Įkraunama...
Įkraunama...

Nestandartiniai rūbų/batų dydžiai

QUOTE(Dwiola @ 2009 11 04, 22:17)

mano 44 sad.gif ir čia  tik dėl dėšinės didžiojo piršto  lotuliukas.gif


...ir mano 44.....dabar batus perku Deichmane. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AGFA @ 2009 11 04, 22:25)
...ir mano 44.....dabar batus perku Deichmane. smile.gif


a6 irgi smile.gif tik nemanau, kad jų žieminiai ilgaauliai tinkami sniegui sad.gif na, bet pabandysiu vienus žiemą panešiot, gal viskas būs ok smile.gif
Atsakyti
O IR AŠ pasirodo lapce 44 išmieros turiu, pasirodo va kiek musu tokiu čia yra, berods kiek žinau kelios yra su 45 dydžiu.Jo butu neblogai koki verslininka prisijaukinti kuris užsiimtu vežimu. Aš čia per kelis kontaktus jau klausiau sakau tikrai bus mergyčių kurios pirks, tai pasirodo neveža , bet vilties neprarandu, visa esu paieškose nes žinau kad ne viena tokia esu.Ir aš Deichmane batelius esu isigijusi, tik va dėl žieminių tikrai sutinku, netike jie dregniems orams.Musu orams reikia tvirtu odiniu batu o ne dermantino.
Atsakyti

mačiau trakų gatvėj pardę su 43-44 išmerom, ale kainos [/QUOTE]







O AR ČIA TIKRAI TRAKŲ GATVĖJE MATĖTE> kURIOJ ČIA MAŽDAUG VIETOJE?
Atsakyti
QUOTE(rimulyte @ 2009 11 05, 10:49)
O AR ČIA TIKRAI TRAKŲ GATVĖJE MATĖTE> kURIOJ ČIA MAŽDAUG VIETOJE?


Ar tik ne apie tą patį Batų kalną kalbam? g.gif Ten kur iškart už kampo yra Parko kavinė?
Kiek kartų ten buvau, tai mano skoniui nelabai buvo batų 42 ir didesnių dydžių. Va 41 dydžio tai visą lentyną išsimatavau, bet maži buvo. O 42 neradau ką matuotis verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lauružė: 05 lapkričio 2009 - 09:58
QUOTE(rimulyte @ 2009 11 05, 10:49)
O AR ČIA TIKRAI TRAKŲ GATVĖJE MATĖTE> kURIOJ ČIA MAŽDAUG VIETOJE?


ir mačiau, ir lankiausi ir matavau smile.gif
eiant iš stotelė pusės, drogo pusėj. Kažkur vdury gatvės (atstumu matuojant), berods pavadinimas iš O raidės.
Atsakyti
as tai dziaugiuosi, kad atsirado daug graziu UGG batu blush2.gif man su mano ismiera, laisvalaikiui ideali avalyne wub.gif ir patogu, ir silta rolleyes.gif
Atsakyti
Dwiola, labai tau didelis ačiū už informacija del parduotuvės
Atsakyti
QUOTE(Lauružė @ 2009 11 05, 09:56)
Ar tik ne apie tą patį Batų kalną kalbam?  g.gif Ten kur iškart už kampo yra Parko kavinė?

Lauruze, ten ne batu kalnas, ten pamenu nikola musu pasakojo apie ta parduotuve- geri atsiliepimai, ir sako pasirinkimas nemazas ax.gif
Atsakyti
Sveikos visos, jungiuosi ir aš prie didžiapėdžių būrio, turiu ir aš tokią bėdą su avalyne, mano koja 42, bet i didesnę pusę, kartais tinka 42 idealiai, kartais per maži, nuo modelio priklauso labai. Ieškau ir aš batų visur, aišku, ten kur skaičiau po 700 ir daugiau tai jau ne man šia dienai, bet pigiau būtų liuks. Taigi, ieškau aš žieminių batų, gali būti be kailio, su pašiltinimu, be kulniuko, kadangi dar ir ūgis mano 1,85, taigi.. Gal kuri tuirite ką pasiūlyti, gal kas kokius per didelius nusipirko, ar per mažus? Gal ką rekomenduosit?
Atsakyti
QUOTE(ugne77 @ 2009 11 06, 21:53)
Sveikos visos, jungiuosi ir aš prie didžiapėdžių būrio, turiu ir aš tokią bėdą su avalyne, mano koja 42, bet i didesnę pusę, kartais tinka 42 idealiai, kartais per maži, nuo modelio priklauso labai.  Ieškau ir aš batų visur, aišku, ten kur skaičiau po 700 ir daugiau tai jau ne man šia dienai, bet pigiau būtų liuks. Taigi, ieškau aš žieminių batų, gali būti be kailio, su pašiltinimu, be kulniuko, kadangi dar ir ūgis mano 1,85, taigi.. Gal kuri tuirite ką pasiūlyti, gal kas kokius per didelius nusipirko, ar per mažus? Gal ką rekomenduosit?


vat siandien rodziau draugei savo mylimiausia batuku parduotuve, mes seip mazakojes, bet ais uzkliuvo, kad yra 44 dydzio batu joje, manau ir 41 42 yra. Tai jei kuriai idomu galiu pabandyti paaiskinti kur ta parduotuveje vilniuje yra.
Atsakyti
QUOTE(Medute55 @ 2009 11 08, 17:51)
Tai kaip suprantu, tu batuku-gigantuku ir peda buna platesne g.gif  Tai gal kartais jie ir per blauzda platesni g.gif  As turiu sia BEDA blush2.gif , tai niekaip nerandu ilgaauliu, kad uztrauktukas lengvai uzsisegtu, visi "issprogsta" doh.gif  gun_bandana.gif  O vaikscioti taip, kaip kartais tenka matyti einant moteriskes, su prasegtu uztrauktuku, as negaliu... gal dar kas turit panassia problema? Kur perkat ilgaaulius? 4u.gif


aš galiu pasiūlyt sprendimą - galima tokią elastinę gumą isiūt šone (-uose). Mačiau taip batų meistrą padarius. Turiu vieną pažįstamą su panašia problema, tai pasiklausiu smile.gif
o kaina svarbi? nes maniškė perka [rabangesnius daiktus, tai papigiai varianto gali nežinot g.gif
Atsakyti