Įkraunama...
Įkraunama...

Marketingistės plepa čia!

Kokios jus nedraugiskos:)
Atsakyti
QUOTE(Reklamiste @ 2008 04 28, 18:49)
Kokios įdomios tendencijos: temoje pasisako Baccardi, jai atsako Mojito, gal ir man laikas tapti kokia p.Sobieskilotuliukas.gif

p.s. einu, įsipilsiu gramelį ir varau miegot... vyras išlėkė verslo vakarienės, tai as prie kompo blūdinu..... reik išsimiegot, rytoj vėl kelsim Lietuvos ekonomiką mirksiukas.gif


O aš tada patapsiu Raynalsu bigsmile.gif

Seniai bebuvau užsukusi, bet žiūriu ne kas ir pajudėjo į priekį.

Merginos, pasiūlykit gerą maršrutą plaukti baidarėmis su stotele sodyboje, kurioje tilptų apie 40 žmonių
Atsakyti
QUOTE(Mojito @ 2008 04 29, 13:24)
Kokios jus nedraugiskos:)

Nepyk, mes draugiškos 4u.gif čia tik juokas buvo...
Atsakyti
sveikos,
gal kai kam pasirodys poster_offtopic.gif, o gal kai kam kaip tik bus naudinga info.
skaiciau jusu pasisakyma marketingisciu temoje ir uzsimaniau pasisakyti. kadangi pati siuo metu dirbu spaustuveje ir steigiu savo reklamos agentura, kuri butent ir teiks visas spaudos darbu paslaugas: nuo vizitiniu iki leidiniu, butu malonu su jumis pabendrauti ir pasiulyti savo paslaugas. placiau butu per AZ drinks_cheers.gif
iki malonaus drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma @ 2008 04 30, 22:48)
steigiu savo reklamos agentura


Labai palaikau visas verslo iniciatyvas, sveikinu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Reklamiste @ 2008 05 06, 09:19)
Labai palaikau visas verslo iniciatyvas, sveikinu thumbup.gif



aciu blush2.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Vėl tema miršta pamažu blink.gif

Beje, ar jaučiate dabar kokias infliacijos/krizės pasekmes savo darbuose? Sumažėję pardavimai? Kaštai nevaldomi? Kas vyksta jūsų įmonėse?
Atsakyti
Sumažėję pardavimai; užsibrėžtų planų nevykdymas;

kaštų mažinimas 20 proc., ypač marketingui

Ir užduotys visiems- verstis per galvą
Atsakyti
Labas vakaras,

priimkite ir mane i savo buri
irgi esu marketingiste mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(superjura @ 2008 05 15, 19:13)
Labas vakaras,

priimkite ir mane i savo buri
irgi esu marketingiste  mirksiukas.gif


Priimam 4u.gif Tik čia pas mus kartais tokie štiliai užplaukia, kad niekas neberašo doh.gif ...Gal naujokai įpils žibalo į ugnį???
Atsakyti
QUOTE(Baccardi @ 2008 04 22, 17:40)
Dėkui, populi smile.gif kažkaip pati atsikapsčiau smile.gif Nors ir baigus esu reklamos vadybą, bet kažkaip įprasta man atrodė netrumpinti smile.gif kadangi šioje srityje kasdien nedirbu, tai jau ir primiršau smile.gif O šiaip tai sritis šita fantastiška. Ypač kūribiškos sielos žmogeliukams. Norėčiau ir aš darbuotis kur nors panašiai smile.gif bet vis likima pasuka keliuką kita linkme. Sėkmės visom dirbančioms ir mylinčioms šią veiklą. Užsuksiu Jums leidus pas Jus čia dažniau. smile.gif

o kur baigusi reklamos vadyba?
Papildyta:
Ar priimsit reklamos vadybininke i savo buri? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Janike @ 2008 05 13, 15:10)
Sumažėję pardavimai; užsibrėžtų planų nevykdymas;

kaštų mažinimas 20 proc., ypač marketingui

Ir užduotys visiems- verstis per galvą



pas mus irgi panasiai, infliacija stipriai itakojo pardavimus ir gamyba, tenka mazinti islaidas schmoll.gif idomu, kaip tai atsilieps atlyginimams doh.gif
Atsakyti