Įkraunama...
Įkraunama...

Nestandartiniai rūbų/batų dydžiai

QUOTE(Dwiola @ 2008 05 20, 12:50)
o kuom netiko?


...pilnapadžiai....verčia aukštėlniką.... lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
o gal galit patarti kur ieskoti bateliu ne tiek didelei, kiek placiai kojai? Mama vis vargsta, o kur beziurinejau- vis per siauri doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2008 05 28, 09:25)
o gal galit patarti kur ieskoti bateliu ne tiek didelei, kiek placiai kojai? Mama vis vargsta, o kur beziurinejau- vis per siauri  doh.gif


"Lietuviškos avalynės" parduotuvėse turėtų būti (viena moteris su tokia problema skundėsi ir sakė ten perkanti kartais), arba pigių drabužių pardo'se - ten tai gerai išnešioti (bet dažnai nenunešioti ir padoriai atrodantys) smile.gif
Priklausomai ar ši avalynė - į daržą, kaimą, ar į ofcialų darbą wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Dwiola @ 2008 05 28, 11:10)
"Lietuviškos avalynės" parduotuvėse turėtų būti (viena moteris su tokia problema skundėsi ir sakė ten perkanti kartais), arba pigių drabužių pardo'se - ten tai gerai išnešioti (bet dažnai nenunešioti ir padoriai atrodantys) smile.gif
Priklausomai ar ši avalynė - į daržą, kaimą, ar į ofcialų darbą wink.gif

o ka turite galoje "Lietuviška avalynė"? tai čia visokie Tauras, Lithuanica? ar dar ir buna "lietuviška avalynė"?
Atsakyti
Yra dvi poros dydis 42, spalva melyna (marine) ir ruda (marron).
cia nuorodele:
http://www.laredoute...amp;pagesize=16

GAl kam patiks:)
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2008 05 28, 19:03)
o ka turite galoje "Lietuviška avalynė"? tai čia visokie Tauras, Lithuanica? ar dar ir buna "lietuviška avalynė"?


Nium, tuos Taurus ir turėjau omeny.
Kiek prisimenu (jei nepainioju nieko), tai Vilniuje daug šių parduotuvių - pvz Kalvarijų gatvėj, Algirdo.

Papildyta:
QUOTE(renatele @ 2008 05 28, 19:44)
Yra dvi poros  dydis 42, spalva melyna (marine) ir ruda (marron).
cia nuorodele:
http://www.laredoute...amp;pagesize=16

GAl kam patiks:)


kaaaaip aš tokių norėčiau smile.gif gražuolės wink.gif
gaila mano išmera didesnė.
Atsakyti
Mano 41 dydis, tai aišku dažnai nusivylusi grižtu iš parduotuvių, dar kai mano skonis savotiškas tai ypatingai gaila būna, kai koks nors grožis man per mažas. Bet, per paskutinius dvejerius metus mados tndencijos mane tenkina, tai ne persunkiausiai surandu sau patinkančių modelių smile.gif
Dar labai nervina, kai siūlo 40 dydį doh.gif , o kai atsakiau, jog man tikrai bus per mažas, tai pradėjo rėkt, kad aš labai tokia kaprizinga ir kad ju čią antrą kartą nosį pakėlus ateinu, ną, ką padarysi, Gariūnuose viskam turi buti pasiruošęs doh.gif Sorry už offtopa, bet negaliu nutylėti apie tokią absurdišką situaciją blink.gif
Papildyta:
Ir dar pažistama pardavėja sakė, kad pas ją dvi sesės tik kerzus perka, nes jų dydis vos ne 45, tai sportbačiai ir kerzai - joms vienintelė išeitis...
Atsakyti
QUOTE(AGFA @ 2007 12 03, 13:46)
DIDELIU DYDZIU MADINGI MOTERISKI BATAI 42-45 DYDZI, DIDELIS MODELIU PASIRINKIMAS, ILGAAULIAI IR BATELIAI;
VYRISKI ZIEMINIAI BATAI IR BATELIAI IKI 52 DYDZIO;
RUBAI IKI 82 DYDZIO VYRISKI IR MOTERISKI, DIDELIS PASIRINKIMAS,PLATUS ASORTIMENTAS: kostiumai,striukes, megztiniai ir t. t
Kontaktinė informacija: Miestas: Vilnius
Vardas: UAB "GIGANTAS" M. DOBUZINSKIO,16 VILNIUS
Telefono numeris: 2727038


AGFA,
buvau tam Gigante pernai rudeniop sakyciau. Tai asortimentas buvo tas pac, kaip ir pries 5 metus. Nei vienu nauju batu nepamaciau. Ar situacija pasikeite???
Atsakyti
QUOTE(Lauružė @ 2008 06 02, 13:23)
AGFA,
buvau tam Gigante pernai rudeniop sakyciau. Tai asortimentas buvo tas pac, kaip ir pries 5 metus. Nei vienu nauju batu nepamaciau. Ar situacija pasikeite???

...gyvenime ten nesu buvus.... lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
mano sesuo nesioja 42 dydi... vargas su batais, bet si pavasari ieskodamos jai batu prasukdavome ir pro vyriskus (dairiausi MB)..ir ka jus pasakysit? nusipirko vyriskus, nes siais laikais parduotuvese buna tokiu vyrisku batu, kad neziurint i didi napasakysi kam jie skirti. aisku, nereikia tiketis aukstakulniu su drugeliais, bet batus prie kostuminiu kelniu labai lengva rasti. Juolab, kad per ispardavimus 42 vyriskas dazniausiai lieka.
Atsakyti
QUOTE(coliuke_edita @ 2008 06 04, 10:37)
mano sesuo nesioja 42 dydi... vargas su batais, bet si pavasari ieskodamos jai batu prasukdavome ir pro vyriskus (dairiausi MB)..ir ka jus pasakysit? nusipirko vyriskus, nes siais laikais parduotuvese buna tokiu vyrisku batu, kad neziurint i didi napasakysi kam jie skirti. aisku, nereikia tiketis aukstakulniu su drugeliais, bet batus prie kostuminiu kelniu labai lengva rasti. Juolab, kad per ispardavimus 42 vyriskas dazniausiai lieka.


Siemet ir as jau pradejau dairytis vyrisku batu. Isvaziuoju atostogauti, o neturiu patogios lengvos avalynes (tipo sportbatuku medziaginiu). Matavausi vyriskus - tai visi tokie platus - kaip kaliosai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauružė @ 2008 06 04, 09:41)
Siemet ir as jau pradejau dairytis vyrisku batu. Isvaziuoju atostogauti, o neturiu patogios lengvos avalynes (tipo sportbatuku medziaginiu). Matavausi vyriskus - tai visi tokie platus - kaip kaliosai  verysad.gif

nuvažiuokit į Batų kalną (Fabijoniškių Iki II aukštas), ten yra batų 42 dydžio, kelios poros ir didesnių. Ten biški bardakas yra aišku baisių batų, bet gerai pasirausus arba dažniau nuvažiavus galima rasti visai neblogų bačiukų thumbup.gif
aš pati nešioju 42 dydį, ir kai atradau batų kalną per metus gerokai pasipildžiau batų spintą thumbup.gif kai anksčiau tik vieną porą sezonui teturėdavau... mirksiukas.gif
Atsakyti