Įkraunama...
Įkraunama...

BIODERMA gydomoji kosmetika

QUOTE(Ordinary @ 2008 03 02, 18:36)
Yra, vadinasi Sensibio H2O. Super!!! Visiškai jokio dirginimo, jau naudoju kokius 4 mėn. Karta pabandęs, negali sustot  biggrin.gif Viską nuvalo, net atsparų vandeniui tušą!
Verta pabandyti nesigailesit  thumbup.gif


tai čia juk ne tonikas, čia valiklis. turėjau omeny toniką, bet pažiūrėjau, kad toniko net nėra, kažkodėl man atrodė, kad yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(emmute @ 2008 03 02, 20:26)
tai čia juk ne tonikas, čia valiklis. turėjau omeny toniką, bet pažiūrėjau, kad toniko net nėra, kažkodėl man atrodė, kad yra g.gif


naudoju riebiai odai valikli kaip tonika - atgaivinti odelei po prausimo thumbup.gif
Atsakyti
man taip pat gydytoja rekomendavo sias priemones, dabar naudoju Sensibio forte kremuka...nes uoda ir spoguota ir jautri, ir dabar dar alergisa, tia jis man padeda, nors drekinimo lyg ir truktu...paskui reiks pereit jau ant zalios linijos jau turbut smile.gif
Atsakyti
QUOTE(emmute @ 2008 03 02, 19:26)
tai čia juk ne tonikas, čia valiklis. turėjau omeny toniką, bet pažiūrėjau, kad toniko net nėra, kažkodėl man atrodė, kad yra g.gif


Jo cia ne tonikas, bet kai pradejau naudoti tai man kazkaip aatstoja tonikus ir valiklius kartu sudejus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Clueles @ 2008 03 11, 12:55)
Jo cia ne tonikas, bet kai pradejau naudoti tai man kazkaip aatstoja tonikus ir valiklius kartu sudejus  mirksiukas.gif


ir man tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
Tiek Sebium H2O(riebiai-mišriai), tiek Sensibio H2O(jautriai) yra valomieji vandenukai biggrin.gif
Tinka naudoti ir makiažui, ir nešvarumams susikaupusiems po dienos nuvalyti, taip pat odai atgaivinti ir nuraminti rolleyes.gif
Tai tikras atradimas thumbup.gif
Atsakyti
O žiūrėkit, mergaitės, Sebium Foaming Gel, tai ji reikai nuplauti ar nea..vienur taip rašo kitaip kitur... g.gif
Atsakyti
Būtina nuplauti smile.gif
Sebium Foaming Gel yra prausiklis mirksiukas.gif
Naudojimas: Sudrėkinti veidą, paskirstyti priemonę ant veido, kol pradės putoti ir tada kruopščiai nuplauti cool.gif Ir viskas - odytė švari, gaivi ir nenusausėjusi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ordinary @ 2008 03 15, 16:31)
Būtina nuplauti smile.gif
Sebium Foaming Gel yra prausiklis  mirksiukas.gif
Naudojimas: Sudrėkinti veidą, paskirstyti priemonę ant veido, kol pradės putoti ir tada kruopščiai nuplauti  cool.gif  Ir viskas - odytė švari, gaivi ir nenusausėjusi  ax.gif

na sakau, o pas mane ant lankstinuko buvo parasyta, kad nereikia...
o gal kas bandet nauja kremuka Sebium AKN ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(krikstole @ 2008 03 15, 16:55)
na sakau, o pas mane ant lankstinuko buvo parasyta, kad nereikia...
o gal kas bandet nauja kremuka Sebium AKN ?  g.gif


turiu ji, bet jis su aha, tai labai primena uriage hyseac (bet cia tik mano nuomone)
Atsakyti
Su AHA esteriais!!! O tai didelis skirtumas thumbup.gif Nes nėra dirginančio rūgščių poveikio! Esteriai patekę ant odos (kai užtepate kremuką) yra "karpomi" natūralių esterazių ir rūgštys išsiskiria palaipsniui, visos dienos bėgyje. Taip išvengiama dirginimo ir odos pH sumažėjimo biggrin.gif
Papildyta:
Čia apie Sebium AKN kremą (skirto spuogų gydymui) smile.gif pamiršau parašyti ax.gif
Atsakyti
Gal kas zino kur klaipedoj yra pirkt sios kosmetikos? Niekur nerandu doh.gif
Atsakyti