Įkraunama...
Įkraunama...

BIODERMA gydomoji kosmetika

QUOTE(Ordinary @ 2008 03 16, 13:19)
Su AHA esteriais!!! O tai didelis skirtumas  thumbup.gif  Nes nėra dirginančio rūgščių poveikio! Esteriai patekę ant odos (kai užtepate kremuką) yra "karpomi" natūralių esterazių ir rūgštys išsiskiria palaipsniui, visos dienos bėgyje. Taip išvengiama dirginimo ir odos pH sumažėjimo  biggrin.gif
Papildyta:
Čia apie Sebium AKN kremą (skirto spuogų gydymui)  smile.gif  pamiršau parašyti  ax.gif

o tai kaip su jo naudojimo ryte, pavasarejant, atsirandant saulei, galimas vartojimas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(krikstole @ 2008 03 17, 09:17)
o tai kaip su jo naudojimo ryte, pavasarejant, atsirandant saulei, galimas vartojimas?  g.gif


nakciai
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2008 03 17, 10:33)

o tai kaip prie jo rašo, "tinka kaip makiažo pagrindas? " g.gif
Atsakyti
QUOTE(krikstole @ 2008 03 17, 11:09)
o tai kaip prie jo rašo, "tinka kaip makiažo pagrindas? "  g.gif


cia kalba eina apie pavasario, vasaros laikotarpi, kai aktyvi saule mirksiukas.gif
jei be makiazo, tuomet tik nakciai, jei su makiazu - galima ir dienai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2008 03 17, 12:53)
cia kalba eina apie pavasario, vasaros laikotarpi, kai aktyvi saule  mirksiukas.gif
jei be makiazo, tuomet tik nakciai, jei su makiazu - galima ir dienai  mirksiukas.gif

aiškutis, o tas prausiklis sebium foaming Gel sausina ar nelabai?
Atsakyti
^^
Sakyciau vidutiniskai, mano oda misri/linkusi i sausuma taij man labai tinka, bet as visada po to kremuka naudoju mirksiukas.gif Man geresnis uz Vichy, Roc, Avene prausiklius riebiai odai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(krikstole @ 2008 03 17, 13:54)
aiškutis, o tas prausiklis sebium foaming Gel sausina  ar nelabai?


sausina smile.gif
Atsakyti
naudojų prausiklį, valiklį ir kremuką. esu labai patenkinta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(krikstole @ 2008 03 17, 09:17)
o tai kaip su jo naudojimo ryte, pavasarejant, atsirandant saulei, galimas vartojimas?  g.gif


Sebium AKN galima naudoti (ir patartina) 2 kartus per diena (ryte ir vakare).
Phototoksiško poveikio nėra vacation4.gif
Papildyta:
QUOTE(vildžiūnė @ 2008 03 17, 14:07)
^^
Sakyciau vidutiniskai,  mano oda misri/linkusi i sausuma taij man labai tinka, bet as visada po to kremuka naudoju mirksiukas.gif Man geresnis uz Vichy, Roc, Avene prausiklius riebiai odai wub.gif

clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Ordinary @ 2008 03 17, 17:11)
Sebium AKN galima naudoti (ir patartina) 2 kartus per diena (ryte ir vakare).
Phototoksiško poveikio nėra  vacation4.gif
Papildyta:

clap.gif


niu gydytoju rekomendacijom, negalima naudoti sauleta diena be apsaugos (siuo metu - pudros), atsiras pigmentines demes mirksiukas.gif kurias turesi visa likusi gyvenima mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2008 03 17, 19:34)
niu gydytoju rekomendacijom, negalima naudoti sauleta diena be apsaugos (siuo metu - pudros), atsiras pigmentines demes  mirksiukas.gif kurias turesi visa likusi gyvenima  mirksiukas.gif



matote daug skaiciau pastaruoju metu apie AHA esterius, tai ka pastebejau jog nera rasoma kad atsiranda pigmentines demes. tuom ir Sebium AKN ir skiriasi nuo kitu kad ji galima tepti ir dienos metu net ir esant sauletai dienai. as pati nusipirkau ir pastebejau kad jis greitai pasalina spuogelus be to ir drekina kas man lb patinka. pvz man tai Sebium foaming gel nesausina visai odeles. super man ziauriai patinka. biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(vildžiūnė @ 2008 03 16, 23:43)
Gal kas zino kur klaipedoj yra pirkt sios kosmetikos? Niekur nerandu doh.gif



KLAIPEDOJE yra miesto vaistineja mazvydo alejoje priesais iki, sportininku vaistine, sportininku g 16 ir kelis produktus salvijos vaistine. skambinau i atstovybe pasake kur butu galima rasti
Atsakyti
QUOTE(heiphi @ 2008 03 21, 19:39)
matote daug skaiciau pastaruoju metu apie AHA esterius, tai ka pastebejau jog nera rasoma kad atsiranda pigmentines demes. tuom ir Sebium AKN ir skiriasi nuo kitu kad ji galima tepti ir dienos metu net ir esant sauletai dienai. as pati nusipirkau ir pastebejau kad jis greitai pasalina spuogelus be to ir drekina kas man lb patinka. pvz man tai Sebium foaming gel nesausina visai odeles. super man ziauriai patinka. biggrin.gif

Papildyta:
KLAIPEDOJE yra miesto vaistineja mazvydo alejoje priesais iki, sportininku vaistine, sportininku g 16 ir kelis produktus salvijos vaistine. skambinau i atstovybe pasake kur butu galima rasti


niu pas gydytojus ateina tokiu apsiskaiciusiu asmenu, kaip tamsta, daug kas yra nerasoma, kad pacientai neissigastu ir laimingai naudotu, bet jei turetum medicinin issilavinima - visai kitaip kalbetum (o medicinini, tai ne odontologo issilavinima)
mano drauge - dermatologe, turinti patirties ir daznai vazineja tobulintis i uzsieni bei pakankamai garsi cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiffany: 21 kovo 2008 - 18:59