Įkraunama...
Įkraunama...

Mokomės fotografuoti

Sapokliaka - tai gal nuotrauka kokia ikelk? Su Ciburaska panasiai - irgi matau, kad skaito, bet per kokias 10 temu vos viena sakini parase... Gal ir neverta taip skirstyt - kas seniau rodes, kas aktyvus, bet...
Zona, vel matau kitaip nuotraukas sudeliotas... man ta jb kur vaikiuks tiesiai i fotika ziuri patiko (na, labiau uz kitas). Galiu duot zioplio patarima - tada kalk i vaika, bet apimk didesni plota, ir pakomponuok (pakarpyk) tinkamiau. antras variantas - fokusuoji i vaiki, paskui kiek pasuki fotika, kad kompozicija but labiau vykus... mmmm, ekspertai, nemuskit smarkiai, as gi cia ne vietoj... Katinas gal ir normaliai, bet nekabina...
Yra toks trumpas anekdotas (knygoj skaiciau) - Maskvoj pasirode netikri kalediniai zaisliukai - spalvoti, grazus, spindi, bet -... nedziugina. Tai va ir su nuotraukom taip - viskas lyg ir nieko, bet - nekabina (mano beveik visos nuotraukos tokios ax.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo de Nada: 06 vasario 2008 - 23:00
QUOTE(de Nada @ 2008 02 06, 23:56)
Sapokliaka - tai gal nuotrauka kokia ikelk? Su Ciburaska panasiai - irgi matau, kad skaito, bet per kokias 10 temu vos viena sakini parase... Gal ir neverta taip skirstyt - kas seniau rodes, kas aktyvus, bet...
Zona, vel matau kitaip nuotraukas sudeliotas... man ta jb kur vaikiuks tiesiai i fotika ziuri patiko (na, labiau uz kitas). Galiu duot zioplio patarima - tada kalk i vaika, bet apimk didesni plota, ir pakomponuok (pakarpyk) tinkamiau. antras variantas - fokusuoji i vaiki, paskui kiek pasuki fotika, kad kompozicija but labiau vykus... mmmm, ekspertai, nemuskit smarkiai, as gi cia ne vietoj... Katinas gal ir normaliai, bet nekabina...
Yra toks trumpas anekdotas (knygoj skaiciau) - Maskvoj pasirode netikri kalediniai zaisliukai - spalvoti, grazus, spindi, bet -... nedziugina. Tai va ir su nuotraukom taip - viskas lyg ir nieko, bet - nekabina (mano beveik visos nuotraukos tokios ax.gif )



Neturiu nieko gero, tai ir nekeliu smile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(de Nada @ 2008 02 06, 21:56)
Yra toks trumpas anekdotas (knygoj skaiciau) - Maskvoj pasirode netikri kalediniai zaisliukai - spalvoti, grazus, spindi, bet -... nedziugina. Tai va ir su nuotraukom taip - viskas lyg ir nieko, bet - nekabina (mano beveik visos nuotraukos tokios ax.gif )
nu man toks liūdnas šis anekdotas. Liūdna kai nedžiugina. bet prašom nekalbėti taip apie savo darbus.Parodyk geriau ką, o gal vistik džiugina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(de Nada @ 2008 02 06, 15:56)
Sapokliaka - tai gal nuotrauka kokia ikelk? Su Ciburaska panasiai - irgi matau, kad skaito, bet per kokias 10 temu vos viena sakini parase... Gal ir neverta taip skirstyt - kas seniau rodes, kas aktyvus, bet...
Zona, vel matau kitaip nuotraukas sudeliotas... man ta jb kur vaikiuks tiesiai i fotika ziuri patiko (na, labiau uz kitas). Galiu duot zioplio patarima - tada kalk i vaika, bet apimk didesni plota, ir pakomponuok (pakarpyk) tinkamiau. antras variantas - fokusuoji i vaiki, paskui kiek pasuki fotika, kad kompozicija but labiau vykus... mmmm, ekspertai, nemuskit smarkiai, as gi cia ne vietoj... Katinas gal ir normaliai, bet nekabina...
Yra toks trumpas anekdotas (knygoj skaiciau) - Maskvoj pasirode netikri kalediniai zaisliukai - spalvoti, grazus, spindi, bet -... nedziugina. Tai va ir su nuotraukom taip - viskas lyg ir nieko, bet - nekabina (mano beveik visos nuotraukos tokios ax.gif )

labai labai aciu uz komentara.
Mokinsimes ir taisysimes 4u.gif
Atsakyti
Desire... prisiprasysi, bus kaip su naujokais wink.gif Ok, pabandysiu ryt viena ar 2 labiau vykusius kadrus ikelt (is archyvu, bet manau sis tas yra smile.gif) o realiai, padariau as cia ta eksperimenta su retro - ir supratau, kad jis nieko nekabina, tik mane. Turiu itarima, kad mane asmeniskai veikia tik tos nuotraukos, kurios man turi "sentimental value"
Na, zodziu, fotiko neparduosiu, ale vis dar toj isteriskoj fazej "nieko nemoku! NIEKO!!!" biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo de Nada: 06 vasario 2008 - 23:16
user posted image
padekit kas nors is profu. Kodel apatinis kaires kampas toks tamsus? Naudojau blykste pasukta i lubas..gal blykstes uzuolaideles "sync" per letai? ar baterkos isseke?Nuotrauka man labai patiko kadangi vyr. sunelio charakteri pagavo: uzsispyrima nepasiduot kada jam nesiseka ka nors sudet. Labai noreciau pataisyt sia foto nors ir seimos albumui. Turiu PS3, gal kaip su PS?
Atsakyti
Aveda, man kampas nekliuna, man bendrai kazkaip per daug detaliu ir visko...
Antra vertus - grazus namai, as irgi noriu 4u.gif
Ne-eksperto nuomone - kadangi blykste i lubas, tai tamsus kampas yra po sofa, kur seselis, gal kazkaip kitaip apsvietima reiktu sureguliuot, t.y. nepasitenkint vien blykste?
Atsakyti
QUOTE(Zona @ 2008 02 06, 21:05)
sveikos,
ir as noriu prisijungt prie jusu.
Vis bandineju savo camera.
Mokinuosi is jusu komentaru ir laaabai stengiuos blush2.gif
Laukiu komentaru ,kur klaidos.
Dekui 4u.gif
Pagaliau sumazinau pagal reikiama dysi.O tai mano kompo ekranas nesveiko dydzuio tai kol daejo ,kad ne visiem gali but gerai. blush2.gif
dar kart sveika prisijungusi.
Apie nuotraukas.
Pirmojoj kažkiek spalvos rodos nuimtos. Kompozicija nekokia. Būčiau arba vertikaliai fotografavusi, arba tuomet daugiau erdvės palikusi apačioje ir viršuje. Gal kad bent jau rankutės matytųsi.
Antrojoje, vaiko susidomėjimo momentas yra. Kompozicija geresnė nei pirmos. Tik čia norisi kiek paplaukusio fono. O ir kontrasto kiek pridėčiau.
Trečioji. Kompozicija vėlgi nelabai, o ir čia paplaukusio fono norisi.
Ketvirtoji labai miela, spalviškai taip pat neblogai. Pakarpyčiau šią foto, nes tikrai geresnė taptų.
Penkta. Labai patinka žvilgsniukas, gaila nukirptų rankučių. Tikriausiai ši man labiausiai patiktų, jei būtų geresnė kompozicija.
Penktoje nuotaika kokia vaikučio. Bet vėlgi, viršuje yra kitos kojytės, o apačioje šio vaikučio kojytės nukirptos. Arba portretuką tiesiog daryti, arba apačioje erdvės būčiau palikusi.


QUOTE(Stikline @ 2008 02 06, 21:21)
Šiek tiek fotkinau per užgavėnes. Žmones fotkint, kai jie juda tai nesiseka visiškai  schmoll.gif  na gal kokį vakiuko portretuką rasčiau įdomesnį, bet negaliu viešint, deja. Tai įdedu laužiuką  ax.gif
Čia  lomo_free_action išbandžiau
O čia šiaip su PS bandžiau kažką nuveikt  g.gif
su ps visai nieko variantas, bet bėda, kad kaip rašė De Nada, nedžiugina, t.y. nekabina. Trūksta kažko. Tik laužas, vienas pats šitaip tiesiog nufotografuotas nelabai man. o pirmajame variante, rodos net pati foto dega.


tokios gyvūnų foto man patinka lotuliukas.gif
http://www.altphotos...;photoid=187131
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Desiree: 06 vasario 2008 - 23:22
Westa wub.gif Šuneliai, šuneliukai, šunelyčiai wub.gif Tikrąją ta žodžio prasme įsimylėjau wub.gif Labai gražu, kokybiška ir nepersaldu, tiesiog tobula 4u.gif

vvvv tavo pataisytas dukrytės portretukas žiūrisi geriau 4u.gif

Zona, kačiukas mielas wub.gif

Aveda wow blink.gif pribloškei, labai labai patiko wub.gif Ir spalvos ir berniuko emocija ir baldai - viskas...na gal fonas šiek tiek perkrautas tai gal paplaukusio labiau norėtusi, bet šiaip super 4u.gif
Atsakyti
paskutinės Kiaulės metų minutės smile.gif .. ir lai ta kiaulė išeina smile.gif ..

vyras ką tik pasiūlė šampo.. sako jo metus palydėsim, mano sutiksim... žiaurūs tie vyrai būna kartais smile.gif
ačiū Getter

Aveda, va tau su tokiu interjeru Retro ND daryt.. labai fotogeniški namai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo westa: 06 vasario 2008 - 23:37
QUOTE(Desiree @ 2008 02 07, 00:20)
su ps visai nieko variantas, bet bėda, kad kaip rašė De Nada, nedžiugina, t.y. nekabina. Trūksta kažko. Tik laužas, vienas pats šitaip tiesiog nufotografuotas nelabai man. o pirmajame variante, rodos net pati foto dega.
tokios gyvūnų foto man patinka  lotuliukas.gif
http://www.altphotos...;photoid=187131


Tai turbūt iki "kabinimo" ir neužkopsiu biggrin.gif bet jau su PS pramoksiu dirbt doh.gif Ačiū už komentarą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zona @ 2008 02 06, 21:54)
Dar idedu viena.
Ir norejau paklaust.Kaip sufokusuot ,kad gautusi visas kaciuko veidukas ryskus.Nu man tikatai meta kelis taskus fokusavimo ir viskas.nu niekaip negaliu nureguliouot ,kad butu visas kaciukas ryskus doh.gif
Jauciu as cia "pievas" sneku ax.gif Neesu profesionale tai nzn kaip aiskiai paaiskint. smile.gif
pažiūrėjau nuotraukos info, su f 1,4 visko fokuse negausi. Bandyk tarkim f 8.

Papildyta:
QUOTE(Stikline @ 2008 02 06, 22:27)
Tai turbūt iki "kabinimo" ir neužkopsiu biggrin.gif bet jau su PS pramoksiu dirbt  doh.gif  Ačiū už komentarą  4u.gif
jei užsibrėši užkopti, tai ir užkopsi 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(AVEDA @ 2008 02 06, 22:14)
padekit kas nors is profu. Kodel apatinis kaires kampas toks tamsus? Naudojau blykste pasukta i lubas..gal blykstes uzuolaideles  "sync" per letai? ar baterkos isseke?
rodos jau De Nada rašė, aš taip pat manau, kad čia tiesiog šešėlis apačioje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Desiree: 06 vasario 2008 - 23:37