Įkraunama...
Įkraunama...

Mokomės fotografuoti

vvvvv sveikit unsure.gif unsure.gif unsure.gif .. aš tavo komentarus visada priimu su mielu noru .. o va jaučiuos panašiai kaip ir tu smile.gif .. irgi pradedu atsirinkinėt kieno foto komentuot kieno ne unsure.gif

o tavo foto mano akimis ne per pilka..ir akytės lialiaus kaip ir pas mamą smile.gif .. gražios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Desiree @ 2008 02 06, 21:40)
Silwio, ten Agfa popierius. Bet kadangi jie senokai negamina, įtariu kad tas popierius tiesiog tai, kas liko, supakuota ir pardavinėjama. Na, kiek pigiau aišku.
Agfa popierius man labai patiko. Ir kiek nudžiugau radusi forumuose, kad Fotoimpex bando gaminti. Ir pasak tų, kurie gavo bandymui kelis lapus, identiškas tikrajam Agfa popieriui. Tai laukiu nesulaukiu, kada gi bus pardavimui.
O dabar užsisakiau Adox. Norisi išbandyti ir šį.


O Agfa, arba dabar Fotoimpex, multikontrastinis popierius?

QUOTE(vvvvv @ 2008 02 06, 21:42)
kuo toliau tuo maziau noriu kai kuriuos komentuot... is keliu asmenu sulaukiau siokios tokios ironijos i savo zodzius.. ypac jei pateikiu siek tiek kritikos... susidare vaizdas, kad sneket galima tik teigiamai (maziau ismanantiems), o va kai kam svarbi tik tam tikru asmenu nuomone... ypac ismananciuju.. ir tai pastoviai pabreziama.. jiems galima ir svelniai ir kietai, svarbu, kad jie pasisakytu... keistai kazkaip...


Paradoksas. Aš prie šio skyrelio prisijungiau beveik prieš metus. Per metus daug ko išmokome, nužygiavome labai toli, pasisėmėme patirties ir žinių. Neišmokom tik priimti kritikos.
Atsakyti
QUOTE(vvvvv @ 2008 02 06, 20:42)
o as portretuka tvarkiau... bandziau maziau kontrasto, daugiau naturalumo  ax.gif ne per pilka ?  g.gif 
iš tavo pasakojimų apie dukriuką ir šiaip iš to, kiek ją teko matyti, tai ši foto labai netgi vykusi. Įsivaizduoju kaip sunku lakstyti paskui mažą uraganiuką. Į až rašiau, kad gal ryškumo daugiau norisi, o ir norėjau dar kontrasto pridurti.. Bet dabar žiūriu geriau ir tikrai nieko daugiau nebedaryčiau.
Gali būti mano monitorius, nes dažnai paveda, bet ties smilkiniu ir ant kakliuko matau kažkokį stipresnį papilkėjimą, kaip dėmės. Čia gal tampant curves taip gavosi. O gal viskas gerai ir mano monitorius negerai rodo doh.gif
Papildyta:
QUOTE(sillwio @ 2008 02 06, 20:52)
O Agfa, arba dabar Fotoimpex, multikontrastinis popierius?
aha
Atsakyti
Mmmmmmmmmmm, tempai daros nepadorus. Pries pora menesiu tema budavo per 1.5-2 sav, paskui per savaite, dabar bus jau 2 temos per viena savaite. O jei zmones dirba - ka daryt?
Visu nekomentuosiu, nes visvien pripainiosiu. Pagrindines mintys:
Ziauriai patiko Avytess daryti Desiree portretai, ir stai kodel - kol jos nemaciau notraukose ir negalejau namu darbu ziuret, man ji vis buvo nesuprantamas zmogus. Dabar aisku (tiesa, kiek imanoma is neakivaizdzios pazinties) - sis zmogus man ziauriai patinka (cia Desiree man ziauriai patinka). Taip kad, Desiree, please, netrink savo romanu ir tavo komentaru labai lauksiu!
Avytess - foto be komentaru - tiesiog labai patinka! Bet aiskiai ne mano stilius - as pasauli matau kitaip g.gif
Apie nuotraukas:
patiko Latoyos crosas - kaip eksperimentas; idomus Westos suniai; taciau - paskutiniu metu mane persekioja Purienos "auto" - na tas, kur sokis. Jei nesunku -gal gali kazkur sukelti, nes nepamenu kurioj temoj originali serija... Prasau! help.gif
Ir siaip - paziurejau susitikimu nuotraukas, autoportretus - neitiketina, kad tiek nuostabiu zmoniu radau vienoj vietoj! (cia as rimtai, jei ka)
Supratau, kad skirtingai nuo kazkieno skelbtu, pas mane fotografijos fazes atrodo mazdaug taip:
1. Noriu, noriu, noriu!!!
2. Visiskai nieko nemoku! Nieko!!!!!!!
kraustausi prie kelioniu fotoreportazu, kur man ir vieta blush2.gif
Beje, vvvv, prasau nenustot kritikuot!!!
Atsakyti
sveikos,
ir as noriu prisijungt prie jusu.
Vis bandineju savo camera.
Mokinuosi is jusu komentaru ir laaabai stengiuos blush2.gif
Bet tik ,kad sunkokai sekas,nes klaidu matau ,kad milijona darau ,o vaiku nufotkint tiksliai kaip reiktu nu man nesigauna doh.gif
stai cia keletas mano darbu.
Laukiu komentaru ,kur klaidos.
Dekui 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Pagaliau sumazinau pagal reikiama dysi.O tai mano kompo ekranas nesveiko dydzuio tai kol daejo ,kad ne visiem gali but gerai. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zona: 06 vasario 2008 - 22:41
Zona, pabandyk tvarkingai sukelt, taip nieko nesimato...
Atsakyti
o aš klausimą turiu bet jaučiu žinau atsakymą unsure.gif va kai dėjau čia į psl maudynių savo klecko foto, jas sumažinau.. o su didele žaisdama verčiau į jb ir išsaugojau ją taip.. o dabar noriu didelės spalvotos.. maža kaži ar besigaus kokybiška.. ( kažkas dar klausė kodėl į kūdrą dėjau jb..va todėl ir dėjau unsure.gif ).. o iš tos didelės įmanoma gražint spalvas? tikiuos kas nors suprato ką čia prirašiau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(westa @ 2008 02 06, 22:13)
o aš klausimą turiu bet jaučiu žinau atsakymą  unsure.gif va kai dėjau čia į psl maudynių savo klecko foto, jas sumažinau.. o su didele žaisdama verčiau į jb ir išsaugojau ją taip.. o dabar noriu didelės spalvotos.. maža kaži ar besigaus kokybiška.. ( kažkas dar klausė kodėl į kūdrą dėjau jb..va todėl ir dėjau  unsure.gif ).. o iš tos didelės įmanoma gražint spalvas? tikiuos kas nors suprato ką čia prirašiau  unsure.gif

as supratau, bet bent jau as nezinau tokios funkcijos unsure.gif sad.gif
Atsakyti
QUOTE(de Nada @ 2008 02 06, 21:04)
Ziauriai patiko Avytess daryti Desiree portretai, ir stai kodel - kol jos nemaciau notraukose ir negalejau namu darbu ziuret, man ji vis buvo nesuprantamas zmogus. Dabar aisku (tiesa, kiek imanoma is neakivaizdzios pazinties) - sis zmogus man ziauriai patinka (cia Desiree man ziauriai patinka). Taip kad, Desiree, please, netrink savo romanu ir tavo komentaru labai lauksiu!

1. Noriu, noriu, noriu!!!
2. Visiskai nieko nemoku! Nieko!!!!!!!
kraustausi prie kelioniu fotoreportazu, kur man ir vieta  blush2.gif
Beje, vvvv, prasau nenustot kritikuot!!!

lotuliukas.gif oi prajuokinai lotuliukas.gif
o šiaip, niekur neik 4u.gif

tiesa, Purienos seriją ir aš vis prisimenu. ir šiaip, įstrigo keli darbai giliai.
Ir dar photobuckete vis dar turiu Purienos draugės rodos portretą, kur bandžiau patvarkyti. Tai keldama nuotraukas vis atverčiu, pažiūriu. o šiandien pamaniau, ta nuotrauka kaip tiktų retro temai smile.gif

Westa, supratau klausimą, bet atsakymo nežinau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Desiree: 06 vasario 2008 - 22:20
QUOTE(westa @ 2008 02 06, 22:13)
o aš klausimą turiu bet jaučiu žinau atsakymą  unsure.gif va kai dėjau čia į psl maudynių savo klecko foto, jas sumažinau.. o su didele žaisdama verčiau į jb ir išsaugojau ją taip.. o dabar noriu didelės spalvotos.. maža kaži ar besigaus kokybiška.. ( kažkas dar klausė kodėl į kūdrą dėjau jb..va todėl ir dėjau  unsure.gif ).. o iš tos didelės įmanoma gražint spalvas? tikiuos kas nors suprato ką čia prirašiau  unsure.gif


Bijau, kad ne. O į fotoaparato kortelę fotografavai po to? Jeigu ne, tai iš kortelės paprastai galima ištraukt, netgi jei nuotraukos ištrintos arba kortelė suformatuota.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sillwio: 06 vasario 2008 - 22:21
QUOTE(Gaziulka @ 2008 02 06, 22:15)
as supratau, bet bent jau as nezinau tokios funkcijos unsure.gif sad.gif


nujaučiu , kad neišeis man jos pasidaryt unsure.gif .. teks iš naujo Nd daryt smile.gif

jei jau apie Desiree's portretą .... smile.gif man ji foto atrodo daug ,,lengvesnis" žmogus nei forume . akys geros, neliūdnos.. ir tai šaunu

sillwio, į kortelę bet iš jos iškroviau į kompą unsure.gif .. bet fotografavau po to
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo westa: 06 vasario 2008 - 22:22
Šiek tiek fotkinau per užgavėnes. Žmones fotkint, kai jie juda tai nesiseka visiškai schmoll.gif na gal kokį vakiuko portretuką rasčiau įdomesnį, bet negaliu viešint, deja. Tai įdedu laužiuką ax.gif

Čia lomo_free_action išbandžiau

user posted image

O čia šiaip su PS bandžiau kažką nuveikt g.gif

user posted image
Atsakyti