Įkraunama...
Įkraunama...

Užspaustos kaklo kraujagyslės

Vegetacinė distonija pasiskaityk gal tau tai.Aš ir turėjau panašius priepuolius.Žinau kaip jie išsekina-jautiesi be jėgų. Dabar jau nėra. Geriausias vaistas,kurį visai nesenai atradau-tai meditacija. Kartais ir sportas. Išgėriau per pastaruosius metus tiek vaistų,kad per savo gyvenimą tiek nesu gėrus.
Atsakyti
tiesa.. tokį dar jaučiu dalyką kai sustresuoju arba šeip net kai iš džiaugsmo susijaudinu : plūstelį į galva kažkokia srovė ..ir tikrai pasijaučiu ne labai kaip.. KAip lengvai trenka lyg apsinešusi..pasidaro tikrai ne kaip... Lyg svaigintu lyg ir ne..
Papildyta:
QUOTE(Violencija @ 2011 05 19, 15:51)
Vegetacinė distonija pasiskaityk gal tau tai.Aš ir turėjau panašius priepuolius.Žinau kaip jie išsekina-jautiesi be jėgų. Dabar jau nėra. Geriausias vaistas,kurį visai nesenai atradau-tai meditacija. Kartais ir sportas. Išgėriau per pastaruosius metus tiek vaistų,kad per savo gyvenimą tiek nesu gėrus.



Ačiu už pasiūlyta psl. Iš išvardintų 14 požymiu man net 7 tiko. Bet vėlgi... NUo ko pradėti..Nuo psichologo...
Atsakyti
[quote=Mirka,2011 05 19, 15:33]
Pas psichologą nebuvau.. Tiesiog kai prieš du metus prasidėjo svaigimo priepuoliai buvau sveika laiminga žmona mama, vaisto jokio raminancio gėrusi net nebuvau


Nuo sirdies kalimo geri vaistai Corvitol 50 mg, jis trumpo veikimo, retina dazna pulsa, negeriau pati, bet zinau, kas geria ir yra labai patenkinti..

As patarciau jums rast gera neurologa. as buvau pas 3 neurologus jie nesigilino i beda, skyre raminancius ir tiek, kuriu negeriau...
radau ketvirta neurologe, kuri rekomendavo kitus labai gerus medikus...
Kas liecia Pauliuka nesitikekit stebuklo... as, kai pas ji papuoliau iskart labai apsidziaugiau, nes, maniau, rado beda, bet tai buvo tik pirmas ispudis. Kaklo kraujagysliu echoskopija po Pauliuko dares geras echoskopuotojas jokiu potologiju , aisku, nerado.
Man uzteko tik magnio, bet butinai Diasporal ir Millgamos-tai vit B arba dabar bandau Neurorubine Forte Lacctab-tai ir B vitaminai. Ir i Pilates nuejau. ir dar nugaros galvos mazazai. vat ir visas gydymas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirka @ 2011 05 19, 16:00)
tiesa.. tokį dar jaučiu dalyką kai sustresuoju arba šeip net kai iš džiaugsmo susijaudinu : plūstelį į galva kažkokia srovė ..ir tikrai pasijaučiu ne labai kaip.. KAip lengvai trenka lyg apsinešusi..pasidaro tikrai ne kaip... Lyg svaigintu lyg ir ne..
Papildyta:
Ačiu už pasiūlyta psl. Iš išvardintų 14  požymiu man net 7 tiko. Bet vėlgi... NUo ko pradėti..Nuo psichologo...

Manau,kad taip,nes be psichologo nelabai ir išsiversi. Ir pradėk ir medituoti. Pajausi koks tavo kūnas yra įsitempęs. Aš darau tai vakarais prieš miegą. Pagulėk šiltoj vonioj. Aš darydavau taip: išgeriu raminančios arbatos,ir dar pasidarau stiprios raminančios arbatos litrą ir supilu į vonią.Pagulėk. Stenkis,kad kuo mažiau nerimą keliančių minčių suktųsi galvoje. Geriau svajok gulėdamas apie kažką gero mirksiukas.gif Gal kas turi tau galimybę padaryti masažą,ir geras būdas.
Atsakyti
geriu Magni +B6.
Pradėjau rytais namie sportuoti, šaltas dušas .. Tikrai "ipučia "jėgų .

Nežinai ..man irgi buvo daryta kaklo kraujagysliu echoskopija.. Nesenai visai. Sako nieko nera, jokiu patologijų..tik per ilga kraujagyslė ( rašo per aukštas įėjimas į KK.)
O prof.Paulukas ką..daugiau nieko ten negali atlikti be to tyrimo..
Šiuo metu mane siunčia dar darytis magnetini rezonancą smilkokaulinės projekcijos. Gal pasidaryti manau, bet jau bus antras kartas per 2 metus. Jug nėra gerai tokie dalykai.
Atsakyti
QUOTE(Mirka @ 2011 05 19, 16:17)
geriu Magni +B6.
Pradėjau rytais namie sportuoti, šaltas dušas ..  Tikrai "ipučia "jėgų .

Nežinai ..man irgi buvo daryta kaklo kraujagysliu echoskopija.. Nesenai visai. Sako nieko nera, jokiu patologijų..tik per ilga kraujagyslė ( rašo per aukštas įėjimas į KK.) 
O prof.Paulukas ką..daugiau nieko ten negali atlikti be to tyrimo..
Šiuo metu mane siunčia dar darytis magnetini rezonancą smilkokaulinės projekcijos. Gal pasidaryti manau, bet jau bus antras kartas per 2 metus. Jug nėra gerai tokie dalykai.



Man neurologe sake kad nera prasmes gert tai, ka siulo vaistininkes ar reklamuoja...magnis magniui nelygu. pabandykit nusipirkt atskirai magni ta kur rasiau ir b vit kuriuos minejau. man skirtumas didziulis.
Man pauliukas tik echoskopija dare...pas mane ir ieina per aukstai...bet nuo to kraujotaka nesutrinka ir tai nera liga ar beda, o pauliukas ta anomalija ivardijo, kaip katastrofa smile.gif
neurologas, kai neturi ka pasakyt siuncia rezonansui...ka gali zinot, gal atras ka...
Atsakyti
QUOTE(Violencija @ 2011 05 19, 16:09)
Manau,kad taip,nes be psichologo nelabai ir išsiversi. Ir pradėk ir medituoti. Pajausi koks tavo kūnas yra įsitempęs. Aš darau tai vakarais prieš miegą. Pagulėk šiltoj vonioj. Aš darydavau taip: išgeriu raminančios arbatos,ir dar pasidarau stiprios raminančios arbatos litrą ir supilu į vonią.Pagulėk. Stenkis,kad kuo mažiau nerimą keliančių minčių suktųsi galvoje. Geriau svajok gulėdamas apie kažką gero mirksiukas.gif  Gal kas turi tau galimybę padaryti masažą,ir geras būdas.


Geriu melisų arbatą, Jonažolės arbatą...
Medituoti... Niekada nebandžiau..nemoku.. Reikia tada rinktis info ax.gif ech
Papildyta:
QUOTE(Savannaa @ 2011 05 19, 16:23)
Man neurologe sake kad nera prasmes gert tai, ka siulo vaistininkes ar reklamuoja...magnis magniui nelygu. pabandykit nusipirkt atskirai magni ta kur rasiau ir b vit kuriuos minejau. man skirtumas didziulis.
Man pauliukas tik echoskopija dare...pas mane ir ieina per aukstai...bet nuo to kraujotaka nesutrinka ir tai nera liga ar beda, o pauliukas ta anomalija ivardijo, kaip katastrofa  smile.gif
neurologas, kai neturi ka pasakyt siuncia rezonansui...ka gali zinot, gal atras ka...

..ne ne..pas Pauliuka dar nebuvau tik norėčiau patekti .
Magnetiniam rezonancui siunčia LOR is KAuno kliniku nes nustatė, kad svaigina tikrai ne dėl vestibiuliarinio aparato sutrikimo-jis sveikas pas mane g.gif
LOR sako gali kraujagyslė spausti toki nervą už ausies.. Dvėjoju ar darytis ta rezoancą, ar tikslinga. Bet kai nebežinai už ko griebtis ...
Atsakyti
QUOTE(Mirka @ 2011 05 19, 16:35)
Geriu melisų arbatą, Jonažolės arbatą... 
Medituoti...  Niekada nebandžiau..nemoku.. Reikia tada rinktis info  ax.gif  ech

mokslų tam didelių ir nereikia mirksiukas.gif aš ir taip maniau,kol nepradėjau to daryti. Nežinau kiek ta mano meditacija atitinka tikrą meditavimą,bet aš tai darau kaip moku ir kaip suprantu ax.gif ir svarbiausia-veikia! Pabandyk,pasiskaityk kaip daryti,kaip išeis taip,svarbu išmoktum atsipalaiduoti tiek nuo minčių srauto,tiek ir raumenis atpalaiduot. Aš geriu visokias neuro arbatas,kur jau ten yra visokių raminančių ir atpalaiduojančių žolelių.
Atsakyti
kaip galima palengvinti svaigimo priepuolį?
LOR gyd. patarimas buvo..kalti iš kart pora Betaseco, raminančių ir eiti miegoti, kad tą tarpą miegot . Vertochilis beviltiškas ..neveiksmingas..

BAisu man..aš bijau priepuoliu..
Nors vėl pastebebėjimas..tarkime jie buvo man dingę apsoliučiai kokiems 5 men. Rudenį, visą žiemą nebuvo. g.gif Tai paaiškinau savaip- tuo metu mečiau kavą gerti nes itariau, kad ji man gėrio ir sveikatos neprideda. ...
Bet va..po tiek mėn. tik šast vieną gražią pavasario dieną - kai užėjo kai pagavo mane svaigimas darbe..Dieve Dieve.. baisu pagalvoti... Ir nuo kovo mėn. negaliu normaliai gyventi. Nu kas per biesas pristojo g.gif g.gif

Ačiu mergaitės, kad kalbates su manimi, išsakote nuomones.. Jos man aukso jug vertės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirka @ 2011 05 19, 17:32)
kaip galima  palengvinti svaigimo priepuolį?
LOR gyd. patarimas buvo..kalti iš kart pora Betaseco, raminančių ir eiti miegoti, kad tą tarpą miegot . Vertochilis beviltiškas ..neveiksmingas..

BAisu man..aš bijau priepuoliu..
Nors vėl pastebebėjimas..tarkime jie buvo man dingę apsoliučiai kokiems 5 men.

jei nebuvo priepuoli tą laiką,pagalvok kas galėjo tai iššaukti.Alkoholio visai nevartok,nes jis aktyvina.Kai užeina priepuolis,tu į jį neįsijausk(ir apskritai apie jį mažiau galvok). Na,tarkim,man kai buvo tokie priepuoliai,tai ką aš pastebėjau: kartą šaltą žiemos dieną išlindau per langą,greit atgaivino.Kitą kartą išeinant iš namų prasidėjo,na ne,galvoju,,tegu sukasi ta galva,ir išėjau į lauką,praėjo. Kai jau jausi jį,nukreipk mintis kažkur apie kažką gero,tik pasistenk kuo mažiau galvoti apie nerimą keliančias situacijas. Su priepoliu geriau nekovok,o susidraugauk biggrin.gif pamilk jį,bandyk kažką šnekėt (pradžioj, aišku,kvailai gali atrodyti) kai pradėsi jausti priepuolius trumpesnius,pamatysi kaip tai veikia. Kada aš jau prie jų įpratau,jau kai būdavo jaučiu,kad suka galvą,neišsigąsdavau,vyrui sakau,nu einu užimsiu savo pozicija-karuselės ateina lotuliukas.gif ir aš gulėdavau(nes kai judi-tai košmaras) o vyras sėdėdavo ir kažką kalbėdavom,jaučiu priepuolio nėra! Stenkis kiek įmanoma tuo metu linksmiau( žinau,kad tau kvailai dabar skamba,bet kai pati tai patyriau žinau ką tai reiškia) 4u.gif
Ir siūlau visai jokių vaistų priepuolio metu neimt.Nei betaserco niekam tikusio,nei tų stiprių raminančių. Geriau gerk žolinius preparatus 3-4kart per dieną,aš dar nervoheel čiulpdavau kas 2 val. Dabar situacija pasikeitus gerai-liko tik ūžimas galvoje,kartais jaučiu tokį gniužulą gerklėj,bet jau moku susitarti su savim.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Violencija: 19 gegužės 2011 - 18:22
.....jai pagalvojus gerai...jai atvirai... tai tą paskutinį priepuolį ,po ilgo apmastymų tarpo, bandau "kabinti" prie didelio susinervinimo.. Sutapimas buvo, kad tą mėnesį prieš dvi dienas labai, labai tūrėjau didelį stresą namie, konflikas ir t.t. Labai išgyvenau, daug verkau ..tiesiog pati savęs jau nebevaldžiau blush2.gif Nepažinau net savęs , kad taip suskydau verysad.gif IR va..po poros dienų darbe užėjo TOS fainos karuselės g.gif AR tik nebus tai susiję.. Šeip esu karšto būdo, jautri ir mėgstanti pasinervinti doh.gif

Šianakt naktį vėl..tie širdutės smarkūs plakimai..pamiegoti negaliu ..gavau kelti išgerti Tranxeno kapsulyte..

Aš bandau tuos priepuolius valdyti kaip sugebu kaip gaunasi g.gif : stengiuosi iš kart atsistoti, išeiti į balkona, Nervohilio turiu tai is kart ir Nervohilio ir Vertohilio isgeriu..
Papildyta:
bet svaigimo metu taip sirdis tabaluoja, kad... nemoku pasakyt , bet tikrai turbut palengva juoda panika pagauna verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirka @ 2011 05 20, 09:42)
.....jai pagalvojus gerai...jai atvirai... tai tą paskutinį priepuolį ,po ilgo apmastymų tarpo, bandau "kabinti" prie didelio susinervinimo..

tie priepoliai ir įvyksta nuo stresų 4u.gif
Atsakyti