Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Atsiliepimai apie keliones organizuojančias
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Kelionės ir atostogos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
san
su "menu turu", kaip matau, niekas reikalu neturejo...

o su "zip travel"? velgi domina ju patikimumas uzsakant lektuvo bilietus.
svelniai
O mes simet buvome su vyru Mauricijaus saloje. Kelione organizavo Vegaturas ir jokiu priekaistu neturime, viskas buvo tiesiog nuostabu. Ir kambariai, kuriuos pasirinkome, ir lektuve vietos labai geros. Taip kad aciu labai, ponia Valentina tikrai pasistenge, kita kelione butinai sakysimes toje agenturoje.
Atlante
Merginos o kokie atsiliepimai apie teztour'a?
Smurka
QUOTE(Atlante @ 2005 12 15, 10:45)
Merginos o kokie atsiliepimai apie teztour'a?
*

Patys įvairiausi. Nuo gerų, iki blogų arba jokių.

Aš keliauju tik su tezturu. Dėl to, kad pigiausi pasiūlymai ten. Tai nusiperku kelionę, pasiimu bilietus, sėdu į lėktuvą ir išskrendu. Toje šalyje, į kurią skrendu, manęs oro uoste jau laukia tezturo atstovai. Įsėdu į jų nurodytą autobusą, nuvažiuoju iki viešbučio. Apsigyvenu ir daugiau jokių tezturo atstovų akyse matyti nepageidauju, kol neateis metas išvykti.
Išvykimo dieną vėl atsiunčiamas autobusas, kuris nulakina iki oro uosto ir aš išskrendu.
Išvada: kuo mažiau reikalų su jais turėsi, tuo mažiau ir priekaištų. Neįsivaizduoju, kaip kiti keliautojai sugeba su kelionių operatorių atstovais į neįtikėtinus konfliktus įsivelti
Atlante
QUOTE(Smurka @ 2005 12 15, 11:55)
Patys įvairiausi. Nuo gerų, iki blogų arba jokių.

Aš keliauju tik su tezturu. Dėl to, kad pigiausi pasiūlymai ten. Tai nusiperku kelionę, pasiimu bilietus, sėdu į lėktuvą ir išskrendu. Toje šalyje, į kurią skrendu, manęs oro uoste jau laukia tezturo atstovai. Įsėdu į jų nurodytą autobusą, nuvažiuoju iki viešbučio. Apsigyvenu ir daugiau jokių tezturo atstovų akyse matyti nepageidauju, kol neateis metas išvykti.
Išvykimo dieną vėl atsiunčiamas autobusas, kuris nulakina iki oro uosto ir aš išskrendu.
Išvada: kuo mažiau reikalų su jais turėsi, tuo mažiau ir priekaištų. Neįsivaizduoju, kaip kiti keliautojai sugeba su kelionių operatorių atstovais į neįtikėtinus konfliktus įsivelti
*

Viskas ! 18 diena iskeliauju i Hurgada assa.gif
o ar ju agentai pasiulo ekskursijas kur nors ir kaip kainos
tu ekskursiju? kiek mazdaug reikia pasiimti tam pinigu, ir kokia geriau valiuta imti pinigus?
sorry uz tiek klausimu ax.gif 4u.gif
Smurka
QUOTE(Atlante @ 2005 12 15, 15:01)
Viskas ! 18 diena iskeliauju i Hurgada  assa.gif
o ar ju agentai pasiulo ekskursijas kur nors ir kaip kainos
tu ekskursiju? kiek mazdaug reikia pasiimti tam pinigu, ir kokia geriau valiuta imti pinigus?
sorry uz tiek klausimu  ax.gif  4u.gif
*

Atlante, prieš išvažiuodama kiek įmanoma perkaityk daugiau info ir niekada nieko nepirk iš lietuvių. Priežastis paprasta - permokėsi. Ir kartais net daugiau, nei dvigubai.

Tai va. Nuvažiuosi į tą savo Hurgadą, pasidėsi daiktus viešbuty, ir išvarysi į trasą. Ten vietinės agentūros pačios tave pasitiks su lankstinukais. Tada tu, palyginusi kainas, pati nuspręsi, kokių ekskursijų ir už kokias kainas nori.
Dėl viso pikto, atsipausdink tezturo kainas' ir nuvažiavusi ten palygink su vietinėmis
justytiaa
QUOTE(lengvute @ 2004 02 10, 15:43)
Gal esate nuolatiniai kokios nors agentūros "mėgėjai" , ar kaip pasitaiko wink.gif ?Ar nepakliuvote į kokias nepatikimas ar blogai organizuotas agentūras?
Pavyzdžiui, dėl Grudos organizuojamų kelionių girdėjau nusiskundimų, kad nebe į tą miestą parvežė ir pan.Gal kas susidūrėt su keblumais kelionėse per tam tikras firmas, būtų gerai, kad įspėtumėt ir mus  wink.gif, o gal kažkurią ir rekomenduotumėt  wink.gif
*

labiausiai tai megstu "Novatura". nu nezinau man nuostabi kelioniu agentura, gidai thumbup.gif ir viskas nuostabu. dar niekad nenusivyliau... thumbup.gif thumbup.gif lotuliukas.gif
craizy
praeitais metais keliavau su ecco holiday i tunisa, tai kai atejo pristatinet kelioniu, mes pasakem, kad renkames kelione su omnituru, nes ten daug lietuviu keliavo, o su ecco holiday tik mes su vyru, tai is karto viskas normaliai, pykcio neparode, net susikeite klientais su omnituru, kiti pasirinko kita kelione su ecco holiday, bet matyt isizeide, kad net nepasake isvykimo valandos, nepaliko nei rastelio , nei paskambino, taip isiutau g.gif jei ne vyras, tai turbut specialiai buciau nesikelus isvaziavimui, juk turejo pranest apie isvykima, nu dar neteko su tokia kvaisa susidurt
Jamaika
Pacius geriausius atsiliepimus galiu issakyti apie "Filaretai travel" thumbup.gif Siemet per Naujus su jais autobusu vaziavom i Laplandija. Vadove puikiai pasiruosusi uzimti visus autobuse keliones metu, jokiu neklandumu keliones metu, puikus Naujuju metu organizavimas - zodziu tikrai 10 balu is 10.
Atlante
Merginos o kokie atsiliepimai apie zelesa?
Smurka
Na, o aš pasistengsiu su "Gintarine sala" reikalų nebeturėti. Tik vieną kartą sususidūriau. Ir paskutinį
provansas
QUOTE(Jamaika @ 2006 01 17, 09:38)
Pacius geriausius atsiliepimus galiu issakyti apie "Filaretai travel"  thumbup.gif  Siemet per Naujus su jais autobusu vaziavom i Laplandija. Vadove puikiai pasiruosusi uzimti visus autobuse keliones metu, jokiu neklandumu keliones metu, puikus Naujuju metu organizavimas - zodziu tikrai 10 balu is 10.
*

Tikra tiesa thumbup.gif Labai gera agentūra, vadovei didžiausi linkėjimai wub.gif
provansas
Štai su "Tez Tour" neduok dieve keliauti doh.gif Apie mano nusivylimus čia

O šiandien atsiverčiau žurnalo "Žmonės" naujausią numerį - tai ir Kristupui Krivickui nenusisekė atostogos per "Tez Tour" agentūrą doh.gif Pasirodo išskrido žmogus su šeima, o vizos nesutvarkytos buvo, košmaras kažkoks. Gal Tezturas bankrutuoti ruošiasi, kad taip abejingai į turistus žiūri? g.gif
Idula
O gal kas apie TRAVEL 4 YOU ka nors girdejot?
fajerė
GAL NETYČIA KAS KĄ APIE KELINIŲ AGENTŪRĄ "SAITAS" ŽINOT?
JIE ORGANIZUOJA KELINĘ Į ROBBIE WILLIAMS'O KONCERTĄ BUDAPEŠTE AUTOBUSU.TIK MANO VYRAS LABAI NEMĖGSTA AUTOBUSŲ,TAI NORIM SKRIST LĖKTUVU.PARAŠIAU PRIEŠ DVI SAVAITES UŽKLAUSĄ SAITUI,TAI JIS NEATSAKĖ... verysad.gif
TAI DABAR IR GALVOJU g.gif ,EIT PAS JUOS IR ASMENIŠKAI PRAŠYT,KAD SUORGANIZUOTŲ KELIONĘ LĖKTUVU,AR BANDYT PATIEMS SUSIORGANIZUOT?...
BŪČIAU LABAI DĖKINGA UŽ MANE DOMINANČIĄ INFO 4u.gif
JEIGU KUR FORUME YRA PARAŠYTA APIE SAITĄ,TAI NURODYKIT PRAŠAU KUR ax.gif
evid
Važiavau su Kiveda į Angliją gidė kvaiša gadino visą kelionę. Su Kauno Piligrimu važiavau į Italiją gidė buvo fantastiška , o autobusas galėjo būti ir geresnis, bet visumoj kelionė pavyko.

O ką esate girdėję apie Kauno Ugnelę ar Guliverio keliones?
svelniai
Evid

O ka ta gide negerai dare? Papasakok placiau
evid
Pvz: visą kelionę niekaip nesugebėdavo kalbėti į mikrofoną, kadangi sėdėjom gale tai kaip ir nelabai ką girdėjom . Pirkdavo bilietus tai niekaip nesuskaičiuodavo kiek žmonių ir nupirkdavo per mažai. Arba nuveda prie kokio objekto pasakoja apie jį ir sako:
O dabar apžiūrėsim visa tai iš vidaus.
Visi varom o jinai :
Oi šiandien savaitgalis įeit negalėsim apsidairykit iš čia.
Kaip asilai per tvorą paspoksom ir toliau lekiam. Ir dar daugybė kitokių nesklandumų. Važiavau prieš kokius 3 metus , bet visumoj prisiminimai tikrai nėra geriausi. Tuo labiau kad dauguma važiuojančių buvo mokytojai ir anglų kalbos taigi nemanau kad girdėti pasakojamus tekstus iš mokyklinių vadovėlių buvo labai jau faina.
Siii...
O mums su kelionemis labai idomiai buvo:pati pirmoji kelione buvo su masiniuku - ciuozem per Vokietija visa, Prancuzija iki Barselonos bigsmile.gif Buvo thumbup.gif Tik kad kelione masina tokiu kilometrazu labai nuvargino...Viena diena Barselonoje paaukojom miegui, nes kitaip nebutume istvere...Kita kelione buvo visai arti - i Latvija,i Aqua parka si karta rinkomes Novatura, nes vyrai ne vienas nenorejo uz vairo sesti blush2.gif Gidas pasitaike thumbup.gif -Marius. Trecia karta varem i Slovakija - ir vel su Novaturu. Ir spekit - gidas vel tas pats! lotuliukas.gif Na is tikruju su Novaturu keliones buvo thumbup.gif Gal delto, kad gidas labai fainas tongue.gif
evid
o gal kam taikėsi su Novaturu važiuot į kelionę Šveicarija - Italija- Austrija nes už šitos dabar užsikabinom , nakvynės visos viešbučiuose , bet su Novaturu dar nesam keliavę. Ar dažnai su Novaturu nesusirenka grupės nes kai planuoji planuoji ir nieko neišeina tai būna verysad.gif
zanetauz
Palaikau mamytes gyriancias Filaretai Travel ir Kauno piligrima thumbup.gif Su Piligrimu keliavome i 4 keliones ir nekarto negrizome su blogais prisiminimais. Viskas super thumbup.gif Zinau, kad dar gera ir patikima yra Guliverio keliones

Svarbiausiai pacioms buti geros nuotaikos ir visos keliones bus geros mirksiukas.gif
Nefertary
ka tik is Egipto. kelione pirkom West Express Siauliuose. agenturai priekaistu neturime. organizatorius-Tez tour.Viskas puiku, puikiai suorganizuota-10balu. Ir kaina gera.
Giselle
o kaip Novaturas?
Giselle
norejau paklausti patyrusiu keliautoju.. kaip renkates su kokiomis agenturomis keliauti? kainos vis tiek daug maz vienodos...ar as klystu?
Smurka
QUOTE(tinaa @ 2006 03 28, 12:23)
norejau paklausti patyrusiu keliautoju.. kaip renkates su kokiomis agenturomis keliauti? kainos vis tiek daug maz vienodos...ar as klystu?
*

"Nvaturas" pats savo kelionėmis neprekiauja, jas parduoda kelionių agentūros.

O kokioje agentūroje pirksi, kaip teisingai pastebėjai, jokio skirtumo. Nes kainos ne daugmaž vienodos, o absoliučiai vienodos.

Aš, aplaksčiusi kelias agentūras, apsistojau ties "Pikaverus" ir jos daugiau nebekeisiu. nes tokio dėmesio klientui, malonaus bendravimo, niekur nepatyriau
*Frezija*
As nusipirkau kelione is UAB Gustus vitae (o siaip vadinasi Visos keliones), kelioniu organizatorius yra TRAVELMAN - kaip supratau, kad tas pats Tez tour, bet va nuolaidu, taikomu Tez toure nepritaike schmoll.gif ). Taip ir likau nesupratusi - organizatorius tai tas pats, o nuolaidos kaip man sake "galioja tik Tez ture, bet ne Travelman'e. Turbut apgavo doh.gif
Giselle
QUOTE(*Frezija* @ 2006 03 29, 07:59)
As nusipirkau kelione is UAB Gustus vitae (o siaip vadinasi Visos keliones), kelioniu organizatorius yra TRAVELMAN - kaip supratau, kad tas pats Tez tour, bet va nuolaidu, taikomu Tez toure nepritaike  schmoll.gif ). Taip ir likau nesupratusi - organizatorius tai tas pats, o nuolaidos kaip man sake "galioja tik Tez ture, bet ne Travelman'e. Turbut apgavo  doh.gif
*

tikrai apgavo, nes klausiau del keliones iispanija per travelman, nuolaidos tez turo galioja
Ajuni
Kas per agentura Neoturas? kas zino?
Siaip keliaudavom su Novaturu, bet pamaciau, kad Neoturas siulo 20% nuolaida blink.gif Hm, gal susigundyti? Bet ar nebus, kaip toj patarlej - skupus moka du kartus....
Smurka
QUOTE(Ajuni @ 2006 03 29, 18:00)
Kas per agentura Neoturas? kas zino?
Siaip keliaudavom su Novaturu, bet pamaciau, kad Neoturas siulo 20% nuolaida  blink.gif Hm, gal susigundyti? Bet ar nebus, kaip toj patarlej - skupus moka du kartus....
*

Jūs visą laiką kažką painiojate. Jūs keliaujate visą laiką su Novaturu arba Tezturu, tik jų keliones perkate Neoture, Pikaveruse, Agasi ture ir t.t.

IK 20 proc. nuolaidos yra siūlomos Tezture ir Novature išankstiniams užsakymams. Ir nesvarbu, kurioj agentūroj tu tą kelionę pirksi, galios tos pačios nuolaidos
debesyte
O gal kam nors teko keliauti su Top Travel? Kokie atsiliepimai?
Milde
Mes su omnituru varem i Turkija, siaip viskas tvarkoj, tik gale bisky apturejom soko biggrin.gif Jau atidavem raktus ir tt, su lagaminais laukiam prie viesbucio mikruskes, iki skrydzio 2val., o iki oro uosto vaziuot 1val 40min (bent jau taip i prieki vaziavom).Tai atvaziavo dar po pusvalandzio.Mes kaip isproteje skambinam, o jie net nekelia ragelio, vyras jau Lietuvon pradejo skambint, telefa susirades biggrin.gif nu zodziu, poto lekem tais keliukais, galvojau kad nebeprivaziuosim oro uosto, begom uzduse ten lakiojom.Na zodziu nesamone buvo ir taip nesupratom, del ko jie taip, aiskino kad nespejo atvaziuot...truputi neatsakingai doh.gif
Udrius
QUOTE(Milde @ 2006 07 01, 15:55)
Mes su omnituru varem i Turkija, siaip viskas tvarkoj, tik gale bisky apturejom soko biggrin.gif Jau atidavem raktus ir tt, su lagaminais laukiam prie viesbucio mikruskes, iki skrydzio 2val., o iki oro uosto vaziuot 1val 40min (bent jau taip i prieki vaziavom).Tai atvaziavo dar po pusvalandzio.Mes kaip isproteje skambinam, o jie net nekelia ragelio, vyras jau Lietuvon pradejo skambint, telefa susirades biggrin.gif nu zodziu, poto lekem tais keliukais, galvojau kad nebeprivaziuosim oro uosto, begom uzduse ten lakiojom.Na zodziu nesamone buvo ir taip nesupratom, del ko jie taip, aiskino kad nespejo atvaziuot...truputi neatsakingai  doh.gif
*

Na bet Omnituras jau yra mires....

Man vienas pazystamas pasakojo, kad Novaturas buvo ziauriai prisikes.... Visiskai neturejo noro pranesti zmogui , esanciam Egipte, kad pasikeite skrydzio laikas...
anciuke
QUOTE(Udrius @ 2006 07 01, 19:43)
Na bet Omnituras jau yra mires....

Man vienas pazystamas pasakojo, kad Novaturas buvo ziauriai prisikes.... Visiskai neturejo noro pranesti zmogui , esanciam Egipte, kad pasikeite skrydzio laikas...
*

idomu, ka tokiu atveju daryti g.gif jauciu organizatorius turetu apmoketi gyvenima iki kito skrydzio ar kaip?
Irėja
Įdedu nuorodą, kur išdėstytas mano pasakojimas apie kelionių "organizatorių" "Želesa", su kuriuo visai neseniai vykau Į Juodkalniją:

http://www.biteplius.lt/lt/2content.diary_...44-=(2024951443

Viso pasakojimo čia nekelsiu, nes gana ilgas. Pasiskaitys tie, kam įdomu ar aktualu.
Miss_Lumholdt
Skundai.lt vakar pasipildė dviem skundais apie:

Novaturą
ir
Riaturą

Musmire
Gal esat kas keliavę su Estravel, vis pasižiūriu jų tinklapį,būna neblogų variantų,norėčiau jūsų nuomonės,ar verta susigundyti... ax.gif
dianita
QUOTE(Miss_Lumholdt @ 2006 07 15, 15:42)
Skundai.lt vakar pasipildė dviem skundais apie:

Novaturą
ir
Riaturą
*

idomiai cia su novaturu... kiek zinau, tai LAL seniai neskraidina jokiais charteriniais reisais... o apie maitinima LAL galite pamirsti is viso, reikia pirktis viska.. o Aurela tai visa laika kiek pamenu nelabai kokie lektuvai... jau YAK ir tais geriau skristi..... is tiesu, kiek zinau, tai maitinimas siuo atveju (t.y. charteriuose) priklauso nuo sutarties Novaturo su oro linijomis, kuriuos duoda lektuva ... bet kuriuo atveju, LAL is viso charteriniais neskraidina...
linole
Gal kas girdejote apie Top tura? rolleyes.gif

Sudomino ju autobusu organizuojama ekskursija i Cekijos nacionalinius parkus.
Bet nieko nezinau apie pati kelioniu organizatoriu..... Ar verta rizikuoti, o gal rinktis maziau patrauklius marsrutus bet su isbandytomis agenturomis? g.gif

4u.gif
remka
Apie "Litaura" neteko nieko girdet???
dianita
Zinau, kad organizuojamos keliones su Cekuoliu... pagrinde budavo autobusines, dabar kiek girdejau, lektuvu (nes jau amzius ne tas)... gal kas ka nors zinote, kokia agentura organizuoja keliones su Cekuoliu? Kur kreiptis norint kartu vaziuoti?
Udrius
QUOTE(dianita @ 2006 07 21, 12:07)
Zinau, kad organizuojamos keliones su Cekuoliu... pagrinde budavo autobusines, dabar kiek girdejau, lektuvu (nes jau amzius ne tas)... gal kas ka nors zinote, kokia agentura organizuoja keliones su Cekuoliu? Kur kreiptis norint kartu vaziuoti?
*

Ot nu:) as irgi girdeju, pasakojo per gidu kursus, tik nepasake per kur daro tas keliones... Sake, kad jis pats renkasi su kuom vaziuoti...
dianita
QUOTE(Udrius @ 2006 07 21, 12:13)
Ot nu:) as irgi girdeju, pasakojo per gidu kursus, tik nepasake per kur daro tas keliones... Sake, kad jis pats renkasi su kuom vaziuoti...
*

lotuliukas.gif gerai tu cia... pernai pati maciau laikrastyje skelbima, viena agentura organizavo kelione cekuoliui ir siule vaziuoti kartu smile.gif) kiek zinau, jis kreipiasi i agenturas su savo marsrutu... aisku as nemanau, kad kabina stendus kviesdami vaziuoti kartu, nes zmoniu neatsiginsi, bet tikrai organizuoja... ax.gif
Musmire
QUOTE(dianita @ 2006 07 21, 11:07)
*

Čekuolis bendradarbiauja su ŠVITE,(prieš kurį laiką mano vienas draugas su juo vyko į Ispaniją). 4u.gif
As :)
QUOTE(linole @ 2006 07 18, 06:57)
Gal kas girdejote apie Top tura? rolleyes.gif

Sudomino ju autobusu organizuojama ekskursija i Cekijos nacionalinius parkus.
Bet nieko nezinau apie pati kelioniu organizatoriu..... Ar verta rizikuoti, o gal rinktis maziau patrauklius marsrutus bet su isbandytomis agenturomis? g.gif

4u.gif
*

Keliavau pernai su Topturu, sakyčiau, kad gana vykusi kelionė buvo, super gidė ir pan., autobuso vairuotuojai, tiesa, buvo labai grubūs ir netašyti diedai, bet gal jau bus pasimokę kultūros per metus mirksiukas.gif .
engla
QUOTE(remka @ 2006 07 18, 08:40)
Apie "Litaura" neteko nieko girdet???
*

Mes kaip tik pradejom bendrauti su Litaura (Vilniuje) ir man labai patinka vadybininke, kuri laaaaabai daug info suteikia! Ten, klientas ir jo poreikiai jiems tikrai svarbus! thumbup.gif Tikiuosi, kad ir kelione bus neprastesne... bigsmile.gif
dute1
Aš šiemet vėl keliavau su Novaturu thumbup.gif Važiavau į kelionę Italija - Šveicarija -Austrija. Praeitą vasarą važiuojant nervino sugedęs kondicionierius ir nukvakusi gidė, tai šį sykį viskas buvo tiesiog super thumbup.gif thumbup.gif Gidė labai faina. Ačiū tau Vilma už puikius įspūdžius, vairuotojai be galo malonūs ir linksmi vyrukai. Pamatėme net daugiau negu buvo programoje thumbup.gif
AŠA
mano šiūmečiai pastebėjimai kaip potencialios klientės:
ieškojau kelionės rugpjūčio viduriui į Krokuvą - Slovakiją (ir tebeieškau ax.gif ), kadangi esu taip pavadinkim provincijojoje, tai nutariau kreiptis į didžiųjų miestų atstovus. apskambinau ir laiškus išsiuntinėjau kone visoms agentūroms ir galiu konstatuoti:
a) beveik visos agentūros turėtų susitvarkyti savo internetinius puslapius, nes prirašyta kelionių maršrutų įvairiausiomis datomis, o kai jau kreipiesi tiesiogiai, pasirodo, kad tokiomis datomis kelionių nebus (čia aš nekalbu apie atvejus, kai nespėjama dėl klientų srauto įrašyti, kad kelionė parduota, vietų nebėra)
cool.gif kadangi esu knisliukė biggrin.gif, tai dėl tų pačių kelionių skambinau tos pačios firmos atstovams į skirtingus miestus ir... atsakymai būdavo skirtingi blink.gif, pavyzdys - Guliverio kelionės, Vilniuje tik pasijuokė, kad su mano maršrutu nėra, rinkis atskirai, o Utenoje gi sakė, kad grupė renkama blink.gif
c) pasiliko telefoną ir el. pašto adresą, bet taip jokio atsakymo ir nesiteikė pasakyt jaunimo kelionių centro atstovai
d) neitin noriai kalbėjo paskambinus kelivimas.lt nurodytu telefonu... suprantu, klientų srautas, bet...
e) kelios smulkios firmelės net nesiteikė atsakyt į elektroninius laiškus, pvz., Kauno ugnelė
f) itin operatyviai ir maloniai atsakė Excursus darbuotojai
g) operatyvumu ir malonumu bei išsamumu ne ką nusileido Bartika, Orbika, Top travel, Kauno piligrimas, Pikaverus ir kitos
tai tokie pastebėjimai, tik vis dar pikta, kad internete datų pilna, bet realiai kelionės jomis nevyksta sad.gif
Rinesa
Gal kas važiavot į Paryžių su Novaturu? g.gif
Greiciuke
QUOTE(engla @ 2006 07 26, 09:26)
Mes kaip tik pradejom bendrauti su Litaura (Vilniuje) ir man labai patinka vadybininke, kuri laaaaabai daug info suteikia! Ten, klientas ir jo poreikiai jiems tikrai svarbus! thumbup.gif Tikiuosi, kad ir kelione bus neprastesne...  bigsmile.gif
*

Teko ir man su Litaura keliauti pries keleta metu. Tikiuosi niekas nepasikeite ir agenturos personalas dirba lygiai taip pat sauniai 4u.gif
Flowwer
QUOTE(Greiciuke @ 2006 08 16, 12:46)
Teko ir man su Litaura keliauti pries keleta metu. Tikiuosi niekas nepasikeite ir agenturos personalas dirba lygiai taip pat sauniai  4u.gif
*

Aš tai užsisakiau kelionę per "Easytravel", pakeliausim pamatysim g.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.