Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

Tai po gimdymo slenka, nes organizmas atsistato į savo "vėžes", keičias hormonai wink.gif
Atsakyti
Zinot moterytes, reikejo man gimt vyru... lotuliukas.gif Nei vaiku gimdyt, nei del plauku jaudintis(basos galvos dabar madingos), o ir pilvuko virs dirzo kabancio i galva neimt galima...O dabar doh.gif , kiekviena sesija kaip isbandymas, nei valgyt, nei gert nesinori, o kai po to pradeda slinkt plaukai dar labiau nervas ima verysad.gif , o ir pavasaris jau, ir kasmetine depresija uzsuks.Gal ir gerai, apie plaukus negalvosiu, o kai liks tik 3 eisiu nesisukavus biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2008 03 19, 13:13)
Tai po gimdymo slenka, nes organizmas atsistato į savo "vėžes", keičias hormonai wink.gif



sita as zinau smile.gif taciau slinko ir pries nestuma, per nesuma nustojo , o po gimdymo vel tas pats buvo schmoll.gif
Atsakyti
mamytes, labai geras "dzintars " aliejukas galvos odai, skatinantis plauku augima ir losjonas toks pat. aliejukas maziau "smirda", nes kvapas tai ne koks, bet rezultatas! thumbup.gif
pamatytumet, kik pas mane nauju plauku auga....nors ir slenka nemazai ir kaina thumbup.gif
dar kirpeja patare Vichy sampuna nuo plauku slinkimo, sake irgi labai padeda, girdejo atsiliepimus is klienciu ir pati isbande, padejo.
sekmes!
Atsakyti
QUOTE(morta-sigita @ 2008 03 19, 17:33)
Zinot moterytes, reikejo man gimt vyru... Gal ir gerai, apie plaukus negalvosiu, o kai liks tik 3 eisiu nesisukavus biggrin.gif .

thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labas, oi pazystama man si beda...ko as tik neisbandzius.... doh.gif
Paskutiniu kartu kas man padejo, tai ampules PLACENTA PLACO italiskos, vnt kaina 2 lt berods., tai as visa pakuote sunaudojau per menesi (12 vnt) nes plaukas trumpi, tai po puse itrindavau, tai zinokit man thumbup.gif , daba vel nusipirkau pakuote. sako kursas 3 men.
o dar labai geri dalykai... kai netingiu pasidarau ajeru arbata arba azuolo zieves arbatyte ir po plovimo skalauju galva thumbup.gif (cia tamsiaplaukems tinka thumbup.gif )
ir galvos oda reikia kas vakara masazuoti (geriausia kai tai daro vyras smile.gif), es 50 proc plauku augima skatina masazas!!!!
Atsakyti
plauku slinkimas - man didele problema, nors po truputuka jau mazeja slinkimas. man asmeniskai labai padejo sampunas nuo slinkimo CUTRIN BIO+ bei tryniau ampules nuo slinkimo - wichy. sios priemones man tikrai padeda, na ir kaina yra ne is maziausiu
Atsakyti
QUOTE(lauruciuxs @ 2008 03 21, 23:08)
plauku slinkimas - man didele problema, nors po truputuka jau mazeja slinkimas. man asmeniskai labai padejo sampunas nuo slinkimo CUTRIN BIO+ bei tryniau ampules nuo slinkimo - wichy. sios priemones man tikrai padeda, na ir kaina yra ne is maziausiu

Kaina tikrai ne maza....ypac tu Vichy ampuliu....virs 100 Lt....bet jei padeda, tai thumbup.gif vadinasi nemeti pinigeliu i bala.
Atsakyti
O mano atradimai nuo plauku slinkimo yra sie - Himalya Herbals kremas (vienintelis jo trukumas - baisus kvapas unsure.gif ) ir Women's Rogaine koncentratas thumbup.gif (pastarojo sunaudojau tik 2 men kursa is 6 ir pamaciau, kad nieko daryt su plaukais nebereikia, nes ataugineja toks ezys, kad net nebezinau, kaip susitvarkyti su plaukais bigsmile.gif ).
Kadangi siu priemoniu deka sulaukiau norimo rezultato ir nebedrebu, jog reiks detis peruka, tai galiu pasiulyti isbandyti Rogaine priemone (kadangi turiu nebenaudojama 3 men kursa). Jei ka domia, rasykit i az.
Atsakyti
QUOTE(dovzil @ 2008 03 17, 12:43)
Man FITOVAL padejo.


as ir naudojau Fitoval, bet man nepatiko... nes plaukai kaip siaudai po jo buvo, tai Fitoval maniskis sunaudojo-jam super, sustiprejo plaikai. Kalbejau del sampuno su kirpeja, tai sake tie gydantys visada turi kitoki pojuti plaukams. tad kam plaukai kaip ne siaudai pasidaro-drasiaii naudokit drinks_cheers.gif
Atsakyti
o svogunu sultys tik stabdo slinkima ar ir skatina augima? g.gif
Atsakyti
QUOTE(aneizza @ 2008 03 25, 17:17)
o svogunu sultys tik stabdo slinkima ar ir skatina augima?  g.gif

Man atrodo slinkima mazina ir stiprina plaukus 4u.gif
Atsakyti