Įkraunama...
Įkraunama...

Namų Buhalterio programos, kokias naudojate?

Jei kam idomu tai pries pora savaiciu ir seimosbiudzetas.lt atsinaujino...

peace!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo albuze: 04 birželio 2009 - 14:40
Sveiki,

Bandau susikurti pajamų- išlaidų exelinę programėlę,bet kol kas sunkokai sekasi, reikia įvairių idėjų , kad ta programikė išeitų gera. Gal kas turite pasidarę exeliuką,ir galėtumėt atsiųst ( jei negaila aišku), ir pasidalint mintimis? ax.gif Būčiau labai dėkinga biggrin.gif
emailas : ilobkr@takas.lt
Atsakyti
Bandem mes kelis menesius naudot Buta, netenkino manes nei suvedimas, nei ataskaitu forma, zodziu gryzom prie mylimo excelio, pasidariau lentele iki metu galo, susirasiau pradzioj butinas islaidas (komun., lizingai, paskolos), toliau pasiplanavau kiek isleisiu kas savaite maistui, vaistams, tada masina (kuras, remontas, draudimas (nesunku paplanuot), toliau visokios kosmetikos, chemija, drabuziai, zaislai, spauda ir pan. Ivertint nesunku nes keleta menesiu sekem islaidas. Zemiau pajamos ir kiekviena diena likutis. Primityvu, bet labai paprasta primest. Kolkas neradau nieko patogesnio 4u.gif
aj, tiesa, pasidariau sita planine lentele ir salia kopija, kuria kasdien ar kas kelias dienas keiciu, labai idomu palygint kiek skiriasi planas nuo fakto. Kolkas sauniai taupom ant maisto ir taip pat sauniai islaidaujam ant vaiko doh.gif cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tulipa: 04 birželio 2009 - 18:49
QUOTE(kopacka @ 2009 06 04, 19:15)
Sveiki,

Bandau susikurti pajamų- išlaidų exelinę programėlę,bet kol kas sunkokai sekasi, reikia įvairių idėjų , kad ta programikė išeitų gera. Gal kas turite pasidarę exeliuką,ir galėtumėt atsiųst ( jei negaila aišku), ir pasidalint mintimis?  ax.gif  Būčiau labai dėkinga  biggrin.gif
emailas : ilobkr@takas.lt

Labai puikia sukures MuntasAs exeline programele, siulau isbandyt, tikrai ciotka thumbup.gif As anksciau naudojau "Butas" bet dabar perejau prie jo sukurtos lenteles ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Tulipa @ 2009 06 04, 19:47)
Bandem mes kelis menesius naudot Buta, netenkino manes nei suvedimas, nei ataskaitu forma, zodziu gryzom prie mylimo excelio, pasidariau lentele iki metu galo, susirasiau pradzioj butinas islaidas (komun., lizingai, paskolos), toliau pasiplanavau kiek isleisiu kas savaite maistui, vaistams, tada masina (kuras, remontas, draudimas (nesunku paplanuot), toliau visokios kosmetikos, chemija, drabuziai, zaislai, spauda ir pan. Ivertint nesunku nes keleta menesiu sekem islaidas. Zemiau pajamos ir kiekviena diena likutis. Primityvu, bet labai paprasta primest. Kolkas neradau nieko patogesnio 4u.gif
aj, tiesa, pasidariau sita planine lentele ir salia kopija, kuria kasdien ar kas kelias dienas keiciu, labai idomu palygint kiek skiriasi planas nuo fakto. Kolkas sauniai taupom ant maisto ir taip pat sauniai islaidaujam ant vaiko doh.gif  cool.gif

drinks_cheers.gif Jo, programelej, Butas truksta labai konkrecios bendros informacijos, kad galetum palygint kelis menesiu is eiles... verysad.gif
Atsakyti
[quote=agne.vln,2009 06 04, 21:39]
Labai puikia sukures MuntasAs exeline programele, siulau isbandyt, tikrai ciotka thumbup.gif As anksciau naudojau "Butas" bet dabar perejau prie jo sukurtos lenteles ax.gif
Papildyta:

o kaip ten vesti? nesuprantu pas mane passwordo praso blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(agne.vln @ 2009 06 04, 21:39)
Labai puikia sukures MuntasAs exeline programele, siulau isbandyt, tikrai ciotka thumbup.gif 

drinks_cheers.gif aš irgi ja labai patenkinta - ir paprasta, ir patogi thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Nailea,2009 06 04, 21:42]
[quote=agne.vln,2009 06 04, 21:39]
Labai puikia sukures MuntasAs exeline programele, siulau isbandyt, tikrai ciotka thumbup.gif As anksciau naudojau "Butas" bet dabar perejau prie jo sukurtos lenteles ax.gif
Papildyta:

o kaip ten vesti? nesuprantu pas mane passwordo praso blush2.gif
[/quote]

as irgi ja parsisiunciau - taip pat praso slaptazodzio blink.gif g.gif
Atsakyti
Saunu, kad jum patinka. Bet gal kas turi kokiu komentaru ar patarimu kaip ja padaryti patogesne? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MuntasAs @ 2009 06 04, 22:03)
Saunu, kad jum patinka. Bet gal kas turi kokiu komentaru ar patarimu kaip ja padaryti patogesne?  smile.gif


o kaip i ja ieiti? praso slaptazodzio g.gif
Atsakyti
Parsisiunciau ir as paziuret ta programa, nu graziai apipavidalinta, bet kaip kazkas jau sake, labai daug krapstymosi.. blush2.gif ir as kai sau dariau, tai man svarbiau buvo pats planavimas i prieki, negu islaidu rusiavimas. Siaip labai grazus darbas thumbup.gif saunuole!
Atsakyti
QUOTE(MuntasAs @ 2009 06 04, 22:03)
Saunu, kad jum patinka. Bet gal kas turi kokiu komentaru ar patarimu kaip ja padaryti patogesne?  smile.gif

Man jei supaprastintum, tai gal būtų geriau g.gif
Nes nuo gegužės 1 dienos informavau visą šeimyną, kad vesiu duomenis į tavo programą, kad nieks jokių kvitų neišmestų, tai kai vakare surinkau į krūvą ir pabandžiau vesti, tai po pusvalandžio pastebėjau, kad dar nei pusės tų kvitų neišskaidžiau doh.gif Na kai vienas iš Maximos atsineša 26 prekių kvitą, kitas iš IKI 34 prekių kvitą, o aš prisėdus dar turiu visą tai išskaidyti po vieną ar kelis ir išbraukyt iš kvito, kad ko nepraleisčiau ar neįrašyčiau du kartus, tai kažkaip taip ir baigėsi mano skaičiavimas.. Gal viengungiams ir gerai ir paprasta, bet kai mūsų šeima didoka ir dar išlaidaut mėgstanti, tai tikrai neturiu tiek laiko išskaidyti daržoves, saldumynus, mėsą ir kitus produktus atskirai.. Man gal būtų geriau jei tai būtų maistas, saldumynai, gėrimai ir viskas, kas liečia valgomus produktus..
Jei kas priverstų mane taip smulkiai skaičiuot tai aš vien iš siaubo, kad reiks tiek perskaičiuot ir perrašyt į kompiuterį, nustočiau pirkti lotuliukas.gif Na, būtų gera taupymo programa..
Jei MuntasAs padarysi kokią paprastesnę (ar turi kokią senesnę paprastesnę) programą, duok žinią, gal ir aš pasidarysiu pavyzdinga ekonomistė lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabra @ 2009 06 04, 21:58)
as irgi ja parsisiunciau - taip pat praso slaptazodzio  blink.gif  g.gif



Slaptazodis uzdetas tik tam, kad netycia neistrintumet formuliu. T.y. uzrakinti kai kurie laukeliai. Pirmame lange (Bendras) nereikia ivedineti, tas langas skirtas tik bendrai informacijai ir palyginimams. Visas islaidas ir pajamas reikia ivedineti i langus "Detalus 01, Detalus 02 ir t.t. (atitinkamai pagal menesi). Visa ten ivedinejama informacija automatiskai rodoma langa "Bendras". Ivedineti reikia: data, prekiu grupe (jei reikia ir pogrupi), jei reikia pastaba ir kaina. Ivedus kaina reikia pasirinkti kokia saskaita buvo naudojama (arba grynieji pinigai). Visa kita jau paskaiciuoja excel'is.

Kazkas rase, kad si lentele per daug detali (maistas skirstomas). Todel uzima daug laiko pildant. Kas nenori zinoti kiek isleidzia kiekvienai grupei, gali nedetalizuoti ir pasirinkti kita. Taip smulkiai isskirsciau sesers prasymu, nes jai labai idomu kiek isleidzia normaliam maistui ir kiek visokiems uzkandziams. Dabar bent jau gali bakstelti pirstu ir vyrui parodyti biggrin.gif

Jei kyla kokiu nors klausimu ar pasiulymu, taip pat galite parasyti muntas@gmail.com.
Atsakyti