Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Oro drėkintuvas
Supermamų klubas > Mūsų namai > Parduotuvės, prekės ir nuolaidos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
alinka
niek nežino?
nerile
O tai su tuo elektriniu oro drekintuvu nenorite pabandyti? Nemanau, kad baldai aprasotu nuo jo.
ziza
Senukuose, ermitaže pažiūrėk- ten yra ne mažai įvairaus dydžio ir fasonų drėkintuvų.
alinka
tas mano pigvininas -elektrinis -ipili vandens ir po snapa jam isgaruoja
ziza
Aišku, žiema prie pravirų langų nesėdėsi, bet jei gyvenat naujos statybos bute, tai turėtų būti autonominis šildymas-gal per daug užsikaitinat? mirksiukas.gif
Nes mes darbe, kai prasideda šildymas, tai ant radiatorių dedam vonelę su vandeniu, nes oras irgi žiauriai sausas.
Gerta
QUOTE(alinka @ 2006 10 05, 13:32)
ka tik iš gydytojo -ji nustebo kad pas mano 2 metų dukrą nosis vienoj pusėje  visiškai užkimšta sausu sekretu - kamštukai susidarė... liepė būtinai patikrinti ar ne parsausas oras patalpoj kur būna. aš ir pati žinau kad persausas. naujos statybos butas, jau metus gyvenam ir patys negalim priprasti - atrodo vis oro truksta. namuose pastoviai tvanku ir sausa, bet šilta. vedinu ir vedinu. seneliai padovanojo toki pingvina pripili vanedens ir jis kvepuoja. daug triukšmo, visi baldai aprasoję o geriau nepasijutom. gal kas turit kokių minčių?

iš anksto dėkuoju
*

Mano drauge ziema, kai patys salciai buvo uzeje , ir sildymas buvo visu galingumu, kad namuose tikrai nebuvo kuom kvepuoja, pirko Boneco drekintuva valytuva, tai labai dziaugesi, nors turejo DeLonghi, bet sake, kad nespeji sekti, kaip elektros skaitliukas sukasi blink.gif Dziaugsmo buvo daugiau, nei ji tikejosi, nes viena, kad drekino, o kita, kaip per "generalini" savaitgalio valyma uz sofikes dulkiu katinu nerado, nors pirma galvojo, kad vaiku aukle su skuduru buvo praejusi, bet po to vis tik suprato, kad tas oro valymas tikrai veikia. O Drekinimas ten yra ultragarsinis, todel energijos nedaug ryja, ir dar tiesa svarbu, kad tas drekintuvas turi savy dregmes matuoklli, bo esu skaiciusi, kad vos ne tapetus atsiklijavusius rado drekintuva be prieziuros palike.
As pati ziurineju Philipso irgi ultragarsini drekintuva, tik kazkodel jis kaip vaiku preke rodoma, nors kai sausa ne tik maziuliu nosytese.
http://www.consumer.philips.com/consumer/c...RCSHQFHKFSESI5P
manau, kad turetu buti cool dalykelis thumbup.gif
Auksiukė
Susidomėjau Boneco drėkintuvu. Kur jį galima nusipirkti, ir kiek kainuoja? Ir dar būtų malonu sužinoti, koks oro drėgnumas turėtų būti kambaryje?
SoJa
QUOTE(vene @ 2006 10 18, 21:02)
Susidomėjau Boneco drėkintuvu. Kur jį galima nusipirkti, ir kiek kainuoja? Ir dar būtų malonu sužinoti, koks oro drėgnumas turėtų būti kambaryje?
*

Ir man labai įdomu kur jo ieškot ax.gif
Palmira
Boneco drėkintuvų galima nusipirkti Ogminoj
zara**
Reikes ir man rimtai pagalvoti apie oro drekintuva,greitai prasides sildymo sezonas tai manau tikrai prireiks!!! g.gif
NicoleUK
Kaip tik šiandien žiurėjau senukuose drėkintuvą tai vyrui sakiau kad reikės nusipirkti dėl mažyliaus jie tokie ten gražus smile.gif
Jurgitele25
Aga,mes ir nusipirkom ta grazu kur garuoja.Bet pirkom dar kai buvau nescia,labai geras dalykas ypac ziema thumbup.gif
Romeo
Boneco dar yra www.salna.lt
Gerta
QUOTE(vene @ 2006 10 18, 22:02)
*

Kai dregme buna mazesne, nei 33% tai net didzioji dalis buitiniu higrometru jos net nerodo, kai maziau 25% dziusta nosis ir oda, kai daugiau 70% irgi nera jokio dziaugsmo, o komfortas priklauso ir nuo patalpos temperaturos, ir laikoma, kad smagiausia kai dregme buva nuo 40 iki60%

Yra straipsniukas sveikaszmogus zurnale:

http://www.sveikaszmogus.lt/index.php?pagr...amp;strid=35608
Romeo
O gal kas nors turite Philips drekintuva g.gif
Musu maziaus slogyte niekaip nepalieka, planuojame pirkti Ogminoje
Raso, kad spec. vaikams g.gif
Romeo
Apie va toki kalbu
Philips drekintuvas
etynsur
QUOTE(Romeo @ 2006 10 25, 16:12)
Apie va toki kalbu
Philips drekintuvas
*

kokia ju kaina ir kur galima rasti? g.gif
Sporty
Mes tai pernai berods ermitaze pirkom salyginai pigu "silto" oro drekintuva. Cia toks kur vandeni garina kaitindamas, o ne purksdamas. Net firmos nezinau.... Tai namie beveik ir nenaudojom. schmoll.gif Kazkaip efektyviau veikia atidarytos vonios durys + paleistas karstas duso vanduo. thumbup.gif Iskart visam bute dregna pasidaro biggrin.gif O garintuva issinesiau i darba. Tai ten ji visa ziema ir naudojau, nes tikrai oras labai sausas buvo. Reiks ir siemet panaudoti thumbup.gif
Gerta
QUOTE(etynsur @ 2006 10 25, 17:08)
kokia ju kaina ir kur galima rasti? g.gif
*

philipso drekintuvas yra ogminoj kaina 349
Giselle
kokie brangus...
Romeo
QUOTE(Gerta @ 2006 10 27, 14:00)
philipso drekintuvas yra ogminoj kaina 349
*

jau nusipirkom, dar nusiderejom 10 proc. ax.gif
georgiana
QUOTE(Romeo @ 2006 10 30, 21:09)
jau nusipirkom, dar nusiderejom 10 proc. ax.gif
*

sveikute, sakyk ar Jus patenkinti siuo drekintuvu, nes jau man galva isiskaudo nuo skaitinejimu po 10 kartu ir vis neapsisprendziu koki pirkti, lauksiu skubaus atsakymo, aciu g.gif
Romeo
QUOTE(georgiana @ 2006 10 31, 17:33)
sveikute, sakyk ar Jus patenkinti siuo drekintuvu, nes jau man galva isiskaudo nuo skaitinejimu po 10 kartu ir vis neapsisprendziu koki pirkti, lauksiu skubaus atsakymo, aciu g.gif
*

Na zinok, as tai patenkinta - dirba labai tyliai, galim su mazium parpt be problemu.
Drekina irgi gerai, labai gerai, kad yra tas monitoriukas kuris rodo dregme ir temperatura, visada zinai kokia situacija kambaryje. Kol kas tikrai nesigailim mirksiukas.gif
georgiana
sveikutes vat vakar specialiaia vaziavau i kauna oror drekintuvo pirkti, pasirodo nedirbo buitiniu prekiu parduotuves tad teko pirkti oror drekintuva is maximos, taigi isigijome Scarlet firmos oro drekintuva dra jo nejungiua bandysiu siandien ismeginti, tik labai bijau kad netektu juo nusivilti, o is tiesu jeigu ka grazinsime i parduotuve ax.gif
Romeo
QUOTE(georgiana @ 2006 11 02, 10:32)
sveikutes vat vakar specialiaia vaziavau i kauna oror drekintuvo pirkti, pasirodo nedirbo buitiniu prekiu parduotuves tad teko pirkti oror drekintuva is maximos, taigi isigijome Scarlet firmos oro drekintuva dra jo nejungiua bandysiu siandien ismeginti, tik labai bijau kad netektu juo nusivilti, o is tiesu jeigu ka grazinsime i parduotuve ax.gif
*

Na tikekimes busi patenkinta mirksiukas.gif
siluetas
*

tai ar tiko?
Atlante
Siandien mes isigijome stai toki oro drekintuva , matysim kaip jis mums patiks
Drekintuvas
Latelle
Mums padovanojo kazkokios firmos drekintuva,kuriame dar ir spalvos keiciaisi apsvietimo.Jokio skirtumo visai nejauciu,o tas burzgimas palaipsniui gali is proto isvesti...del to nenaudoju
Blizge
oro drėkintuvas yra gerai, kai lauke -10 -20 C, ir laikai pastoviai lanugus ir balkono duris uždarus, o radijatoriai ikaitę ir nėr kaip primažinti (nes ne nuo tavęs priklauso), tai miegoti idealiausia prieš tai pradrėkinus orą. Be abejo jis tyliai burzgia, bet pripranti ir gali miegoti. Tik gaila šiemt negalėsim naudotis, ne nulūžo viena plastmasinė detalė.
Atlante
Na kas lieci burzgima, tai musiskis tik gerai isiklausius nakti girdisi kai garai eina, o siaip tai nieko nesigirdi g.gif ir pas mus pastoviai sausas oras, tai zinokit tikrai ir man su vyru lengviau kvepuoti ir maziukei manau rolleyes.gif
dute_a
norejau paklausti kiek mazdaug reikia laikyti ijungta drekintuva kad butu kambari normali dregme, musu kambarys 18m, tie hidrometrai labai jau brangus, buciau dekinga uz atsakymus
Gerta
QUOTE(dute_a @ 2006 12 28, 12:16)
norejau paklausti kiek mazdaug reikia laikyti ijungta drekintuva kad butu kambari normali dregme, musu kambarys 18m, tie hidrometrai labai jau brangus, buciau dekinga uz atsakymus
*

Yra dar toks čiūdnas prietaisas, skirtas seno tipo oro drėkintuvams, kurie ima daug elektros, jame yra nustatoma kokios norite drėgmės, o jis jau pats įjungia ir išjungia, kai reikia
naminukas
na irprisiskaičiau, dar labiau galva susisuko. g.gif
o gal kas esat girdėję apie Rainbow valytuvus-drėkintuvus.juos kartu su dulkių siurbliais reklamuoja kaina apie 800 lt.būtų įdomu ką nors daugiau apie juos išgirst
Daivaa
QUOTE(Atlante @ 2006 12 09, 21:38)
Drekintuvas
*

Atlante, ar jame buvo naudojimosi instrukcija?

Na aš tai visai nesižaviu tais ultragarsiniais, jie gali sukelti stiprų galvos skausmą ir kitaip blogai veikti organizmą, ir net nežinosi nuo ko. Kai galva suskaus nuo paprasto drėkintuvo birbimo, tai nors bus aišku nuo ko ir ką daryti.

IVEDA
QUOTE(Romeo @ 2006 11 01, 00:55)
Na zinok, as tai patenkinta - dirba labai tyliai, galim su mazium parpt be problemu.
Drekina irgi gerai, labai gerai, kad yra tas monitoriukas kuris rodo dregme ir temperatura, visada zinai kokia situacija kambaryje. Kol kas tikrai nesigailim mirksiukas.gif
*

Kaip ten jums sekasi su PHILIPSu.Susidomėjau.Neišbrendam niekaip iš tų peršalimų.Gall drėkintuvas padės. Nebežinau už ko griebtis.Jau ir su laringito priepuoliu teko susidurt.O,sako,jeigu vieną kart buvo,tai jau lauk ir sekančių.
Perskaičiau visą temą.Daug kas rašo apie mažas patalpas.Mūsų miegamasis apie 20 kv.m. Ar toks garintuvas tiktų?
Ir aplamai,koks jo veikimo principas.Ta prasme:ultragarsinis,šalto oro,karšto oro....
ax.gif ax.gif ax.gif
IVEDA
Taigi,nesulaukiau,atsiliepimų apie tą PHILIPS ir nusipirkau kitokį.
Duok,dieve,kad neprasikeikčiau doh.gif
žemuogienė
mes nusipirkom Boneco firmos drekintuva. kainavo, bet tikrai nesigailim. i ji integruotas higrometras - rodo realia kambario dregme. o Philipsas tuo ir nepatiko - tas monitoriukas atskirai kabinasi, ir is tikruju ne visai teisybe rodo. musiskiam galima kokia nori procentais dregme nustatyti, iki tiek pucia ir issijungia. ir karsto, ir salto garo smile.gif
IVEDA
QUOTE(žemuogienė @ 2007 01 19, 17:03)
mes nusipirkom Boneco firmos drekintuva. kainavo, bet tikrai nesigailim. i ji integruotas higrometras - rodo realia kambario dregme. o Philipsas tuo ir nepatiko - tas monitoriukas atskirai kabinasi, ir is tikruju ne visai teisybe rodo. musiskiam galima kokia nori procentais dregme nustatyti, iki tiek pucia ir issijungia. ir karsto, ir salto garo smile.gif
*

Pas mane irgi Boneco.Bet matyt ne toks "šustras" kaip pas tave.TOPO centre pirkau.Įkalbėjo.Minusas tame,kad nerodo drėgmės ir karšto oro nepučia.Bent jau taip sakė konsultantė.Dar nejungiau,sako filtrą reikia parą mirkyt. O kiek taviškis kainavo? Mano 449 .Ar nepermokėjau?
P.S.Nors dabar jau koks skirtumas.....
žemuogienė
mes mokejom 499. tikrai labai patenkinta esu. nustatai dregme pvz 60. pucia kol pasiekia tokia dregme, tada issijungia. tik pasiekia 59, isijungia vel. labai liuks smile.gif filtra reikia mirkyt pora valandu wink.gif
Atlante
QUOTE(Daivaa @ 2007 01 10, 19:39)
Atlante, ar jame buvo naudojimosi instrukcija?

Na aš tai visai nesižaviu tais ultragarsiniais, jie gali sukelti stiprų galvos skausmą ir kitaip blogai veikti organizmą, ir net nežinosi nuo ko. Kai galva suskaus nuo paprasto drėkintuvo birbimo, tai nors bus aišku nuo ko ir ką daryti.
*

Aha buvo instrukcija, ir kaip naudotis ir kaip priziureti.
Tik va per anksti pagyriau, ir maniskis biski pradejau garsiau dirbti, bet as palieku kitame kambaryje kol dirba ir negirdziu smile.gif
MELDA
Kiek maždaug per parą laikote įjungtą drėkintuvą, (pas mane oras l. sausas)
žemuogienė
pas mus ijungtas kiaura para, nustatyta dregme - 55 arba 60. isijungia kai dregme sumazeja. musu mergina baisiai kosejo, tai kai uzmigo pietu miego, pastaciau drekintuva vos ne panosej, ijungiau karstus garus. nesukosejo ne karto. ir kur mes anksciau buvom doh.gif
Filute
Sveiki, nusipirkome neseniai Vitel firmos oro drekintuva is Elektromarkt. Mokejom 200 Lt, veikia praktiskai be jokio garso, elektroninis valdymas, saltas garas, jonizavimo sistema (ji uztikrina, kad nenusestu baltos dulkeles ant baldu pavirsiu). Rekomenduoju-uz nedidele kaina labai geras produktas, puikus dizainas. Nusistato automatinis laiko rezimas 2, 4, 8 ar 12 valandu. Taciau nerodo dregmes, bet mes namuose turime dregnomati, tai problemos nera. Buvom pasiskoline is draugu Bionaire, bet veike daug triuksmingiau.
Atlante
QUOTE(MELDA @ 2007 01 21, 14:49)
Kiek maždaug per parą laikote įjungtą drėkintuvą, (pas mane oras l. sausas)
*

miegame laikau pries nakti kokias 4 valandas, o svetaineje , mes joje diena bunam, beveik pastoviai ijungtas.
Blue
QUOTE(žemuogienė @ 2007 01 19, 15:03)
*

QUOTE(IVEDA @ 2007 01 19, 23:46)
Pas mane irgi Boneco.Bet matyt ne toks "šustras" kaip pas tave.TOPO centre pirkau.Įkalbėjo.Minusas tame,kad nerodo drėgmės ir karšto oro nepučia.Bent jau taip sakė konsultantė.Dar nejungiau,sako filtrą reikia parą mirkyt. O kiek taviškis kainavo? Mano 449 .Ar nepermokėjau?
P.S.Nors dabar jau koks skirtumas.....
*

QUOTE(žemuogienė @ 2007 01 20, 23:37)
mes mokejom 499. tikrai labai patenkinta esu. nustatai dregme pvz 60. pucia kol pasiekia tokia dregme, tada issijungia. tik pasiekia 59, isijungia vel. labai liuks smile.gif filtra reikia mirkyt pora valandu wink.gif
*

Sveikos,mes vakar irgi toki pati nusispirkom kaip IVEDOS. Tik kai parsinesem pamatavom oro dregnuma kambaryje susimastem ar jis mums reikalingas g.gif
Koks pas jus buvo oro dregnumas kambariuose, kai neturejot drekintuvo? Pas mus rodo 54%. Ir nebezinom ka mums daryti, gal grazinti atgal g.gif
Patarkit kas galit...
žemuogienė
pas mus kai parsivezem rode oro dregme 38 unsure.gif mazoka, todel drekinames kiaura para. bent iki 55 nustatau smile.gif
naminukas
*

na kaip yra su tais gražinimais g.gif , aš Maxsimoj klausiau ar bus galima grąžinti atsakė kad kokybiškų prekių atgal nepriima, o apie tokį variantą kad ''nusivyliau'' daiktu net nera kalbos verysad.gif
naminukas
na va nusipirkau ir aš g.gif Apvažiavau maximą topo centrą senukus ir ką jūs manot-su jonizatorium niekur nėr verysad.gif kadangi negavau kokio norėjau tai pirkau pigiausią skarlet už 99 lt.Ultragarsinis ir yra dėžutė kvapams, reguliujasi drėkinimo intensyvumas.na nežinau eisiu bandyt ax.gif
Blue
QUOTE(naminukas @ 2007 01 28, 13:42)
na va nusipirkau ir aš g.gif Apvažiavau maximą topo centrą senukus ir ką jūs manot-su jonizatorium niekur nėr verysad.gif kadangi negavau kokio norėjau tai pirkau pigiausią skarlet už 99 lt.Ultragarsinis ir yra dėžutė kvapams, reguliujasi drėkinimo intensyvumas.na nežinau eisiu bandyt ax.gif
*

Papasakokite rezultatus... kaip veikia ir ar pasiteisina jie? kokia kambario dregme buvo pries naudojant?
Dukra
QUOTE(Atlante @ 2006 12 09, 21:38)
Drekintuvas
*

Musu irgi panasus, Delonghi, bet Jusu naujesnio modelio, dabar kai atsalo tai vel jungiam nakciai, nors kelioms valandoms. 4u.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.