Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisiaus lytis

Sveiki,
mes gydytojo paklausėm, kas bus, tik 30 sav. Net parodė, kad bus berniukas smile.gif O dabar dar kartojo echo 37 sav. tai jau visai aiškiai buvo matyt, kad turėsime sūnelį wub.gif
Iki to laiko mums labiau rūpėjo ne vaiko lytis, o kaip jis vystosi, ar sveikas auga nestuke.gif
Atsakyti
Mes suzinojome jau 18 sav,as tai nlb norejau suzinoti,bet MB tai is karto gines paklause lotuliukas.gif
Atsakyti
o mes suzinojome kad bus sunelis 19sav ax.gif .As tai pati paklausiau blush2.gif
Atsakyti
Aš buvau įsitikinusi , kad turėsiu sūnelius su abiem nėštumais iškart, nors antros labai norėjau mergaitės, pirkau suknelę ir tuo pat metu galvojau, kad durna- vistiek bus sūnu. Šį nėštumą jau buvo nebesvarbu kas gims (antra santuoka), bet nuo antro mėnesio pajaučiau, kad turėsiu taip laukiama dukrelę. Genetikė 14sav. pasakė, kad mato dukrelę, bet negarantuoja. Aš jau visai bijau nusikreizuot- neduok dieve ji apsiriko doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolantukas Z: 08 balandžio 2008 - 12:35
eisiu i echoskopija tik 19 savaitę. pirma dare 12 sav bet nei zodzio neuzsimine. idomu, ar 19 savaiteje matysime kas bus? g.gif nuo vaikystes zinuojau , kad turesiu berniuka. idomu. , pasitvirtins intuicija?
Atsakyti
17 savaitę jau nustatė kad berniukas ten gyvena....
Atsakyti
Man siuo metu jau 27 savaites, bet tai ir nepasirode ka turi tarp kojyciu schmoll.gif , nors sako, kad jai buna berniukas, tai anksti pasimato, o mergaites nedrasios nerodo savo tarpkojio lotuliukas.gif
Atsakyti
Na as tai siandien keliauju echoskopijai, nors savaiteliu dar tik 16 vis viliuosi kad vaikiukas pasirodys visu grazumu ax.gif
Atsakyti
man 16 savaites pradzhioje pasake, kad turesim lelyte:))))) pasaka.
Atsakyti
18 sav genetikas pasake, kad jo manymu bus mergyte, bet nieko negarantavo smile.gif Tai vardas jau mergytei sugalvotas wub.gif
Papildyta:
Beje, pamirsau pamineti, kad istorija prasidejo dar anksciau smile.gif Kai atejau pas gine 7 sav. patvirtinti nestumo, ji man pasake, kad 65 proc duoda, jog bus mergaite. Sake, kad anksti pastojau (po ovuliacijos praejus l. mazai laiko - t.y. iskart, kas budinga mergaitiskam pastojimui).
Nors dar visaip situacija gali susivartyti smile.gif Vis tiek mylesiu savo pilvelio gyventoja, ar tai bus xx ar xy smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo musele: 09 balandžio 2008 - 20:40
Mes siandien buvom pas gine, tai pasake, kad 90 procentu, kad turesim mergyte thumbup.gif nestuke.gif Mirstu is laimes wub.gif abu mirstam wub.gif
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Jetau kaip fainiai !!! paskaiciau jus tai iskart sypsena veide atsirado. mano nuojauta sako,kad mergaite bus,ir maniskis mergaites laukia,bet tik 7 sav. pas mus,tai dar laukti kokius trys menesiukus. NEKANTRAUJU wub.gif
Atsakyti