Įkraunama...
Įkraunama...

Veido odos valymas

QUOTE(ligita8352 @ 2008 01 21, 10:49)
jus teisi - netikiu. manau ne vienas nesame linke tiketi nepagristais faktais. vargu ar pora brosiuru galim laikyt gydymo pagrindu.

gal pasidomek kas jie tokie ir kaip jie vertinami zmoniu, kurie ismano tuos dalykus, o jau paskui rasinek tokias nesamones ir ju knygas vadink brosiurom doh.gif. Gal tai ir sutapimas, bet tokio lygio dalykus man tenka isgirsti tik is zmoniu, kurie supranta vien chemijos pagalba ir tik jos ir man begalo gaila tokiu zmoniu verysad.gif, nes didesnia dali savo gyvenimo jie praleidzia prie mediku kabinetu duru arba vaistinese tongue.gif
as nesvaistau laiko zmonems, kurie del ziniu trukumo arba pavirsutiniskumo nenori priimti tam tikru dalyku
Ir ta pati Taunyte, ant kurios cia dabar varai doh.gif , yra padejusi ne vienam mano pazistamui ir yra jai dekingi

QUOTE(ligita8352 @ 2008 01 21, 10:49)
ir tikriausia paskutinis klausimas vezio tema: jei Jusu vaikas susirgtu veziu, na kad ir kraujo. leistumet gydyt medikams ar neduotumet valgyt?


savo vaiko neleisciau gydyti bet kokiam medikui (nes apie vezio gydyma badavimu zino ir praktikuoja vienetai-visi kiti zino tik -chemija), nes ir pati gydausi tik naturaliom priemonem. Akivaizdu, kad neturi supratimo kas yra badavimas ir kaip kas daroma, ka galima, ko negalima, kada galima. Tad ir tavo klausimai kyla del neisprusimo - juokingai atrodai, kaip ir kai kurie musu politikai -kai pradeda reikstis apie dalykus, apie kuriuos neturi zalio supratimo lotuliukas.gif
Bet tiek to atsakysiu- savo vaika patikeciau savo vyrui ir dar keletui zmoniu, kurie nera medikai, bet ziniu ir praktikos turi zymiai daugiau
Sita tema as baigiau

Atsakyti
man atrodo, kad sitas gincas bereiksmis. Kiek suprantu spuogu augimui yra ne ta vienintele priezastis, galbut vienom tai del hormonu disbalanso, kitom- gal mityba kalta. smile.gif Kiekvienas oraganizmas skirtingas ir neimanoma visiems pritaikyti tu paciu gydymo metodu. Kaip ir veziui, manau kiekvienas zmogus sirgdamas analizuoja savo organizma ir stebi nuo ko jam geriau. Taigi nesprauskime visko i tokius elementarius remus. Nera taisykles be issimties.
Atsakyti
QUOTE(maja~ @ 2008 01 17, 02:30)
google- visagalis  biggrin.gif  Kaip rašo- tai cheminis odos pylingas, šlifavimas. Kiek supratau, tai populiaru strijas tokiu būdu šalint.

as tai suprantu, aš klausiu, gal kas tuo naudojosi? ir veidui...ne kokiai kitai vietai wink.gif

QUOTE(kunigunda78 @ 2008 01 19, 18:42)
o as esu isitikinusi 1000 % -jog tu tiesiog turi kvaila itaiga sau (priezasciu nevardinsiu) doh.gif  ir todel tau tai nepadeda, nes tinkama mityba yra viskas - zmones badavimu vezius issigydo, o tu aiskini, kad maistas neturi itakos tavo spuogams - tai absurdas, nes akivaizdu, kad ne ta valgai. Ar tikrai valgai naturalius jogurtus be jokiu priedu (tokius turi IKI -ypatingai bjauraus skonio)? Nes vaikams jie, kaip ir sureliai, del savo sintetiskumo - nerekomenduojami. o kaip picos, kepta duonyte, bulvytes free, sintetiniai geralai, sausainukai, majonezas, pomidoru padazas ir t.t. O koks sokoladas? Ar valgai tik 70 % kakavos turinti ar kazka, kur kakavos tik su mikroskopu rastum
Pagal Hauska, net zmogaus gyvenimo budas lemia ju odos bukle, i sausuma labiau linkusi oda  aktyviu, iniciatyviu, kupinu pomegiu ir ideju zmoniu, priesingybes turi problematiskas odas.
jei jau nemoki anglu kalbos -tai gal Brega lietuviska pasiskaityk  doh.gif

a štaip pat tikiu mitybos galia, tik va dabar man rankos svyra...prieš pora metu, labai akylai stebėjau savo mityba....oda buvo fantastiška, dabar kažkas prasidėjo nuo birželio mėnesio,nes magistro užbaigimas, maistas-mišrainės iš maximos...ir susigadinau savo oda manau dėl to... kažkos baisus periodas...ir su veido oda nieko nebegaliu padaryt.... unsure.gif reik manau vėl imtis radikalių priemonių...nors ne vienas gydytojas sake, kad acne ir mityba nesusijusi....bet aš manau kitaip.....va tik man įkvėpimo reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krikstole: 21 sausio 2008 - 12:49
Gal galit parasyti, kam mityba padeda sutvarkyti/aptvarkyti veiduko problemas, kokiu produktu atsisakot? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ramer @ 2008 01 21, 13:54)
Gal galit parasyti, kam mityba padeda sutvarkyti/aptvarkyti veiduko problemas, kokiu produktu atsisakot?  unsure.gif



itariu tuos produktus teks atrast paciai. daznai zmonems tenka atsisakyt saldziu miltiniu patiekalu, sokoladu, citrusu, tam tikru prieskoniu. valgyt kuo naturalesnius produktus. ir maziau streso.
asmeniskai man maistas neturi jokios itakos. tiksliau turiu valgyt kada noriu ir ka noriu, tik taip gyvenant esu patenkinta savo oda be makiazo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ligita8352 @ 2008 01 21, 19:12)
itariu tuos produktus teks atrast paciai. daznai zmonems tenka atsisakyt saldziu miltiniu patiekalu, sokoladu, citrusu, tam tikru prieskoniu. valgyt kuo naturalesnius produktus. ir maziau streso.
asmeniskai man maistas neturi jokios itakos. tiksliau turiu valgyt kada noriu ir ka noriu, tik taip gyvenant esu patenkinta savo oda be makiazo  ax.gif

drinks_cheers.gif mano odai tai po gi maistas neturi itakos schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 01 21, 12:36)
gal pasidomek kas jie tokie ir kaip jie vertinami zmoniu, kurie ismano tuos dalykus, o jau paskui rasinek tokias nesamones ir ju knygas vadink brosiurom  doh.gif. Gal tai ir sutapimas, bet tokio lygio dalykus man tenka isgirsti tik is zmoniu, kurie supranta vien chemijos pagalba ir tik jos ir man begalo gaila tokiu zmoniu  verysad.gif, nes didesnia dali savo gyvenimo jie praleidzia prie mediku kabinetu duru arba vaistinese  tongue.gif 
as nesvaistau laiko zmonems, kurie del ziniu trukumo arba pavirsutiniskumo nenori priimti tam tikru dalyku Ir ta pati Taunyte, ant kurios cia dabar varai  doh.gif , yra padejusi ne vienam mano pazistamui ir yra jai dekingi
savo vaiko neleisciau gydyti bet kokiam medikui (nes apie vezio gydyma badavimu zino ir praktikuoja vienetai-visi kiti zino tik -chemija), nes ir pati gydausi tik naturaliom priemonem. Akivaizdu, kad neturi supratimo kas yra badavimas ir kaip kas daroma, ka galima, ko negalima, kada galima. Tad ir  tavo klausimai kyla del neisprusimo - juokingai atrodai, kaip ir kai kurie musu politikai -kai pradeda reikstis apie dalykus, apie kuriuos neturi zalio supratimo  lotuliukas.gif
Bet tiek to atsakysiu- savo vaika patikeciau savo vyrui ir dar keletui zmoniu, kurie nera medikai, bet ziniu ir praktikos turi zymiai daugiau
Sita tema as baigiau

manau cia pati nesugebi ir nemoki priimti kitu nuomones, isikalus i galva viena ir varai schmoll.gif jeigu badavimas butu visu lygu vaistas, tai manai mirtu jani zmones? g.gif
Atsakyti
QUOTE(nionia @ 2008 01 21, 21:41)
manau cia pati nesugebi ir nemoki priimti kitu nuomones, isikalus i galva viena ir varai  schmoll.gif  jeigu badavimas butu visu lygu vaistas, tai manai mirtu jani zmones?  g.gif


o kiek jaunu zmoniu ismano apie badavima, a?
Jei tie jauni zmones dometusi netradicine medicina ir jos filosofija -tai jiems nei sirgti nei mirti nereiketu jauniems tongue.gif Panasu, kad pati nuo mazens buvai "seriama" antibiotikais, todel ir toks poziuris blink.gif
Bet kaip sakoma -nevisiems duota suprasti tam tikrus dalykus -neuzaugai dar vaikeli, o senatveje gali ir pasigaileti del tokio savo poziurio
O i galva as nieko nesu isikalusi -tiesiog mastau ir gyvenu kitaip (o kitaip mastantys visada yra laikomi "priesais") ir ne uz ka pasaulyje nenoreciau buti viena is pilkos, neisprususios (kalbu nemokejimas,nerastingumas, ziurimiausiu TV laidu reitingai puikiai pademonstruoja lygi) ir savo nuomones neturincios bandos (laikosi tik tos nuomones, kuria jiems kas nors ipersa-spauda, TV, zurnalai, kosmetologes -ir jokiu savu argumentu doh.gif) nare
sorry uz ziauruma, bet pries bandydama reikstis - bendram isprusimui, pasidomek - kas netradidicineje medicinoje yra ligu priezastys, apie pasamones galias -tada galesime diskutuoti
Atsakyti
Svekutes. Neseniai dariau veido valyma. Oda nera labai problematiska, tik inkstiriuku ant smakro ir nosytes nemazai. Sumokejau 120 litu, bet efektas ne toks kokio tikejausi. juduliukai kaip buvo, taip ir yra. gal patartumete kur Kaune rasti gera kosmetologe?
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 01 19, 17:42)
o as esu isitikinusi 1000 % -jog tu tiesiog turi kvaila itaiga sau (priezasciu nevardinsiu) doh.gif  ir todel tau tai nepadeda, nes tinkama mityba yra viskas - zmones badavimu vezius issigydo, o tu aiskini, kad maistas neturi itakos tavo spuogams - tai absurdas, nes akivaizdu, kad ne ta valgai. Ar tikrai valgai naturalius jogurtus be jokiu priedu (tokius turi IKI -ypatingai bjauraus skonio)? Nes vaikams jie, kaip ir sureliai, del savo sintetiskumo - nerekomenduojami. o kaip picos, kepta duonyte, bulvytes free, sintetiniai geralai, sausainukai, majonezas, pomidoru padazas ir t.t. O koks sokoladas? Ar valgai tik 70 % kakavos turinti ar kazka, kur kakavos tik su mikroskopu rastum

lįskim gyvi į žemę, bus geriausia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 01 22, 12:53)
o kiek jaunu zmoniu ismano apie badavima, a?
Jei tie jauni zmones dometusi netradicine medicina ir jos filosofija -tai jiems nei sirgti nei mirti nereiketu jauniems  tongue.gif Panasu, kad pati nuo mazens buvai "seriama" antibiotikais, todel ir toks poziuris  blink.gif
Bet kaip sakoma -nevisiems duota suprasti tam tikrus dalykus -neuzaugai dar vaikeli, o senatveje gali ir pasigaileti del tokio savo poziurio
O i galva as nieko nesu isikalusi -tiesiog mastau ir gyvenu kitaip (o kitaip mastantys visada yra laikomi "priesais") ir ne uz ka pasaulyje nenoreciau buti viena is pilkos, neisprususios (kalbu nemokejimas,nerastingumas, ziurimiausiu TV laidu reitingai puikiai pademonstruoja lygi) ir savo nuomones neturincios bandos (laikosi tik tos nuomones, kuria jiems kas nors ipersa-spauda, TV, zurnalai, kosmetologes -ir jokiu savu argumentu  doh.gif) nare
sorry uz ziauruma, bet pries bandydama reikstis - bendram isprusimui, pasidomek - kas netradidicineje medicinoje yra ligu priezastys, apie pasamones galias -tada galesime diskutuoti

ai, tik nereik maut visu ant vieno kurpalio cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2008 01 22, 15:50)
lįskim gyvi į žemę, bus geriausia  biggrin.gif

lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 01 22, 12:53)
o kiek jaunu zmoniu ismano apie badavima, a?
Jei tie jauni zmones dometusi netradicine medicina ir jos filosofija -tai jiems nei sirgti nei mirti nereiketu jauniems  tongue.gif Panasu, kad pati nuo mazens buvai "seriama" antibiotikais, todel ir toks poziuris  blink.gif
Bet kaip sakoma -nevisiems duota suprasti tam tikrus dalykus -neuzaugai dar vaikeli, o senatveje gali ir pasigaileti del tokio savo poziurio
O i galva as nieko nesu isikalusi -tiesiog mastau ir gyvenu kitaip (o kitaip mastantys visada yra laikomi "priesais") ir ne uz ka pasaulyje nenoreciau buti viena is pilkos, neisprususios (kalbu nemokejimas,nerastingumas, ziurimiausiu TV laidu reitingai puikiai pademonstruoja lygi) ir savo nuomones neturincios bandos (laikosi tik tos nuomones, kuria jiems kas nors ipersa-spauda, TV, zurnalai, kosmetologes -ir jokiu savu argumentu  doh.gif) nare
sorry uz ziauruma, bet pries bandydama reikstis - bendram isprusimui, pasidomek - kas netradidicineje medicinoje yra ligu priezastys, apie pasamones galias -tada galesime diskutuoti

vadovaudamiesi patarle uzleisime tau kelia ir nesigincisime.
Atsakyti
QUOTE(nionia @ 2008 01 22, 22:35)
lotuliukas.gif
Papildyta:

vadovaudamiesi patarle uzleisime tau kelia ir nesigincisime.

tongue.gif
Kaip tavo veidukas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgutėlė: 22 sausio 2008 - 22:57