Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgų plaukų šukuosenos

čia ta sukuosena 30-40 metų. kažkada internete radau ir man labi patiko. o as tokios tikrai norėčiau. man net ant pakaušio tos garbanos gražu.
Atsakyti
sukuosena tai visai idomi, o tai kokio stiliaus sukneles tada nori, juk cia ne bet kokia tiks?
Atsakyti
QUOTE(pelytte @ 2007 03 11, 12:20)
čia ta sukuosena 30-40 metų. kažkada internete radau ir man labi patiko. o as tokios tikrai norėčiau. man net ant pakaušio tos garbanos gražu.

Siaip as pati labai noriu retro stiliaus sukuosenos, tai kazkaip panasiai atrodo, tik ant sonu tokios garbaneles ir kuoda apacioje daryti wub.gif . Taip kaip dabar nemazai LT zvaigzduciu puosiasi biggrin.gif .
Atsakyti
O suknia galvoju labai norėčiau jei i paverges tai kaip merlin monro, o jei savo vestuvem ti kaip pas Ieva buvo ( ja isrinko zmones zurnalas, kaip berods vestuves metu, kur jei ten statkevicius suknia dovanojo, pamirsau jos pavarde )
Atsakyti
QUOTE(pelytte @ 2007 03 11, 15:45)
O suknia galvoju labai norėčiau jei i paverges tai kaip merlin monro, o jei savo vestuvem ti kaip pas Ieva buvo ( ja isrinko zmones zurnalas, kaip berods vestuves metu, kur jei ten statkevicius suknia dovanojo, pamirsau jos pavarde )


Ne Ieva - o Liepa mirksiukas.gif
Atsakyti
gerasi toms kas turi ilgus strous plaukus, o as priauginesiu vestuvems....nes noriu tokiu graziu sukuosenu kap cia idejot... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzijanka @ 2007 03 14, 13:57)
gerasi toms kas turi ilgus strous plaukus, o as priauginesiu vestuvems....nes noriu tokiu graziu sukuosenu kap cia idejot... 4u.gif


Mano plaukai ir nera labai ilgi, bet del storio tai nesiskundziu as ir prisiauginsiu, kad sukuosena butu ispudingesne. mirksiukas.gif
Atsakyti
Ir as dziaugiuosi, kad atsirado, atskira tema, ilgu plauku sukuosenoms, nes cia viskas konkreciau. Ir mano plaukai, stori, ilgi, tai suku galva ir renku modelius sukuosenu!
Atsakyti
QUOTE(pelytte @ 2007 03 11, 01:57)
Mano plaukai irgi ne iš trumpųjų, beveik iki pasturgalio.
bet labai norečiau štai tokios škuosenos
user posted image



Prie Grace Kelly bruožų veidelio gražiai atrodytų smile.gif
Atsakyti
Labai grazu ir klasiska, nors atrodo gana paprastai user posted image
Papildyta:
Cia jau ir pacios is bedos pasidaryti galetume user posted image
Atsakyti
wink.gif+2007 02 10, 12:00-->
QUOTE(Erikute wink.gif @ 2007 02 10, 12:00)
sveikos ilgaplaukes...mano vestuves vasara ir nezinau kokia sukuosena darytis nes maniskis nelabai aukstesnis uz mane tai galvoju kad sukelti plauku tikrai negaliu ... man grazu palaidi plaukai bet vasara labai karsta gali but... doh.gif



pas mane panasi problema. O norisi ne tik plaukus sutvarkyti, bet ir kablu...

Papildyta:
QUOTE(katyteee @ 2006 01 09, 17:00)
manau sita tema tretu buti uzdaryta. juk yra tema: vestuviu sukuosenos! poster_ban.gif



Katyteee, o tu ziuri, pesimiste wink.gif

Papildyta:
QUOTE(bum @ 2007 02 12, 13:24)
Tai tau gal tiktų kažkas tokio.
Man labai gražu garbanikės, tik kad mano plaukai tiesūs ir baisoka kaip išsilaikytų  4u.gif
Papildyta:
Dar šukuosenos variantas ilgaplaukėm.
Čia su kirpčiukais. Man netinka kai veidas nepridengtas plaukais, tai mąstau ir apie kirpčiukus. Tik baisoka išbandinėti prieš tokią šventę - o jei netikts  unsure.gif



grazios sukuosenos. Tik problema - mano plaukai ilgi, stori ir sunkus... Juos sutvarkyti - tikra kancia. tai ir vaikstau, ar su uodega, ar palaidais. O norisi kazko... tokio! thumbup.gif
Atsakyti
O mano problemele ta, kad mano plaukuciai ilgi, jau beveik uzpakaliuka siekia, kokio spirindzio tetruksta. Jie yra gan ploni ir visiskai tiesus, apie kazkoki garbanavima, net kalbos negali but, jau po kokios valandos visos garbaneles prapuola... blink.gif Mano isrinktasis labai nori, kad as buciau palaidais plaukuciais... Zozdiu, pasimetusi esu... verysad.gif Nes issirinkau vestuvems ilga nuometa. Net nebezinau kaip viska suderinti. unsure.gif
Gal ka patartumete? smile.gif
Atsakyti