Įkraunama...
Įkraunama...

Hemorojus

QUOTE(Lock @ 2007 07 26, 16:16)
Kas vartojat mastu S - kiek laiko naudojate po 2 žvakutes per dieną?

Ir aš šiandien nusipirkau šitų žvakučių. Informaciniame lapelyje rašo, kad jas reikia naudoti dar 8-10 dienų po dirginimo simptomų išnykimo. Aš taip ir darysiu smile.gif .
Atsakyti
O kažin, kiek laiko jas po 2 galima vartoti, aš pvz., po 2 naudoju jau savaitę ir 1 dieną, kažin, ar ne per ilgai g.gif Nes man pagerėjo, bet ne visai g.gif

Beje, kokius pratimus reikia daryti sergant hemorojumi, vaikščioti jau nusibodo, nebeturiu kur doh.gif

O man tuštinantis šiek tiek išlenda žarnytė blush2.gif Ir vakarop tokį tempimą ten jaučiu. Gal kam taip irgi buvo?
Atsakyti
kokius ten vaistyukus naudojot su saltalankiu aliejumi?
Atsakyti
QUOTE(vene @ 2007 07 25, 20:18)
Ačiū  smile.gif . Bandysiu vėl kokias žvakutes pirkti, tik va, dar  vonelėse reikia prisiversti pasėdėti, ko nemėgstu daryti, gal tada sulauksiu teigiamų rezultatų  ax.gif .



Na su iplesa kankinuosi jau antri metai... Is pardziu jausdavau ja tik tustinantis kai budavo kietesni viduriai, tada ir pakraujuodavo, kai tustinimasisi budavo normalus, nieko nejausdavau menesiais...o va dabar nesvarbu, normalus ar kietesnis - visada didelis skausmas ir truputelis kraujo... kartais tiesiog sedint jauciasi skausmingi diegliukai... Kol kas niekaip nesigyzdiau, bet irgi esu girdejus, kad galima pagydyt tik pirma menesi, jei tesiasi ilgiau, padeda tik operacija verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lock @ 2007 07 27, 08:39)
O kažin, kiek laiko jas po 2 galima vartoti, aš pvz., po 2 naudoju jau savaitę ir 1 dieną, kažin, ar ne per ilgai  g.gif Nes man pagerėjo, bet ne visai  g.gif

Beje, kokius pratimus reikia daryti sergant hemorojumi, vaikščioti jau nusibodo, nebeturiu kur  doh.gif

O man tuštinantis šiek tiek išlenda žarnytė  blush2.gif Ir vakarop tokį tempimą ten jaučiu. Gal kam taip irgi buvo?

geras pratimas yra atsisest ant grindu ir net nzn kaip paaiskint,nu gal suprasit doh.gif atsisedat ir tipo kaip kad eiant kojom taip einat-sliauziat sikna,kilnojant dubeny pirma viena paskui kita,nu tipo kad einat tik ne kojom o sikna,taip per kambary pirmyn atgal ax.gif
jei islenda tai ir yra hemorojus taip visom buna kam jis atsiranda,o islenda todel kad neissigydzius dar esi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurčik @ 2007 07 30, 15:51)
geras pratimas yra atsisest ant grindu ir net nzn kaip paaiskint,nu gal suprasit doh.gif atsisedat ir tipo kaip kad eiant kojom taip einat-sliauziat sikna,kilnojant dubeny pirma viena paskui kita,nu tipo kad einat tik ne kojom o sikna,taip per kambary pirmyn atgal ax.gif
jei islenda tai ir yra hemorojus taip visom buna kam jis atsiranda,o islenda todel kad neissigydzius dar esi 4u.gif

Ačiū labai 4u.gif Tai tas šliaužimas turbūt taip, kaip katinas šikniuką valosi į žemę po tualeto kartais ax.gif

O kam dar aktualu pratimai, tai radau, kad galima ir taip daryti: atsigulti, iškleti kojas į viršų ir tipo kaip žirklėmis kapyti orą, kojas kryžiuoti. Arba dar: atsigulti ir kilnoti dubenį į viršų kiek įmanoma aukščiau. Tai va, nuo šiandien pratimus pradėjau daryti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lock: 30 liepos 2007 - 16:21
Man po gimdymo buvo siaubingas hemorojus doh.gif Gydytoja patarė nusipirkti žvakutes PHARMATEX ir vaistukus CYCLO3 FORTE. Kaina už viską didoka (50 Lt), bet efektas nuo pirmos dienos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(WildFire @ 2007 08 01, 08:53)
Man po gimdymo buvo siaubingas hemorojus  doh.gif Gydytoja patarė nusipirkti žvakutes PHARMATEX ir vaistukus CYCLO3 FORTE. Kaina už viską didoka (50 Lt), bet efektas nuo pirmos dienos  thumbup.gif


O pharmatex zvakutes yra nuo hemorojaus g.gif
Atsakyti
O aš pastebėjau, kad pratimai labai labai padeda, darau tuos, kur pati parašiau anksčiau bei Jurčik rekomenduotą. Po dviejų dienų super jaučiuosi, ko su vaistais nepavyko pasiekti. Su vaistais pagerėjo, bet visvien maudė. O po pratimų atrodo, kad visai gerėja. Verta pavargti thumbup.gif Svarbu tik treniruočių nenutraukti, o tik sunkinti thumbup.gif Juolab, kad man hemorojus išsivystė nuo sėdimo darbo, nes nei užkietėjimo, nei kitų tuštinimosi problemų niekada neturėjau.
Atsakyti
QUOTE(WildFire @ 2007 08 01, 08:53)
Man po gimdymo buvo siaubingas hemorojus  doh.gif Gydytoja patarė nusipirkti žvakutes PHARMATEX ir vaistukus CYCLO3 FORTE. Kaina už viską didoka (50 Lt), bet efektas nuo pirmos dienos  thumbup.gif

Pharmatex žvakutės - tai juk kontraceptikai unsure.gif .
Atsakyti
QUOTE(vene @ 2007 08 01, 11:19)
Pharmatex žvakutės - tai juk kontraceptikai  unsure.gif .


Taip jos yra kontraceptikai ir kaip jos gali hemoroju gydyti, man klausimas kilo g.gif gal ne taip pavadinima parase ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo almeja: 02 rugpjūčio 2007 - 15:17
Sveikos 4u.gif

Tai kaip sekasi gydytis? Tylu kažkaip čia smile.gif Aš baigiau Mastu S, bijau daugiau naudoti, ir taip apie 2 savaites naudojau, dabar Hemorol naudoju. Trečiadienį bus 3 savaitės kaip apskritai gydausi, ir galvoju, ar ne per ilgai, gal jau man operaciją reikės daryti? sad.gif Labai nenorėčiau..... Atrodo, kad gal ir nebeišlenda niekas tuštinantis, bet vakare tempimas ir spaudimas vis dar būna.

Beje, ar kas nors mėginot gerti tokius vaistukus, nepamenu kaip vadinasi, bet jie skirti nuo venų išsiplėtimo, bet kartu tinka ir hemorojui gydyti?
Atsakyti