Įkraunama...
Įkraunama...

Maistas užsienyje

QUOTE(MichGirl @ 2008 05 21, 20:55)
oi nieko ypatingo: sutarkuoji smulkiai morkas (as kai tingine tai su procesorium susmulkinu), sukapoji smulkiai cesnaka (pas mane jis kartu su morkom i procezoriu keliauja) - kas megsta ji daugiau, kas nelabai maziau. Tada dedi surio - skaniausias tai sharp cheddar - tarkuoto, ir beri islukstentu moliugu seklu (pas mus eiliniam supermarkete parduoda - ten prie cipsu, riesutu ir kt panasiu dalyku). Viska as dedu is akies. ir ant galo sumaisai su majonezu - stai ir viskas... Cia tas pats, kas su kepta duona, su razinom, ar su dziovintos slyvom daryt - tik cia su moliugo seklom smile.gif

nu blynciki, labai jau neblogai nuskambejo, reikes daryt. tongue.gif Aciu.
(man, jei maiste kas nors salsteli, nepatinka..tai su seklom bus ok, svarbu ne razinos biggrin.gif )..Morkos, cesnakai, suris, seklos - NIAM.
Aciu
Atsakyti
QUOTE(6663 @ 2008 05 21, 14:07)
nu blynciki, labai jau neblogai nuskambejo, reikes daryt. tongue.gif Aciu.
(man, jei maiste kas nors salsteli, nepatinka..tai su seklom bus ok, svarbu ne razinos biggrin.gif )..Morkos, cesnakai, suris, seklos - NIAM.
Aciu



o man skanu kai ir salstelna, zinau gera dar salotu recepta, tik tau tada turbut tektu razinas ismesti is jo:

rukyta vista gabaliukais, graikishki riesutai, ir tada arba razinos arba dziovintos pjaustytos slyvos ir ryziai - su majonezu. APSIVALGYMAS... mano vyras irgi labai megsta. Vienintele problema - gal vieninteli "taske" kuri turejau rukytai vistai pirkti - lenku parduotuveje - nustojo ja pardavineti doh.gif kitur dar niekur neradau....
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2008 05 21, 21:41)
o man skanu kai ir salstelna, zinau gera dar salotu recepta, tik tau tada turbut tektu razinas ismesti is jo:

rukyta vista gabaliukais, graikishki riesutai, ir tada arba razinos arba dziovintos pjaustytos slyvos ir ryziai - su majonezu. APSIVALGYMAS... mano vyras irgi labai megsta. Vienintele problema - gal vieninteli "taske" kuri turejau rukytai vistai pirkti - lenku parduotuveje - nustojo ja pardavineti  doh.gif  kitur dar niekur neradau....

Skamba pikantishkai.., bet aha- man su vaisiais maiste - ne kas schmoll.gif Nu niekaip nesivalgo ir vsio smile.gif..Nors dabar taip populiaru..
Atvaryk i svecius, uzpirksim tau rukytu vishteliu..O viena kita ir pas save rukykloj ishrukysiu mirksiukas.gif .. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(6663 @ 2008 05 21, 14:46)
Skamba pikantishkai.., bet aha- man su vaisiais maiste - ne kas schmoll.gif Nu niekaip nesivalgo ir vsio smile.gif..Nors dabar taip populiaru..
Atvaryk i svecius, uzpirksim tau rukytu vishteliu..O viena kita ir pas save rukykloj ishrukysiu mirksiukas.gif .. smile.gif



ooo tu atsargiai neprisikviesk, as gobsuole biggrin.gif

is tikro, tai daznokai i Chicaga pavaziuodavom, bet dabar turbut jei persikraustysim lauk is Michigano tai ilgai ilgai neteks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2008 05 21, 22:06)
ooo tu atsargiai neprisikviesk, as gobsuole biggrin.gif

is tikro, tai daznokai i Chicaga pavaziuodavom, bet dabar turbut jei persikraustysim lauk is Michigano tai ilgai ilgai neteks smile.gif

toli busit?
gobshuoliu nebijau, ash vaishinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(6663 @ 2008 05 21, 15:11)
toli busit?
gobshuoliu nebijau, ash vaishinga 4u.gif


nezinau dar.. smile.gif

uzvakar vyras gavo darba San Diege, bet dar liko 2-3 vietoj, kur jis i interviu planuoja nuskrist, tai pagyvensim pamatysim. As asmenishkai labiausiai noreciau i San Diego. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2008 05 21, 22:52)
nezinau dar.. smile.gif

uzvakar vyras gavo darba San Diege, bet dar liko 2-3 vietoj, kur jis i interviu planuoja nuskrist, tai pagyvensim pamatysim. As asmenishkai labiausiai noreciau i San Diego.  smile.gif

Sekmes jums 4u.gif - aplankyt S.D. labai svajoju..Gal teks kada. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(6663 @ 2008 05 21, 15:56)
Sekmes jums 4u.gif - aplankyt S.D. labai svajoju..Gal teks kada. smile.gif


na tai jei mes ten persikraustysim, tai isimesk rukytu pora vistu tongue.gif ir atlek biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2008 05 21, 23:08)
na tai jei mes ten persikraustysim, tai isimesk rukytu pora vistu  tongue.gif  ir atlek biggrin.gif biggrin.gif

sutarta ax.gif ..Dekui 4u.gif
Atsakyti
Drauges receptukas: labai gaivios salotos- zalias agurkas ir virtos morkytes kubeliais, tarkuotas mozarella suris, juodieji pipirai, majonezas..
Nu tikrai skanu.. smile.gif :

user posted image

O cia kepti/idaryti baklazanai ir cukinijos:
Baklazanus perpjovus per puse pabarsciau druska ir palikau pusvalandukui. Per ta laika padarom idara: pakepiau alyvuogiu aliejuje svoguncika su cesnaku, kai apkepe, idejau kalakutienos farsho ir ivairiu prieskoniu...
Baklazana ir cukinijas ishskobiam ir idarom..Priesh pashaunant i orkaite dar apdejau pomidoro griezineliais, o baigiant kepti apiberiau trupuciu surio. Geras pusvalandukas ir prie stalo.. essen.gif

user posted image
Atsakyti
Vakariene: turejau truputeli uzsilikusio farsho (kalakutienos), tad sumaniau kotletuku ishsikepti. Kadangi farsho buvo per mazai, sumasciau itarkuoti shviezio kopusto..Girdejau, kad daug kas kepa kopustu kotletus, bet ash dar nebuvau bandzius tokio shedevro smile.gif ..Taigi: farshas (farsho buvo daugiau nei kopusto), smulkiai tarkuotas kopustas, kiaushinis, pora skilteliu trinto cesnako, shaukshciukas majonezo, truputis druskos ir juoduju pipiru..
Galiu pasakyti, kad man labai labai patiko... ax.gif
Kelias virtas bulves su lupena apvyniojau shonine ir greit apkepiau- gerai derejo prie kopustiniu kotletuku.. 4u.gif

user posted image
Atsakyti
6663 padek man sugalvot kokias galima padaryti uzkandeles kad tiktu ir suaugusiems ir vaikams ....pas mane ryt didziulis balius ...tai nespeju suktis kiek daug reikia visko padaryti ...pirma karta darysiu gimtadieni kad visa maista ruosiu as ...siaip niekados nevargdavau uzsakydavau ir viskas ...bet si karta galvoju padarysiu pati ...dar anyta profesanoli vireja salia bus tai ryt ir namas uzsikurs nuo maisto ruosimo biggrin.gif
Atsakyti