Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai žiedai ant kairės rankos

QUOTE(Suomi @ 2008 04 29, 19:02)
As suzadetuviu zieda nesioju ant desines, tai vestuvinius mausimes ant kaires. O stai Suomijoje ir suzadetuviu, ir vestuvini ziedus ABU nesioja ant to paties bevardzio kaires rankos pirsto. Siaip visai idomiai atrodo...

Bet galiu jus visas panervinti ir papasakoti tokia siaubo istorija smile.gif Viena pazistamu pora pries kelis metus tuokesi baznycioje ir jau ketino vienas kitam mauti ziedus ant kaires rankos pirstu, kai tam grieztai pasipriesino kunigas. Jis garsiai ceremonijos metu pareiske, kad jeigu jie nemaus ant desines, jis stabdys ceremonija. Isivaizduojat?!  blink.gif Tai teko jo paklausyti, o kadangi ziedai buvo pamatuoti kaip ant kaires, jaunajai vestuviu metu pirstas istino ir pamelynavo, teko ta zieda skubiai mauti lauk... Zodziu, pasitarkit su savo kunigeliais  mirksiukas.gif


Na mums tuokiantis baznycioj kunigas ne puses zodzio nesake g.gif , bet kaip sakoma visokiu "durniu" yra, pasitaike zmonem g.gif
Atsakyti
oi būna kunigėlių dar ir kokių, ir man tekę susidurti tik ne per vestuves. biggrin.gif
Atsakyti
kai mes tuokėmės bažnyčioje žiedus movėmė ant kairės, o zagse - ant dešinės
Atsakyti
Mes tai ant desines nesiosim ziedus, o mano mama visa laika ant kaires ir dar vidurinio pirsto nesioja. Jos brolis, beje taip pat, tai sakau gimines bruozas. Matyt tiesiog nelimpa ant kito pirsto.... ax.gif
Atsakyti
o kaip gi tas pasisakymas pasipersant "prasau rankos ir sirdies" (ar kazkaip panasaus)? nemanau, kad "praso" kaires rankos... sirdies praso, kad myletu, o rankos desines, kad veiktu, nueitu viska kartu... nu bet cia mano nuomone ax.gif
Atsakyti
As nesioju ant kaires (ir vyresnes tetulytes pastebejau, kad snairuoja), o vyras ant desines tongue.gif
man daug patogiau ant kaires, ir jokiu teoriju as nesilaikau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazojiR: 12 spalio 2008 - 17:49
Na mes su vyru ir ant kairių rankų žiedukus nešiojame rolleyes.gif aš ir nemažai straipsniukų skaičiau nes man įdomu buvo, o tas kad našliai ar išsiskyrę dedasi ant kairės tai aplamai neaišku iš kur tos nesąmonės, išsiskyrei ir nusiėmei žiedą blink.gif, o dešinės rankos tai pas mus nuo rusų laikų mama pasakojo kad net bažnyčioj uždėdavo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ikristute @ 2008 04 05, 14:37)
Mes neperseniausiai susituokem ir ziedus tiek rotusej, tiek baznycioj vienas kitam movem ant kaires rankos, nes norim, kad jie butu arciau sirdies, kaip ir buvo nuo senu laiku, tik daug veliau is kazkur atsirado mada Lietuvoj nesioti ziedus ant desines rankos. Ir beje daug patogiau kai ziedas yra ant kaires, ir taip nesiraizo kaip nesiojant ant desines rankos, ir mums visai vienodai ka galvoja kiti apie toki musu pasirinkima.


Labai pritariu šiai nuomonei!! Tikrai taip 4u.gif
Atsakyti
as suzadetuviu nesioju ant desines,o vestuvinius desimes ant kaires rolleyes.gif desine viska darom,tai ant kaires maziau ziedai braizysis biggrin.gif cia juokauju...nzn,man ant kaires labiau patinka ax.gif
Atsakyti
Kaip jums pasiseke .....

Mes gyvename ne Lietuvoje, tai ziedus pirkome is masteme mautis ant kaires rankos. Likus porai dienu iki vestuviu as uzklausiau kunigelio (kad nebutu nesusipratimu ceremonijos metu) ar nieko pries. o jis atsake, kad biblijoje yra minima desinioji ranka ir tik ji ir jis negali pasakyti duokit vienas kitam kairiasias rankas. tai man buvo sokas, ieskojau ziedo ant kaires rankos, o ant desines jis per mazas ohmy.gif ka daryti galvojam, ka cia bepridarysi, visi juvelyrai atsisake didinti, nes tas baltas auksas kazkoks kitoks buvo ir visi bijojo atsakomybes. Tai vienas padidino bet perspejo, kad skils, taip ir buvo. Tada pagalvojom, kad nereikia rizikuoti ir likus porai dienu iki vestuviu nusipirkom paprastus ziedelius, tinkancius ant desines rankos.

Niekad nebuciau uzklaususi kunigelio apie rankas, jeigu nebuciau prisiskaiciusi kitu paneliu atsiliepimu kaip joms yra buve. Tada ir sove mintis, kad paklausiu ir se tau kad nori...... unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(prox579 @ 2008 10 13, 12:35)
Labai pritariu šiai nuomonei!! Tikrai taip 4u.gif


Mes irgi taip sakeme kunigeliui, bet jis pasake, kad tai yra netiesa, pagal biblija, kai zegnojiesi tai is kaires i desine puse, tai reiskia pereini is blogio i geri.
Atsakyti
QUOTE(prox579 @ 2008 10 13, 12:35)
Labai pritariu šiai nuomonei!! Tikrai taip 4u.gif


Aš irgi pritariu drinks_cheers.gif Mes irgi ant kairės nešiojam.

QUOTE
Papildyta:
Mes gyvename ne Lietuvoje, tai ziedus pirkome is masteme mautis ant kaires rankos. Likus porai dienu iki vestuviu as uzklausiau kunigelio (kad nebutu nesusipratimu ceremonijos metu) ar nieko pries. o jis atsake, kad biblijoje yra minima desinioji ranka ir tik ji ir jis negali pasakyti duokit vienas kitam kairiasias rankas.
...
Niekad nebuciau uzklaususi kunigelio apie rankas, jeigu nebuciau prisiskaiciusi kitu paneliu atsiliepimu kaip joms yra buve. Tada ir sove mintis, kad paklausiu ir se tau kad nori......  unsure.gif


O aš kažkurioj SM temoj skaičiau vienos merginos įdėtą kunigo atsakymą dėl žiedų (ji užklausė, kokia nuomonė būtų pagal bažnyčią - ant kurios rankos reikia žiedą dėtis), tai ten jokio kategoriško nusistatymo nepateikė (gaila, dabar tiksliai nepamenu to atsakymo).
Žodžiu, manau, reikia daryti, kaip patiems geriau atrodo, jokių čia taisyklių nėra ir negali būti 4u.gif
Atsimenu, vestuvių dieną visi klausė, kodėl ant kairės rankos žiedai, sakiau, nes širdis šitoj pusėj tongue.gif
O tokiais vėjais, kaip kad išsiskyrę ar našliai persimauna žiedus nuo dešinės ant kairės, netikiu blink.gif Kaip ir sakiau, manau, čia kiekvieno įsitikinimų reikalas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Angie_Kiras: 07 lapkričio 2008 - 11:43
as suzadetuviu zieda nesioju ant kaires rankos, o vestuvini zieda nesiojame tik ant desines biggrin.gif
Atsakyti