Įkraunama...
Įkraunama...

Naujininkai: Gervelė

Zodziu visai susipainiojau nezinau i koki darza vaika leisti.Sian dar nuejom abu apziurejom,tai lyg jaukesnis pasirode gervele,butu gerai jei kokiu atsiliepimu apie ji isgirsciau.Zodziu nezinau ka daryti g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gitanule @ 2005 03 28, 19:29)
Zodziu visai susipainiojau nezinau i koki darza vaika leisti.Sian dar nuejom abu apziurejom,tai lyg jaukesnis pasirode gervele,butu gerai jei kokiu atsiliepimu apie ji isgirsciau.Zodziu nezinau ka daryti g.gif  doh.gif




Mes lankom "Gervele".Siaip darzeliu patenkinti, aukletojos neblogos, tik vedeja savotiska.Bet gi ne ji su vaikais buna. Patinka, kad darzelis dirba pagal sveikatingumo programa- du kart savaitej buna gydomoji gimnastika, vaikai daro manksta stuburo bei peduciu profilaktikai. Rinkliavu ypatingu nebuna. Grupes misraus amziaus. Lopselis iki 3 metu (zirniukai), vidurinioji grupe 3-5m (pabiruciai) ir parengiamoji nuo5m (bitutes) .Maniskiai pabiruciuose. Jei kas dar domina klausk.
Atsakyti
Kaip gerai,kad galiu pas ka nors paklausti.
Tai as dar nuejau i darzeli Du gaideliai,tai pati grupe pasirode jaukesne,o gervele,aukletojos malonesnes.Gerveleje man vyr aukletoja viska parode,papasakojo.Tai sake kiekviena diena vaikams reikia popieriu nesti-piesimui,dar visokiu dalyku.Zodziu ir tas ir tas mane traukia.Gerveleje nelabai patinka,kad prie kelio kiemas,nes vasara tai ten isvis ne koks oras.O dirike,tai kai buvau su ja susitikus ,tai nieko paprasta pasirode,bet man nepatiko kad iskaro pradejo klausti kur as su vyru dirbu.Koks skirtumas kur!!!!!!!!!!!Bet kai su ja telefonu snekejau tai vos susisnekejau.Zodziu mamaite nezinau ka daryti.Zinau,kad turiu nuspresti as ,o as noriu kaip geriau ir visai painiojuosi.Pasakok viska ka zinai.Ir kiek siaip papildomu pinigu renka,nes gaideliuose,tai i puse metu reikia 20litu duoti.
Atsakyti
QUOTE(gitanule @ 2005 04 07, 10:42)
Kaip gerai,kad galiu pas ka nors paklausti.
Tai as dar nuejau i darzeli Du gaideliai,tai pati grupe pasirode jaukesne,o gervele,aukletojos malonesnes.Gerveleje man vyr aukletoja viska parode,papasakojo.Tai sake kiekviena diena vaikams reikia popieriu nesti-piesimui,dar visokiu dalyku.Zodziu ir tas ir tas mane traukia.Gerveleje nelabai patinka,kad prie kelio kiemas,nes vasara tai ten isvis ne koks oras.O dirike,tai kai buvau su ja susitikus ,tai nieko paprasta pasirode,bet man nepatiko kad iskaro pradejo klausti kur as su vyru dirbu.Koks skirtumas kur!!!!!!!!!!!Bet kai su ja telefonu snekejau tai vos susisnekejau.Zodziu mamaite nezinau ka daryti.Zinau,kad turiu nuspresti as ,o as noriu kaip geriau ir visai painiojuosi.Pasakok viska ka zinai.Ir kiek siaip papildomu pinigu renka,nes gaideliuose,tai i puse metu reikia 20litu duoti.



Taip, nuspresti turesi pati - ziurek kur tau atrodo geriau. Juk gali dabar (jei turi laiko ) nueiti diena kai vaikai buna lauke tiesiog pabuti su vaikais su kuriais turetumete buti vienoje grupeje ir tiesiog pazaisti(mes taip darydavome, tai kai vaikai eidavo i grupe maniskis namo -nelabai...) Aukletojai pasakyk kad tikriausiai busite ju aukletiniai ir noretumet pazaist, susipazinti su vaikais. Bent mums tikrai nieko nesakydavo visad priimdavo.
Na apie Du gaidelius nieko konkretaus pasakyt negaliu. Mes ten net nebuvom nueje. Kaimyne ten dirba aukletoja, bet savo anuka zada vesti i kita darza. Jus kiek supratau dar visai maziukai, apie lopseli nieko konkretaus nezinau, taciau kiek teko girdeti pora mamu, kuriu vyresneliai pradejo lankyti mokykla (du Gaideliai darzelio patalpoj yra Vienuolio pradines) ten pervede ir savo jaunesnius vaikus is Gerveles , sake kaip ir gailisi . Bet negi lakstysi per du darzelius. Tiesa, ju vaikuciai penkiameciai.
Del Rinkimu- siaip nera jokiu konkreciu sumu. Pirmais metais rinko po 10 litu pavesiniu (lauke) dazymui,antrais irgi po 10 nebepamenu kokiam remontui, siais metais po 20Lt -grupeje keite linoliauma, pirko kilima, kazka daze. Jokiu piesimo priemoniu ar ugdymo priemoniu siais metais nesti nereikejo (anksciau taip).
Tiesa, musu grupes tevai pirko vienoda fizine apranga (dar10Lt), bet cia buvo tevu iniciatyva, dar pinigeliu rinkimas pries kaledas, bet cia jau neisvengiama bet kuriam darzeli.
Atsakyti
Ir as savo maza pradejau leisti i ''Zirniuku'' grupe.Aukletoja labai miela pasirode...Tiesa direktore tai nezinau.Tesingai pastebeta,kad klausia kur dirbam,manes klause tiek kartu kiek pas ja lankiausi.Toks jausmas,kad jai net neidomu,tiesiog tam kartui,jauciu,kad cia kokiu lygiu su zmogum bendrauti...
Kai pirma karta atejau nieko apie darzelius nezinojau,nei kokia tvarka ten,nei ka zinoti tevams reikia,nei ka vaikams tureti,nei ka pristatyti...O man nieko ir nepasake,tai paskui turejau bedos,ir vaika velavau atvesti visa savaite...Tikejausi,kad aprodys grupe,su aukletoja supazindins,galu gale koks meniu ir kada vaikai i lauka ir miegot eina...Zodziu,cia jau viska aiskinausi be direktores pagalbos...o gaila,juk vadovybe...Tiesa,dabar su vaiku namie sedim,nes po savaites lankymo susirgom...
Lauksim,ziuresim kaip bus toliau.........Beje skalbimo priemones ten reikia pristatyti... blink.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės. labai noriu daugiau sužinoti apie l/d Gervelė, kaip ten auklėtojos. ar vaikai dažnai serga? ar jūsų manymu vaikai gerai prižiūrimi?
Atsakyti
Sveikos, mamytes bigsmile.gif
Ruosiames nuo kovo menesio lankyti darzeli Gervele. Tikrai noretusi daugiau suzinoti apie ji. Kas lanko ji, pasakykyte aukletoju vardus. Taip pat idomu kaip ten su ligom? Ar veda sergancius vaikus i darzeli? Gal nepriima tiesiog aukletojos? Nezinau, kokia tvarka yra. schmoll.gif
Kad ten yra manksteles, gimnastikos, sveikatingumo programeles, manau, labai puiku.

Lauksiu jusu issamiu atsakymu ir sirdingai dekoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irena S. @ 2007 01 15, 15:43)
Sveikos, mamytes  bigsmile.gif
Ruosiames nuo kovo menesio lankyti darzeli Gervele. Tikrai noretusi daugiau suzinoti apie ji. Kas lanko ji, pasakykyte aukletoju vardus. Taip pat idomu kaip ten su ligom? Ar veda sergancius vaikus i darzeli? Gal nepriima tiesiog aukletojos? Nezinau, kokia tvarka yra.  schmoll.gif
Kad ten yra manksteles, gimnastikos, sveikatingumo programeles, manau, labai puiku.

Lauksiu jusu issamiu atsakymu ir sirdingai dekoju  4u.gif


Mano sunus dveju metu lanke zirniuku grupe. Labai sirgom ausu uzdegimais, todel atsiemiau. Labai gera buvo aukletoja Aurelija, bet kiek zinau, jau isejo. Taciau dabartine viena aukletoja irgi labai puiki. Ji anksciau buvo paruosiamojoje grupeje. Gaila, kad ji ne musu grupeje. Neabejodama leisciau.
Serganciu vaiku neturi teises priimti, o kaip yra is tiesu, sunku pasakyti.
Atsakyti
QUOTE(egleigna @ 2007 02 26, 02:02)

Serganciu vaiku neturi teises priimti, o kaip yra is tiesu, sunku pasakyti.



Na taip,taciau kai nors vienas vaikas suserga vejaraupiais,tai mano manymu reikia netik aukletojai pranesti,taciau,kad aukletoja ispetu vaiku tevelius ir skelbtu karantina.Kai mano vaikas susirgo gydytoja liepe skubiai skambinti aukletojai ,kad informuotu tevelius,o is jos isgirdau tik : taip taip , jau keli vaikuciai serga... blink.gif g.gif
Atsakyti
O siaip darzelyje ir musu Zirniuku grupeje tai matosi,kad uzsiima su vaikais,jie ir su akvarele ir piestukais mokosi piesti,ir is plastilino lipdo...Namuose lengviau laika leisti,piesiam irgi.
Mamos kazkurioj temoj,labai skundesi aukletojom,taciau jei tik siek tiek kazkas negerai,tai galima gi su pacia aukletoja pakalbeti,skandalu nekeliant,o paskui gi kitais metais kita grupe ir aukletoja bus kita,bent tiek is savo darzelio laiku atsimenu...
Atsakyti
Sveikutes,

man l/d gervele visai prie namu, bet mazaji vedu i toliau esanti laseli. Labiausiai atbaide tai, kad darzelis prie pat gatves, o vasara namie net langu atsidaryti nesinori kiek dulkių. Siaip atsiliepimus visai neblogus girdejau, tai nezinau ka daryti, nes jau kaip ir laukiam antro leliaus, butu patogiau abiem prie namu buti. Laselis tai kazkaip patiko tuo kad maziukas, ant kalniuko, vieta rami o ir aukletojos neblogos papuole. Serga vaikai visuose darzeliuose, tik va, vienuose aukletojos labiau ziuri, kad koks stipriai sloguojantis ar su temperatura vaikas viruso neuznestu ir maziau vaiku grupeje suserga, o kitos siek tiek atlaidziau i tai ziuri. Na, nezinau, jau ir pati pasimetus. Tiesa, is pat pradziu mazius lanke "vetrunge' tai ten savotiska tvarka. Nenoriu i tai gilintis.

Gal kas zino koks Gerveles darbo laikas? Ar yra prailgintos grupes?
Atsakyti
QUOTE(evax @ 2007 05 13, 15:28)
Sveikutes,

man l/d gervele visai prie namu, bet mazaji vedu i toliau esanti laseli. Labiausiai atbaide tai, kad darzelis prie pat gatves, o vasara namie net langu atsidaryti nesinori kiek dulkių. Siaip atsiliepimus visai neblogus girdejau, tai nezinau ka daryti, nes jau kaip ir laukiam antro leliaus, butu patogiau abiem prie namu buti. Laselis tai kazkaip patiko tuo kad maziukas, ant kalniuko, vieta rami o ir aukletojos neblogos papuole. Serga vaikai visuose darzeliuose, tik va, vienuose aukletojos labiau ziuri, kad koks stipriai sloguojantis ar su temperatura vaikas viruso neuznestu ir maziau vaiku grupeje suserga, o kitos siek tiek atlaidziau i tai ziuri.  Na, nezinau, jau ir pati pasimetus. Tiesa, is pat pradziu mazius lanke "vetrunge' tai ten savotiska tvarka. Nenoriu i tai gilintis.

Gal kas zino koks Gerveles darbo laikas? Ar yra prailgintos grupes?

Sveika, evax, matau, kad Tu naujininkietė, junkis prie musu Naujininku mamu paplepejimu.
Apie Gervele mano atsiliepimai visai neblogi. Lankem lopselio grupe pries dvejus metus. Dabar pasirinkom kita darzeli, kuriame dirba pazistamos aukletojos ir prailginta grupe iki 20val.
Gerveles prailginta grupe dirba iki 19 val. Darzelio pliusai - daug fiziniu uzsiemimu, aukletojos nesitraukia nuo vaiku zaidimu aiksteleje, neplepa viena su kita, o tikrai gerai priziuri vaikus, neleidzia be gydytojo pazymos i grupe jokiu pasaliniu vaiku, o musu lopselio aukletoja net ir i kiema neleido ateiti zaisti su darzelio vaikais, kol nepristatem gydytojo pazymos ir nebuvom priimti i ta darzeli.
Minusai - labai keiciasi kolektyvas, aukletojos dirba laikinai, kol susiras geresni darba. Labai daug rusu tautybes vaiku, kurie darzelyje kalbasi tarpusavyje rusiskai. Musu grupeje pasitaike abi aukletojos lenkes, nors lietuviskai kalba gerai, ir siaip nieko blogo apie jas pasakyti negaliu, bet manau, kad maziems vaikams labai svarbus yra tautinis pradas, liaudies pasakos, dainos etc. Dar vienas minusas - vienoje grupeje vaikai nuo 3 iki 6 metu amziaus. (gal kas nors tame mato ir privalumu). Grupese labai daug vaiku. Mes sarase buvom 23. Nezinau, kaip vedeja tiek priima, nes gali buti grupeje tik 20 vaiku. (zinoma, ne visi lanko pastoviai).
Va, tokie mano pastebejimai. Taciau, manau, kad kiekviena mama turi pati apziureti ir apsispresti.
Papildyta:
[quote=evax,2007 05 13, 15:28]
Sveikutes,

Tiesa, is pat pradziu mazius lanke "vetrunge' tai ten savotiska tvarka. Nenoriu i tai gilintis.

O kokia tvarka "vetrungeje"?
Atsakyti