Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvenamosios vietos deklaracija


Papildyta:
Šiaip tai tas įstatymas galioja, bet nežinau, o kai jūs dekleravote gyv. vietą užsienyje, ar tik neišregistravo jūsų iš senosio gyv. vietos Lietuvoje?
[/quote]
buvau seniunijoje ir issiemiau pazyma,tai joje manes kaip ir nebuvo g.gif ?tai taip iseina,kad mane isregistravo verysad.gif ?nu cia tai geras unsure.gif doh.gif
Atsakyti
o tai ta sutikima vyras tures parasyti toje seniunijoje kurioje deklaruosiu gyv vieta? Apart paso ir to vyro sutikimo ar reikes dar kokiu dokumentu?
Atsakyti
QUOTE(rence25 @ 2007 08 23, 17:31)
o tai ta sutikima vyras tures parasyti toje seniunijoje kurioje deklaruosiu gyv vieta? Apart paso ir to vyro sutikimo ar reikes dar kokiu dokumentu?


Dabartinės tvarkos nežinau (nes nuo šių metų liepos 1 d., seniūnijos užsiima šiuo reikalu), bet pagal seną tvarką tai vyrui pačioje deklaracijoje punktus kelis reiks užpildyti, atskiro sutikimo rašyti nereikia, taip pat reikia turėti būsto nuosavybės dokumentus.
Atsakyti
AsJa prasau pagalbos 4u.gif situacija tokia:
kai mums gime sunus buvome nesusituoke.vyras suteike pavarde,isemem liudijima,tada kai klause adreso pasakem vyro adresa.ar tai reiskai kad vaikas ten ir registruotas?as registruota pas mama,sako kad vaika automatiskai registruoja ten kur motina,tai nebesuprantu kur mano vaiko gyvenamoji vieta doh.gif ar ta kur pasakem kai eme jam dokumentus,ar ta kur ir mano...
dabar su vyru susituokem,lapkrity isskrendam i uzsieny trumpam,sako kad norint isimt vaikui kelionei pasa reikes deklaravimo vietos,dabar visi gyvenam ten kur vyras,tai reikia eit i seniunija ir deklaruot gyvenama vieta mums su sunumi ar kaip?nes as vis dar registruota pas mama..
ir dar doh.gif 4u.gif pasikeite mano pavarde,noriu spet iki keliones susitvarkyt dokumentus,tai pirma reikia issimt nauja tapatybes kortele su nauja pavarde ir tik tada deklaruot gyv.vieta?ar atvirksciai pirma reik deklaruot savo gyv.vieta ir tik tada keistis kortele doh.gif
nuo ko man pradet doh.gif as visai susipainiojau
Atsakyti
QUOTE(Paslaptingoji @ 2007 09 17, 13:15)
AsJa prasau pagalbos 4u.gif situacija tokia:
kai mums gime sunus buvome nesusituoke.vyras suteike pavarde,isemem liudijima,tada kai klause adreso pasakem vyro adresa.ar tai reiskai kad vaikas ten ir registruotas?as registruota pas mama,sako kad vaika automatiskai registruoja ten kur motina,tai nebesuprantu kur mano vaiko gyvenamoji vieta doh.gif ar ta kur pasakem kai eme jam dokumentus,ar ta kur ir mano...
dabar su vyru susituokem,lapkrity isskrendam i uzsieny trumpam,sako kad norint isimt vaikui kelionei pasa reikes deklaravimo vietos,dabar visi gyvenam ten kur vyras,tai reikia eit i seniunija ir deklaruot gyvenama vieta mums su sunumi ar kaip?nes as vis dar registruota pas mama..
ir dar doh.gif  4u.gif pasikeite mano pavarde,noriu spet iki keliones susitvarkyt dokumentus,tai pirma reikia issimt nauja tapatybes kortele su nauja pavarde ir tik tada deklaruot gyv.vieta?ar atvirksciai pirma reik deklaruot savo gyv.vieta ir tik tada keistis kortele doh.gif
nuo ko man pradet doh.gif as visai susipainiojau


Dabar niekas automatiškai vaikų neregistruoja. Tėvų susitarimu vaiko gyv. vieta deklaruojama su vienu iš tėvų. Jums reikia nuvykti į seniūniją ir užpildyti vaiko gyv. vietos deklaraciją. Tačiau jeigu vaiką deklaruosite prie savęs, reikalingas jūsų mamos, kaip buto savininkės sutikimas, kad ji leidžia deklaruoti jūsų vaiką pas save bute (.tp. reikalingas ir kitų buto savininkų sutikimas) jeigu tokių yra. Bat gali vyras ir prie savęs deklaruoti vaiko gyv. vietą. vaiko vestis/neštis nereikia, tik reikia vaiko gim. liudijimo.
Nu dėl tapatybės kortelės, tai nežinau. Geriau teiraukitės seniūnijoje pagal gyv. vietą.
Atsakyti
QUOTE(AsJa @ 2007 09 17, 13:45)
Dabar niekas automatiškai vaikų neregistruoja. Tėvų susitarimu vaiko gyv. vieta deklaruojama su vienu iš tėvų. Jums reikia nuvykti į seniūniją ir užpildyti vaiko gyv. vietos deklaraciją. Tačiau jeigu vaiką deklaruosite prie savęs, reikalingas jūsų mamos, kaip buto savininkės sutikimas, kad ji leidžia deklaruoti jūsų vaiką pas save bute (.tp. reikalingas ir kitų buto savininkų sutikimas) jeigu tokių yra. Bat gali vyras ir prie savęs deklaruoti vaiko gyv. vietą. vaiko vestis/neštis nereikia, tik reikia vaiko gim. liudijimo.
Nu dėl tapatybės kortelės, tai nežinau. Geriau teiraukitės seniūnijoje pagal gyv. vietą.

aciu uz atsakyma 4u.gif bet turiu dar klausimu doh.gif
vaikui jau 3,5m.as dar nesusitvarkaiu popieriu del 50lt ismokos.girdejau kad ir ten reikes vaiko gyv.vietos deklaracijos dokumento doh.gif kodel kai pirma kart buvau po gimimo vaiko,tai nereikejo,o dabar reikia visur doh.gif
ten kur noriu deklaruot vaiko gimimo vieta,kur mes visi dabar gyvename,tas butas yra vyro mamos,ar tai reiskia kad ji kartu su manim turi vaziuot i savivaldybe rasyt ta deklaracija doh.gif
ir pvz.ar man butina deklaruot savo gyv.vieta,ar as galiu likt registruota pas mama kur gyvenau anksciau g.gif
ir kam isvis tas papildomas deklaracijos dokumentas,kodel tiesiog netinka kad vaikas nuo gimimo registruotas tam bute kur dabar ir gyvena,kam dar deklaruot g.gif
Atsakyti
QUOTE(Paslaptingoji @ 2007 09 17, 20:44)
aciu uz atsakyma 4u.gif bet turiu dar klausimu doh.gif
vaikui jau 3,5m.as dar nesusitvarkaiu popieriu del 50lt ismokos.girdejau kad ir ten reikes vaiko gyv.vietos deklaracijos dokumento doh.gif kodel kai pirma kart buvau po gimimo vaiko,tai nereikejo,o dabar reikia visur doh.gif
ten kur noriu deklaruot vaiko gimimo vieta,kur mes visi dabar gyvename,tas butas yra vyro mamos,ar tai reiskia kad ji kartu su manim turi vaziuot i savivaldybe rasyt ta deklaracija doh.gif
ir pvz.ar man butina deklaruot savo gyv.vieta,ar as galiu likt registruota pas mama kur gyvenau anksciau g.gif
ir kam isvis tas papildomas deklaracijos dokumentas,kodel tiesiog netinka kad vaikas nuo gimimo registruotas tam bute kur dabar ir gyvena,kam dar deklaruot g.gif


Registracija buvo sovietmečiu, o dabar gyvenamoji vieta yra deklaruojama, pateikiant seniūnijai deklaraciją apie gyv. vietą. Reikia vyro mamos sutikimo, jūs galite ir nekeisti deklaruotos savo gyv. vietos. O kodėl vienai pašalpai reikia - kitai ne, tai čia socialinių išmokų darbuotojai geriau paaiškintų.
Atsakyti
Man reikejo daryt dukroms pasus ir nuvazevus pazymu del gyv.vietos dukroms buvo toks bejeriukas viena dukra kuri gimus 2001 gyv vieta nebuvo deklaruota.o kuris gimus 2004 buvo deklaruota ir niekas nesuprato kodel taip viskas tai teko kviestis savo teti su visais busto nuosavybes dok kad jis yra seiminkas ir kad sutinka priregistruot dukra sutikimo.

Bet niekas nesuprato kodel vienai deklaruota vieta ,o kitai nea.Bet as greit viska susitvarkiau per 1 diena smile.gif ir nieko nereikejo moket.
Atsakyti
ir man klausimas,turejau laikina registracija kaip studente, o po to 10 m nebuvau deklaravusi savo gyv vietos blush2.gif tai koki man nurodyti paskutini adresa,nes persikeliau i kita vieta,o siaip anksciau nuomuodavausi buta ir pastovios gyv vietos neturejau unsure.gif
Atsakyti
Oi kai pskubiai man reikia patarimo blush2.gif
Vis blaskome spo Leituvele, o popieriu normaliai susitvarkyt taip ir negalim. Situacija tokia: nuomojames Vilniuje, vyras registruotas savo mieste, as Kaune. Isikilo skubus reikalas padaryti dukrai (7 metai) pasa, kad galeciau issiusti su seneliais i kelione. Tai Kaune susizinojom, kad vaikas mano dabar niekur neregistruotas/nedeklaruotas, nes jau nebera to "prie mamos",t ai reik atsirai gyv vieta deklaruot. Ar galima deklaruoti vien vaika, sakykim pas giminaicius cia Vilniuje, kad skubiau visus reikalus su pasu issprestumem? Ar turiu ir as kartu deklaruot tada pas tuos pacius giminaicius? unsure.gif Help !!! blush2.gif
Atsakyti
Laba,

susipainiojau, tai kur reikia deklaruot vaiko gyv vieta?Seniunijoj ar savivaldybej?Nu kazkpokia mistika, ka tie biurokratai kompais nemoka dirbti, dabar del kiekvienos pazymos turi lakstyt, o juk viska kompuose turi,nu, nesuprantu,kai jie mazina ta biurokratini aparata doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Wiwa @ 2007 12 06, 22:41)
Oi kai pskubiai man reikia patarimo  blush2.gif
Vis blaskome spo Leituvele, o popieriu normaliai susitvarkyt taip ir negalim. Situacija tokia: nuomojames Vilniuje, vyras registruotas savo mieste, as Kaune. Isikilo skubus reikalas padaryti dukrai (7 metai) pasa, kad galeciau issiusti su seneliais i kelione. Tai Kaune susizinojom, kad vaikas mano dabar niekur neregistruotas/nedeklaruotas, nes jau nebera to "prie mamos",t ai reik atsirai gyv vieta deklaruot. Ar galima deklaruoti vien vaika, sakykim pas giminaicius cia Vilniuje, kad skubiau visus reikalus su pasu issprestumem? Ar turiu ir as kartu deklaruot tada pas tuos pacius giminaicius?  unsure.gif Help !!! blush2.gif



Vaiko gyvenamoji vieta registruojama su vienu iš tėvų.
Papildyta:
QUOTE(lukne1 @ 2007 12 07, 01:19)
Laba,

susipainiojau, tai kur reikia deklaruot vaiko gyv vieta?Seniunijoj ar savivaldybej?Nu kazkpokia mistika, ka tie biurokratai kompais nemoka dirbti, dabar del kiekvienos pazymos turi lakstyt, o juk viska kompuose turi,nu, nesuprantu,kai jie mazina ta biurokratini aparata doh.gif


Žiūrint kokią, jeigu konkrečiu adresu - seniūnijoje, jeigu be konkretaus adreso, tiesiog prisiregsitruoti prie savivaldybės - savivaldybėje.
Atsakyti