Įkraunama...
Įkraunama...

Marketingistės plepa čia!

QUOTE(Monrutė @ 2009 01 09, 14:17)
prisiminiau vieną diskusiją...

Įdomiai jūs čia diskutuojate, tad nusprendžiau ir aš pareikšti savo nuomonę laugh.gif
tai žinoma, kad pasiskaito, dar ir kaip pasiskaito smile.gif kažkada kai dirbau laikraštyje, tai irgi sunku būdavo įsivaizduoti, kad žmonės juos skaito hihihi.gif
ir ne tik pasiskaito tinklalapiuose, bet ir į laikraštį įdeda, ir ne tik trumpas žinutes, bet ir normalią ilgą informaciją (kalbu iš savo patirties). O kad pasiskaito, tai žinau iš atgalinio ryšio. Pas mus svetainėje yra įdiegta sistema, kur vartotojai gali užduoti klausimus. Tai keli buvo parašę klausimus, susijusius su informacija, kurią buvau patalpinusi mirksiukas.gif
O ilgą ar trumpą, tai dar nesu apsisprendusi, kurią geriau. Jei klausimas svarbus ir diskutuotinas, galima ir ilgą, svarbu, kad nebūtų tuščiažodžiaujama, o pateikiama konkreti, aktuali informacija.
Atsakyti
Kai diskusija užvirė, tai dar sumąsčiau iš vartotojiškos pusės, kad aš tarkim dažnai pasigendu daugiau informacijos apie perkamą prekę, ypač apie tokią už kurią moku daugiau pinigėlių. Arba dar dažniau susiduriu su neaiškiu ir neteisingu užsienio kalbos vertimu. Ir todėl ieškau informacijos apie tokias prekes užsienio int. svetainėse.
Atsakyti
QUOTE(KristinaP12 @ 2009 01 09, 16:40)
Kai diskusija užvirė, tai dar sumąsčiau iš vartotojiškos pusės, kad aš tarkim dažnai pasigendu daugiau informacijos apie perkamą prekę, ypač apie tokią už kurią moku daugiau pinigėlių. Arba dar dažniau susiduriu su neaiškiu ir neteisingu užsienio kalbos vertimu. Ir todėl ieškau informacijos apie tokias prekes užsienio int. svetainėse.

na, taip
bet jei visame tame reklamos sraute bus daug daug tekstų...ar tikrai visi bus perskaityti?
aprašymas ant etiketės - sutinku, arba informacija gamintojo svetainėje, kur tiesiog paspaudi plačiau... ir gali duag daugiau sužinoti
Atsakyti
QUOTE(Monrutė @ 2009 01 09, 16:51)
na, taip
bet jei visame tame reklamos sraute bus daug daug tekstų...ar tikrai visi bus perskaityti?
aprašymas ant etiketės - sutinku, arba informacija gamintojo svetainėje, kur tiesiog paspaudi plačiau... ir gali duag daugiau sužinoti


Sutinku. Šiaip tai ar aš klystu,ar aktyviausia reklamos forma šiuo metu yra SMS. Kaip vartotoją tai mane labai nervina, o kaip marketingistė suprantu, kad šiai dienai SMS marketingas valdo, nes tai trumpa,tačiau gali būti pakankamai informatyvi, labai daug vartotojų pasiekianti reklama.
Atsakyti
QUOTE(KristinaP12 @ 2009 01 12, 15:41)
Sutinku. Šiaip tai ar aš klystu,ar aktyviausia reklamos forma šiuo metu yra SMS. Kaip vartotoją tai mane labai nervina, o kaip marketingistė suprantu, kad šiai dienai SMS marketingas valdo, nes tai trumpa,tačiau gali būti pakankamai informatyvi, labai daug vartotojų pasiekianti reklama.

o, taip, mane irgi erzina....

beje, gal dėl darbelio ką nors žiūrinėjotes?
Atsakyti
QUOTE(Monrutė @ 2009 01 12, 16:43)
o, taip, mane irgi erzina....

beje, gal dėl darbelio ką nors žiūrinėjotes?


Sveikutes, nors pati sios srities darbo neieskau, uzmaciau skelbima http://www.cv.lt/emp...?...14245&sri=1 kad Nielsen iesko rinkodaros projektu vadovo.

Galbbut kam nors bus naudinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Retra @ 2009 01 15, 14:21)
Sveikutes, nors pati sios srities darbo neieskau, uzmaciau skelbima http://www.cv.lt/emp...?...14245&sri=1 kad Nielsen iesko rinkodaros projektu vadovo.

Galbbut kam nors bus naudinga  4u.gif

taigi, jau eisiu į atranką mirksiukas.gif
Atsakyti
Nepamirsk papasakoti kaip sekesi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Retra @ 2009 01 16, 01:30)
Nepamirsk papasakoti kaip sekesi  mirksiukas.gif

žinoma, tik žinau, kad dar šešt lryte dės šitą skelbimą, įdomiai
Atsakyti
Monrute, aš darbuko dar nesižiūriu aktyviai, nes pažadėjau darbdaviams po motinystės atostogų grįžti padirbėti pas juos...O Nielsen pasiūlymas skamba šauniai!!! Sėkmės tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KristinaP12 @ 2009 01 18, 12:34)
Monrute, aš darbuko dar nesižiūriu aktyviai, nes pažadėjau darbdaviams po motinystės atostogų grįžti padirbėti pas juos...O Nielsen pasiūlymas skamba šauniai!!! Sėkmės tau  4u.gif

oi tai kaip šaunu drinks_cheers.gif

jo pasipasakosiu ax.gif
Atsakyti
Reklamiste, šiandien Delfyje perksaičiau apie jūsų pasiekimus.
Sveikinimai, kad tokiu metu augat.
Tiesą pasakius, visada skeptiškai žiūrėjau į lietuvišką kosmetiką. Bet kai pasisakei iš kur, prieš Kalėdas Senukuose (ot radau kur) po ranka pakliuvo kremas su šaltalankiais. Nu superinis. Rankeles sušvelnėjo.

O dar paskutinį kartą braškinį šampūną vaikišką nupirkau. Na, norėtųsi dar balzamo vaikui iš tos pačios serijos, nes nusausina baisiai plaukus.

Kol kas nedrįstu kosmetikos išbandyt, bet gal čia daugiau dalykų papasakosi, kad išbandysiu Rasos ar Margaritos liniją ax.gif
Atsakyti