Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės hipofunkcija (tiroiditas) II

QUOTE(visadaJI @ 2008 05 02, 02:10)
o as turiu dar viena klausimeli blush2.gif
kaip jus visos is pat pradziu pradejot gerti tas tabletes, po puse ar daugiau?
su mano tyrimais buvo nueita pas markeli,nors pati ne lt buvau, jis israse po 1tab 50-tinio, nes anti-TPO pas mane 754 unsure.gif kiti tyrimai nedaryti, isskyrus dar echoskopija, ten parasyta, kad "gb tiroiditas" kas tas gb?
as cia tiek daug prisiskaiciau,kad auga svoris ir siaip visokiu negerybiu dedasi, jei neteisingai doze parinkta, o kiek zinau,reikia organizma nuo mazesniu doziu pratint..tai dabar isvis nezinau, bijau rizikuot po 1tab gert iskart g.gif
dar laukiu 12d, mama keliaus pas kita gyd.,paziures,ka jis sakys, bet manau as anksciau tableciu sulauksiu,nei ji nueis, tai reiks gert, o  ir tempt laiko daugiau nenoriu, nes ir taip po tyrimu jau virs3 sav praejo mastau.gif


Man iskarto paskyre 50-tine tablete, bet dabar jau geriu 75, pusantros tabletes, nes kaip jau rasiau, as metus buvau numetus viska ir labai pablogejo, tai liepe gert po 100, bet dabar jau susinoormalizavo tai dabar 75, bet va jau reikia butinai tikrintis, nes jauciu, kad kazkas nito. Svoris man absoliuciai nuo tableciu nekinta. Gal net krenta sakyciau. Tik nezymiai. Nu as labai daug valgau saldumynu ir siaip nelabai sveiko maistuko, tai nestoreju visai. Gal del skydliaukes.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Edituke777 @ 2008 05 02, 16:10)
...Gal net krenta sakyciau. Tik nezymiai. Nu as labai daug valgau saldumynu ir siaip nelabai sveiko maistuko, tai nestoreju visai. Gal del skydliaukes.... g.gif


edituke777, o tai po kiek tu gerei iskart, po visa tablete? smile.gif
ir dar del to svorio, nelabai supratau, tu jo visiskai nepriaugi del tu vaistu? g.gif
as cia kai pasiskaiciau, tai susidariau tokia nuomone, kad nuo jo kaip tik svoris auga, net beveik ir susitaikiau jau su ta mintim,kad teks keist drabuzius i platesnius blink.gif
Atsakyti
nuo tiroksino tai svoris TIKRAI KRENTA.
kai man buvo hipertireoksitoze (pries 5-7 m), tai diena pradedavau saldumynais, kirsdavau viska is eiles, buvau kaip kiauras maisas, o dziuvau tai valandomis..
ir dabar neseniai, kai vartojau tikroksina, tai svoris lengviau krito...
anksciau balerinos ji naudojo, kad svoris mazas butu wink.gif .

va dar prisiminiau kad man buvo paskyre Prednizolona tai as siuos vaistus sulesindavau balandziams blush2.gif (tada gulejau ligoninej su hyperaktyvia skydliauke). Kodel tai rasau ? .. nes jei nenumiriau tada tai gal nenumirsiu ir dabar, nevartodama jokiu vaistu. nors ka as zinau... unsure.gif ...

paskui mane gyde radiojodu ir biski perlenke lazda schmoll.gif .. todel atsiduriau cia. va tau ir gydytojai bigsmile.gif , o kaltint ir ieskot teisybes negaliu, nes pakiso popierius pasirasyt, kad niekam jokiu pretenziju del gydymo neturesiu.
todel dabar tikiu, tuik netradiciniais gydymo metodais, ka ir bandau.

VisadaJi, nuo tiroksino apetitas kyla, bet teoriskai tai svoris turi kristi, sakau anksciau balerinos ji gerdavo ... blink.gif . O ir Edituke ta patvirtina, taip kad ne i platesnius ruoskis juos keist, o siauresnius tongue.gif thumbup.gif cool.gif

Po savaites einu darytis TTH, T3,T4 tyrimu. Ir dabar gydausi pas homeoapata (zirniukais), ir jei tyrimai bus geri, tai jums taip pat galesiu rekomenduot si gydymosi buda. Kas 2 men moku po 200 lt uz konsultacija. Tai va, bet tik tuo atveju, jei tyrimai tikrai bus geri, reiskias homeopatija cia veiksminga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amannda: 02 gegužės 2008 - 23:53
QUOTE(visadaJI @ 2008 05 01, 17:10)
o as turiu dar viena klausimeli blush2.gif
kaip jus visos is pat pradziu pradejot gerti tas tabletes, po puse ar daugiau?...

man taip pat iš pat pradžių liepė gerti po 1 tabletę 50-tinio smile.gif manau drąsiai gerk po vieną tabletėlę ir lauk pagerėjusios savijautos mirksiukas.gif

QUOTE(Lexusia @ 2008 05 01, 22:57)
Ačiū mergaitės, ką aš be jūsų daryčiau, jau ramu, pabuvau miške grynam ore, nuotaika pragiedrėjo. biggrin.gif
tai aš tik mėnesi geriu tiroksiną, bet figūra ryškiai pagražėjo, ar čia taip gali būti?

šaunu, kad nuotaika pasitaisė smile.gif taip ir toliau thumbup.gif o dėl pagražėjusios figuros pritariu visu 200 procentų smile.gif man taip pat taip atsitiko, nes atslūgo dėl tiroksino patinimas viso kūno smile.gif

QUOTE(Amannda @ 2008 05 03, 00:45)
nuo tiroksino tai svoris TIKRAI KRENTA.
kai man buvo hipertireoksitoze (pries 5-7 m), tai diena pradedavau saldumynais, kirsdavau viska is eiles, buvau kaip kiauras maisas, o dziuvau tai valandomis....

va dar prisiminiau kad man buvo paskyre Prednizolona tai as siuos vaistus sulesindavau balandziams  blush2.gif  (tada gulejau ligoninej su hyperaktyvia skydliauke). Kodel tai rasau ? .. nes jei nenumiriau tada tai gal nenumirsiu ir dabar, nevartodama jokiu vaistu. nors ka as zinau...  unsure.gif ...

paskui mane gyde radiojodu ir biski perlenke lazda schmoll.gif .. todel atsiduriau cia. va tau ir gydytojai  bigsmile.gif , o kaltint ir ieskot teisybes negaliu, nes pakiso popierius pasirasyt, kad niekam jokiu pretenziju del gydymo neturesiu.
todel dabar tikiu, tuik netradiciniais gydymo metodais, ka ir bandau.

gaila, kad tave taip nugydė unsure.gif bet deja taip yra, kad dažnai iš hiperfunkcijos begydant pereinama į hipofunkcija, teko skaityti, kad labai sunku pasiekti tą aukso viduriuką, t.y. "padaryti" taip, kad iš hiperfunkcijos pereitų i puikiai funkcionuojančią skydliaukę...
Atsakyti
ptfu, nudziuginot jus cia mane bigsmile.gif
net nesitikejau,kad nuo jo svoris krenta, kaip ir sakiau, radau daug pasakojimu,kad priaugo svorio ir pan, dar kazkas rase, kad labai kaupia organizmas skyscius del tu tableciu, gal del to svoris ir kinta g.gif
na, viskas bus matyt,kai pati jas pradesiu gerti smile.gif bet laabaaai tikiuosi,kad kg man daugiau neprisides, nes tikrai tada jau ne i gera schmoll.gif
beje, o kam yra reikalingas tas HTTP tyrimas? eisiu greit jo darytis, bet vaistai man jau seniai paskirti, zinant tiktai echoskopijos ir ATPO rezultatus, tai nelabai supratau,kam man jo reikes g.gif nors liepe pasidaryt unsure.gif
gal tada kartu prigriebt T3 ir T4 g.gif
Atsakyti
g.gif
QUOTE(visadaJI @ 2008 05 03, 20:42)
ptfu, nudziuginot jus cia mane bigsmile.gif
net nesitikejau,kad nuo jo svoris krenta, kaip ir sakiau, radau daug pasakojimu,kad priaugo svorio ir pan, dar kazkas rase, kad labai kaupia organizmas skyscius del tu tableciu, gal del to svoris ir kinta g.gif
na, viskas bus matyt,kai pati jas pradesiu gerti smile.gif  bet laabaaai tikiuosi,kad kg man daugiau neprisides, nes tikrai tada jau ne i gera schmoll.gif
beje, o kam yra reikalingas tas HTTP tyrimas? eisiu greit jo darytis, bet vaistai man jau seniai paskirti, zinant tiktai echoskopijos ir ATPO rezultatus, tai nelabai supratau,kam man jo reikes g.gif nors liepe pasidaryt unsure.gif 
gal tada kartu prigriebt T3 ir T4 g.gif

man kaip tik tiroxinas išvarė skysčius iš organizmo ir patinimas atslūgo smile.gif šiaip kitoms pagerėja savijauta, todėl pagerėja ir apetitas, tai galbūt todėl tų kg daugėja, nors galbūt yra lb sunkių ligos formų g.gif
beje, nežinau tokio tyrimo HTTP (čia man IT primena), o šiaip atlieka TTH ax.gif na šitie rezultatai matyt kitus rodiklius parodo ir reikalingi smile.gif man tai tik po visų tyrimų ir gydytojų paskyrė vaistus ( echoskopija, kraujo tyrimai, galvos nuotrauka, okulistas, neurologas) unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ganija @ 2008 05 04, 14:13)
beje, nežinau tokio tyrimo HTTP (čia man IT primena), o šiaip atlieka TTH  ax.gif na šitie rezultatai matyt kitus rodiklius parodo ir reikalingi smile.gif man tai tik po visų tyrimų ir gydytojų paskyrė vaistus ( echoskopija, kraujo tyrimai, galvos nuotrauka, okulistas, neurologas)  unsure.gif


jau as cia pribalamutinau doh.gif teisingai pastebejai, ne jokie http, o tth blush2.gif ir is kur pas mane toks tyrimas galvoj atsirado, va ka reiskia issiblaskymas doh.gif biggrin.gif

o kam reikalinga yra galvos nuotrauka? g.gif


Atsakyti
nieko, visiems pasitaiko mirksiukas.gif
na man žiūrėjo ar nėra pakitusi hipofizės liauka, bet čia nėra lb susiję su hipotireoze smile.gif čia siuntė tokius tyrimus darytis, kol dar nežinojo tiksliai kas man yra rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutės visos hipukės 4u.gif
Pagaliau grįžau po atostogų thumbup.gif , nuotaika žymiai geresnė, pailsėjau nuo darbų.
Nusiraminkit dėl to svorio mirksiukas.gif , tiroksinas greitina medžiagų apykaitą, tai svoris neturėtų augti, nebent dat būtų kokių reikalų ir be skydliaukės... Aišku reikia organizmui ir padėti truputį, prisižiūrėti ir pan.
O pas mane pagaliau baigė kristi svoris, dabar gal pradėsiu atrodyti kaip tikra nestuke.gif , nes jau 4 mėnesiai, o svoris vis į minusą ėjo, nors nepykino, nei vemiau nei ką ... visi rūbai krenta...
Atsakyti
Smagumelis thumbup.gif
tiesiog puiku, man kaip tik nepakenktu siek tiek pagrazeti ax.gif biggrin.gif dabar laukiu nesulaukiu tu vaistuku, nors kazkaip siunta labai ilgai uzsitese g.gif
o dar siandien keliausiu pas daktarus, darys kraujo tyrimus, sake paziures,gal dar ka papildomo reikes...na, bus matyt,kaip cia su tais norvegijos daktarais as sutarsiu smile.gif
reikia kuo greiciau to gydymo, nes jauciu,kad sirdele tabaluot pradejo dar stipriau blink.gif vakar pasimatavau pulsa, tai sakiau ji issoks, nes buvo ramybes busenoj beveik net 100 duziu per 1min, toks jausmas, kad atbegus gera krosa buciau fitness3.gif isgeriau raminamosios arbatytes, siek tiek aprimo unsure.gif bet vis vien neramu darosi, jei taip durniuot ji su manimi pradejo mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(visadaJI @ 2008 05 06, 09:09)
Smagumelis thumbup.gif
tiesiog puiku, man kaip tik nepakenktu siek tiek pagrazeti ax.gif  biggrin.gif  dabar laukiu nesulaukiu tu vaistuku, nors kazkaip siunta labai ilgai uzsitese g.gif
o dar siandien keliausiu pas daktarus, darys kraujo tyrimus, sake paziures,gal dar ka papildomo reikes...na, bus matyt,kaip cia su tais norvegijos daktarais as sutarsiu smile.gif
reikia kuo greiciau to gydymo, nes jauciu,kad sirdele tabaluot pradejo dar stipriau blink.gif  vakar pasimatavau pulsa, tai sakiau ji issoks, nes buvo ramybes busenoj beveik net 100 duziu per 1min, toks jausmas, kad atbegus gera krosa buciau fitness3.gif  isgeriau raminamosios arbatytes, siek tiek aprimo unsure.gif bet vis vien neramu darosi, jei taip durniuot ji su manimi pradejo mastau.gif



Nesijaudink, pradėsi vaistukus gerti viskas susitvarkys mirksiukas.gif man taip širdis daužydavosi, kad naktim norėdavau greitąją kviest, nejuokinga buvo, galvodavau, kad mirsiu tokią depresiją buvau įsivariusi, man pulsas ir 120 būdavo gulint doh.gif bet va pradėjau gert ir po savaitėlės kaip ranka nuėmė, tpfu tpfu tpfu wub.gif
Atsakyti
tai vadinasi per didele tiroxino doze - man iskart puse jos nueme kai sakiau kad sirdis 'permusa'.
Atsakyti