Įkraunama...
Įkraunama...

Atsiliepimai apie keliones organizuojančias

dute1 ačiū už info 4u.gif Dėl visa ko agentūroj pasiklausiu su kokiu gidu teks važiuoti (Čekijoj tai teko su labai gera gide būti, tai prisiminimai apie tą šalį liko kuo puikiausi, tai va ir svajoju ten sugrįžti ax.gif ). Turbūt geriau jokios kelionės, negu bet kokia...
Atsakyti
QUOTE(dute1 @ 2005 08 23, 17:39)
Mes keliavome po Čekiją, o kelionė buvo kur visos nakvynės viešbutyje


O kokia gidė? Štai ko neparašei smile.gif
Atsakyti
QUOTE(matroskinas @ 2005 08 23, 20:09)
O kokia gidė? Štai ko neparašei smile.gif


Jos vardas Nijolė
Atsakyti
o gal kas nors girdėjote gero ar blogo apie agentūrą Vilslotas? 4u.gif
Atsakyti
O aš nepatarčiau gidės Jūratės iš Euros. Laaabaii nepatiko. Bet toj agentūroj yra ir gerų gidų - tai Erikas.
Atsakyti
QUOTE(saringa @ 2005 08 30, 16:47)
O aš nepatarčiau gidės Jūratės iš Euros. Laaabaii nepatiko. Bet toj agentūroj yra ir gerų gidų - tai Erikas.


Pritariu tau, Erikas labai geras gidas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laaurynaa @ 2005 08 30, 19:14)
Pritariu tau, Erikas labai geras gidas  ax.gif

taip, geras, bet šiek tiek keistokas blush2.gif
Atsakyti
O man su Tezturu visai patiko keliauti. Birželį buvome Turkijoje. Aišku, kambarį gavome ne tokį, kokio norėjome. Trūko lovos vaikui. Sakė atneš pristatomą. Kai įvertinome kambario gabaritus, mums pasirodė, kad ir apsisukti nebus galima, nors viešbutis 5*. Davėm 10 eurų, ir kambarys atsirado normalus. Žinau, kad kelionių organizatorius tikrai kambario neišrinks. Manau, kad tai mūsų lietuvių, kaip mažos tautos problema, visada tenka tai, kas prasčiausia. O Novaturas - brangininkas, net normalių paskutinių minučių negali pasiūlyti.
Atsakyti
Aga, o dar geriau būtų, kad ir Novaturas, ir TezTour, ir AIP'as, ir kitos firmos apskritai primokėtų, kad tik jūs keliautumėt. Aš tuoj alergiją įgausiu nuo tų, kurie ateina, pradeda reikalauti 10 dienų kelionės su "viskas įskaičiuota" maitinimo sistema ir po to akis išverčia, kai pasakai kainą. Nes jis kažkur matė kainą ~500 Lt. O jeigu pasiūlai brangiau, esi mužikas, chamas, žulikas ir visoks kitoks vagis.

Papasakočiau aš apie tas itin pigias paskutines minutes. Bet tiek to.
Atsakyti
Manau, kad keliaujant labai svarbu pasirinkti ta kelionių agentūrą, kuri pati organizuoja keliones, o ne perpardavinėja, žinoma, labai svarbu kelionių vadovas, nors nuo jo priklauso ne viskas, kaip dažnai įsivaizduoja turistai. Įdomias keliones organizuoja topturas,nors agentūra Vilniuje, bet jų kelialapių galima nusipirkti ir Kaune. O keliones sėkmė labai priklauso nuo susirinkusio kolektyvo ir mūsų pačiu nuotaikų, nuostatų ir t.t. Labai dažnai lietuviai išvažiavę i užsienį jaučiasi "kietais", ypač tie,kurie pirmąkart važiuoja, tai su tokiais ir vadovams sunku, ir kitiems turistams. O su mažais pypliais tai labai smagu automobiliu kur nors į kempingą. Jokių problemų nebūna ir esi laisvas nuo visko. Tik žinoma, kaštai ne tokie būna.
Atsakyti
Šią vasarą į Turkiją keliavome su AIP.Viskas patiko.Kemere mus prižiūrėjo Šarūnas.Be galo malonus ir paslaugus jaunuolis.Jam duočiau 10 balų.
Atsakyti
ar esate, kas susidure su "menu turas" - kaip ju patikimumas?

na jie mum tik bilietus lektuvui nuperka...
Atsakyti