Įkraunama...
Įkraunama...

Namų Buhalterio programos, kokias naudojate?

QUOTE(Timerider @ 2009 03 02, 19:51)
Tikiuosi forumo senbuviai nesupyks už tai kad pareklamuosiu dar vieną panašų įrankį
Adresas:http://www.manoislaidos.lt




Galgi vertėtų iš puslapio išsivalyt virusus? Nes dabar apsilankę garantuotai užsikrėsite kompiuterius. Svetainės kode antivirusinė rado nuorodą nukreipiančią į kitą svetainę Kinijoje, kurioje pridėta virusuotų failų, juos parsiunčia ir įdiegia automatiškai be lankytojo žinios.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuzka: 18 gegužės 2009 - 10:16


http://www.failai.lt/c2j8t33h0w4u/Namu_buhalterija.xls.htm

Atrodo, kad visai faina, šį mėnesį pradėjau suvedinėti. Ačiū.
Tik kadangi iš manęs exelistė nekokia, tai niekaip neišeina suvesti duomenų, kiek yra sąskaitoje banke, kiek skolingi ir pan. ax.gif Gal kas apšviesti galėtų? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mytis @ 2009 06 03, 00:26)
http://www.failai.lt/c2j8t33h0w4u/Namu_buhalterija.xls.htm

Atrodo, kad visai faina, šį mėnesį pradėjau suvedinėti. Ačiū.
Tik kadangi iš manęs exelistė nekokia, tai niekaip neišeina suvesti duomenų, kiek yra sąskaitoje banke, kiek skolingi ir pan.  ax.gif Gal kas apšviesti galėtų?  4u.gif



Norint, kad viskas atitiktu realybe. Sausio menesyje suveskite pradini jusu pinigu likuti kiekvienoje saskaitoje (virsuje po saskaitu pavadinimais). Jusu saskaitos likutis automatiskai nusikopijuoja i kita menesi. Todel ivedus islaidas ir pajamas, bendroje papkeje rodys realu jusu saskaitos likuti.
Banku pavadinimus galite keisti. Bendroje papkeje rodys banko pavadinima atitinkanti 12 (gruodzio) menesi... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MuntasAs: 03 birželio 2009 - 01:34
QUOTE(Baltija @ 2009 02 15, 17:15)
Išlaidų lentelę įdėjau į internetą, ją galite parsisiųsti iš čia


kad neatsidaro sitas failas schmoll.gif
tai gal galetumet atsiusti excell failiuka i e-mail?... blush2.gif a.aurute@gmail.com 4u.gif butume labai dekingi wub.gif
Atsakyti
o as naudojuosi programele "Butas", man labai gera! thumbup.gif Parsisiunciau Munto sukurta excelio lentele.. Na tikrai labai neblogai padaryta, bet labai daug darbo reikia idet ja pildant... Sunku bus sugaudyt ir vyo saskaitas ir savo... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(agne.vln @ 2009 06 03, 10:12)
Parsisiunciau Munto sukurta excelio lentele.. Na tikrai labai neblogai padaryta, bet labai daug darbo reikia idet ja pildant...  Sunku bus sugaudyt ir vyo saskaitas ir savo...  doh.gif

Mano nuomone, viskas ten labai nesudėtinga - reikia tik netingėt viską suregistruot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2009 06 03, 20:04)
Mano nuomone, viskas ten labai nesudėtinga - reikia tik netingėt viską suregistruot ax.gif


va va, o as tam tiek laiko neturiu. Tai i programele "Butas" suvedu bendrai uz maista ir vsio.. Neskirstau smulkiau.
Atsakyti
QUOTE(agne.vln @ 2009 06 03, 21:47)
va va, o as tam tiek laiko neturiu. Tai i programele "Butas" suvedu bendrai uz maista ir vsio.. Neskirstau smulkiau.

Čia jau kaip kam labiau patinka - man visai įdomu buvo sužinot maisto išlaidas pagal produktų grupes ax.gif
Atsakyti
as vistik pasirinkau internetine pildymo galimybę... www.kurdingopinigai.lt
gaila tik, kad jau atsirado dubliuojančių puslapių (praktiškai totalių kopijų)....

kadangi detalus isskaidymas pagal maisto grupes man irgi nebuvo labai idomus... kolkas pakanka "krapštytis" ir po bendras išlaidas... ir linkuoti galvą, kaip greitai ir KUR dingsta mano pinigėliai biggrin.gif
Atsakyti
Muntas - isduok paslapti, kaip reikia rasyt lenteleje sumas sakykim, kai i kortele perveda atlyginima 1000lt, tai suvedi i lentele, bet po poros dienu 200lt nusiimi grynais?
Papildyta:
Jau radau smile.gif

As dar tik mokausi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sunius @ 2009 06 04, 08:21)
as vistik pasirinkau internetine pildymo galimybę... www.kurdingopinigai.lt
gaila tik, kad jau atsirado dubliuojančių puslapių (praktiškai totalių kopijų)....

kadangi detalus isskaidymas pagal maisto grupes man irgi nebuvo labai idomus... kolkas pakanka "krapštytis" ir po bendras išlaidas... ir linkuoti galvą, kaip greitai ir KUR dingsta mano pinigėliai biggrin.gif


Šuniau, konkurentai tik padeda neužmigt ant laurų. Vis šioks toks alsavimas į nugarą. O jei padarys kitokia, kuri veiks geriau, greičiau, patogiau - tai tik laimėjimas LT internautams ir taupuokliams.
Atsakyti
QUOTE(tiesiog_aura @ 2009 06 03, 10:38)
kad neatsidaro sitas failas  schmoll.gif
tai gal galetumet atsiusti excell failiuka i e-mail?... blush2.gif  a.aurute@gmail.com  4u.gif  butume labai dekingi  wub.gif

as irgi nboreciau lenteles tos i el .pastuka vilte66@micro.lt aciukas mirksiukas.gif
Atsakyti