Įkraunama...
Įkraunama...

Nestandartiniai rūbų/batų dydžiai

QUOTE(Dwiola @ 2009 11 08, 21:43)
aš galiu pasiūlyt sprendimą - galima tokią elastinę gumą isiūt šone (-uose). Mačiau taip batų meistrą padarius. Turiu vieną pažįstamą su panašia problema, tai pasiklausiu smile.gif
o kaina svarbi? nes maniškė perka [rabangesnius daiktus, tai papigiai varianto gali nežinot  g.gif

Aciu Tau 4u.gif
Sprendimas, kad batsiuvys praplatintu yra logiskas, gal reiktu pabandyti g.gif
Jei nesunku, pasidomek kur perka, kokios firmos gamina platesnius ir t.t. Busiu labai dekinga 4u.gif
Del kainos g.gif Na, virs 1000 lt. uz batus nemokeciau, bet paciu pigiausiu neperku niekada schmoll.gif Manau, kad uz zieminius 500-700 litu moketi galima, jei batai kokybiski mirksiukas.gif
Dar karta ACIU smile.gif
Atsakyti
user posted image

Tik "Vabbi Factory Outlet" parduotuvėje Kaune PC "Savas" Savanorių pr. 346 smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ruttaa: 08 lapkričio 2009 - 21:54
QUOTE(Medute55 @ 2009 11 08, 22:21)
Aciu Tau 4u.gif
Sprendimas, kad batsiuvys praplatintu yra logiskas, gal reiktu pabandyti g.gif
Jei nesunku, pasidomek kur perka, kokios firmos gamina platesnius ir t.t. Busiu labai dekinga 4u.gif
Del kainos g.gif  Na, virs 1000 lt. uz batus nemokeciau, bet paciu pigiausiu neperku niekada schmoll.gif  Manau, kad uz zieminius 500-700 litu moketi galima, jei batai kokybiski mirksiukas.gif
Dar karta ACIU smile.gif

Jau kazkada esu rasiusi, bet maciau vokieciu gatveje yra tokia parduotuve As nupirksiu batukus tau. Tai ten yra moterisku batu iki 43 dydzio. IR visai tokiu neblogu. Kainos nera zemos, bet uz Jūsų paminėtą sumą tikrai galima nusipirkti ir dar šiek tiek liks mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergytes mano mielosios, sveikos.Tai va norejau pasakyti kad šeštadieni buvau Gariūnuose ir susiradau ta 10 eile ir 68 vieta,padariau žvalgytuves o be to man dar reikia auliniu batu tai galvojau jeigu ka rasiu tai nusiciupsiu.Tai va tikrai yra ten visai neblogu modeliuku, man labai patiko 4 modeliai.Buciau viena is ju pirkusi, bet pardavejai pasake kad kita savaite atsivež nauju modeliuku, tai va ir nepirkau , susigundziau palaukti kitos savaites. Batai iki 45 dydžio.Šiap nešioju 44 dydi, bet man pasake kad tie batai siek tiek padidinti, tai dave pasimatuoti , man atitiko 43 dydis, o 44 buvo gerokai per didelis.Batai buvo labai patogus.Pardavejai, vyras ir žmona, be galo mieli ir paslaugus žmones.Viska man išpasakojo ir parode,.Manau mergaites jeigu mes visos didžiakojes tikrai susidraugausime su šitais žmogiukais, tai busime aprupintos visai nebloga avalyne, nes sake kad ziures kaip kontigentas ir kaip eisis cia ta prekyba jiems, taip kad tikrai drasiai galite varyti i gARIUNUS,Ilgaauliai batai iki 220. Lt dabar buvo. Sake kad kaina gali skirtis siek tiek tik del kurso svyravimo, o šiap tikrai man patiko modeliukai.Buvo ir ant didesniu kulniuku ir ant mazesniu, ir pusbaciai ir ilgaauliai.
Kita savaitgali vel varysiu.
Atsakyti
QUOTE(rimulyte @ 2009 11 16, 11:46)
drasiai galite varyti i gARIUNUS,Ilgaauliai batai iki 220. Lt dabar buvo.

bigsmile.gif

ar teisingai supratau, kad ilgaaulių būna ten ir platesnėms (na, gerokai platesnėms) blauzdoms?
Atsakyti
JO VIENAS ,MODELIS BUVO LABAI PLACIOMS BLAUZDOMS, IR DAR SU REGULIAVIMU
Atsakyti
Man irgi atrode, kad mano koja didele, bet matyt ne visai. Turiu batu 41, 42 ir net 43 dydi, visi nesiojami. Bet kai pabandziau uzsisakyti is amerikos, tai tie jus 42 dyddzio yra gerokai didesni - 43 ar net 44 kas is to, kas ten parasyta, reik matuotis gyvai, nes kitu atveju bus kaip man - prisipirksit per dideliu batu.Jau atsizegnojau nuo intenetiniu pirkimu, kol visu per dideliu neparduosiu, tol nieko nepirksiu. gal mes is tikruju pernelyg save nuverinam. jei jau nesiojam didelio dydzio batus, tai atrodo, kad musu kojos pacios didziausios. Nors ne visada taip yra:)
Atsakyti
QUOTE(dekolte @ 2009 11 22, 00:41)


va todėl aš verčiau realiai pamatuoju smile.gif
kai dydžių sistemos skirias, tai ne kas būna paskui. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dwiola: 22 lapkričio 2009 - 12:01
Mano bendradarbe perkasi pastoviai internete, tik tiek kad jeigu jai netinka dydis ji be problemu parduoda, kadangi kojos dydid standartinis,o mums su musu tokiomis kojomis aisku sunkiau ir parduoti yra.Ir rizikuoti tikrai neverta.AS irgi kai pamatuoju tai tada ir zinau kad tai man arba ne.Dydi gali ir atitikti, bet gali buti nepatogu, o avalyne kaip visos zinome turi buti patogi.
Atsakyti
merginos, o kur perkate ilgaaulius labai labai siaurai blauzdai? o tai man jau neviltis... doh.gif
Atsakyti
Gal žinot kur Klaipėdoje arba jos apskrityje galima rasti batų, basučių 35 dydžio? blush2.gif Esu mažakoja, ir metai iš metų susiduriu su problema ieškant batų..Tiek gražių batelių, basučių visokiose Danijose, Step topuose, o man ten niekas netinka, per didelė visa avalynė schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(lady_m @ 2010 01 19, 01:40)
Gal žinot kur Klaipėdoje arba jos apskrityje galima rasti batų, basučių 35 dydžio? blush2.gif  Esu mažakoja, ir metai iš metų susiduriu su problema ieškant batų..Tiek gražių batelių, basučių visokiose Danijose, Step topuose, o man ten niekas netinka, per didelė visa avalynė  schmoll.gif


Pabandyk paziuteri batu kalne. Mano dukra nesioja 35 dydi, tai visokiu ji ten ant kulniuku tempese matuotis smile.gif Jai tik 7 metai, tai baisiai jau norejo basuciu ant auksto kulniuko biggrin.gif
Atsakyti