Įkraunama...
Įkraunama...

Geras odontologas Kaune

negi daugiau nėra gerų stomatologų Kaune???rekomenduokit ką nors
Atsakyti
Labutis!
Rekomenduoju stomatologijos kliniką "Arinija" biggrin.gif , prieš Molą.Ten atlieka viską ir taiso, ir estetiškai plombuoja ir protezuoja,yra ir burnos higienistas. thumbup.gif Jo paslaugos kainuoja pigiau negu Dainavos poliklinikoj. biggrin.gif Gydytojai tikrai labai puikūs,med\iagos tikrai labai kokybiškos ir kainos pakankamai normalios thumbup.gif
Atsakyti
Man labai patinka "Neodenta" Kaune, Šilainiuose. Seniau gydžiausi Žeimenos g. pas labai fainą gyd. Giedrę, bet ten kainos labai jau užlenktos.
Bet "Neodentoj" daug labiau patinka: visų pirma kainos normalesnės!
Dirba kultūringai ir stomatologai geri, tikri profesionalai. Protezuotojai, higienistai, gydytojai -kiekvienas dirba savo darbą ir labai tikslai perduoda žinias kitam. Nueini pirmą kartą pas protezuotoją -jis jau viską apie tavo dantis žino iš atsiuntusio gyd. ir vistiek dar atbėga tavo gydytojas - smulkiai papsakoja apie visokias subtilybes išrodo kur ką darė.
Ypač patiko vaikų gydytoja Rasa ir gyd. Eglė.
Atsakyti
Aš tai lankausi Donelaičio g. "Inmeka" vadinasi. Lankausi jau 10metų. Patinka gydytojos, maloni aplinka, kainos nesikandžioja, moka užsiimti su vaikais 4u.gif .

Daro viską ir gydo, ir porotezuoja ir burnos higienistė yra. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jore @ 2006 04 11, 17:40)
Labutis!
Rekomenduoju stomatologijos kliniką "Arinija"  biggrin.gif , prieš Molą.Ten atlieka viską ir taiso, ir estetiškai plombuoja ir protezuoja,yra ir burnos higienistas. thumbup.gif Jo paslaugos kainuoja pigiau negu Dainavos poliklinikoj. biggrin.gif Gydytojai tikrai labai puikūs,med\iagos tikrai labai kokybiškos ir kainos pakankamai normalios thumbup.gif

kainos nemazos,bet viskas thumbup.gif . Ypatingai vaikams patinka-spalvotos plombos ir t.t. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo organzza: 19 balandžio 2006 - 09:25
QUOTE(Havana @ 2005 07 26, 09:01)
Dar domina geri protezuotojai, darantys geras plokšteles.


Jei domina protezuotojas, rekomenduoju Masilioni, dirba netoli Telekomo. Jei reiktu koordinaciu, parasysiu per a.z. Tikras profesionalas, anksciau dirbo BMP, dabar savo kabineta turi, pazistami medikai rekomendavo, tai tevai abu liko labai patenkinti jo darbu. Kaip zmogus keistas toks, bet dirba tai itin gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Havana @ 2005 07 26, 10:01)
Per paiešką ieškojau, neradau. Yra tema tik apie stomatologus Vilniuj.
Domintų geri stomatologai, kurie ne tik gydo, bet ir estetiškai gražiai sutvarko priekinius dantis.
Dar domina geri protezuotojai, darantys geras plokšteles.


Gerai gydo ir tikrai gražiai priekinius sutvarko gyd. Vaičiulienė Kovo 11-osios g. Pačiai priekinius taisė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(inkunai @ 2006 04 09, 09:03)
Na, į "Ariniją" manęs savo noru daugiau nebenuvarys niekas doh.gif  Iki šiol gyvenime nežinojau, kas yra dantų skausmas, bet jie mane supažindino blink.gif Iš pradžių viskas gerai atrodė, ir gydytoja maloni, ir nuėjau su neskaudančiu dantimi, bet paskui supratau, ką viduramžiais reiškė kankinimas blink.gif Iš pradžių dantį blogai užplombavo, po to išgręžė plombą ir vaistų uždėjo, o galiausiai pusantros valandos be nuskausminimo kankino verysad.gif Bet čia tik "saldainiukai", paskui savaitę dieną naktį nuskausminamuosius rijau, o kai paskambinau gydytojai, tai ji pareiškė, kad viskas čia gerai doh.gif  Žodžiu, jei nemirsi - gyvensi. Siaubas. Dabar ieškausi kitos stomatologės, kuri bent jau savo klaidų pacientui neverstų. O ir kainos ten  thumbup.gif Sumokėjau už tą vargšą dantuką 300 lt., o kiek vaistams nuo skausmo, tai net nežinau verysad.gif  Dabar eisiu pas stomatologę tik su rekomendacija.


Va, ir man idomu, kokia odontologe Tave ten nugyde? irgi kuri laika, tik pries keleta metu ten lankiausi. mane baisiai buvo nukankines Sakavicius su vieno danties operacija. daugiau ten nebenoriu schmoll.gif ir nebeeinu schmoll.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spragtukas: 19 balandžio 2006 - 22:20
sveikutės, ieškojau ieškojau tokios temos ir radau.
Jau nebegaliu, kankinuosi su tais savo klipatom kapliais, po gimdymo kaip pradėjo gesti, trupėti, net miegant burnoje gabalas danties atsirasdavo, na dabar situacija šiek tiek geresnė, bet be perstojo ryju magnius kalcius cinkus....
Va ir dabar sėdžiu sus išlūžusiu ir kabančiu....
Kalniečių poiliklinikoje vaikščiojau vaikščiojau, vis savo angelą su uošviene palikdama, metus taip, tai 2 dantis užtaisė, 4 išgrežė ir vaistų uždėjo, atseit kanalus užplombavo ir išėjo daktarė atostogauti, na aš ttaip ir likau...
pradėjo skaudėti vienas, nuėjau privačiai, kažkur ten prie sabonio švaros centro, ant smūgio susitariau, patiko man ten tik va, pamečiau telefono numerį.....
O ta daktarė man pasakė, kad kanalai net nevalyti buvo, ai, žodžiu, dabar noriu iki galo susitvarkyti savo kapliukus(likusius). Gal patartumėte kokią malonią, nelabai brangininkę daktarytę???
Rašykite į až, būsiu be galo dėkinga....
Atsakyti
yra Senamiesčio klinika Jablonskio g., gal ir brangu, bet suteikia garantijas ir dirba geromis medžiagomis ir naujausia technika. manau, kad jei privačioje klinikoje tenka palaukti eilės apie mėnesį, tai gal ir gera ji?žmonės ten eina, dažnai matau, kad pilna. ten atlieka visas dantų gydymo ir priežiūros paslaugas, o visų dantų akmenukų nuvalymas (kaip čia kažkas klausė) kainuoja apie 100,- lt su poliravimu
Atsakyti
bigsmile.gif Yra geras stomotologas Žilinskas prie Laisvės Alėjos ,aš pas jį gydžiausi dantis ir stačiausi.Aišku kainos tai tikrai didelės.
Atsakyti
QUOTE(Spragtukas @ 2005 07 21, 15:23)
Kuria turi omeny - ta, kitoj gatves pusej? jei ta, tai nieko gero... man plombas is senu i naujas keite, bet kad ir tos naujos krist pradejo, vos baigus tvarkytis. sutinku, kad labai malonios stomatologes, bet ir pinigai ne maziausi...  schmoll.gif

Nu as ten taisiausi dantis pas Virginija Juodikiene ir jokiu problemu, gal pas tave dantys blogi kad tau krist vel pradejo plombos, o gal pas kita gydytoja gydeisi?
Papildyta:
QUOTE(inkunai @ 2006 04 09, 10:03)
Na, į "Ariniją" manęs savo noru daugiau nebenuvarys niekas doh.gif  Iki šiol gyvenime nežinojau, kas yra dantų skausmas, bet jie mane supažindino blink.gif Iš pradžių viskas gerai atrodė, ir gydytoja maloni, ir nuėjau su neskaudančiu dantimi, bet paskui supratau, ką viduramžiais reiškė kankinimas blink.gif Iš pradžių dantį blogai užplombavo, po to išgręžė plombą ir vaistų uždėjo, o galiausiai pusantros valandos be nuskausminimo kankino verysad.gif Bet čia tik "saldainiukai", paskui savaitę dieną naktį nuskausminamuosius rijau, o kai paskambinau gydytojai, tai ji pareiškė, kad viskas čia gerai doh.gif  Žodžiu, jei nemirsi - gyvensi. Siaubas. Dabar ieškausi kitos stomatologės, kuri bent jau savo klaidų pacientui neverstų. O ir kainos ten  thumbup.gif Sumokėjau už tą vargšą dantuką 300 lt., o kiek vaistams nuo skausmo, tai net nežinau verysad.gif  Dabar eisiu pas stomatologę tik su rekomendacija.

KOkia gydytoja tave ten gyde?
Atsakyti