Įkraunama...
Įkraunama...

Maistas užsienyje

QUOTE(6663 @ 2008 05 07, 03:15)
....://keep4u.ru/imgs/b/080507/45/452455062ef0e57bc6.jpg[/img]

O shtai kepeneliu pashteta dariau pirma karta, tad pirmas blynas smile.gif :

Ishviriau kepeneles kartu su dviem, trim morkom, lauro lapeliu, cesnaku ir prieskoniais.
Reikes ir dvieju, triju kietai virtu kiaushiniu. Visus produktus sumaliau blenderiu. Svieste pakepinam smulkiai pjaustyta svoguna, supilam i mase ir i shaldytuva..
Skanu tepti ant duonos ir valgyti su pomidorais...


jaaami.. o kokias kepeneles dejai? versienos brungios zarazos, bet man skaniausios.. o tu kokias naudojai? labai jau uzsimaniau tokio pasteto.. ir minikotleciukai superatrodo, reikes padaryti.. neiprastai..
Atsakyti
QUOTE(Fasolka @ 2008 05 07, 21:06)
jaaami.. o kokias kepeneles dejai? versienos brungios zarazos, bet man skaniausios.. o tu kokias naudojai? labai jau uzsimaniau tokio pasteto.. ir minikotleciukai superatrodo, reikes padaryti.. neiprastai..

smile.gif Zinai, nebijok daryti su ivariom kepenelem..Shi kart buvo jautienos..kartais darau ka nors ish vishtienos ar kitokiu..
Idek daugiau cesnakiuko, lauro lapa..skonis bus super 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(6663 @ 2008 05 06, 19:15)


O shtai kepeneliu pashteta dariau pirma karta, tad pirmas blynas smile.gif :

Ishviriau kepeneles kartu su dviem, trim morkom, lauro lapeliu, cesnaku ir prieskoniais.
Reikes ir dvieju, triju kietai virtu kiaushiniu. Visus produktus sumaliau blenderiu. Svieste pakepinam smulkiai pjaustyta svoguna, supilam i mase ir i shaldytuva..
Skanu tepti ant duonos ir valgyti su pomidorais...
Mini kotletukai su pievagrybiais:

Reikia: bet kokio farsho (paruoshto kaip kotletams) ir pievagrybiu. Kiekviena grybuka "aplipdom" farshu ir kepam keptuveje..Paprasta, bet labai skanu..:



mmmmm rolleyes.gif kaip uzsinorejau pasteto kiba reiks pasidaryt kokia diena labai skanu as labai megstu, o grybukai tai cia geras, niekad nesu taip darius reiks irgi kada pasidaryt, siandien kotletukai pas mane bet be grybuku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Puiki_mamyte @ 2008 05 07, 23:48)
mmmmm rolleyes.gif  kaip uzsinorejau pasteto kiba reiks pasidaryt kokia diena labai skanu as labai megstu, o grybukai tai cia geras, niekad nesu taip darius reiks irgi kada pasidaryt, siandien kotletukai pas mane bet be grybuku  mirksiukas.gif

smile.gif
ir svarbiausia- labai lengva..beveik ner kas veikt 4u.gif
Atsakyti
Labai ACIU visoms uz atsakymus,dabar zinosiu,kad kiaulienos sprandine yra pork butt,o as visada pirkdavau pork shoulder ir visoms draugems sakiau,kad tai sprandine,dabar reikes taisyti padeti.
Atsakyti
Čia šiaip, bendram išsilavinimui:
apie E ir
kitus priedus
Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2008 05 07, 04:30)
nu kadangi issiaiskinot jau, kad kiaulienos sprandine vadinasi pork butt, tai nuo saves galiu pridet, kad Chicagoj pas meksikiecius, jos visada buna  thumbup.gif mes butent is sitos mesos saslykus ir tedarom...  bigsmile.gif manau, jog jusu pusej, tokioj parduotuvej kaip Westbrook Market irgi turetu buti  g.gif

O ,kad ir nera as perku Jewel tai ten pork but pati pigiausia mesa,aisku Westbrooke dar pigiau.
Atsakyti
QUOTE(6663 @ 2008 05 07, 15:54)

Laba,
Taves nera ir Maistas merdija.
Isduok,ka gaminai savaitgaliui,kiek zinau ir nemazai gaminai...
O kas siandiena vakarienes? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(balselys @ 2008 05 13, 02:38)
Laba,
Taves nera ir Maistas merdija.
Isduok,ka gaminai savaitgaliui,kiek zinau ir nemazai gaminai...
O kas siandiena vakarienes? lotuliukas.gif

smile.gif pazadu pasitaisyti.. 4u.gif
savaitgali kepem viska ant lauzu: shashlykus, vishtiena, zuvi, shonkauliukus..Valgem su mano raugtais/marinuotais agurkeliais, pomidorais, pipirais..Buvo ir keli puodai zirniu koshes su spirguciais biggrin.gif ..- zodziu kaimishkas meniu.. tongue.gif
Vakar troshkinau shonkauliukus su grybais..
vakare pasistengsiu imesti foto 4u.gif

o ka kitos skanavo? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 6663: 13 gegužės 2008 - 16:50
mano fotikui atejo absoliutus pensijinis metas schmoll.gif , visos foto susilieje..

Troshkinti shonkauliukai su grybais: pamarinuoti shonkauliukai (garstyciu, medaus, cesnaku, prieskoniu pazdaze), patroshkinti nedideliam kiekyje vandens, kai suminkshteja, suberiam grybus ir idedam shaukshta grietines:

user posted image

Greita darzoviu uzkepele: Ka radau shaldytuve: mazute cukinija, kalafijoras, keli peivagrybiai. Cukinija supjausciau i nedidelius griezinelius, kalafijora ishskirsciau i mazesnius ziedynus, grybus pjaunam per puse. Viska apliejau sojos padazu, lasheliu alyvuogiu aliejaus ir ishspaudziau pora skilteliu cesnako + beriam visokiu megiamu dziovintu zoleliu... Darzeves sudejau i kepimo inda , "apklojau" pomidoru griezineliais ir uzpyliau trupuciu vandens. Kepam orkaitej (uzgengus), baiginat kepti uzbarstom surio.

user posted image

Atsakyti
Raskyte,

aciu uz duonele 4u.gif labai skani. mano mama prase receptuko jei tau nesunku... zinau kad kazkada rasei, bet niekaip nerandu doh.gif buciau tau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(doviliushka @ 2008 05 18, 12:21)
Raskyte,

aciu uz duonele  4u.gif  labai skani.  mano mama prase receptuko jei tau nesunku...  zinau kad kazkada rasei, bet niekaip nerandu  doh.gif  buciau tau labai dekinga  4u.gif

labai smagu, kad patiko biggrin.gif 4u.gif
as "Whole Foods" perku kvieciu grudus ir ruginius miltus biggrin.gif ten jie parduodami sveriami 4u.gif shiaip darau daugmaz ish akies g.gif grudus uzpilu H2O ir per nakti palaikau juos apsemtus..... nupilu, ishsklaidau ant skardos, uztiestos maistine plevele ir , taip pat ja , juos uzdengiu.... (cia kaip pvz.... jei sekmadieni uzpyliau, pirmadieni nupyliau, dejau po plevele, tai kepsiu treciadieni) jie pradeda sudygineti... tada as sumalu su "magic bullet", nors anyta mala su mesmale (as jos neturiu) 4u.gif i sumaltus grudus dedu apie 4-5 shaukshtus medaus, pramaltu kmynu apie 100g.... uzpilu 1.5-2 l. mineralinio vandens (gazuoto) .... palieku 2 val. ir minkant dedu ruginius miltus.... tada dar dapilu 100g aliejaus.... rankas pamirkau shiltam vandenuke ir formuoju mazus kepaliukus... ant sviestiniu popierium ishtiestos skardos dedu ajeru (galima ir nedet) biggrin.gif man pagal nuotaika rolleyes.gif shikart nedejau..... kiekvienam kepaliuke ispaudziu su pirshtu duobute ir pashlakstau vandeniu, kad nebutu per sausa biggrin.gif shaunam i karshta orkaite 450F, po 10 min. temperatura mazinam iki 350F ir kepam apie 1-1.5 val. arba kol graziai paruduoja biggrin.gif skanaus 4u.gif
Atsakyti