Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

fitoval kapsules thumbup.gif ir kaina nedidele ir poveikis bent jau man lb matosi ir dar sampuno ir serumo buvau nusipirkus nuo plauku slinkimo,bet neapsiziurejau o ten pasirodo vyriskas doh.gif bet padejo tai lb lotuliukas.gif tai nuo jo plaukai atauginet nauji pradejo o nuo vitaminu slinkt nustojo ir greiciau auga ax.gif
Atsakyti
QUOTE(auruciukasss @ 2008 03 08, 21:40)
fitoval kapsules thumbup.gif  ir kaina nedidele ir poveikis bent jau man lb matosi ir dar sampuno ir serumo buvau nusipirkus nuo plauku slinkimo,bet neapsiziurejau o ten pasirodo vyriskas doh.gif bet padejo tai lb lotuliukas.gif tai nuo jo plaukai atauginet nauji pradejo o nuo vitaminu slinkt nustojo ir greiciau auga ax.gif

As FITOVAL sampuna naudojau 4 menesius...tai slinkimas tikrai sumazejo...seniau po kiekvieno galvos plovimo dusine uzkisdavau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dovzil @ 2008 03 08, 23:29)
As FITOVAL sampuna naudojau 4 menesius...tai slinkimas tikrai sumazejo...seniau po kiekvieno galvos plovimo dusine uzkisdavau  unsure.gif

as tik kapsules sitos firmos bandziau,tai ju vartojimo laikas iki 2men,o sampuna BIO+ 4u.gif
Atsakyti
Mama man nupirko kapsules pantogar, kurias, atrodo, jau apšnekėjote. Bandysiu, ar padės. smile.gif
Atsakyti
Pries metus gėriau Fitoval kapsules, Grožvita, Dermabion, plaukams, nagams labai tiko o vat ant odos atsirado pigmentinės dėmės, skaičiau, kad nuo vitamino D esančio papilde tai dabar bijau gert nes vasara artėja o nuo saulės dėmės labai išryškėja verysad.gif Bandysiu Dzintars aliejų tept, gal mažiau slinks rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Realija @ 2008 03 11, 11:54)
Pries metus gėriau Fitoval kapsules, Grožvita, Dermabion, plaukams, nagams labai tiko o vat ant odos atsirado pigmentinės dėmės, skaičiau, kad nuo vitamino D esančio papilde tai dabar bijau gert nes vasara artėja o nuo saulės dėmės labai išryškėja verysad.gif Bandysiu Dzintars aliejų tept, gal mažiau slinks rolleyes.gif


As irgi kibau i dzintars - turiu ir aliejukaa, ir balzama nenuplaunama (radau tik norfoje), ir sampuna bei balzama 4u.gif
Tikiuosi atstatysiu nors kiek plauku bukle - tikiuosi po 3 menesiu bus nors koks rezultatas g.gif
Atsakyti
Mitybos sprendimai, kai plaukai pradeda plonėti ir slinkti
Plaukų plonėjimą ir slinkimą gali įtakoti geležies trūkumas. Įsitikinkite ar valgote pakankamai produktų, kuriuose yra geležies, tokių kaip raudonoji mėsa, kiaušiniai, pupelės, rupių miltų duona, džiovinti vaisiai, šviežios daržovės bei lapinės daržovės.
Kadangi plauko sudėtį daugiausiai sudaro proteinas, jiems padėsite atsigauti jei valgysite maistą, kuriame yra gausu proteino (baltymų). Baltymų turi šie produktai: mėsa, sūris, kiaušiniai, grūdai, soja, žirniai ir riešutai. Šie produktai padeda sustiprinti plaukų folikulus ir gali užkirsti kelią plaukų slinkimui.
Ypatingai yra naudingi sojos baltymai, kurie labai gerina plaukų augimą. Taigi, jei norite paspartinti plaukų augimą, rekomenduojama vartoti kuo daugiau sojos produktų (sojos pieno, sojos pupelių ir kt.).
Vitaminas E yra randamas žaliose lapinėse daržovėse, riešutuose, grūduose. Šis vitaminas gali padėti, kai slenka plaukai. Dar plaukai gali pradėti slinkti ir dėl sutrikusios skydliaukės veiklos. Norėdami pagerinti skydliaukės veiklą vartokite maisto produktus prisotintus jodu, tokius kaip jūros gėrybes, jūros kopūstus ar rudadumblius.

Atsakyti
Žinau , kad dėl sutrikusiois skydliaukės man ir slenka plaukai, bet nemėgstu nei jūros kopūstų, nevalgau svogūnų ir dėl jų kvapo negalėčiau trint galvos jų sultimis, bet jūsų visų dėka pasiūlymų gydytis įvairiais metodais yra nemažai, todėl tikrai galima atsirinkt kažką sau tinkamo 4u.gif
Atsakyti
ar jau kas nors isbandet apules su placenta? ar padejo?
Atsakyti
QUOTE(Realija @ 2008 03 14, 15:55)
Žinau , kad dėl sutrikusiois skydliaukės  man ir slenka plaukai, bet nemėgstu nei  jūros kopūstų, nevalgau svogūnų ir dėl jų kvapo negalėčiau trint galvos jų sultimis, bet jūsų visų dėka pasiūlymų gydytis įvairiais metodais yra nemažai, todėl tikrai galima atsirinkt kažką sau tinkamo  4u.gif

Va...mano drauge. Pas mane skydliauke irgi sutrikusi verysad.gif Dabar gydausi ir skydliauke ir plaukucius biggrin.gif
Atsakyti
As naudojau sampuna ir kondicionieriu Nutri-Ox linijos, sumazino slinkima 4u.gif nes seniau atsikelusi ryte nuopagalves susukdavau nemaza kamuoliuka plauku blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dovzil @ 2008 03 14, 21:44)
Va...mano drauge. Pas mane skydliauke irgi sutrikusi  verysad.gif Dabar gydausi ir skydliauke ir plaukucius  biggrin.gif

Reiktų ir man jau į polikliniką eit darytis tyrimus ir gydytis, bet vis kažkaip laiko pritrūksta o gal per daug aplaidžiai į tai žiūriu blush2.gif
Atsakyti