Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjos

Oi o as itariu, kad padariau klaida persodindama savo phalaenopsi is vazonelio su kuriuo pirkau i molini... Paziurejau siandien atidziai, tai lyg papuvusios saknys matosi. Man parduotuvej ja patare laistyt 1 karta i dvi savaites, istatant su visu vazonu i vandeni ir palaikant 30 minuciu.. Jauciu, kad busiu jai parasius mirties nuosprendi... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dudute: 15 vasario 2008 - 11:16
QUOTE(Dudute @ 2008 02 15, 12:14)
Oi o as itariu, kad padariau klaida persodindama savo phalaenopsi is vazonelio su kuriuo pirkau i molini... Paziurejau siandien atidziai, tai lyg papuvusios saknys matosi. Man parduotuvej ja patare laistyt 1 karta i dvi savaites, istatant su visu vazonu i vandeni ir palaikant 30 minuciu..  Jauciu, kad busiu jai parasius mirties nuosprendi... doh.gif


Moliniuose geriau vis tik neauginti orchidėjų, joms tinka plastikiniai. Jei jau matai papuvusias šaknis, tai geriau persodink ir padaryk šaknų reviziją dabar. O laistyti reikia pagal poreikį, o ne pagal nustatytą grafiką. Kai pradžiūsta, tada ir lieji. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(neli @ 2008 02 15, 13:28)
Moliniuose geriau vis tik neauginti orchidėjų, joms tinka plastikiniai. Jei jau matai papuvusias šaknis, tai geriau persodink ir padaryk šaknų reviziją dabar. O laistyti reikia pagal poreikį, o ne pagal nustatytą grafiką. Kai pradžiūsta, tada ir lieji.  smile.gif


Na jau uzprasiau MB, kad parveztu vel man persvieciama vazona. Tai sodinsiu atgal. O man tas papuvusias saknis nukirpti ir vel tada gelyte pasodinti? Kazkur skaiciau, kad persodinus negalima lieti 2 dienas. Ar taip? Oi kokia as zalia orcideju srity, bet labai noriu, kad zydetu ir augtu...
Atsakyti
neli, tavo nors ir mazute, bet laaaabbbbbbbaaai grazi wub.gif
Atsakyti
Sveikos biggrin.gif na as savo orchidejas auginu labai paparstai:orchidejos megsta dregme ir netiesiogine saule,taigi orchidejoms reikia,kad vazonelyje visada butu bent 1cm vandens.visa vasara orchidejos zydejo.viena buvo isleidus net 12 ziedu blink.gif ir orchideju as per virsu nelieju,paprasciausiai ipilu i vazoneli mirksiukas.gif tai tiek biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Evelinute:) @ 2008 02 15, 12:38)
neli, tavo nors ir mazute, bet laaaabbbbbbbaaai grazi  wub.gif


Dėkui smile.gif

O dėl persodinimo: tai nukirpti papuvusias šaknis ir pasodinti, geriausia būtų kokią savaitę nelieti, papurkšti lapus kasdien, taip gaus drėgmės (bent aš taip darau), sausai pabuvus gėlytės lengviau užsitrauks šaknys ir didesnė tikimybė, kad neįsiveis puvinys toliau . smile.gif Sėkmės auginime. Šiaip ir aš naujokė čia, tik 1,5 metai, kaip pratinuosi su orchidėjom sugyventi . tongue.gif Man jos gražiausios gėlės . thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Murielė @ 2008 02 15, 08:28)
Na ir gražių gėlyčių vakar visoms užderėjo  thumbup.gif  4u.gif Pas mane jau su vieta striuka, tai teko apsieiti be orchidėjos  ax.gif

pas mane taspats drinks_cheers.gif
Atsakyti
Parodau savo grazuole. Ar ne per daug saules jai ant sitos rytines palanges?

Papildyta:

Ir dar keli klausimai:
1) ar reikia purksti orchideju orines saknis?
2) geriau laikyti tik tame persvieciamame vazonelyje ar galima istatyti i dekoratyvini ?
Atsakyti
QUOTE(Agnyyte @ 2008 02 15, 09:40)
Sveikos biggrin.gif na as savo orchidejas auginu labai paparstai:orchidejos megsta dregme ir netiesiogine saule,taigi orchidejoms reikia,kad vazonelyje visada butu bent 1cm vandens.visa vasara orchidejos zydejo.viena buvo isleidus net 12 ziedu blink.gif ir orchideju as per virsu nelieju,paprasciausiai ipilu i vazoneli mirksiukas.gif tai tiek biggrin.gif


Teiginys teisingas su sąlyga, kad vanduo nesiekia šaknų mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš kaip ir žadėjau, savo rodausi, kur vakar pasidovanojau
user posted image
Atsakyti
o tai kazkiek saknu turi buti islinde is zemiu? Pas mane taip nera, bet pries persodinima reikia issiaiskint, kad po to teisingai pasodinciau.
Nerealios gelytes. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(neli @ 2008 02 15, 13:41)
Oi, merginos, na ir pleputės mes, tik neskaityk pusdienį puslapiuko, tai paskui jau nespėji visko ir sužiūrėti.  tongue.gif
Kokių gražių gėlyčių įsigijot.  bigsmile.gif

O mano gėlytė nauja tai nėra labai marga, tokios švelnios spalvytės, ir ji mažytė, bet ne miniukas, vazonėlyje atorodo 6cm auga, ir lapai margi smile.gif Ir ant palangės vietos mažiau užima, kai maža.  thumbup.gif



o kas tas miniukas?cia yra sumazinta rusis? unsure.gif
Atsakyti