Įkraunama...
Įkraunama...

Marketingistės plepa čia!

Siūlau Reklamistei, tokiu siunkiu ekonomikai metu, atidaryti savo fanklubą ir už tai mums, jo narėms, Margaritos ir Rasos kosmetiką pardavinėti su didelėmis nuolaidomis.
O ką, nebloga idėja būtų įsteigti atstovų ar tai platintojų tinklą????

Jei kartais netekčiau darbo, bo mano buvusius kolegas-marketingistus iš TC ir AGG, AGT jau atleido, kreipčiausi dėl atstovo Kaune darbo.

Manau, kad šiuo laikotarpiu būtent tokio kainų lygio kosmetika ir turės daugiausia pardavimų.

Nors anksčiau dirbau kompanijoje, kuri prekiavo importuotais brand'ais, bet dabar ranka nekyla remti tokių prekybininkų, vis ieškau (jei ko reikia) pagal principą "pirk prekę lietuvišką"
Atsakyti
QUOTE(AlKi @ 2009 01 19, 16:20)
Reklamiste, šiandien Delfyje perksaičiau apie jūsų pasiekimus.
Sveikinimai, kad tokiu metu augat.

O dar paskutinį kartą braškinį šampūną vaikišką nupirkau. Na, norėtųsi dar balzamo vaikui iš tos pačios serijos, nes nusausina baisiai plaukus.



Geros naujienos šiais laikais skamba keistai, ar ne? smile.gif

Dėl balzamo vaikų plaukams - aš savo mergytėms, kurios baisiai nori būti ilgaplaukės, naudoju Rasos nenuplaunamą balzamą - nereikia skalauti, tai žymiau patogiau. Plaukai tada ne taip veliasi, nesielektrina... Šioje temoje baisiai nesinori girti savo produkcijos, bet apie ją daug diskutuojama prie "Grožis ir kosmetika", yra atskira tema prie gamintojų, vadinasi "Lietuviška kosmetika". Įdomaus skaitymo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(KristinaP12 @ 2009 01 12, 15:41)
Sutinku. Šiaip tai ar aš klystu,ar aktyviausia reklamos forma šiuo metu yra SMS. Kaip vartotoją tai mane labai nervina, o kaip marketingistė suprantu, kad šiai dienai SMS marketingas valdo, nes tai trumpa,tačiau gali būti pakankamai informatyvi, labai daug vartotojų pasiekianti reklama.



Sveikos, pamasciau, kad noriu prie jusu idomiu pokalbiu prisijungti smile.gif

Del sms - mane stebina, kad jus tai erzina smile.gif ar nebus taip, kad erzina, nes pacios marketingistes esat? mane asmeniskai visa tiesmuka or nekokybiska, primityvi reklamiukste erzina tongue.gif
o sms esu gavusi visai mielu, manau cia irgi svarbu kokybe, jei zinute pati savaime nera itin stipri (pvz 5% nuolaida perkant boinga)
Atsakyti
QUOTE(Reklamiste @ 2009 01 20, 09:07)
Geros naujienos šiais laikais skamba keistai, ar ne? smile.gif

Dėl balzamo vaikų plaukams - aš savo mergytėms, kurios baisiai nori būti ilgaplaukės, naudoju Rasos nenuplaunamą balzamą - nereikia skalauti, tai žymiau patogiau. Plaukai tada ne taip veliasi, nesielektrina... Šioje temoje baisiai nesinori girti savo produkcijos, bet apie ją daug diskutuojama prie "Grožis ir kosmetika", yra atskira tema prie gamintojų, vadinasi "Lietuviška kosmetika". Įdomaus skaitymo thumbup.gif


Labai geria "nueina" geros naujienos. Optimizmo pasisemi, kai aplinkui tiek daug besiskundžiančių.

Reikės pasiskaityti. Maniškė labai nori plaukus atsiiauginti. Pradėjo baletą lanjyti ir žiauriai nori kuoduko doh.gif O bėda (o gal ir ne), kad jo plaukai nerealiai stori jau dabar ir visiškai tiesūs. Atrodo neturėtų veltis, bet iš tikro, be balzamų neišsiverčiam, baisia skaudžiai šukuojamės tuomet
Atsakyti
Labas merginos,

as nesu marketingiste, bet taip jau nutiko, kad rasau bakalautini tema "Marketingo veiklos vertinimas".
Turiu darbo vadova (ne koki), suvele mane visiskai... blink.gif
Dabar jau nieko nesuprantu... apie marketinga. Gal padesite???
Elementarus dalykas: Is ko susideda marketingo veikla? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(AlKi @ 2009 01 20, 15:49)
Labai geria "nueina" geros naujienos. Optimizmo pasisemi, kai aplinkui tiek daug besiskundžiančių.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Monrute, ar jau buvote darbo pokalbyje? Kaip sekėsi?

Reklamiste, tikiuosi nepabėgsite visiškai iš mūsų temos į kosmetikos? Pavysim ir sugrąžinsim lotuliukas.gif Prašom bendrauti ir čia...

Mikasi, esate visiškai teisi, gal kiti tų reklamų ir nesureikšmina kaip patys marketingistai. Man vienas prasčiausių SMS marketingo pavydžių tai mano mamos dovanėlė įtraukiant mane į žaidimą kur laimėti butą. Jei nedalyvavote jame, tai trumpai parašysiu, kad SMS skambėjo taip: "Tai jūsų paskutinis šansas...", "Neapvilkite savo artimųjų ir siųskite..." ir pan.

Be to turiu PASIŪLYMĄ kaip suaktyvinti mūsų pokalbius. Gal pritarsite? Kadangi marketinginių straipsnių yra išties nedaug, padiskutuokime apie prastas reklamas. Na pvz., paskutinė įstrigusi man nepatikusi TV reklama buvo Norfos prekybos tinklo, kurios šūkis "Vis daugiau žmonių renkasi Norfą, nors gėdijasi tą pripažinti..." Ar nemanote, kad ši reklama nekuria teigiamo įvaizdžio, o kaip tik jį prastina...?
Atsakyti
QUOTE(KristinaP12 @ 2009 01 26, 11:35)
Monrute, ar jau buvote darbo pokalbyje?  Kaip sekėsi?

Reklamiste, tikiuosi nepabėgsite visiškai iš mūsų temos į kosmetikos? Pavysim ir sugrąžinsim  lotuliukas.gif  Prašom bendrauti ir čia...

Mikasi, esate visiškai teisi, gal kiti tų reklamų ir nesureikšmina kaip patys marketingistai. Man vienas prasčiausių SMS marketingo pavydžių tai mano mamos dovanėlė įtraukiant mane į žaidimą kur laimėti butą. Jei nedalyvavote jame, tai trumpai parašysiu, kad SMS skambėjo taip: "Tai jūsų paskutinis šansas...", "Neapvilkite savo artimųjų ir siųskite..." ir pan.

Be to turiu PASIŪLYMĄ kaip suaktyvinti mūsų pokalbius. Gal pritarsite? Kadangi marketinginių straipsnių yra išties nedaug, padiskutuokime apie prastas reklamas. Na pvz., paskutinė įstrigusi man nepatikusi TV reklama buvo Norfos prekybos tinklo, kurios šūkis "Vis daugiau žmonių renkasi Norfą, nors gėdijasi tą pripažinti..." Ar nemanote, kad ši reklama nekuria teigiamo įvaizdžio, o kaip tik jį prastina...?


Pritariu 100proc. thumbup.gif
Be to Norfa, bent jau Kaune neatitinka vietos (t.y. vieno iš P-place) kriterijaus.


Atsakyti
QUOTE(KristinaP12 @ 2009 01 26, 12:35)
Monrute, ar jau buvote darbo pokalbyje?  Kaip sekėsi?

buvau.....
ir eilinį kartą nusiviliu, kad konkursą vykdo atrankos firma, nieko nenutuokianti apie sritį ir t.t.
pokalbio metu išsiaiškinau, ko vis gi reikia minimai tyrimų kompanijai, o tai, kad mano stiprios visos dalys apart vienos iš reikalavimų, bet ta viena - jiems svarbiausia....
tai....kaip ir galiu teigti, kad gal ir be reikalo....nors sudalyvauti irgi verta bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(KristinaP12 @ 2009 01 26, 09:35)
Monrute, ar jau buvote darbo pokalbyje?  Kaip sekėsi?

Reklamiste, tikiuosi nepabėgsite visiškai iš mūsų temos į kosmetikos? Pavysim ir sugrąžinsim  lotuliukas.gif  Prašom bendrauti ir čia...

Mikasi, esate visiškai teisi, gal kiti tų reklamų ir nesureikšmina kaip patys marketingistai. Man vienas prasčiausių SMS marketingo pavydžių tai mano mamos dovanėlė įtraukiant mane į žaidimą kur laimėti butą. Jei nedalyvavote jame, tai trumpai parašysiu, kad SMS skambėjo taip: "Tai jūsų paskutinis šansas...", "Neapvilkite savo artimųjų ir siųskite..." ir pan.

Be to turiu PASIŪLYMĄ kaip suaktyvinti mūsų pokalbius. Gal pritarsite? Kadangi marketinginių straipsnių yra išties nedaug, padiskutuokime apie prastas reklamas. Na pvz., paskutinė įstrigusi man nepatikusi TV reklama buvo Norfos prekybos tinklo, kurios šūkis "Vis daugiau žmonių renkasi Norfą, nors gėdijasi tą pripažinti..." Ar nemanote, kad ši reklama nekuria teigiamo įvaizdžio, o kaip tik jį prastina...?


Aš iš pradžių per radiją tą Norfos reklamą išgirdau. Tai jomajo...Pirma mintis buvo, kaip jiems patiems taip liežuvis ažsivertė.
O paskui pradėjau galvot.
Įtariu (kitaip manau nerizikuotų), chebra vistik pasidarė tyrimus.
Antra, - sakyčiau beveik subtiliai perdavė mums žinia, pas mus pigiau negu kitur, krizės mums nebaisios.
trečia - pozicionavimo prasme. vis daugiau zmoniu....hm, jie kelias save is to sluoksnio ala bedarbiai, mazas pajamas uzdirbantys. pas mus ateina VISI.

Na ir ką...Logiškai mastant: reklama perduoda žinią ne tik skaičiavimus, bet ir per emocijas.

Nepatinka ji man, nors iš kitos pusės ji man tokia PASKAIČIUOTA krizės situacijai

QUOTE(Monrutė @ 2009 01 26, 12:19)
buvau.....
ir eilinį kartą nusiviliu, kad konkursą vykdo atrankos firma, nieko nenutuokianti apie sritį ir t.t.
pokalbio metu išsiaiškinau, ko vis gi reikia minimai tyrimų kompanijai, o tai, kad mano stiprios visos dalys apart vienos iš reikalavimų, bet ta viena - jiems svarbiausia....
tai....kaip ir galiu teigti, kad gal ir be reikalo....nors sudalyvauti irgi verta bigsmile.gif


O kur buvai??? Aš turbūt daug ką praleidau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Retra @ 2009 01 15, 14:21)
Sveikutes, nors pati sios srities darbo neieskau, uzmaciau skelbima http://www.cv.lt/emp...?...14245&sri=1 kad Nielsen iesko rinkodaros projektu vadovo.

Galbbut kam nors bus naudinga  4u.gif

skelbimas
Papildyta:
QUOTE(AlKi @ 2009 01 26, 17:35)
O kur buvai??? Aš turbūt daug ką praleidau doh.gif

per daug nieko nepraleidai mirksiukas.gif
Atsakyti
Man dabar nepatinkanti reklama: Eurovaistinių lojalumo programa MEDUS. Visų pirma, pats logo yra tragiškas - pripainiotas, sumakalotas, neįskaitomas... fui, nepatinka tokie hieroglifai:(
Ir dabar paleido tokias įvaizdines puslapines reklamas su keistais klausimais - mano nuomone, visiškas pinigų išmetimas į balą....
Atsakyti