Įkraunama...
Įkraunama...

Mokslai užsienyje

QUOTE (Isabelle @ 2004 05 28, 15:54)
(koledzo gerumas priklauso nuo pinigu.....kuo didesnis mokestis tuo tipo koledzas geresnis).....

nebutinai wink.gif darbo rinka juk ta pati. privatus koledzai skirias tik tuo, kad dazniausiai padeda savo studentams isidarbint. pazistu ne viena baigusi "gera" koledza (man tai jie lygus, juk gauni to pacio lygio diploma laugh.gif nebent eitum i Harvarda), bet po penkiu metu sedi zmones be darbo. kas is to, kad per penkis metus uzdirbi kazkiek daugiau - daugiau ir skolu tenka atiduoti... g.gif taigi moki uz prestiza, o man asmeniskai jis gyvenimo nepalengvina rolleyes.gif

Isabelle, o jusu valstijoj negalima pasirasyt "transfer" sutarties? kad be jokiu stojimu i baigiamaji universiteta pereitum? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE (baltic*girl @ 2004 05 28, 11:31)
bet po penkiu metu sedi zmones be darbo.

zinau zmoniu, kurie ir su magistro laipsniu per shita ekonimini nuosmuki negali rasti darbo unsure.gif dabar jau lyg geriau... smile.gif
Atsakyti
QUOTE (MAMA2T&T @ 2004 05 28, 17:35)
zinau zmoniu, kurie ir su magistro laipsniu per shita ekonimini nuosmuki negali rasti darbo unsure.gif dabar jau lyg geriau... smile.gif

g.gif ar uztenka atlyginimo moketi skolos procentams g.gif
Atsakyti
Nu gerai, tipo vaziuoju i Svedija studijuoti,tai nuo ko man reikia pradeti, kur eiti, pas ka eiti, kad isvaziuociau ir visi kiti organizaciniai klausimai..
As labai esu neorganizatyvi, ohmy.gif tai sunku pradeti, net nekenciu saves uz tai biggrin.gif
Atsakyti
baltic girl......ka as ir sakau......transef'insiu po metu.......
Papildyta @ [mergetime]1085766887[/mergetime]
koledzai visitiek turi i takos darbo susiradimui.....manau kad rimtos kompanijos pirmenybe teiktu zmogui baigiusi prestizini koledza nei koki community koledza....cia biznio sryti.......as kaip radiologe...tai ligonines namanau kad ziures i koledzo prestiziskuma..... tongue.gif ..bet vistiek sirdziai malonu pabaigti prestizini koledza..... rolleyes.gif
Atsakyti
O as is vis sedziu ir tik pilva ir kerpes ant smegenu auginu. Gal kitais metais, kai jau turesiu statusa ir pradesiu ka nors studijuoti, jei per tuos metus paskutine tingine nepavirsiu.
Atsakyti
O gal zinot kur pirmiausia reikia kreiptis,norint isvaziuoti mokytis i uzsieni, nesvarbu kur.Sako Svedijoje geriausia..Nes kitur labai brangu..
Ka reikia daryti, radau puslapiu cia tokiu, bet ka ten reikia daryti, ka turiu zinoti, kur eiti, pas ka eiti, jei noriu isvaziuoti? smartass.gif
Atsakyti
Suprantu, kad skiriasi teisiniai niuansai skirtingose valstijose, bet, pardon, kokie istatymai gali skirtis seselems? Gal trumpai paaiskintumet?
Atsakyti
Pirmiausia nusprendi ka nori studijuoti. Tada ieskai Google universitetu ar kitu mokslo istaigu Svedijoje, kurios siulo studijas tavo pasirinktoj srity. Kai randi, tada jau narsai ju website skersai, isilgai ieskodama info, apie priemima i ta moklso istaiga smartass.gif

Pati turi pasistengti ir triuso ideti. Niekas, deja, tau gatavos vieteles "nepakeps" smile.gif

Beje Delfi buvo straipsniukas apie studijas svetur.
Jei idomu tai cia:
http://www.delfi.lt/....php?id=4440732

Pasirodo is tiesu SOCRATES/ERASMUS stipendija svyruoja nuo 350-450 euru per menesi. Labai jau menka sad.gif

Atsakyti
Nu nezinau, man cia klausimu tai juros marios..
As noriu vaziuoti ne is savo mokymo istaigos,o isvaziuoti studijuoti, pabaigti, gal ir darba ten uzsienyje susirasti,Ar tai imanoma,isvaziuoti savarankiskai, ne pagal mokymosi istaiga, nes as jau siemet gausiu diploma(tikiuos rolleyes.gif )?
Atsakyti
Zinoma, kad imanoma smile.gif O kas, beje, siais laikais neimanoma wink.gif

Reika tik didelio noro ir daug uzsispyrimo.

Tad pirmyn ir nieko nelaukus biggrin.gif
Atsakyti
Bandysim rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti