Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisiaus lytis

Sužinojome, kad bus berniukas 18 sav. wub.gif
Atsakyti
as eisiu pas gine kai man bus 16sav tai reiskia dar nepatysiu savo maziuko lyties smile.gif nes kiek paskaitinejau kad panasiai 18-22sav pamato smile.gif
Atsakyti
QUOTE(xramunelex222 @ 2008 04 27, 12:13)
as eisiu pas gine kai man bus 16sav tai reiskia dar nepatysiu savo maziuko lyties smile.gif nes kiek paskaitinejau kad panasiai 18-22sav pamato smile.gif

jei eitum į genetikos centrą tai ten tikrai pamatytų mirksiukas.gif
Atsakyti
genetikos centre tai anksti pasako,o as tai suzinojau isvis tik 32 sav.,ispradziu nemate o poto nerode buvo kojytes uzspaudus,tai pasrode ti 32 sav. poto dare pakartotine echo tai dar klausiau ar neuzaugo kas tarpkoji,tai sake kad ne,tai bus matyt kai gims g.gif lotuliukas.gif nestuke.gif
Papildyta:
bet daznai ir neatspeja,100 procentu pasilkliaut neina biggrin.gif
Atsakyti
Sužinojome, kai darė echoskopiją 21sav. Tada pirmą kartą pamačiau savo sūnelį, kuris iš kart ir parodė savo grožybes wub.gif
Atsakyti
80 %pasake ,kad berniukas 16 savaite,o 32 patvirtino100% po 5 savaiciu galesiu pasakyti jau pati
Atsakyti
ne 100 % pasake, kad mergicka 18 sav., o dabar laukiu 30 sav. echo ir simtaprocentinio patvirtinimo smile.gif
Atsakyti
Mano vaiki iki šiol slapukas - nerodo, nors tu ką... Tikiuosi, kad bent gimus.. leisis apžiūrimas ax.gif
Atsakyti
Genetikos centre anksti nustatinejant ir gali klysti.
Man genetine echo dare du kartus, pirma karta 12 savaiciu, tai sake berniukas, antra karta 24 savaiciu, sake kad mergina (dar ir nuotrauka su kavos pupele turiu) lotuliukas.gif
O sian poliklinikoj ginekologe sake vel, kad is tonusu, i berniuka panasu, zodziu kas cia zino, belieka laukti rezultato. Nors rubai ruzavi supirkti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(xramunelex222 @ 2008 04 27, 12:13)
as eisiu pas gine kai man bus 16sav tai reiskia dar nepatysiu savo maziuko lyties smile.gif nes kiek paskaitinejau kad panasiai 18-22sav pamato smile.gif

Turetu pasakyti,bet aisku gal ne 100%.Kaikam Genetikos centre jau 15sav.pasako.

QUOTE(urgit@ @ 2008 05 08, 22:39)
Genetikos centre anksti nustatinejant ir gali klysti.
Man genetine  echo dare du kartus, pirma karta 12 savaiciu, tai sake berniukas, antra karta 24 savaiciu, sake kad mergina (dar ir nuotrauka su kavos pupele turiu)  lotuliukas.gif
O sian poliklinikoj ginekologe sake vel, kad is tonusu, i berniuka panasu, zodziu kas cia zino, belieka laukti rezultato. Nors rubai ruzavi supirkti  ax.gif

Na tai parasyk kasgi istikruju gims mirksiukas.gif .Nors manau,kad pagal tonusus kazi ar galima nustatyt kas gims.Nebent 50:50 smile.gif
Atsakyti
Laukiau begalo tos akimirkos, kai sužinosiu bigsmile.gif 18 savaitę apsilankiau ir pasakė, kad 80% bus sūnytis wub.gif Akyse atsirado laimės ir džiaugsmo ašarėlės blush-anim-cl.gif O išėjus iš gimdymo namų nieko aplinkui nemačiau biggrin.gif tik ėjau ir šypsojausi doh.gif lotuliukas.gif kas matė turbūt galvojo kuoktelėjusi laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(urgit@ @ 2008 05 08, 22:39)
Genetikos centre anksti nustatinejant ir gali klysti.
Man genetine  echo dare du kartus, pirma karta 12 savaiciu, tai sake berniukas, antra karta 24 savaiciu, sake kad mergina (dar ir nuotrauka su kavos pupele turiu)  lotuliukas.gif
O sian poliklinikoj ginekologe sake vel, kad is tonusu, i berniuka panasu, zodziu kas cia zino, belieka laukti rezultato. Nors rubai ruzavi supirkti  ax.gif


Dėl toniukų, tai manau nepatikima, nes dar kai mama manęs laukėsi, tai Šemeta, pasiklausęs toniukų, pasakė, kad taip širdis plaka tik pas berniukus, ir tipo toks stiprus lelius, tai točnai berniukas bus, o vat gimiau - aš - maža, graži bet stipri mergaitė bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti