Įkraunama...
Įkraunama...

Nestandartiniai rūbų/batų dydžiai

A vat uzsimaniau biggrin.gif Ir ka daba daryt......
Nusipirkau shiandien vienas kelnes E-5 mode. Aishku ne velvetines, aishku ne tokios spalvos kaip norejau...Bet visai neblogas;)

Na su dzinsais dideles bedos ner. Tu tai dar randu. Na gal ne pats didziausias pasirinkimas, bet....Va dazniausiai ir buna, kad pasiblashkau ko nors ieshkodama ir eilini karta dzinsus nusiperku is nevilties rolleyes.gif

O siutis tai nelabai patinka, todel kad kai gatavas rubas, apsivilkai ir matosi tinka tas modelis ar nelabai konkreciai man.

Priesh kokius 5 metus, tai dar ir su batais problema budavo. 41 dydzio tai gauti tai uj kiek tekdavo parduotuviu pereiti. Dabar kazkaip gal nevisu modeliu buna, bet jau kur kas paprasciau. Belieka tiketis, kad ir su rubais po kokiu 5-6 metu problemos nebus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (Asta @ 2004 10 17, 17:28)
A vat uzsimaniau biggrin.gif Ir ka daba daryt......

As buvau velvetines kelnes Maximoj radus, bet cia pernai. Tfu, ne, velnias, uzpernai smile.gif Jos buvo su tokiu gudriu uzlenkimu, tai kai atlenkiau, visai neprastai isejo... Kitas siuvausi pas siuveja. na bet zinot - siuti pas siuveja dzinsai dry.gif na kalaskes normaliai atrodo, o virsus man nepatinka dry.gif

QUOTE
Nusipirkau shiandien vienas kelnes E-5 mode. Aishku ne velvetines, aishku ne tokios spalvos kaip norejau...Bet visai neblogas;)


Nagi nagi, kokios spalvos, uz kiek? A gal man irgi reikia... rolleyes.gif
Atsakyti
Net nubegau i spinta pasiziureti kokios gi ten spalvos tos mano kelnes smile.gif Hm...nu gi raibos kazkokios. Sunkiai nusakomos: tokie kaip tashkiukai balti, rudi ir juodi. Bendras vaizdas - prie shviesesniu. O prie juosmens prisiuta juoda atlasine siaura juostele. Kainavo 119 Lt.
Issimatavau dar ir tamsiai rudas, ir ruda su juodu. Spalvos man anos gal net labiau buti tike, bet kad shitos labiausiai "gulejo"... rolleyes.gif
Ir apskritai... turbut pasidarysiu E-5 mode kliente. Bene vienintele parduotuve kur bent kazka ishsirinkti imanoma wink.gif
Atsakyti
Kazkada dar Mango ir Beggon reklamavosi, kad mol ilgakojems pasiuva, psio takoje... dry.gif Tai Mango pasiula tik tada, kai nauja kolekcija atveza, kai kelnes 280 kainuoja, uz ka, be abejo, irgi aciu, vienok man gaila 280 ant kelniu ph34r.gif O per ispardavimus jau buna trumpos like sad.gif Beggon padetis analogiska, kainos irgi, ir dar sako, kad is viso nustojo jie ilgom kelnem uzsiiminet dry.gif


E5 mode man butu labai gerai, jei bent ka nors ant savo figuros rasciau sad.gif O siaip tai jei randu savo ilgio, tai per visus kitus galus stovi kazkaip ne taip sad.gif Va, pirkau kelnes - nesiau pas siuveja, be siuvejos niekaip sad.gif Subine gerai - tai liemuo 10 cm per platus, o 10 cm tai jau tokis daiktas, nepasitaisius ir pamest kelnes tikimybe yra...
Ju grozio idealo, matyt, neatitinku smile.gif
Atsakyti
Kiek supratau, mergickos, jus ne tik aukstos, bet ir plonos, tai ir jusu bedos gana nedideles dar... wink.gif Mano ugis 178 tik, sveriu apie 80, daugmaz isivaizduojat - nesu tragiskai stora. Bet drabuziu man nusipirkti neimanoma! Aisku, jei galeciau sau leist pirkt kelnes uz 280 - gal ir rasciau kazka. na, bet babkes kisenes nepleso sad.gif ir jei kazka leidziu sau nusipirkti - tai iki 100 lt.
Ieskojau paprasciausiu treningu (vis dar kyla noras sportuot), Audime nieko gero neradau, Adidas ir Sport Line kainas uzsikele. Nuejau i Maxima. Po visu matavimusi ir ieskojimu padariau isvada: esu nenormaliai stora moteriske (tokia kaip Cololo arba Virgis Stakenas), nors pries tai neatrodziau pati sau taip baisiai. Galiausiai teko pirkti vyriskus treningus... Nes moteriskus uzsidejus net ir mano dydzio, bet su pazemintu liemeniu kelnes ir po triju nestumu pilvu - vaizdelis nikoks.... g.gif
Taip kad apsiraminkit ir dziaukites lieknos budamos wink.gif thumbup.gif
Atsakyti
o ka daryt mazom ir storom? is vis jokiu rubu. visos kelnes zeme velkasi puse metro doh.gif Va savaitgali ziurinejau visur- sakau mano ugio yra (164) sako yra 168 pat maziausias, na gerai galvoju 4 cm ne problema- prisidedu prie saves (jau net nesimatuoju) vis tiek velkasi zeme kokie 15 cm, nesuprantu arba mano cm blogas, arba ... . Siuvimo masinos neturiu, nesiunu, o nusipirkus kelnes eiti vel pas siuveja nesinori kazkaip. tai va, jeigu randu kokias tinkamas tai jau nesioju iki paskutinio.
Atsakyti
Ai, va gi dar prisiminiau, eidama sian per bazes. Kai buna dzinsu ispardavimai - nu tiesiog pasityciojimas is zmoniu: klausiu, ar turit tokio ir tokio dydzio, butu gerai melynu (arba rudu, zaliu ir tt), kur po 40 lt? Sako, oi, ponia, ispardavimas tik mazesniuju dydziu, didelius pas mus ir taip gerai perka. O jusu dydzio yra vat stai sios juodos, arba sios baisios melynos...
Tik susinervinu be galo, jauciuosi ateive is kosmoso. Na, galetu gi
tie prekeiviai daugiau didesniu atsivezti drabuziu.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2004 10 17, 22:56)
E5 mode man butu labai gerai, jei bent ka nors ant savo figuros rasciau sad.gif O siaip tai jei randu savo ilgio, tai per visus kitus galus stovi kazkaip ne taip sad.gif Va, pirkau kelnes - nesiau pas siuveja, be siuvejos niekaip sad.gif Subine gerai - tai liemuo 10 cm per platus, o 10 cm tai jau tokis daiktas, nepasitaisius ir pamest kelnes tikimybe yra...
Ju grozio idealo, matyt, neatitinku smile.gif

Na E-5 mode idelas tai yra Sipaviciene (to ano dainininko zmona, ji ten modeliuotija toje firmoje dirba ar kio...), kazkur taip skaiciau. Kad net kazkuri dydi vadina "Sipavicienes" rolleyes.gif .
A vat galiu paguosti viva, nesu as jau tokia labai liesa irgi biggrin.gif Todel ir maniau, kad galbut man daugelis kelniu nu nelabai zurisi. Ale, vat pasirodo ir kitoms panashiai buna. Shiek tiek apsiraminau tongue.gif

QUOTE(spaNguoliuke @ 2004 10 18, 11:57)
Siuvimo masinos neturiu, nesiunu, o nusipirkus kelnes eiti vel pas siuveja nesinori kazkaip.

Dabar daugelyje parduotuviu ir net bazeje atlieka smulkius pataisymus. Nors shioks toks palengvinimas...
Atsakyti
QUOTE (Asta @ 2004 10 18, 19:22)

Na E-5 mode idelas tai yra Sipaviciene (to ano dainininko zmona, ji ten modeliuotija toje firmoje dirba ar kio...), kazkur taip skaiciau. Kad net kazkuri dydi vadina "Sipavicienes" rolleyes.gif .

O idomu, kaip ta sipaviciene atrodo? Sipaviciu tai maciau, visia nieko diedas... Tik idomu, koks ju ugis? biggrin.gif
Atsakyti
Valio! Siandien nusipirkau 42 dydzio zieminius batus. Oda. Tik 134 litai! Tegyvuoja Lituanica (pirkau Kaune, Lituanicos firminj parduotuveje). Jei pasiseke man - pasiseks ir jums thumbup.gif
Atsakyti
Kaunae,prekybos centre "Molas" yra labai graziu batu iki 44 dydzio,as nesioju 41-42 ir niekur kitur negaunu tik ten,ten ir batelius vestuvems pirkau,ir dabar ieminius pirksiu.Be to, yra is ko pasirinkti,modeliai tikrai grazus.
Atsakyti
Mano irgi 41 ismiera, bet siais laikais jau tai nebe problema - visose parduotuvese tokiu yra. thumbup.gif Va mokykloj tai beda budavo, reikdavo arba is uzsienio parsivezti arba su kazkokiasis lastais baisiais vaikscioti.
Tarpkitko siemet kai kurie batu modeliai Dolitoje yra kazkokie padidinti - man tiko 39 ismiera, niekaip negalejau atsistebeti. Didziakojes galit ten paziuret wink.gif Tik kad kainos ten ojojoj.
Atsakyti