Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės hipofunkcija (tiroiditas) II

Linax, laukiesi treciojo 4u.gif ? Smagu, sveikinu tave smile.gif 4u.gif !
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif

Kaip praejo jusu savaitgalis? Jau vasarele arteja. As tai jauciuosi laiminga. Labai geras oras, saule sviecia, ziuriu i dangu ir galvoju, kokias menkas as turiu problemytes. Juk galiu dziaugtis saule, paguleti ant zolytes ir tiek tereikia iki tos laimes. Tox geras jausmas uzlieja. Tikiuosi ir jus gebat patirti ta jausma. Tiesiog nuostabu vacation1.gif
Papildyta:
QUOTE(visadaJI @ 2008 05 03, 05:35)
edituke777, o tai po kiek tu gerei iskart, po visa tablete? smile.gif
ir dar del to svorio, nelabai supratau, tu jo visiskai nepriaugi del tu vaistu? g.gif 
as cia kai pasiskaiciau, tai susidariau tokia nuomone, kad nuo jo kaip tik svoris auga, net beveik ir susitaikiau jau su ta mintim,kad teks keist drabuzius i platesnius blink.gif


Jo brangute, geriau po visa, tiek kiek israse. O tu kai pradesi gerti stebek ar tau nekyla apetitas ir ar nepradejai daugiau valgyti, nes cia kur kitos rase, tai gal del to ir sustorejo, nes nuo hormonu kyla apetitas ir tu automtiskai, gal but to nejausdama daugiau pradedi valgyti. Niu sekmes. Lauksiu ziniu is tavo svedijos daktaru.
Atsakyti
Linax, sveikinimai mirksiukas.gif rolleyes.gif
QUOTE(Edituke777 @ 2008 05 06, 16:53)
Sveikos merginos  smile.gif

Kaip praejo jusu savaitgalis? Jau vasarele arteja. As tai jauciuosi laiminga. Labai geras oras, saule sviecia, ziuriu i dangu ir galvoju, kokias menkas as turiu problemytes. Juk galiu dziaugtis saule, paguleti ant zolytes ir tiek tereikia iki tos laimes. Tox geras jausmas uzlieja. Tikiuosi ir jus gebat patirti ta jausma. Tiesiog nuostabu  vacation1.gif
pritariu visu 100 procentų tau  thumbup.gif reikia mokėti džiaugtis viskuo  ax.gif
Papildyta:
Jo brangute, geriau po visa, tiek kiek israse. O tu kai pradesi gerti stebek ar tau nekyla apetitas ir ar nepradejai daugiau valgyti, nes cia kur kitos rase, tai gal del to ir sustorejo, nes nuo hormonu kyla apetitas ir tu automtiskai, gal but to nejausdama daugiau pradedi valgyti. Niu sekmes. Lauksiu ziniu is tavo svedijos daktaru.

Norvegijos daktarais mirksiukas.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Edituke777 @ 2008 05 06, 16:53)
Sveikos merginos  smile.gif

Kaip praejo jusu savaitgalis? Jau vasarele arteja. As tai jauciuosi laiminga. Labai geras oras, saule sviecia, ziuriu i dangu ir galvoju, kokias menkas as turiu problemytes. Juk galiu dziaugtis saule, paguleti ant zolytes ir tiek tereikia iki tos laimes. Tox geras jausmas uzlieja. Tikiuosi ir jus gebat patirti ta jausma. Tiesiog nuostabu  vacation1.gif

rašiau, bet neįdėjo praeitoj žinutėj, rašiau, kad pritariu tau visu 100 procentų thumbup.gif aš jau kurį laiką lakioju ant sparnų, nes gamta tooookia graži ir aš su ja atgijau tarsi rolleyes.gif atgaiva smile.gif
Atsakyti
biggrin.gif svedija-norvegija, beveik tas pats mirksiukas.gif
tai vat, reiks butinai ziuretis su tuo svoriu ir valgymu, nes pas mane greit kg uzauga, o va kai reikia ju atsikratyt, tenka papluset g.gif
nors kazkaip Norvegijoj man nelabai baisu, sportuoju,sveikai maitinuosi, dauguma megiamu dalyku brangus (kalbu apie nesveika maista ir saldumynus rolleyes.gif ), tai vos ne darzovytes kremtu, bet esu tuo patenkinta, pagaliau sveika gyvenima pradejau gyventi, bet va, ligos uzpuole kazkodel g.gif
o siandien pagaliau nuejau pas daktara, islindo toks "juodas" zmogelis, angliskai kalbet kalba, bet kaip sunku paciai apibudint visus ligos simptomus ir kaip as jauciuosi, nors nusisauk doh.gif atrodo su visais normaliai susikalbu, bet va su tokiais dalykais kazkaip uzkliuvo man g.gif
nieko, issiaiskinom, ko man reikia, padare vietoj kraujo tyrimus, bet vienintelio anti-TPO nedare, nes nezinojo,kas cia per daiktas huh.gif
dabar sake tik sios savaites gale paskambins, pasakys kada vel ateit tyrimo atsakymu pasiimt ir paskirs gydyma smile.gif o sumokejau uz konsultacia ir tris kraujo tyrimus 100lt biggrin.gif kiek zinau, tai lietuvoje konsultacija apie 80lt be siuntimo ir + dar kraujo tyrimai smile.gif
tai vat, tokios naujienos pas mane siandien, o kita sav, manau, bus viskas aisku iki galo, paragausiu ir as to tiroxino skonio smile.gif nes cia, pasirodo, ji irgi pardavineja ir skiria gydymui smile.gif
beje, labai dekui visoms mergaitems,kurios patare likti cia ir dave daug patarimu 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(visadaJI @ 2008 05 06, 21:57)
biggrin.gif  svedija-norvegija, beveik tas pats mirksiukas.gif
tai vat, reiks butinai ziuretis su tuo svoriu ir valgymu, nes pas mane greit  kg uzauga, o va kai reikia ju atsikratyt, tenka papluset g.gif
nors kazkaip Norvegijoj man nelabai baisu, sportuoju,sveikai maitinuosi, dauguma megiamu dalyku brangus (kalbu apie nesveika maista ir saldumynus rolleyes.gif ), tai vos ne darzovytes kremtu, bet esu tuo patenkinta, pagaliau sveika gyvenima pradejau gyventi, bet va, ligos uzpuole kazkodel g.gif
o siandien pagaliau nuejau pas daktara, islindo toks "juodas" zmogelis, angliskai kalbet kalba, bet kaip sunku paciai apibudint visus ligos simptomus ir kaip as jauciuosi, nors nusisauk doh.gif atrodo su visais normaliai susikalbu, bet va su tokiais dalykais kazkaip uzkliuvo man g.gif 
nieko, issiaiskinom, ko man reikia, padare vietoj kraujo tyrimus, bet vienintelio anti-TPO nedare, nes nezinojo,kas cia per daiktas huh.gif
dabar sake tik sios savaites gale paskambins, pasakys kada vel ateit  tyrimo atsakymu pasiimt ir paskirs gydyma smile.gif  o sumokejau uz konsultacia ir tris kraujo tyrimus 100lt biggrin.gif kiek zinau, tai lietuvoje konsultacija apie 80lt be siuntimo ir + dar kraujo tyrimai smile.gif
tai vat, tokios naujienos pas mane siandien, o kita sav, manau, bus viskas aisku iki galo, paragausiu ir as to tiroxino skonio smile.gif  nes cia, pasirodo, ji irgi pardavineja ir skiria gydymui smile.gif
beje, labai dekui visoms mergaitems,kurios patare likti cia ir  dave daug patarimu 4u.gif  mirksiukas.gif


Gaila, kad ATPO nedaro, as kaip suprantu jis ir parodo tiroidita blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Lexusia @ 2008 05 07, 07:57)
Gaila, kad ATPO nedaro, as kaip suprantu jis ir parodo tiroidita blink.gif


tai del sio tyrimo as ir nelabai pergyvenu, nes man ji vieninteli LT padare, atsakyma jau jo zinau 754 verysad.gif biggrin.gif tik siaip norejau, kad dar karta padarytu, idomu buvo paziuret,koki cia ats rodytu, bet tiek jau to, svarbiausia dbr kiti man tyrimai smile.gif
o snd atsikelus net issigandau,visa ranka pamelynavus toje vietoje,kur krauja eme doh.gif kazkaip labai idomiai man ten vakar ta adatele vis traukiojo, tai istraukia siek tiek, tai vel istumia, vos nusedejau,kol du megineliai pribego blink.gif po to visa diena ranka toje vietoje tempe g.gif nors krauja ima man jau ne prima karta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(visadaJI @ 2008 05 07, 09:25)
tai del sio tyrimo as ir nelabai pergyvenu, nes man ji vieninteli LT padare, atsakyma jau jo zinau 754 verysad.gif  biggrin.gif  tik siaip norejau, kad dar karta padarytu, idomu buvo paziuret,koki cia ats rodytu, bet tiek jau to, svarbiausia dbr kiti man tyrimai smile.gif
o snd atsikelus net issigandau,visa ranka pamelynavus toje vietoje,kur krauja eme doh.gif  kazkaip labai idomiai man ten vakar ta adatele vis traukiojo, tai istraukia siek tiek, tai vel istumia, vos nusedejau,kol du megineliai pribego blink.gif po to visa diena ranka toje vietoje tempe g.gif  nors krauja ima man jau ne prima karta smile.gif

manau, kad panašūs rezultatai būtų to tyrimo, nes bea vaistų kažin ar anti-tpo bea vaistukų sumažėtų, nebent padidėjęs būtų nuo visų stresų g.gif

o dėl mėlynos rankos nepergyvenk, praeis, man po paskutinio kraujo ėmimo didžiulė didžiulė mėlynė ir guzas buvo, nes perdūrė kiaurai veną man, bet praėjo smile.gif praeis ir tau mirksiukas.gif
Atsakyti
o dabar dar vienas klausimelis, as cia tokia neziniuke esu 4u.gif
gavau siandien jau tuos vaistukus, bet pas gyd tik kita sav reiks eit, o jau noriu pradet gert juos, bet labai bijau, nes paskaiciau informacini vaistu lapeli, kad jei yra problemu su sirdimi, permusimu ir t.t., tu vaistu isvis negalima vartot, reikia pirmiau issigydyt sirdies ligas g.gif
tai dabar jau visai pasimeciau, nes pas mane su sirdim tikrai bedu yra, jau koki metai kaip ji man permusineja, paskutinem dienom pulsas padaznejas, bet gal cia del to tiroidito unsure.gif o sianakt tai isvis, is miegu net atsikeliau su drebanciom rankom ir sirdim, sakiau,man ji islips ir lauk blink.gif
problema ta, kad bijau pradet gert jas, bet ir nenoriu daugiau tempt gumos, ir taip nuo pirmu tyrimu menuo praejo verysad.gif
beje,pasikartosiu, paskyre man 50tini tiroxina po 1tabl.,gal man pradet gert bent po puse tabl ir ziuret kas darosi su manim g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(visadaJI @ 2008 05 07, 19:42)
o dabar dar vienas klausimelis, as cia tokia neziniuke esu 4u.gif
gavau siandien jau tuos vaistukus, bet pas gyd tik kita sav reiks eit, o jau noriu pradet gert juos, bet labai bijau, nes paskaiciau informacini vaistu lapeli, kad jei yra problemu su sirdimi, permusimu ir t.t., tu vaistu isvis negalima vartot, reikia pirmiau issigydyt sirdies ligas g.gif
tai dabar jau visai pasimeciau, nes pas mane su sirdim tikrai bedu yra, jau koki metai kaip ji man permusineja, paskutinem dienom pulsas padaznejas, bet gal cia del to tiroidito unsure.gif o sianakt tai isvis, is miegu net atsikeliau su drebanciom rankom ir sirdim, sakiau,man ji islips ir lauk blink.gif
problema ta, kad bijau pradet gert jas, bet ir nenoriu daugiau tempt gumos, ir taip nuo pirmu tyrimu menuo praejo verysad.gif
beje,pasikartosiu, paskyre man 50tini tiroxina po 1tabl.,gal man pradet gert bent po puse tabl ir ziuret kas darosi su manim g.gif  smile.gif


Aš lygiai taip pat perskaičiusi lapelį išsigandau, bet daktaras sakė kad problemos su širdim susitvarkys geriant vaistuką, taip ir buvo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lexusia @ 2008 05 08, 08:08)
Aš lygiai taip pat perskaičiusi lapelį išsigandau, bet daktaras sakė kad problemos su širdim susitvarkys geriant vaistuką, taip ir buvo mirksiukas.gif


su kiekvienu tavo atsakymu, tu mano sirdele vis nuramini 4u.gif ax.gif
vakar jau isbandziau, isgeriau puse tabletes, nes kazkaip bijojau rizikuot del visos, tik durnai padariau,kad pries miega isgeriau, o tik po to perskaiciau,kad reikia ryte jas gert doh.gif pries eidama miegot, perspejau vaikina, sakau,jei streikuot prades sirdis, kelsiu tave biggrin.gif bet neprireike jokio kelimo, kazkaip ramiai ismiegojau, tai taip ir nezinau dabar, ji man nakti pasidauze siek tiek ar ne g.gif
turbut sia sav dar po puse tabl pagersiu, o po to jau matysiu ka gyd sakys smile.gif

visoms geros dieneles 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lexusia @ 2008 05 08, 08:08)
Aš lygiai taip pat perskaičiusi lapelį išsigandau, bet daktaras sakė kad problemos su širdim susitvarkys geriant vaistuką, taip ir buvo mirksiukas.gif


Sutinku 100 proc drinks_cheers.gif , gi širdies problemytės dažniausiai mūsų atveju ir būna susijusios su ta liga, taigi geriant vaistus, ir aptvarkant skydliaukę pasitvarko ir širdelė mirksiukas.gif , nu bent jau man tai pagerėjo tikrai... ir pulsas susitvarkė, ir maudimas širdies plote dingo.

Beje ačiū visom už sveikinimus 4u.gif
Atsakyti