Įkraunama...
Įkraunama...

Hemorojus

noreciau paklaust ar hemorol zvakutes, kurias cia dauguma giria parduodamos be recepto? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(delfina @ 2007 12 06, 13:06)
noreciau paklaust ar hemorol zvakutes, kurias cia dauguma giria parduodamos be recepto? blush2.gif

be 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amry @ 2007 12 06, 14:08)


o kiek jos kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(delfina @ 2007 12 06, 14:10)
o kiek jos kainuoja?

Kaip kokioje vaistinėje, bet šiaip iki 10 lt, paprastai 9 lt su centais.
Atsakyti
bandziau Mastu S tepala... nieko gero... grisiu turbut prie Hemorol zvakuciu...

o po Nauju metu prisizadu nueiti pas gydytojus biggrin.gif
Atsakyti
Aš tfu tfu tfu jau porą savaičių nebenaudoju jokių žvakučių ax.gif Bet dar nesidžiaugiu, dar bijau, kad neatsinaujintų ax.gif Bet kol kas visai nieko. Beveik puikiai jaučiuosi. ax.gif
Atsakyti
Sveiki,

šiaip dabar jau nebebūtinos operacijos hemorojui gydyti, yra ir tokių hemorojaus gydymo būdų: guminių žiedų ligatūrų metodas, skleroterapija, infraraudonoji koaguliacija. Vat straipsnis apie hemarojaus gydymą be operacijų smile.gif.

O šiaip tai reiktų normaliai maitintis, daugiau judėti ir mankštintis bei laikytis higienos smile.gif, ir tuomet ta liga jau nebe baisi smile.gif.

Čiau pupos smile.gif
Atsakyti
Na, nezinau, man jokios zvakutes nepadejo, beje, pirkau ir silpnesnes , ir stipresnes, ir tas kur reklamuoja, ir tas, kuriu nereklamuoja... schmoll.gif Bet atradau kita gera buda: man labai padejo medus ax.gif Tepiau ilgokai, gal apie menesi, bet dabar galiu normaliai gyventi (svarbiausia, sedeti ax.gif ).
Atsakyti
QUOTE(kas cia @ 2007 12 13, 16:07)
Na, nezinau, man jokios zvakutes nepadejo, beje, pirkau ir silpnesnes , ir stipresnes, ir tas kur reklamuoja, ir tas, kuriu nereklamuoja... schmoll.gif Bet atradau kita gera buda: man labai padejo medus ax.gif Tepiau ilgokai, gal apie menesi, bet dabar galiu normaliai gyventi (svarbiausia, sedeti ax.gif ).



Tepei savo * blush2.gif medumi?
Atsakyti
QUOTE(marrtina @ 2007 12 10, 09:32)
bandziau Mastu S tepala... nieko gero... grisiu turbut prie Hemorol zvakuciu...

o po Nauju metu prisizadu nueiti pas gydytojus biggrin.gif

Tas pats kuo tepti :tepalu ar medumi. rolleyes.gif Kai jau sedeti nebegali, rinktis nebegali doh.gif
Atsakyti
na ka, sveikinu visus sulaukus metu galo smile.gif ir linkiu neuzsisedeti prie stalo, nes musu * wink.gif megsta,kai bunam judrios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(marrtina @ 2007 12 28, 22:54)
na ka, sveikinu visus sulaukus metu galo smile.gif ir linkiu neuzsisedeti prie stalo, nes musu * wink.gif megsta,kai bunam judrios smile.gif

Koks gražus palinkėjimas biggrin.gif Aš tai linkiu nenuleisti rankų ir stnegtis pasveikti. Va man kaip buvo ax.gif Pasveikau, nors velniškai ilgai kankinaus (tik neiašku, kada vėl atsinaujins unsure.gif ).
Atsakyti