viskas vyko. Siaip vaziavom autobusu i Vilniu,tai uztai uztrukom.

Isvaziavom autobusu apie 7val ryto, nu bet Vilniuj nuo stoties iki klinikos pasivaiksciojom. Kojos man pasalo gerai, bet vakare degte dege. biggrin.gif Gydytojas labai fainas, patikrinimas truko po kokia 10min kiekvienam(man tik patare del saves kardiograma pasidaryt,nes spaudimas ant ribos-bet ko jis nori,kai po kraujo emimo matavo(o cia man siaubinga procedura)) lotuliukas.gif Rentgena teko vaziuot i Grybo g. darytis. Tai mes ten buvom jau apie 11val.,o uzregistruoti 12val. buvom, tai nuotraukas gavom tik apie 13val. Man skiepu nereikejo, o vyrui reikejo 2: galima buvo atsisakyt vejaraupiu skiepo(bet neatsisake, nes nesirges vaikystej, o kai savu vaiku turesim, nesinori,kad sunkiau persirgtu) ir dar 1 reikejo privalomai. Galvojom per viena diena susitvarkyt,tai skiepus prie siemens arenos reikia darytis(Kalvariju g.). Mes nuo tos Grybo g. iki zalio tilto pavaziavom,o po to galvojam pasivaiksciosim doh.gif Nuejom iki tu skiepu, bet paskaiciau kainorasti, o mes grynais tiek neturejom, paklause vyras ar kortele negalima moket,tai ne doh.gif ir pasirodo dirbo trumpiau visa valanda jie siandien(iki 14.30),o mum kelios min buvo like,tai taip ir nepasiskiepino. verysad.gif Zodziu tiek gerai, kad draugai gales paimt mum tuos vokus is klinikos ir atves i Kauna. O vyras cia pasiskiepins.

Tai va tokie butu patarimai, kad jei is kito miesto vaizuosit,tai pinigeliu grynu turekit skiepams(vejaraupiai 137Lt, kiti nuo kokiu 58Lt-bent ten kur buvom), o jei neplanuojat ta pacia diena viska susitvarkyt,tai nesidarykit skubaus kraujo tyrimo(mes daremes,tai +70Lt uz abu). doh.gif

Bet siaip viskas praejo gerai ir linksmai. smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Rugegele @ 2007 11 16, 22:02)
Patarimas - kas vaziuosit i JAV su seima ,isikurimui pasiimkit pundeli zaliu, nes jeigu nera kam padeti, tai pradzioje bus liudna.Jeigu vaziuosite vienas (-a), tai pakaks zymiai mazesnio pundelio zaliu.Taip , kad vizos gavimas Varsuvoje ir pradzia JAv reikalauja nemazai santaupu is Lietuvos.Sekmes visiens belosiantiems!


Cia tai faktas! Bet zinoma, jei nebutu jokiu pazystamu,tai turbut nesiryztume su vyru vaziuot taip kaip stovim. g.gif Iseini is oro uosto ir kas tada,kur eit, ka daryt. g.gif Faktas, kad tuoemt kruva pinigu turi turet, kad kazkur apsistot, kazka nusipirkt ir ieskot kur dirbt. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(busima_mama @ 2007 11 16, 22:45)
Cia tai faktas! Bet zinoma, jei nebutu jokiu pazystamu,tai turbut nesiryztume su vyru vaziuot taip kaip stovim.  g.gif  Iseini is oro uosto ir kas tada,kur eit, ka daryt.  g.gif Faktas, kad tuoemt kruva pinigu turi turet, kad kazkur apsistot, kazka nusipirkt ir ieskot kur dirbt.  ax.gif

Tai tikrai geri pazystami, jeigu priims jus gyventi. Tikri saunuoliai, turbut ne lietuvisko kraujo, arba jums pasiseke (nu dar bus matyti). Linkiu skmes ir toliau tvarkantis dokumentus.
Atsakyti
QUOTE(Rugegele @ 2007 11 17, 23:00)
Tai tikrai geri pazystami, jeigu priims jus gyventi. Tikri saunuoliai, turbut ne lietuvisko kraujo, arba jums pasiseke (nu dar bus matyti). Linkiu skmes ir toliau tvarkantis dokumentus.


Ne pazistami, o brolis gyvena, tai cia jau be abejoniu priims. wink.gif Bet ir siaip turim lietuvius ir nelietuvius draugus, kurie padetu pradzioj. Tai ir nebaisu. smile.gif Kolkas svarbiausia Varsuvos palaiminima gaut. biggrin.gif

Juk zalia korta laimejus turi pateikt finansinius irodymus(daug daug $$$ banke turet) ARBA sponsoriaus pazyma, kad pades jav ARBA darbo sutarti. Tai kaip ir raset, kruveles pinigu reikia, jei vaziuoji pats ir nepazistant nieko jav.
Atsakyti