Įkraunama...
Įkraunama...

Nakvišų aliejus

Nakvišų aliejus labai geras maisto papildas planuojančioms pastoti. Mano gydytojas sakė kad geriau nakvišų kapsulės vartuoti iki ovulacijos, nes dieka jų atsiranda daug gleivinės. O po ovulacijos jau ne galima nes gali pakenkt vaisiui jeigu užsimezg nauja gyvybę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulutem @ 2007 02 08, 12:04)
mhm.. nezinau ar susije, ar ne... savaite pagerus nakvisu aliejaus, pradejo labai sokineti spaudimas. Is pradziu nesupratau savo savijautos, paskui pamatavau kraujospudi, tai sokinejo nuo 150/120 iki 120/80 ohmy.gif kadangi nieko naujo isskyrus nakvisu alieju nei geriau, nei valgiau, nei dariau, tai susirupinau ar ne nuo jo mano organizmas maistauja...

o ir as isigandau, gal tikrai tik sutapimas, bet ir man kelias diena sjau sokineja. Siaip maniskis labai zemas, bet kelias dienas neiprastai didesnis, nors pagal rekomendacijas jis jau arti normos, o man jau negera, jauciuosi lyg butu jau per aukstas spaudimas. Bet tikiuosi cia ne del nakvisos. Gydytojas bent jau nieko nesake. Man tos kapsules tikrai padejo kol kas sunormalizuoti cikla, nenoreciau nutraukti ju gerima verysad.gif
Papildyta:
[quote=gekoniuke,2007 02 08, 14:13]
Iš dvimečių nakvišų sėklų išgautas aliejus naudingas daugeliu atžvilgiu: jis padeda sulieknėti, nesilaikant specialios dietos;sumažina cholesterolio kiekį ir kraujo spaudimą; sušvelnina artrito simptomus; gydo egzemą ir naikina spuogus(su cinku); sumažina priešmenstruacinę įtampą bei ramina suerzintą žarnyną.
Dvimečių nakvišų aliejuje gausu gama-linolininės rūgšties. Ši riebalų rūgštis būtina prostaglandinų, į hormonus panašių medžiagų, reguliuojančių įvairiasorganizmo funkcijas, gamybai. Prostaglandinų trūkumas gali sukelti daugelį ligų, kaip širdies ligos ir hipertenzija, artritas, menstruacijų spazmai, alergijos, astma ir migrena.

kad mazintu kraujo spaudima nepastebejau, man kaip tik aukstesnis nei man iprasta.
O gal zinai ka placiau del spuogu, gal ji kaip nors isoriskai naudoti reikia?
Atsakyti
išoriškai yra ir kt. priemonių, o šiais laikais pasirinkimas neribotas, o jei iš vidaus nori tai parašyk į až. gal ir galiu ką patart.
Atsakyti
esu gerusi akvisas mazdaug pries pora metu. Siandien cia paskaitinejusi nutariau pratesti ta malonuma, todel vel nusipirkau ax.gif Tik nezinau po kiek gerti g.gif Maniskes is Healthilife po 1000mg. Gal kuri panasios sudeties vartojate, idomu po kiek reiktu gerti. Sakau, gal profilaktiskai po 1 uztektu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sniurke @ 2007 03 02, 23:00)
esu gerusi akvisas mazdaug pries pora metu. Siandien cia paskaitinejusi nutariau pratesti ta malonuma, todel vel nusipirkau ax.gif Tik nezinau po kiek gerti g.gif Maniskes is  Healthilife po 1000mg. Gal kuri panasios sudeties vartojate, idomu po kiek reiktu gerti. Sakau, gal profilaktiskai po 1 uztektu unsure.gif


As taip pat geru sitos firmos nakvisu alieju, tai vaistininke sake, kad uztenka po viena tablete i diena.
Atsakyti
QUOTE(Lucky81 @ 2006 12 03, 00:52)
Na kurios firmos kokybiškiausias tai nežinau, nes gėriau tik vienos firmos- Healthilife.
Gėriau 5 mėnesius po vieną kapsulę. Nuo pms audrų ir psichinių ir fizinių tikria padėjo, spuogelių tik prieš mėnesines šiek tiek atsirasdavo.  Kai tik suradau šį papildą man gyvenimas prašviesėjo. Nes per PMS tiesiog furija ir isterike būdavau, o ir mėnesinių pradžia žiauri būdavo. Tačiau apie 4 mėnesį vidury ciklo tept rudai buvo pradėję. Kai kreipiausi į ginekologę ji patylėjo dėl  nakvišų ir iškart rekomendavo KT gert, bet aš buvau kategoriška. Dabar geriu Homeopatines tabletes Agnucaston 21Lt mėnesiui. Dėl PMS problemų neturiu, ciklas daugmaž normalus, netepa, bet kankinuosi su spuogais.
  Apetito Nakvišų aliejus tikrai nepakelia. Plaukam ar nagam stirpraus poveikio nepajaučiau.
  Bet dabar galvoju gal vertėjo tik padidinti nakvišų dozę ir būtų viskas susitvarkę. Nes jas gerdama tikrai puikiai jausdavausi. Krūtinės nebetemdavo, nebemausdavo.
  Bet iš mano ginekologės mimikos supratau, kad ji neįpatingai vertina nakvišų aliejų.
  Mano mamai vaistininkė sakė , kad nakvišas galima net gert kartu su KT

Baisiai sunerimau, nes ir man tepimas ciklo vidury prasidėjo. Geriu nakvišą jau 2 mėnuo. Gal dar kam yra taip buvę? Ar normalu?
Atsakyti
QUOTE(Raminte @ 2007 03 03, 10:46)
As taip pat geru sitos firmos nakvisu alieju, tai vaistininke sake, kad uztenka po viena tablete i diena.

pagalvojau, kad as irgi gersiu po viena, nors instrukcijoje iki 3 per para parasyta. Tai va, gersiu po viena, nes dabar dar vitaminus pradejau, kuriuose yra E. Bijau, kad per daug to E nebutu.
Na, tai dabar kai isgrazesiu nail.gif ....arba ne unsure.gif pranesiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sniurke: 03 kovo 2007 - 15:34
QUOTE(sniurke @ 2007 03 03, 16:33)
pagalvojau, kad as irgi gersiu po viena, nors instrukcijoje iki 3 per para parasyta. Tai va, gersiu po viena, nes dabar dar vitaminus pradejau, kuriuose yra E. Bijau, kad per daug to E nebutu.
Na, tai dabar kai isgrazesiu nail.gif ....arba ne unsure.gif pranesiu biggrin.gif

E dienos norma 4,5 mikro gramo suaugusiam žmogui, bet norint optimalios apsaugos, jo reiktu suvartot daugiau. Naturalaus E nepatauginsi, o su sintetiniu gali ir prisižaist.
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2007 03 03, 16:38)
E dienos norma 4,5 mikro gramo suaugusiam žmogui, bet norint optimalios apsaugos, jo reiktu suvartot daugiau. Naturalaus E nepatauginsi, o su sintetiniu gali ir prisižaist.

net nubegau paziureti kiek E yra vitaminu sudetyje, bet nieko nesupratau doh.gif Bliamba, gal nebus per daug jei prie vitaminu po viena kapsule 1000mg nakvisu aliejaus isgersiu g.gif Gal zinai, kaip pasireiskia per didelis vitamino E vartojimas?
Atsakyti
QUOTE(sniurke @ 2007 03 04, 21:02)
net nubegau paziureti kiek E yra vitaminu sudetyje, bet nieko nesupratau doh.gif Bliamba, gal nebus per daug jei prie vitaminu po viena kapsule 1000mg nakvisu aliejaus isgersiu g.gif Gal zinai, kaip pasireiskia per didelis vitamino E vartojimas?


na asmeniškai aš nakvišų aliejų (healthlife, po 1000 TV) jau kokie 2-3 metai geriu kasdien (išskyrus, kai pamirštu, bet tai būna labai retai smile.gif, šiaip tikrai geras dalykas- prieš dienas daug ramesnė, ne tokia jautri ir nervinga, pačios mėnesinės lengvesnės. Tačiau, jei sužinosit, kad reikia visgi kokias pertraukas daryt, parašykit....aš geriu be jų vis dar ir man viskas ok. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2007 03 02, 11:13)
išoriškai yra ir kt. priemonių, o šiais laikais pasirinkimas neribotas, o jei iš vidaus nori tai parašyk į až. gal ir galiu ką patart.

na mane domintu del to kaip tu parasei apie nakvisas. Ka turejai omeny, kaip jos ten padeda nuo spuogu. Tai cia tik tiek, kad kai jas geri, odos bukle gereja?
as nezinau net ar man gereja odos bukle. Bet kas zino, gal jei negerciau butu dar blogiau. Kol kas domiuosi tik isorinem priemonem, kaip kovot su spuogais. Dabar issityriau krauja, hormonus, kai suzinosiu rezultatus, tada ka nors daugiau mastysiu. Jei ka kreipsiuos i tave pagalbos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sniurke @ 2007 03 04, 20:02)
net nubegau paziureti kiek E yra vitaminu sudetyje, bet nieko nesupratau doh.gif Bliamba, gal nebus per daug jei prie vitaminu po viena kapsule 1000mg nakvisu aliejaus isgersiu g.gif Gal zinai, kaip pasireiskia per didelis vitamino E vartojimas?

jei teisingai pamenu, tai 4,6mikro gramo= 0,0000046g, o 1000mg=1g. Pasak daktaro Michael Sharon dirbančio TMTU(tarptautinis mytybos tyrimų universitetas),suaugusiam žmogui pakanka 4,6mikro gramo natūralaus vit E.

QUOTE(Lucky81 @ 2007 03 04, 20:42)
na mane domintu del to kaip tu parasei apie nakvisas. Ka turejai omeny, kaip jos ten padeda nuo spuogu. Tai cia tik tiek, kad kai jas geri, odos bukle gereja?
  as nezinau net ar man gereja odos bukle. Bet kas zino, gal jei negerciau butu dar blogiau. Kol kas domiuosi tik isorinem priemonem, kaip kovot su spuogais. Dabar issityriau krauja, hormonus, kai suzinosiu rezultatus, tada ka nors daugiau mastysiu. Jei ka kreipsiuos i tave pagalbos  4u.gif

Kuom galėsiu padėsiu, o iš savo patirties žinau jog spuogus reik gydyt iš vidaus, tik priežasti reik išsiaiškint
Atsakyti